• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andreasku nech jí uležet do zítra..
Tak to já vůbec netušim kdy bych měla ms,jak už jsme jí rok neměla,tak vůbec netušim kdy.. :unamused:
Tak my se jdeme sprchovat..
29. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Kači, a to má ještě hlad, když se odklání? Mareček se začne odklánět, když už nemá hlad.
29. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
hani ja ji mela mesic po porodu a ted nic, ale kazdy mesic citim takovou bolest v podbrisku slabou jako driv a odpovida to tomu, sabca totiz prave hur pije..
29. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
Andreaski no já ani nevím s tou ms :sweat_smile: už ji nemam víc než rok
Blani mě se zdá že má ten hlad ikdyž se odklání :frowning2: fakt nevím no budem bojovt a ty kozy dál mordovat :pensive:
Jdeme koupat a pak to zase zkusíme tak držte pěsti papa :wink:
29. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
ahoj zdravím...

měla jsem tu mamču...tak jsme měly plno práce s drbama...a malá jak krásně spinkala, co ji dávám tu kaši rýžovou do sunaru tak chrní do rána :sweat_smile: :dizzy_face: někdy se vzbudí jednou na papu, ale dudu už nenahazuju, zatím!! tak jsem se taky pěkně vyspala!! mám ale pěknej opar na puse au, tak nesmím malou pusinkovat :unamused:

jdu vás dočíst :slight_smile: přijel mi radek ze služebky a myslí si že něco bude......nic nebude, jsem utahaná, leda že by mě znásilnil :dizzy_face: :grinning:
29. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
teda blani...jak jsi psala o tom pípání když slyšíš v tv a pak letíš k malému... já to mám s pohádkama, holka před spaním kouká na jetix na pohádky a pak u toho usneme a hraje to až do půlnoci někdy a já slyším dětské hlásky tak taky zbystřím a jsem zmatená :grinning:

no evul, abych teda řekla pravdu....taky mám ted takový výčitky ohledně kojení, že jsem to mohla nějak vydržet a zkoušet víc přikládat a poprat se s tím....ale bohužel.... :unamused: jsem vina i já, že jsem to brzo ukončila, nebudu to svádět jen na to, že malá neuměla sát...měla jsem mít trpělivost :pensive:
ale hlavně že je máme zdravoučké!!! :dizzy_face:

no nic, tak já zas padám, jdu něco zobat :wink: papapapa
29. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Holky,dneska mi nesel skoro celej den internet :angry:
Ja MS dostala na konci 6tinedeli a uz me od te doby navstevuje pravidelne kazdej mesic :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a holky mate nejakou tu antiko?Ja ne :sweat_smile:

Jo a k tem basnickam a pisnickam se snad dostanu,dneska semi uz neche psat :slight_smile:
29. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
taky mi to ted navecer nejak nefrcelo a kdyz chvilema jo, tak jsem delala grafiku v albicku :slight_smile:
dobrou noc holky!
29. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj.
Noc klasika, Alex spal už před 19, vzbudil se v půl 5, ještě usnul a teď je na dece a až dojím, tak půjdem cvičit, pak dostane najíst a ještě pomaže do postýlky.
30. říj 2009 v 06:20  • Odpověz
Dobré ránko. Tak my dneska spali celou noc :confused: . Poslední kojo bylo v 8 večer, pak usl okolo třičtvrtě na 9 a vzbudil se až 6:20. To vůbec neznám. Jsem byla několikrát vzhůru, teda nahazovat dudlíka, tak jsem vždycky myslela, že budeme krmit :grinning: a pak i mimo nahazování, kdy jsem stála u postýlky a dívala se, jestli fakt spí :sweat_smile: :sweat_smile: . A 2x pípal monitor :zipper_mouth: . Teď je nějakej přešlej, žádnej úsměv, nic. To večer v těch 8 byla jiná sranda, se tady řehtal na celý kolo snad půl hodiny. To jsem ještě nezažila :grinning:
30. říj 2009 v 07:07  • Odpověz
Tak Alex noční pták nebude, chodí spát se slepicema :grinning:

Jinak nějaký fotky, zase :_D
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_5.mesic/
30. říj 2009 v 07:14  • Odpověz
Mareček taky většinou usne kolem půl 8. Včera byla výjimka. Asi proto, že spal od půl 6 do 6 :grinning: . A pak byl šídlo ukecaný :dizzy_face:
30. říj 2009 v 07:20  • Odpověz
Krásné fotky :slight_smile: . Co to máte na poslední fotce za plínku?

Teď tady pobrukuje na televizu :grinning:
30. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
Blani, normální čč na draka. Je o jen na chvilku než třeba jdem cvičit apod.
30. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Alex chrní, už je v ložnici ticho. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 07:24  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jitu pěkné fotečky :wink:
Blani tééda tak to byla super noc :wink: :dizzy_face:
My měli taky docela dobrou noc:wink: v 7 večer jsem dala malýmu vysosat obě kozenky a pak ještě vyžahnul dobře 120 ml rozmraženéh MM :grinning: a spinkal do 2 a pak skoro do šesti :slight_smile: v ty 2 jsem měla prsíčka docela i nalitý-teda aspíš to pravé,a pak po koju jsem ještě zkoušela odstříkávat a to pravé musím ručně páč nějak to tou odsávajdou nejde :confused: :pensive: a jak se furtka odklání od cecku tak jsem tu někde na netu četla že to může být proto že ho ta kozenka neuspokojuje že z ní prostě neteče mlíčko v takovem množství a takovou rychlostí na jakou byl zvyklej :pensive: ale pěvně věřím že zase bude líp :wink:
Aha. Mareček se včera rozhodl, že mi pokadí všechny svrchňáky :grinning: . Schytaly to troje :confused: . Ale ještě nějaký mám, tak má štěstí :grinning:
Blani to Honzule hodil nálož v noci :grinning: a taky na svchňáky :wink:
Si říkam že to s tím mlíkem nemůže bejt zase tak špatný když kajdí tak 1x-2x denně a počůranej je pořád :grinning:
30. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
Alex se prokadí na svrchní jen když mu tam dám čč na rovno nebo v apod. Jinak ne.

Ale obdivuju ty, co dávaj papírovky, protože tam takováhle Alexova nálož končí pokaždý na zádech a tak celého převlíct :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když jedem na plavčo a slyším v autě onen pověstný zvuk, tak už přemýšlím, jestli jsem vzala všechny kusy oblečení náhradní :grinning:
30. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
No u nás většinou zamaže svrchňáky když má plenu trochu nakřivo :sweat_smile: nebo když hooodně zvedá prdílku to to tam pak trochu steče :grinning:
30. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
Kači, určitě, když čůrá, tak je to v pohodě :wink:

Jitu :grinning: .
30. říj 2009 v 07:38  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
u nas bylo kojo nejak po jedne a pak pred sestou, takze taky fajn :slight_smile:
v deset mi prijede mamka, uz se tesim :slight_smile:
jinak strecha (buchta - pro ty, kdo nedocitaly :grinning: ) do rana nevydrzela.. uz jsme vecir zakrojili a reknu vam, to teda je basta! taky jsem misto masla dala zakysanou smetanu a mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: tomas si to mooc pochvaloval, pry premyslim, co bych ti vytknul :grinning: a ono nic :dizzy_face: :grinning:
30. říj 2009 v 07:40  • Odpověz
Andrej, tak to je super, že ti nemá co vytknout :grinning: :wink:
30. říj 2009 v 07:44  • Odpověz
Holky, co říkáte na ohrádku? Já přemýšlím, že bysme koupili. Samozřejmě, že ne nějakou malou, ale větší, ale furt se nemůžu rozhodnout, jestli jo nebo ne. Jestli ho to tam bude bavit, nevyhodíme prachy zbytečně,...
30. říj 2009 v 07:45  • Odpověz
blani, od jedne holciny z vedlejsiho albicka mam super tip na neco misto ohradky..

jinak mam super typ a to - BAZEN. Nafukovaci bazen do obyvaku a do nej deku a hracky. Tak to mame my uz asi 2mesice a je to super. Mala si tam hraje, toci se, nefouka na ni od zeme a ma svůj "pelisek". Okopirovala jsem to od kamaradky, co to okopirovala zase od jine holciny a funguje to skvele. Az se bude vic pohybovat, aspon se nebudu bat, ze mi nekam zdrhne a ty nafukovaci burtiky jsou fajn,ze se neprasi o nejakou spruslicku jako v ohratce. Tesim se, ze ji pak do nej poridim takovy ty barevny kulicky..no a v lete to bude mit na koupacku...Takze tento system doporucuju!!! Taky mame postylku jenom na spani, na hrani je bazen a kolibka u jidelniho stolu, abysme na ni videli.

:wink:
30. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Blani, já o ní přemýšlela kvůli psici. Jinak ani ne. Se do ní stejně nevejdu :grinning:
30. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Blani :wink: díky
No já o ohrádce taky přemíšlím :wink: úplně nejlepší by bylo si ji od někoho půjčit a vyzkoušet co,ale kde???? :confused:
Andreasku tak to je super že se povedlo já se do tý střechy asi taky pustím :grinning:
30. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
čau holky,
táta nám odjel minulej týden na služebku, tak jsme se na pár dní nastěhovali k našim :grinning: takže vůbec nebyl čas na koníka :wink: Na víkend jsme byli sice doma, ale to jsme budovali a pak zas jeli pryč. Bylo to žůžo, Štěpi si naštěstí bez problémů zvykl na jinou postýlku a celkově na prostředí. furt jsme někde lítali po venku a po kámoškách, takže to bylo super.
V úterý jsme měli jít na hexu, ale jelikož je nachrmlanej tak jsme nikam nešli a ani mi to nevadí. Ještě je přeci jen čas...
No nic, musím valit, dělají nám střechu, tak musím pádit....

tak zatím čus bus. Přes den zkusím nakouknout...
30. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Jitu, já jsem kdysi v těhu viděla ohrádku 90x100. Takhle mi to přijde obr rozměr, ale bylo to takové plivátko. Tak se dívám po větších a ideál i pro náš pidi byt, aby jsme se tady ještě hnuli, je 100x135. Ale asi na ni nejdou přidelat kolečka a to by bylo blbý.

Andrej, to je ten tip od jiné holčiny s albíčka s tím bazénem nebo máš ještě jeden? A když se bude přetáčet, tak se nepřekulí? Já už jsem obyč nafukovací bazén neviděla ani nepamatuju :sweat_smile:, tak vůbec nevím, jak je velkej a jak je velký to nafouknutý okolo.
30. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Zase na té ohrádce je dobrý, že je mimčo v bezpečí. Až se bude otáčet a stoupat, tak si můžu v klidu dojít na záchod a nebudu se muset bát, že se někde o něco bouchne.
30. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.