• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak jsem sež.ala (tomu se jinak říct nedá :sweat_smile: :sweat_smile: ) 3 krajíce chleba s paštikou a ještě bych si něco dala :sweat_smile: . Jediný, co mě omlouvá, je to, že ten chleba byl menší, tudíž i krajíce a navíc to byl konec :grinning:
30. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Každý mimčo se musí obouchat a popálit :grinning: jinak si nebude dávat pozor. Taky mi říkali, že ta kamna pálí a dokud jsem si o ně nespálila zadek, tak jsem toho nedbala :grinning:
30. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Jitu, s tím máš rozhodně pravdu.
30. říj 2009 v 08:15  • Odpověz
no tak my ohrádku mít budeme,ještě po mně a bráchovi :wink:
Ne, že bych v tom chtěla mít Štěpiho celej den, to určitě ne. Ale jelikož když jsem v kuchyni, tak nemám přehled co se děje v obýváku nebo jinde, tak ho tam holt třeba na vaření šoupnu, nebo když budu muset na chvíli odběhnout. Jinak mu uričtě nechám volnost, ať si chlapec zkusí :grinning:
30. říj 2009 v 08:24  • Odpověz
Heli, tak já v našem 2+1 přehled mám :grinning: , ale byl by to takový jeho prostor. No, furt nevím :grinning:

Dneska půjdeme ven asi až odpoledne, protože jsem Marečka uspala o půl 8 a ještě pořád spí :confused:
30. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
to my teď máme sice taky 2+1, ale jelikož je to prozatímní bydlení, tak to není úplně ideál :confused: No pokud bych ten přehled měla, tak bych do toho asi nešla...
30. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
No, ale ono jde spíš o to, že když by byl na volno, tak musím mít oči 24 hodin na stopkách a bát se i otočit, aby si něco neudělal. Takhle bych ho tam mohla na chvilku "uklidit" a jít třeba nevím...krájet cibuli.
30. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Heli, budeš kupovat nějaký sporťák nebo budeš používat ten z kočárku a koupíš až golfky?
30. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
blani ten bazenek uz je klido na ted bych rekla..
30. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
blani, ještě nejsem stopro rozhodnutá, ale nejraději bych koupila už sporťák. Ale mladej se mi kupodivu zatím vlezl do hluboké i s fusakem, tak to až tak ještě neřeším....

no nic, valíme ven. Musím nakoupit, na poštu...vedle stejně furt bouchají, oplechovávají střechu, tak by stejně asi neusnul :sweat_smile:
30. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
Blani tak to je super že Mareček spinká :wink: my čučíme od půl 6 :grinning:
Andreasku jé to je super nápad s bazénem :wink:
Heli a kdypak se vám taťka vrátí? :slight_smile:
30. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Andrej, jo na teď si taky myslím, ale na potom, až se bude zdvihat na kolínka a stoupat.

Heli, Mareček se tam taky vleze. Jsem myslela na jaro.

Kači, je to super, akorát su z toho jakási nesvá :sweat_smile: . Spal celou noc a teď spí už 1,5 hodiny, což u něho není zvykem :confused: .
Prostě je to vždycky špatně, když nespí, chceme aby spali a když spí, tak nám to přijde divný :grinning:
30. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning: tak to máš pravdu :grinning: no ono je to spíš tak že si zvykneme na nějaký režim nebo prostě že mimi něco dělá nebo nedělá zrovna takle a když je to jinak tak jsme z toho vedle :wink:
Náš pidižvík tu zrovna haleká v košíku :grinning:
30. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
Jo jo, tak tak :wink: . A já místo toho, abych něco dělala, tak sedím na netu. Měla bych se stydět :zipper_mouth:
30. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahojky holky,tak Vojtík se nám dneska vzbudil ve čtyři,to u něho není zvykem,ale taky usnul v osum,takže se to dalo čekat.
Chci se zeptat když se vám otáčejí dětičky ze zad nma bříško,používají obě strany?Vojtík právě jen jednu,na tu druhou jde jen na bok ale nepřetočí se.Za to se točí všude,na přebalováku,to jsem fakt š
ťastná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve vaně,to jsem ještě šťastnější :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co máte dneska v plánu?
30. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
ahojky, tak my jsme ted nakojily pěkně u toho usnul tak jsem chvilku čekala, že ho přenesu no samozřejmě se vzbudil :angry: tak jsem ho nechala v postýlce at se tam třeba staví na hlavu. :rolling_eyes: jinak budíček ve 3 :confounded: a do pěti tam vyváděl. andrej ten bazének je dobrej nápad, tak já bych ohrádku chtěla určitě, ale ted přemýšlím i o tom bazénku.
30. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Andrejko, Sun, tož to jste teda měly noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sun, mě ten bazének právě taky nahlodal... Zase nemůžeme mít moc zbytečných krámů. A taky je otázka, kde teď koupím nafukovací bazén :grinning:
30. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Blani tak to jsme na tom stejně :grinning: akorát já když sedím u PC tak si můžu hrát s prckem a jakmile odejdu tak začne jekot :sweat_smile:
Andrej no malej ze zatím na bok otočil jen asi 3x takže v tomhle moc neporadím :sweat_smile:
Sun jj taky teď u posledního kója vytuhnul :wink:
30. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Na čt1 je jakejsi čb film o lidech, co bydlijou v paneláku a je to strašná prča :grinning:
30. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Blani no ještě jsem zapúomnlě napsat že jsme pak spaly do osmi,takž taky v pohodě.Tak ohrádku bych taky chtěla,myslím že doma máme ještě po mě,ale nejsem si jistá.
No Vojtík se na to bříško pořádně točí druhý den a to pořád,jenže mu s etam nelíbí tak ho dám zpátky na záda, a on se točí zas,zrovna teď a vříská že si tam nechal ruku,ach jo.
Tak mu dneska půjdu koupit nějakou hračku,uvažuji o něčem šustícím nebo hrajícím,když udělal takový velký pokrok
30. říj 2009 v 09:34  • Odpověz
hm tak jsem ho šla omrknout dělá kraviny a do spánku daleko :confounded: ale zatím neřve tak dobrý. jo noc nic moc, ani fén nezabral, prostě se mu spát nechtělo. no na internetu snad někde nějakej splašíš ne? já budu muset taky potom v lednu schánět plavky na to plavčo, vršek mi stále nějak nesedí :grinning:
30. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobré ráno tak koukám že všichni měli krásné noci jen my jsme opět ostudy stávali po 3h..a ještě jsem se v 1h v noci kvůli tomu pohádala s Petrem.. :unamused:
Andrejko vy máte v obýváku bazének,jo?Jak to tak čtu tak je to dobrej nápad a jakou máte velikost?
A střecha byla výborná,vid?bych ti taky nic špatného nedoporučila.. :wink:
Jmiso a ty už si koupila to puzzle na zem a kde a za kolik?Já ho včera viděla v Puntanele za 350kč to se mi zdálo drahý..
Sem včera koupila tu kaši jak psala Andara a dneska večer to zkusim Sofince dát,jinak už nevim to vstávání po 3.h je fakt šílený...
Andy já budu dopol.doma a odpol.vyrazíme na procházku kolem baráků-klasika.. :unamused:
30. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Andy vítej v klubu přetáčejících-a počkej až se ti bude přetáčet i v noci a bude brečet at ho jdeš otočit,my to takhle máme třeba 3x za noc,Sofie má nějaký divoký spaní a pořád někam cestuje.. :unamused:
Sun tak plavky budu taky schánět,ale vůbec nevim jestli v zimě plavky seženu..
Holky ty bazény můžou mít třeba v OBi,nebo Hornbachu-si teda myslim..
30. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Blani no tak jsem přepla na čt a zrovna běželi titulky :confounded: :grinning:
30. říj 2009 v 09:42  • Odpověz
Hani tak to máme stejný program :grinning: mamka mi předevčírem něco říkala že by se stavila,nemůžu se i ale dovolat,tak uvidíme,jestli přijede nebo.Tak ten protiva se vzteká,jak u něho nesedím a nedělám mu program tak je konec.No jo maminčin mazánek.
Na kašičku taky za chvilku přejdemeale čekám na ten ukončený čtvrtý měsíc, a pak zkusíme nějakou dobrou,tak snad to nebudu muset dojíždět já. :slight_smile:
No už se zase točí a řve u toho,tak proč to dělá?Nechápu
30. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Andy ale vy už máte dávno ukončený 4.měsíc..zrovna tenhle týden jsme se tu o tom bavili..já to taky počítala špatně..
30. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Káto a ještě mi prozrad jak ti začla Honzík pít krásně s flaštičky?Tos mu jí jako dala a hned věděl co s tím má dělat?Vždyt si mu předtím flaštičku nedávala né?
30. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
hani tak budu držet palce,aby kaše zabrala a ty jsi se pořádně konečně vyspala. jo blani tak jsem včera koupila ten nutriton, rozdělala jsem to, že mu to nám na lžicce a ani náhodou, budu to muset přimíchat do mlíka. zatím neblinkal ani jednou od tý doby co jsem to koupila :grinning: takovej zákon schválnosti, jo a je to pěkně hnusný trošku mi to připomíná ten sliz z toho vyvařenýho lněnýho semínka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Hani, a proč jste se pohádali? Co ti radil?
30. říj 2009 v 09:48  • Odpověz
Hani on je zvyklej na dudlík a proto mu to asi nedělalo potíže :wink: a ta flaška od mam je seper fakt se prďola musí sakra snažit aby se napil :wink: my to s Radkem zkoušeli a je to makačka :grinning: a jj hnedka věděl co a jak asi měl faktis hladíček :pensive:
a my dmeme zase mučit kozy=snažit se kojit :wink:
30. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.