• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak pak dej Jitu vědět co ti an to řekla,třeba do té doby s enám kluci budou přetáčet na obě strany. :wink:
30. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Andrej, no třeba :grinning:
30. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
tak já už se na příkrmy docela těším, jsem zvědavá jak mu pošmakujou. blani neblázni, to by pak nemohl jít ani do školky :wink: a pořád to pro tebe bude tvoje malý miminko.
30. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Já se taky těším na svačinky :slight_smile:
Zatím mu dávám aspoň různá pití od toho ukončeného 4. měsíce :slight_smile: Už je docela výběr.
Dneska jsem koupila tenhle čaj http://www.leros.cz/caje/leros-baby/leros-baby-detsky-caj-bylinny/ a šmakoval mu, mně teda taky, já vždy domlasknu zbytek :grinning:

A pak měl i ty lahvičky od Hami - jablečnou s hrozny a mrkvovou, teda naředěnou silně kojeneckou vodou, ale taky mu to šmáklo.
30. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
-ahojík mamky,taky vás všechny zdravím dneska
-tak včerejší očkování sme zvládli a zatím bez nějakých reakcí tak uvidíme ještě
-jinak se budeme chystat ven pokud ovšem nezačne pršet než se vypravíme jako
30. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Sun :grinning: . Já to říkám od začátku, matka závislačka :sweat_smile:
30. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Adrošku, tak to je fajn, že holky to očkování zvládly :wink:
30. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
jééééé tady je klid si připadám jako bych ohluchla :grinning: jsem mu totiž dala najíst tak byl pět minut klid a pak zase začal řvát a ted je krásný ticho. já nevím proč je tak protivnej, poslední dobou už přes den kojíme po dvou hodinách protože to je alespon klid. :rolling_eyes:
30. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
Adrosek to je super že jste to zvládli :wink: a snad to bude bez reakce :slight_smile:
Blani jj myslím že v nich to malé mimi uvidíme už napořád :grinning:
Sun :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
ahoooj....

blani tak si pořid další mimi :wink: :slight_smile:

tak jak se vede dámy?? u mě dobrý!!! já už malý teda dávám jak zeleninu, tak třeba i banán a na noc kaši rýžovou a nic ji nebolí :sweat_smile: takže nic novýho...jen nějaké fotky!! :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
tak jsem ho dala chrnět, protože klid moc dlouho nevydržel odpoledne jdeme k tchýni má padesátiny tak toho asi taky moc nenaspí tak alespon ted, ovšem jestli usne. :confounded: kačí už vám přišlo to vítání? my jdem příští týden to vzaly docela hopem asi vynechaly květen :grinning:
30. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
teda člověk, aby radši nic neříkal včera machruju jak krásně usne u vysavače a buch dneska nic :angry: řeknu jak v noci krásně spí buch a už se nevyspím no opravdu radši držet jazyk za zuby :pensive:
30. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
Šmouli, jasně, ale časem. Teď bych to fakt nedala :grinning:

Sun, to je normální.
30. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Šmouli, krásné fotky :slight_smile:
30. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz
jo bohužel, leda bych to zkusila obráceně co :grinning: vysavač už hučí půl hodiny a on tam pořád dělá blbiny, no on tady řve tak ho dám do postýlky a když mu jdu dát dudlík tak se na mě řehní jak blázen no to fakt nechápu asi to má v tý šišince nějaký popletený :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
jej :fearful: sun připomněla jsi mi to vítání obč....zapomněla jsem tam zavolat, tak př týden :unamused:

co vaříte?? já jen zapečené brambory se salámem a cibulí :wink:
30. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning: to znám, jak prcka na koníkovi pochválím, žeje hodný a spinká a neblinká, tak mi to hned vzápětí pěkně vrátí a dělá přesný opak :grinning: :grinning: :grinning: tak už ho nechválím.
teď jsme byli u dr., takže má jen rýmu v hodních cestách dýchacích, naštěstí, a trochu kašle - tak máme mucosolvan a odsávat rýmu a zmínila jsem se o TBC - takže tam měl hnis, tak mu to propíchla jehlou a vymačkala, chuděrka řval a když jsme přijeli domů, tak měl od krve bodíčko :frowning2:
jink jsme přibrali za tři týdny z 6070 g na 6340 g - tak prý mám mlíčka dost a je to v pohodě, takže jsem se zas pochválila pro změnu já a bude problém :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Já měla rýžový nákyp se švestkama. Manžel má sekanou, tu jsem teda nepekla, to jsme dostali od mojí máti, abych nemusela vařit :slight_smile:

Alex spí asi půl hodiny, uvidím, jak dlouho ještě vydrží, většinou dýl než 45 minut v poledne nespí.
30. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
my už měli vítání občánků 9.10.2009 - tj. v den Marečkovo 4. měsíce :slight_smile: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz
Dneska jsem dávala prcka do korby v zavince do autosedačky a má tam fakt už jen pár centimetrů, vidím to tak na měsíc, no možná do vánoc, ale on chce z kočáru koukat, už tam moc nechrní, tak stejně přejdem do sporťáku z tohoto důvodu. :confounded:
30. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz
Sun ještě nee jak říkám vidím to nejdřív na leden :confused:
Holky tak teď byla kojodemence vyššího stupně :sweat_smile: dala jsem vysterilizovat odsávačku a po vyndání sterilizátoru z mikrovlnky jsem zjistila že jsem tam nedala vodu :sweat_smile: :sweat_smile: no jsem jelito :grinning:
A ještě myslíte že mam zkoušet odsávat i po kóju? :confused: malej je při každým kojený u každého cecíku tak 10-15 minut pak odsaju už jen sotva 10ml :unamused:
30. říj 2009 ve 12:52  • Odpověz
Katko, jestli si z toho prsa kojila, tak už bych to asi nedělala.
30. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Šmouli, já jsem měla zelňačku.

Kači, kojíš z obou?
30. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Já bych po kojení z toho prsa snad ani nic neodsála, jak je vycuclý :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
No právě že kojím z obou :confused: jedno mu už od středy nestačí :pensive:
30. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak to se mi taky jednou zadařilo :grinning: teda venku je dneska tak krásně svítí sluníčko a my budem celej den zavřený :confounded: až se filip vzbudí tak nakrmíme a pojedeme k tchýni pomoct s přípravou a od šesti začne oslava, no my počítáme, že tam budem tak hodku, no když to tak blbě vymyslela tak co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
kačko to je taky žrout co?? :slight_smile: nestačí mu jedna koza :grinning:

ty jo zelnačka, tu jsem nikdy fakt nedělala - alr vím jak se dělá...jenže já to ne eee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Aha, Kači, hmm, tak to nevím. Zase když odsaješ aspoň tu trošku, tak se produkce zvýší. Víš co? Tady jedna holka, Anag (myslím, že se tak jmenuje), umí s tím poradit, tak jí zkus napsat IP. A vím, že v kojencích je o zvýšení produkce i téma. Ale už nevím, jak se jmenuje :pensive:
30. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Šmouno no to spíš já mam málo mlíčka :frowning2: už ty kozenky nejsou vůbec naducaný tak jak byly někdy do neděle :pensive:
Sun a co máte za oslavičku??
30. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
tchýně slaví padesátku :slight_smile: v miminku byl ted taky článek o zvýšení laktace, ale bylo tam to samý, odsávat přikládat, teplý obklady atd.
30. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.