• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun aha tak to si večer pošmáknete :wink: jj právě odsávam,přikládam co 2 hodiny,cucam homeopatika a pju čajíky :wink: no asi fakt nic jiného se dělat nedá :pensive: a ještě teda večer mu dávám rozmražený MM do flašky aby se aspoň vyspinkal pucík malej :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Katko, ono to několik dní bude trvat, než se to zlepší.
30. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
30. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak jsme byli od 11-13h venku,Sofi se krásně prospala,doma jí to vůbec nešlo,ted jsme jí zkusila dát kašičku,ale měla všeho všudy tak 2lžičky ,zbytek jsem snědla já,pak se ještě docvakla mlíčkem ode mne,tak jsme si to vyzkoušeli,každej den budeme trénovat,ze lžičky jí jde papat mnohem líp než z flašky..
Káto ty teda fakt děláš pro to kojení vše, to by bylo aby se ti to mlíko zas nevrátilo,počkej za chvilku budeš psát jak máš prsa nalitý k prasknutí :wink:
30. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
bomba co??????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jitu díky :wink:
Tak jsem teď volala laktační poradkyni a je teda straaaašně moooc milá a příjemná :dizzy_face: :dizzy_face: a prý se asi jedná o spurt(opět :rolling_eyes: ) a jak tu taky jednou psala Jíťa po těch 3-4 měsících se tvorba mlíka ustálí a kozenky už nejsou tak nalitý a hold má teď zvíšenou spotřebu a musí pít z obou a těch 5-10 minut u jednoho by mu mělo stačit a pak jak ještě cucá a dudlá tak to se nejspíš chce jen uklidnit u kozenky a prostě bejt se mnou a cejtit mě :slight_smile: takže určitě nemám nedostatek mlíčka :dizzy_face: jen je hold větší spotřeba a prostě se to u toho miminka mění a jeden týden to může být tak a pak zase jinak :wink:
30. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
snad to jde otevřít...jinak nevím jak to vložit lépe :slight_smile: :fearful:
30. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz
Šmoulo sakra to mi nedělej teď tu bulim jako želva :sweat_smile:
30. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
já taky....je to ale podané tak...proč učit děti splývat na zádech a učit je aby měli kladný vztah k vodě....já jsem z toho ještě ted na nervy a ten kdo to točil...teda má nervy :wink:
30. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz
Přesně taky jsem si říkala že musí mít nervy ze železa :confused: já bych tam skočila hned :sweat_smile:
Tak mi se jdeme připravit na prochajdu :wink: páááa
30. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jo ale to první video je bomba :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Kači - my byli dnes u dr. a říkala, že opravdu mají děti teď už větší sílu a vypijou mlíčko rychleji - třeba i za pět minut a přibrali jsme, tak je to OK - a že tím pádem nebudeme dávat UM, protože máme dost MM, ale rovnou příkrm zeleninky a kašičky :slight_smile:
30. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
To první video jsem už viděla to je super,ale to druhý je naprostá šílenost,nechápu jak to mohl někdo natáčet a koukat se v klidu na to..tak na tohle bych neměla nervy..
30. říj 2009 v 15:05  • Odpověz
tak sjme se vrátili z venku a dlabu oběd-segedín,neměla jsme knedlík,tak proto až teď.Vojtíkovi jsme koupila čajík,co tady dávala Jitka-odkaz,kaši na noc,mrkvičku,nejdříve to zkusím ve sklence,a šťávičku,a za to že se tak krásně přetáčí dostal šusticí a kousací knížku.
30. říj 2009 v 15:13  • Odpověz
-taky sme byli venku a bylo dobře,svítilo sluníčko ale chladno,ale holkám to nevadilo,pěkně chrupkaly aspon že tak,ted si hrají v ohrádce a já půjdem dodělat ten štrůdl než budou chtít zase jíst
30. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Tak jsme doma z venku, sice svítilo sluníčko, ale ochladilo se. Alex tu teď huláká na zemi, no a teď se posral :confused:
30. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
No Andrej s těma skleničkama bacha, aby pak jedl Tvoje, ono je to přeci jen povětšinou něčím dochucený.
30. říj 2009 v 16:12  • Odpověz
Jitu jj,já to chci jenom vyzkoušet je to taková pidi sklenička,mrkev,tak snad pak bude chtít i tu moji,kterou teprve musím koupit :slight_smile:
teď jsme to studovala,měli to napsat ještě menším písmem,člověk aby si na to vzal lupu
30. říj 2009 v 16:15  • Odpověz
a tu kašu jsem vzala nutrilon,nevěděla jsem co vzít tak snad bude chutit,obilno mléčná
30. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Já koukala na některý a většina má v nich v sobě v lepším případě rýžovou mouku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Kaši já vzala sunarku nebo jak se tomu nadává - rýže s banánem :grinning: To sním kdyžtak já, to já ráda :grinning:
30. říj 2009 v 16:21  • Odpověz
já tady mám napsanou obilnou mouku,chtěla jsem vzít taky nějakou ovocnou ale nejdříve zkusím tuhletu.
30. říj 2009 v 16:26  • Odpověz
Tak jsme byli 2 hodiny venku a totálně jsem vymrzla.
30. říj 2009 v 16:39  • Odpověz
Teda, Andrejko, tys toho pokoupila :wink:
30. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
jitu, ty už budeš dávat Alexovi kašičky??
Blani, já jsem taky parádně vyzmrzaná :sweat_smile:
30. říj 2009 v 16:42  • Odpověz
Heluli, nee. to jen abych doma něco měla, kdyby nastal problém s kojením. Radši dám kaši než UM :grinning:
30. říj 2009 v 16:49  • Odpověz
Andrej, já myslela, že v těch prvních lžičkách - mrkev a spol. je rýžová mouka. V tom lepším případě.
30. říj 2009 v 16:51  • Odpověz
Heli, ani kakao mi nepomohlo :sweat_smile:
30. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.