• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
To by chtělo groček :grinning:
30. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
tak to jooo, já si říkala, proč bys už teď dokrmovala když kojíš....
30. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
Jitu tady čtu složení té mrkve karotka 90% pitná voda,nic víc tady není napsané
30. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
jéé to bych si dala raději svařáček než grog :grinning:

já si ale dala oplateček Mila a je mi líp :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
Andrej, tak to je dobrý.
Já nezkoumala všechny. Vzala jsem do ruky třeba Hami a ještě jedno, jen tak pro zvědavost.
30. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
Svařák jsem už měla, ale teda večer, když Alex usnul. To ze mě do brzkého ranního kojení vyprchá. :grinning:
30. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
jitu tak já mám od Hippu,doma mám malého protivu,spal akorát v kočárku do té doby nic,marná snaha ho dát do lehátka,že budu žehlit,ale prdlajs,vydržel tam deset minut.Teď si strká nohy is ponožkami do pusy,a to už jsem mu je znovu měnila protože je měl úplně mokrý,tak už je má holé a jak je šťastný,co dokáže holé prstíky na nohou. :grinning:
My jsme si včera dali večer vínko :wink:
30. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
tak já si dám taky večer někdy pivko :grinning: no spíš ho manžovi upíjím :grinning: i to vínko někdy...
30. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Andrejko :grinning: . Mareček je teďka na lehátku a sem tam si ohmatává kolínka, cože to tam vlastně má :grinning: . Ale žužlá, teda už totálně ožužlal ten připínací popruh :grinning:
30. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
Tak jsme byli na prochajdě a při návratu už byla pěkná kláda-teda mě malej byl zachumlanej do deky a bylo mu fajn :grinning:
Kačí jj tak laktační poradkyně taky povídala že teď už toho musí zvládnout víc a tak jsou nedlábnutý za chvilku :grinning:
30. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Tak teď jsem si všimla, že má od těch popruhů červený oblečení :rolling_eyes:
30. říj 2009 v 17:25  • Odpověz
Blani to jako že pustli barvu :astonished: :astonished: ?
30. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
Jo :rolling_eyes: . Přijde mi to divný.
30. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
A pusinku od barvy nemá? :confused:
30. říj 2009 v 17:37  • Odpověz
Ne, ani ručičky. Jenom na tom oblečení to je :fearful:
30. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Blani tak aspoň že tak :wink:
Jedu nakoupit tak pic :slight_smile:
30. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Čau. Já jsem si uvařila caro a rozdělala tofife :sunglasses:
30. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
tak mi Vojtík vytuhnul u flašky,jsem zvědavá jak bude spát v noci
já si uvařila syrovatku,tak popíjím.Hmm Blani tofife mňamky,taky jsme měli ale už je spapané. :slight_smile:
30. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Tak dneska u nás koupe Petr jelikož já si při vaření večeře spálila zápěsní o rozpálenej olej :pensive: bolí to jako prase..
Nemáte nějakej nápad čím to natřít?Sem si to dala pod ledovou vodu,ale furt to strašně pálí..
30. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Hani, tak to vůbec nevím :frowning2:
30. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Hanko, sádlem :grinning: ale nesoleným, to asi nemáš, co? Jinak pantenol ve spreji a nebo aspoň bepanthem mast.
30. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
Alex chrní. Mi usnul před šestou na ruce,asi na 10 minut si klimbnul, tak jsme to nějak pak překlenuli do půl, teď už je myslím v limbu, soudím dle ticha z ložnice, před chviklou si tam ještě brumlal.
30. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
Mareček mi usl u prsa, tak snad se už nevzbudí. Manža se navečeřel a od 5 hodin spí.
30. říj 2009 v 19:22  • Odpověz
Tak už jsme taky po koupačce :wink: prcek usnul u koja a pak se probral při přenosu a řval v postýlce a dudla vy vytrhnul a snažil se ho narvat do oka :grinning: :grinning: tak jsem zase musela nasadit Karpa :confused:
Tak manža dlabe zrovna teď :wink: koupila jsem mu Romadur a jsem ráda že ho snědl ještě dneska :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Kači, tož to věřím :grinning: . A tak ten karp je lepší než aby byl v zavince, ne? Není to tak pevné nebo jo. A do čeho ho motáš?
30. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
ahooj cholkyyy :grinning:
byla tu cely den mamka, bylo to moc fajn, tomas prijel driv z prace a od osmi se jdem divat na utrpeni mladeho bohacka :wink:
hezky vecir vsem! :dizzy_face:
Alex dneska taky máchal rukama, ale já už ho nesvazuju, ať si zvyká.

Muž šel na pivo, no aspoň se nebudem přetahovat o ovladač :grinning:
Blani normoš do deky :wink: a řekla bych že je to určo lepší :wink:většinou se snaží ty ručičky dostat ven a občas se to i povede a tak mu říkam že je malej Houdýny :grinning: :grinning:
Jitu no to jsem taky chtěla aby si zvykal,ale jak teď bojujem s tím kojem :frowning2: tak chci aby se aspoň pořádně vyspinkal :pensive: :wink:
30. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Jo koupila jsem si meltu :wink: můžu si do ní dát mlíko???Caro piju jen s mlíčkem :sweat_smile:
30. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Katko, dej. Já to taky piju s mlíkem.
30. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.