• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak sem si na to dala sádlo,my máme domácí od tchýně..
Sofinka už spí,ale úplně se zas děsim noci,protože už ted tam cestuje a to je celá obložená..
30. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
tak náš malej už snad od druhého měsíce spí s ručkama venku a pohoda...možná se dřív někdy vzbudil, ale jakmile jsem mu je chtěla zavázat, tak se vztekal a vytahoval je furt ven...

já meltu jedině s mlíčkem :wink:

tak čekám na tátu až přijede ze služebky, sem zvědavá kdy dorazí...už tu měl být...
Jitu :grinning: , to já si vždycky říkám, že se nemusíme přetahovat o PC :grinning:

Kači, můžeš. Ale myslím, že sis ju kupovat nemusela, když piješ caro. Má to stejné nebo hodně podobné složení. Myslím, že to je na stejném principu, jen melta bude asi silnější.
Super :grinning:
Tak manža šel zahazovat ven díru od přípojky :unamused: musel si vzít podvlíkačky páč už venku mrzne :confused: :rolling_eyes: a prcek už skoro vytuhnul :dizzy_face: :dizzy_face:
Hani, to se ti nedivím, že se bojíš :unamused:

Já si do cara dávám ty malé smetánky :sunglasses:

Holky, taky vám některé při čištění zubů tak krvácí dásně? Mně krvácí ještě víc než v těhu :confused: :pensive:
30. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
Blani no já meltu ještě nepila a tak jsem to chtěla zkusit a manža ji má taky rád :wink: :slight_smile:
Heli no já trubka ho právě naučila spinkat svázanýho :sweat_smile: :sweat_smile: mě to prostě nějak nedošlo :pensive: :sweat_smile:
30. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
já mám doma taky oboje :grinning: Mě ta melta připadne silnější, caro je pro mě spíš takový kakajo :grinning:
30. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Mně Caro nechutná, meltu miluju :slight_smile:

Blani, mně po porodu krvácení přestalo. :unamused:
30. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak to sem na ni zvědavá :confused: jdu vařit vodu :grinning: :wink:
30. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
holky ja piju nekdy caro, nekdy vitakavu, ale nejvic normos kafco s mlickem :wink:
30. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
katy neboj, šak on si zvykne :wink:

blani, mě taky teď nekrvácí, ale zato mi víc padají vlasy :angry:
30. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
čauky-já dnes jen na skok
ten náš pokládek se mě snaží zničit :rolling_eyes:
včera i dnes odpo vůbec nespala a celý odpo řvala jak tur i v rukách,dnes sem jí chtěla dát na noc nutrilon,páč zítra bude hlídat mamka a chtěla sem jí dát odstříkaný mlíko,a naše milostivá mi ho plivala ale čaj z flašky pije úplně v poho,nevím co to máme za období,tuším že nám asi lezou zuby pářč neuvěřitelně slintáme a rve si obě pěsti do pusy a 2 dny už je umrčená :angry: no ale hlavně že mi spinká v noci

teď du za Martinem dolů do hospody a beru si sebou vínečko a chůvičku :sweat_smile: páč už mi zaty dva dny pěkně hrabe
30. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahoj

dneska jsem si koupila ten fusak na spaní, tak už v něm spí...jsem teda zvědavá, ona se ráda odkopává, tak se ji tam třeba líbit nebude :wink:
manža kouká - u pokladny stál -a já asi budu muset plnit manželské povinnosti :grinning: :grinning: :confounded:

takže jdu dát spršku.... :wink:
jo a mě dr říkala, že mám začít rýžovou kaší bez příchutě...nevím proč, malá ji teda jí tu bez příchutě, páč ten nutr je sladký...takže kaše taky :wink:

tak dobrou cholký!!
30. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak se nevožer miluno a neboj, malá se zas srovná...anebo ne :grinning:

já jdu asi za 14dní na pařbu, ale fakt už asi na dýl :wink: dobrou!!
30. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Tak se Mareček v 8 vzbudil. Já to tušila. Ale teď už spí na mě.

Heli, vlasy mi taky padají, ale není to nějakej extrém - naštěstí.
30. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
smouli-jj bych se vožrala,ale nikdo jí zamě nenakojí :sweat_smile:
mi budem mít pernej listopad,Martin bude slavit 30tiny,pak má jeho otec narozky a čekají se 2 miminka v rodině,to asik přeorientuju malou na nutroš než to pomine :grinning:
30. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
šmouli-toš pěkně se vydrhni,když budete dnes s Ráďou křópat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
šmouli mě malá spává v tom pytlu úplně v poho páč byla dycky taky odkopaná a teď má teda smůlu,takže si myslím,že se bude Nelče líbit,tak čus
30. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Mě víc chutná caro,než melta ale mám doma oboje a oboje piji s mlíkem..
Smouli tak opatrně at nemají holky ještě bratříčka :wink:
Jéé holky vy se máte vy pořád někam chodíte,já už 4 1/2 měsíce nikde večer nebyla..
30. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Heli mě taky začli víc padat vlasy :confused: a jj on si zvykne,ale teď jsem ráda že vůbec spinká :wink:
Šmoulooo óóó dneska bude tuly tuly ju? :wink:
Reni tééda to bude náročný měsíc :grinning:
Melta je dobrá :dizzy_face: dala jsem si tam malinkou lžičku cukříku a je to ňam :grinning:
Pucíček už usnul a tak jsem ho rozvázala :wink: :grinning:
30. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Hani já taky nikde nebyla už dobře od května :wink: a ani mi to nějak nechybí :grinning:
30. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Kači, já si dávám cukr aji do cara.
30. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdu si dočíst miminko. Už určitě vyšlo nový a já ještě nemám přečtený to starý :grinning: . Tak dobrou noc :slight_smile:
30. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Blani to já taky sladím Caro :wink: se vrhnu na Betku :wink: dneska vyšla nová :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak jsme dorazily z oslavy o půl osmý no a pak jsem musela filípka uspávat zabral až po devátý tak si dávám ted skleničku, když jsem na oslavě sušila hubu :grinning: jsem tam z toho stejně byla celá nervní, ze začátku to šlo pak začalo chodit víc lidí a samozřejmě všichni hulily :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem byla ráda, když jsme po hodce vypadly. hani já jsem taky nikde nebyla, ale už ted je mi jasný jak to dopadne :grinning: občas si přeju někam vypadnout a pak budu celej večír jak na trní, abych už byla doma :wink: jo mě to druhý video nešlo, ale podle toho co píšete tak je to lepší. :zipper_mouth:
30. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
zdravím holky,
u nás se ještě chrní, jen já tu čumákuju :sweat_smile:

teda sun, oni hulili když je tam takovej malej prcek jo? to bych teda asi nevydržela :angry: :angry: :angry:
31. říj 2009 v 07:27  • Odpověz
Ahoj
Sun, tak to bych s první cigeretou popadla prcka a odkráčela středem. :angry:
31. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ránko,tak včerejší první akše dopadla dobře,akorát to dostal přes flašku více ředěnou vodou,ale tři dírky jsou asi málo,tahal to chudáček pěkně dlouho.
Teď se skrývá pod plínkou,a tatínka jsme vyhnali do kaufu .Dneska vypadá že bude krásně,i když kosa.
31. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Sun, to jako kouřili všichni u nich doma? Tak to je teda od nich pěkně hnusný. Ale kuřáci si to neuvědomují, že to někomu může i vadit :pensive:
31. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
ja si miminko predplatila a ted mi prislo prvni cislo :slight_smile:
31. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.