• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andreo, já myslím, že jsou i spešl savičky pro kaši.
31. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Já vyžehlila, Alex se probudil, tak si dáme za chvilku cvíčo a pak jdu k holiči, tak tu kluci budou válčit spolu. Manža poudal, že půjde kočárkovat, tak to se prcek bude mít. Ale je tam pěkná kosa, jsem byla s psékoj a okna na autech jsou ku škrábání.
31. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
já jsem si zase koupila časák rodiče,taky dobré čtení,měla jsem předplacenou maminku,ale už ji nechci.
31. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
jitu no zkusíme se zajít zeprat do našeho spešl krámku,to je takový pidi obchod ale mají tam všechno,
Vojtíkovi kaše chutnala nechal mi jen trošku,jen se u toho dost namáhal
31. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
ahojky, ne doma se nekouřilo pak jsme šli do restaurace, od nás si všichni chodily zapalovat k baru, jenže pak se to tam začalo plnit tak jsme šly :slight_smile: chtěly jsme vydržet, alespon na večeři, aby měla tchýně radost, no mohla to vymyslet jinak a taky jinde, ale to už nebudem řešit. andrejko miminko si chci taky předplatit jen čekám na dobrej dárek :grinning: i když v tom těhotenství jsem si tam toho vybrala víc.
31. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
andrej, proc uz nechces maminku? rodice, to neznam, je to fajnovy poctenicko?
a na tu kasicku, neni lepsi lzicka? ale asi ne vid, jak na ni neni zvykly co...
31. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
mě ta maminka přijde dost přereklamovaná :unamused: ty rodiče by mohly být dobrý. potřebovala bych něco aktualního a né jakk zvládnout těhotenský potíže :grinning: to už máme za sebou že :wink:
31. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Andy jak píše Sun maminka je dst přereklamovaná.A taky mi vadilo,že už jsem nedostávala dárky,cobyly jinak v prodeji v obchodě v časáku,a mám jich docela dost,takže jsme se teď zaměřila na jiný časák,ale přijde mi že v každém takovém časopisu je i o těhotenství,to samé v těch rodičích.
31. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
no mě přijde že tou flaškou je to na večer lepší,lžičkou dneska dostane tu mrkvičku tak jsme zvěadvá,teď na mě řve,ale spát nebude :angry:
31. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
uff,tak už spí.
Andy moc krásné fotečky,Sabinka je kočka :wink:
31. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
júúú si tu píšu sama,kde jste?Nikde nikdo,tak se jdu dát do kupy. :slight_smile:
31. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
jo tak jsou určitě
http://www.lekarna.cz/bocek-savicka-na-kasi-anatomicka-silikon/#utm_source=zbozi.cz&utm_medium=xml-ppc

jen jsem to zkusmo dala do vyhledavače.

Mně to taky večer přijde lepší dát dudlem než po lžičkách, teda než se lžičky naučí používat, protože to je program na dlouho :grinning: nakrmit prcka lžičkou.
andrej tak drzim palce pri mrkvicce :wink: :slight_smile:
a diky za pochvalu fotek :slight_smile: ja bych fotila porad :grinning:
Jitu díky,půjdeme dopo ještě ven,tak se zajdem zeptat,a snad dobře pořídíme.To je opravdu an dlouho a včera s těmi třemi dirkami to bylo taky na dlouho :unamused:
31. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
tak jsem ho uspala a ted rychle vařit no musím počkat až trošku povolí maso. včera bylo tak krásně a dřepěly jsme u tchýně v paneláku :confounded: a dneska je tu pod mrakem odpoledne jdeme na prochajdu zajdem na hřbitov tak jsem si říkala jak bude krásně a prd. andrejko taky se moc těším na mrkvičku tak at vojtíkovi chutná :grinning:
31. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
holky jake je u vas pocasi? myslite, ze slunicko vyleze? tady je zatim mlha, ale doufam ve slunicko, chcem jit na delsi prochazku :slight_smile:
v predpovedi je, ze by melo byt jasno :confused:
31. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Andreasek - u nás je taky pořád po mrakem a mlha, sluníčko se snaží prodrat a pořád nic, snad vyleze, protože po dalším koju bych chtěla jít taky na procházku s kočárkem :slight_smile:
31. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
tak koukám, že jsme na tom všechny stejně co se počasí týče :confounded:
31. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
holky ale ono nakonec vyleze! :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
tak u nás je jen pár stupňů nad nulou, ale krásné slunečné počasí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už od rána :wink:
31. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
holky pošlete sem taky něco kruci :grinning: tady je jak na dušičky :dizzy_face: andrej tak co dýně svítí? já mám keramickou tak jí dneska šoupnu na balkon, udělám rovnou asi truhlík tak jí tam šoupnu :slight_smile:
31. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
holky tak tady porad zatazeno :angry:
chcem nekam na vejlet, ale kam? :confused: nemate tip?
31. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
tak na Ostravsku hlsáím sluníčko,zrovna jsme se vrátili z velké rpocházky,Vojtík ještě dsopává v kočáře.Tak všechny lékarny zavřené,a v tom krámku s kojeneckým zbožím savičku na kaši neměli,stejně nám řekla že na Aventku by se to nehodilo,tak sjme koupili se čtyřmi dírkami a když tak to Jindra ještě roztáhne.
31. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak mi nakonec venku nebyli :frowning2: - tchýně rozhodla, že když má malej rýmu a kašel, tak ven nepůjde a tak, když mi usnul po kojení v jednu hodinu, tak ho pohlídala a my jsme sjeli na velký nákup do Kauflandu a Alberta - utratili jsme plno peněz a máme zase plnou ledničku :grinning: a Mareček je po dalším koju a je strašně akční, pořád se chce přetáčet, teď je 5 minut v sedátku a už řve, jdu za ním :slight_smile:
31. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
tak jsme zpět z prochajdy...

kači, my mělí, no vlastně furt máme, rýmu a chodíme každej den ven dopoledne i odpoledne...pokud nemá teplotu tak nevidím problém...furt lepší venku na čerstvém vzduchu než doma. Přece jen se líp dýchá...
my začínáme mít problém v kočárku - poslední dobou půl hodiny spí, půl hodiny si hraje a kouká v kočárku a pak ho to přestane bavit a chce vidět ven, tak buď musím kočár naklonit nebo shodit stříšku, ale to se mi moch nechce přece jen je už chladno...tak asi bude brzy sporťák, tam přece jen víc uvidí..
31. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
tak my taky byly dneska dvakrát venku.
Jo a i úspěšně jsme zdlábli trochu té mrkve,myslela jsme že to bude horší,ale dalo se to.Zítra budeme pokračovat,nejdříve se tvářil co mu to jako cpu do pusy,ale pak se u toho i usmíval :slight_smile:
31. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
AHoj holky.
Tak ja davam majdulce kasicku do lahvicky MaM se savickou c.3 a v pohode to vycucne :wink:
Jinak u nas vede ted tento cajik, ten ji chutna - http://www.lekarna.cz/hami-caj-medunkovy-s-jablkem-instantni-200g-406906/
A po cajiku se vzdycky pos.. :slight_smile: ma nejakej reflex kdyz ho pije.

Jinak ty basnicky a pisnicky napisu,nebojte, jen se k tomu musim dostat :grinning:

Ale tak aspon par takovych kratkych rikanek:

Kolotoč:
Dědeček měl kolotoč,
sežral mu ho červotoč,
sežral mu i figurky,
teď prodává okurky.

Žába:
Žába leze po blátě,
koupíme jí na gatě,
na jaký? Na jaký?
Na zelený strakatý.

Okurka:
Okurčičko, okurčičko,
nechoď k lesu na políčko,
myška tam má domeček,
ukousne ti koneček!

Myšky:
Tancovali myšák s myškou ve stodůlce na mlátku,
myška měla díru v sukni a pan myšák v kabátku,
hop hej dokola až se třásla stodola,
hop hej dokola až se třásla stodola.
(To se zpívá)

A ještě jedna oblíbená:
Brambora:
Koulela se ze dvora,
vélikánská brambora,
neviděla,neslyšela,
spadla na ní závora.
Kam koukáš ty závoro?
Na tebe, ty bramboro!
Kdyby tudy projel vlak,
byl by z tebe bramborák.

:grinning: :grinning:

Zalezi na intonaci,ja u toho delam jeste ruzny blbinky a Majda se strasne rechta :grinning:
Jinak dalsi jeste napisu a taky kdybyste chteli mp3 z vcelich medvidku,tak mam a i jiny pisnicky. :wink:
31. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
holky ted jsme se vratili ze zruce nad sazavou, byli jsme se podivat na hrobecku me babicky a dedy.. skoda, ze uz se sabinky nedockali.. :pensive:
andarko, supr basnicky, kde ze je beres? :wink:
31. říj 2009 v 18:38  • Odpověz
čauky
tak unás dnes bylo nádherně,malou si dopo střídaly babičky a mi se jeli podívat na Plumlov,byl tam výlov,teď mi malá spí v chodbě v kočárku

včera měla malou tchýně a byla sní na hřbitově a odřela mi obě kolečka o beton :angry: :angry: :angry: já nechápu proč se cpe do uličky s kočárem když vidí,že se tam nevleze,jako to mě fakt nasralo,novej kočár já si na všechno dávám bacha abch ho měla co nejdýl pěknej a ona mi ho tak dodře,sem měla fakt nerva,nejhorší je že se stím nic neudělá je to pěkně hluboký ty rýhy,já nevím mám na ní čím dál větší alergii fakt :angry: :angry: :angry: :angry:
31. říj 2009 v 18:55  • Odpověz
Andreasku-od moji mamky :wink:
31. říj 2009 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.