• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
čáááááááááááááááááááááááááááááááu

tak včera na šmoulování nedošlo :grinning: já usla než přišel a ráno jako něco zkoušel, ale jen jsem řekla že to asi dostanu, tak ho to přešlo :grinning: :confused: :angry: no komedie holky.......tak zas příště :fearful: :sweat_smile:

jooooooooooo a koukejte se na -takovou norm rodinku...- natáčelo se to v Dolním Bousově-tam bydlej naši a já tam vyrůstala....no taková děsná vesnice :grinning: :fearful:
31. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
tak my jsme dneska taky navštívily hřbitov a to hned dvakrát, než jsme jely domů tak jsme se byli kouknout jak tam potmě svítí všechny světýlka. :slight_smile: venku je pěkná kosa už tam máme nulu :unamused: tery super básničky už je mám napsaný ted ještě zapamatovat. šmouly já už to viděla a teda po pravdě nic moc podruhý to teda vidět nemusím. dneska už říkají megafilm asii všemu.
31. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
jo reni tak to by mě teda taky pěkně nas... :angry: a co ti k tomu tchýně řekla? :confused:
31. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
Čau holky. Dopo to tady okupoval manžel a odpo jsme byli u tety a přijeli jsme tak před hodinkou a Mareček tady řádí a já jsem myslela, že bude spát :grinning:
Zítra jedeme k manžově babičce, ale až odpoledne. Mareček je pos.anej a strašně to smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reni, tož to teda nase.e :angry:
31. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
no teda koukám na to a je to pěkná kravina zatím.....a to mě dnes naši přemlouvali at se koukám, no nííííc :zipper_mouth:

nelinka usíná v postýlce uplně sama a bez kecůůůů :astonished: :dizzy_face: hmmm tak papapaap
31. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
reni, tak az se bude tchyne divit, proc chces pro druhy mimco novej kocar, tak ji vpal, ze mimco v kocaru s ryhama vozit nebudes! :grinning:
teda ta takova normalni rodinka fakticky nic extra.. clovek ceka celej film, co se stane a ono prdlajs :sweat_smile:
dobrou kocky :wink:
31. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj holky..my dnes byli u tchýně,taky jsme si udělali procházku na hřbitov..
Takovou normální rodinku už sem taky viděla a moc mi to nenadchlo,sem si u toho třídila fotky a psala recepty..
Andaro pěkný básničky,takový jsme v životě neslyšela..kdybych od tebe chtěla ty včelí medvídky tak jak se to dá udělat?Já tomu nerozumím.. :confused:
Holky jaký máte cestovní postýlky?Já chci objednat tuhle nemáte ji některá?Akorát by se mi líbila v červené barvě a to nikde nemají a nebo je zbytečně předražená :frowning2: http://www.slune-cz.cz/cestovni-postylka-babypoint-apollo-2008/
31. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz
Hani-nahraju je na net a dam odkaz a vy si je stahnete :wink: Zitra to udelam a jeste vyberu nejaky pisnicky,mam z pohadek atd. :wink:
A postylku mame s Andreaskem stejnou a to tuto: http://www.chytramama.com/zbozi/3423/Cestovni-postylka-Quatro-Lulu-1-prebal-pult-prulez.htm v te zelene a je supeer. :wink:
31. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz
Tak ted jsem nasla par odkazu na pisnicky pro deti,nejaka holcina to dala na lide.cz, tak stahujte :wink:
http://leteckaposta.cz/843830655
http://leteckaposta.cz/257687575
http://leteckaposta.cz/517230008
31. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
Ahoj.
Tak jsme včera zmákli moji kadeřnici a pak oslavu u tchánovců, ikdyž to bylo náročný. Jsem zvyklá na psa, ale dva pesani z toho jeden labrador, ikdyž neuvěřitelně hodná fenka, je přeci jen i na kynologa dost :grinning: Takže Alexek nemohl být na dece, musel se tudíž furt chovat nebo být v kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 07:58  • Odpověz
Dobré ráno..tak u nás v noci vstávání opět po 3h vždycky pije jak kdybych jí týden nedala,fakt nechápu..
Co vaříte dobrého k obědu?Já budu dělat karbanátky s bramborovou kaší :stuck_out_tongue_closed_eyes: A odpoledne vůbec nevim co podnikneme,asi půjdu spát a Sofinku pošlu ven s tatínkem :slight_smile:
1. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak já mám rýmu a bolí mě z ní hlava :unamused:
Dneska budu vařit ty gnocchi, tak su zvědavá a odpoledne jedeme k manžové babičce, tak se moc těším :confounded: . To zase bude, Mareček chce nechce, chybí mu, je mu, bolí ho, atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Andaro, děkujem za odkázky. Už stahuju :sunglasses:
1. lis 2009 v 09:02  • Odpověz
Já nevařím, vaří manža a dělá čínu.
1. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
dobré ráno tak my jsme zase osiřely táta si odfčel na hokej, tak my poslední dobou máme buzení mezi půnocí a jednou :confounded: ale to většinou bhem chvilky usne bez koja a pak ve tři :unamused: takže jsme tam kde jsme byly, ale už jsem si asi zvykla. a dělám pečený bok s knedlíkem a zelím. teda zatím se dělá jen ten bok :sweat_smile:
1. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Dobré ránko holky,taky my dneska nevaříme,jedeme odpo k našim a tam budou řízečky :dizzy_face: mňamky.
Jinak včera Vojtík vytuhnul docela brzo,na naše poměry,a za 15minut se vzbudil a hysterický řev,který trval min půl hoďky,byl úplně zpocený z toho řevu,jsem ho musela převlíkat,a pak s etak unavil,že usnul.Už jsem nevěděla co s ním dělat.
Blani tak s ebrzo uzdrav a vydrž to u babi. :wink: jedním uchem tam druhým ven.
Nám tady dopo přijdou na návštěvu Jindrův brácha s manželkou konečně ukázat fotky ze svatby,jsem zvědavá na toho nnašeho prďolku jak vypadá,už to budou dva měsíce co sjme byli.
Jo a jinak sjme vstávali ve čtvrt na sedm a pak sjme ještě všichni tři spinkali do půl deváté. :slight_smile:
1. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Sun, teda, to bude dobrota :slight_smile:

Manža šel taky na fušku, tak jsme taky sami. Ale už jsem si jaksi zvykla :pensive: .
1. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak my byli včera na vycházce v lese, nádherný barvičky listí, Veru to prospala a my se krásně prošli.

Taky jsem přidala zas fotky na web, tak se mrkněte, koupila jsem odsávačku a tatínek včera poprvé krmil :grinning:
1. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Jé andarka má nový foto, krásné :slight_smile:
1. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
http://maminkymaminkam.webnode.cz/news/rikanky-na-dobrou-noc/
holky něco pro ty kdo říkají třeba svým drobečkům nějakou říkanku před spaním :wink:
1. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Andrejko, já to pouštím uchem ven, ale když to slyšíš 2 hodiny v kuse a pořád říkáš není, nechce, nemá,... tak je to pěkná otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
jo blani to znám :grinning: moje bábí to je taky případ, já jí říkám no včera byl tak hodnej a ona na to no tak máš asi slabý mlíko :astonished: jsem myslela, že špatně slyším. a ona no jak minule řval tak měl málo :rolling_eyes: no co jí na to říkat pořád. jsem dneska uděla filíškovi novej pelech, jsem pořád přemýšlela co na zem, aby tam měl dost místa a nešla na něj zima tak jsem mu tam dala dvě polystyrenový desky na to deky a jakej je pelech :grinning:
1. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
dobre ranko holky :slight_smile:
jdu si vas zpetne trosku procist :wink:
1. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
andarko & andrejko, diky za pisnicky a rikanky :wink:
1. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
blani a co zkusit babicce rict nebo tak trosku naznacit, ze jestli se do toho bude porad prdet, tak ze snizite pocet navstev u ni a bude :sweat_smile:
1. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
hani, jak pise andarka, ta cestovni postylka lulu je fajnova, meli jsme ji tyden, kdyz jsme byli v jesenikach a super, sabinka v ni chrupkala jedna basen :wink: mame tu pistacii, pokud bychom druheho meli chlapecka :slight_smile:
1. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
holky kam jste zmizely? :confused:
hani, budu nakonec objednavat fusak jako ty :wink: http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1384854
a pak chci jeste nejaky vanocni oblecek :slight_smile:
1. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
tak my jsme s filišou dělaly knédl a ted se ho pokouším uspat jelikož ho to nějak zmohlo no zatím má oči jak tenisáky
1. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
sun, mne sabulacek zatim spinka, tomas vari a ja jdu udelat dekoraci do truhliku :slight_smile:
1. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky tak dnes krize dostoupila vrcholu už 2x jsem musela rozmražovat MM :pensive: ráno mi hlady ječel u prázdný kozy a já řvala s ním je to strašný pocit :cry: a to jsem ještě ve 3 v noci odsála 100 ml a ráno jako když utne :rolling_eyes: nějak to na mě padlo a i když vím že se nesmím stresovat nějak to hejde :confounded: piju čaje a hodně tekutin,odsávam přikládam malýho a cucam homeopatika ale mam pocit že je to všechno zbytečný :cry: :cry:
manža jel teď s tchyní na hřbitov a tak si tu zase vylejvám srdíčko :sweat_smile: omlouvám se a jdu dočítat :pensive:
1. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.