• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun, taky to nemáš s bábí lehký :pensive:

Andrej, ale to je manžova babička, takže to by musel naznačit manža a to ani omylem.

Kači, jen si vylij srdíčko, to ti pomůže, chlap to nepochopí :wink: . Akorát nevím, co poradit, myslím, že děláš maximum, tak snad jen vydržet a snad se to spraví :pensive: :wink:
1. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
kačí-to se upraví nebuj,a jestli ne,tak si ztoho nic nedělej-Honzík ti hladem neumře i kdyby si ztratila mlíko úplně tak 4 měsíce koja je krásný :wink: já se zas docela těším až kojit nebudu :sweat_smile:

tak tchýně mi na ten kočár řekla,že si asi vydělala páč mi odřela kola a to bylo všechno-no napadlo by vás když vidíte uzounkou uličku rvat tam kočár? :angry: no fakt nemám slov

andreasku-prosimtě ta nepustí korunu natož tak aby kupovala druhej kočár,a to si ještě u nás řekla o dárek na Váýnoce,ž chce peníze na boty který stojí 2 litry dobrý ne?já na mateřské budem stavět a ona si řekne o prachy,ale že by nás někdy pozvala na oběd nebo něco malé donesla to né,nou koment fakt
1. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
Reni jj taky jsem si občas říkala(teda dřív) že se těším až malého odstavím a teď bych dala nevím co za to aby se to rozjelo :sweat_smile: :wink:klíďo bych kojila každou hodinu jen kdybych měla zase nalitý cecky :wink:
Blani no to máš pravdu,ale aspoň mi koupil čokoládu :dizzy_face:
No budu to zkoušet dál a dál :wink: tak na nác myslete a držte pěsti :wink: my teď jedeme k našim :wink: tak papa snad se sem večer zase dostanu :slight_smile:
1. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
no mě trefí :angry: tak se tady vypisuju a jednou blbě máčnu a je to v p... (ytli, jsem myslela :grinning: ) kačí myslím, si že děláš opravdu maximum a ted záleží jen na přírodě, budu držet palce, na druhou stranu čtyři měsíce je krásný, někomu nebylo dopřáno ani to. reni to je teda tchýně za všechny prachy co :zipper_mouth: a už nevím co jsem tam předtím psala :sweat_smile:
jo, že dneska je tam celý den nula tak přemýšlím, dát kombinézu a pod to jen bodíko s dupačkama, až přijedem k našim tak jen svklíknu kombinézu a bude to bez křiku.
1. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Reni, tak to je tchýně skromná teda :angry:

Kači, užijte si oběd :slight_smile:
1. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
no jeětě že Martinova macecha je pravej opak a moje mamka taky,ty by se pro nás rozkrájely :dizzy_face:
unás je hnusná mlha,ráno bylo -2 a pěkně fouká,tak nevím asi odpo půjdem jen tak na hodinu ven,na nějakou dlouhou prochajdu to nevidím
sun-a už dáváš zimní kombinézku nbo jen toho medvěda té já tak říkám je to ta plyšová podzimní,páč já dávám zatím tu a taky jen bóďo a punčochy
1. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
kaci, nepropadej panice, uz takhle je krasny kojit 4 mesice.. taky by me to asi vzalo, protoze bych rada dodrzela ten pulrok, ale vezmi si, ze nektere maminky nekoji uz od narozeni mimiska, maji nejake vyhovujici mlicko a je to, nic se nedeje a verim tomu, ze se jeste rozkojis :wink:
1. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Kači - máš velikého klučinu a možná mu to už nestačí, a jak píšou holky, už jsme vydržely dost dlouho s tím kojením, spoustu z nás už nekojí, a miminka jsou taky šťastná, já se fakt už těším, až kojit nebudu :slight_smile: (jako Reni) :slight_smile:
1. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
-ahojík mamky,tak vás zdravím zase
-dneska počasí nic moc co,teda aspon unás,začal mrholit sníh nebo spíš takový poprašek,ale je škaredě a zima,takže dneska ven asi nepůjdeme,sme sami doma navíc tak se dám asi trochu do úklidu a vytřídím věci,co jsou už malé holkám
1. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
reni já právě asi dneska vytáhnu tu teplejší je uvnitř flauš, tak to zahřeje, takovou chlupatou taky máme, ale zatím do ní musí dorůst. jdu ohřívat jídlo táta je doma
1. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tak jsme vyslala manžela se Sofinkou na procházku,venku je stejně zima tak se mi nikam nechce a já se půjdu asi natáhnout.. :slight_smile:
1. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Taky přemýšlím, do čeho Marečka obleču, protože pojedeme autem a on určitě usne a jdeme na hřbitov, takže to vidím na to, že půjde do kočárku spinkat. Nějak to budu muset vymyslet. Nám je právě ta teplejší kombinéza ještě větší než ten medvídek :sweat_smile:

Užijte si zbytek neděle. Jdu krmit a pak vyrazíme. Tak pa pa :slight_smile:
1. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Já dopo manžu taky vyštvala na prochajdu, trochu jsem poklidila a převlíkla nám všem postele. pak muž uvařil, Alex se prochrupl v postýlce a až se nají v cca 14 hodin, tak půjdu na prochajdu zasejc já. Dneska je protivnej už teď. Se z něj stává nějakej maman, furt by chtěl, abych mu podávala hračky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Tak jsme se prospala,ale asi jen hodinu,manžel to venku dýl nevydržel,protože je tam hrozná zima,Sofinka se dospala ještě na chodbě v kočáru..
Jsme se s petrem pustili do pečení bábovky ve 16h má dorazit náštěva tak to jsme zvědavá jak to dopadne-pečeme jí poprvé...
1. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
Téda venku je zima i pro mě :grinning: Už jsem vytáhla čelenku, aby mi neumrzla hlava :grinning:
Alexovi se ale krásně chrní, teď dospává v chodbě v kočárku, ale myslím, že to nebude mít dlouhého trvání.
1. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
-my jsme dneska nikam nešli,sem uklidila a vytřídila dvě kabele věcí co jsou už holkám malé,ason to nebude zavazet ve skřini
1. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
tak my jsme doma z procházky - půjčili jsme si fusak od švagrové a vyrazili na procházku - ušli jsme tak 8 km a Mareček celou dobu krásně spinkal, teď si hraje na bříšku u hrazdičky a půjde papat :slight_smile:
holky, jaké máte fusaky a jak jste s nima spokojený? Máte nové nebo starší? Babička nám ho prý zaplatí k vánocům, tak jaký máme koupit? Používat bychom ho mohli samozřejmě už, co ho koupíme a ne až od 24.12. :grinning:
1. lis 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme zpět z prochajdy, byli jsme na chvilku na návštěvě u tchánovců.
Verunka ještě chrní z procházky a to teda už je hoooodně dlouho, chodím se dívat, jestli dýchá

Jinak jsme dneska zaznamenali první opravdový záchvat smíchu. No nádhera, i na kameru jsme to stihli. Krásnej lochec, fakt. Pořád se na to dívám dokola, nádhernej zážitek :grinning:
1. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
kacen já mám zimní fusak od Emitexu, ten 3in1, stál něco málo přes tisícovku, je z nový kolekce. Zatím jsem spokojená
1. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Jo a Kači, taky tě chci podpořit, neboj kočka, nějak bylo a nějak bude. Já taky mám pořád strach, jestli to malé stačí a jestli mám mlíčka dost. Je fakt, že bych z toho byla smutná, ale nebrala bych to tak tragicky. Jak píšou holky, 4měsíce jsou krásný a i kdyby malej bude pořád spokojený mimísek :dizzy_face:
1. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
holky, taky budu kupovat nejspis ten emitex novou kolekci 3v1 :slight_smile:
mame ten berankovy po brachovi, ale chci jeste nejaky moderni :grinning:
ted jsme prisli z prochajdy, stavili jsme se v bauhausu, koupila jsem nejakou vanocni vyzdobu :slight_smile:
1. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
andrej já jsem koupila ten letní fusak emitex, tak jsem zůstala věrná i tomu zimnímu :astonished: :grinning:

Já ho doporučuju :dizzy_face:
1. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
charlie diky, to jsem chtela slyset :wink: :grinning:
asi ho hnedka objednam :slight_smile:

taky bych male chtela poridit nejaky vanocni oblecek, budes taky neco takoveho kupovat, nebo se na to vyprdnes?
1. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
andrej nemáš zač :grinning: Já jsem se ještě rozhodovala jestli nevzít zimní zavinovačku myslím taky od emitexu, ale nakonec jsem se rozhodla pro fusak, jo, praktická stránka opět zvítězila, roste to zkrátka s dítětem :dizzy_face:

nad oblečkem jsem neuvažovala, máš na mysli něco jako oblek a la santa claus? Já ti nevím, asi ne, nechci kýč, ale něco originálního proč ne :dizzy_face:
1. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
1. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
čau
tak my byly asi 2 hodiny venku a malá ještě dospává v chodbě,přijela babi s dědou tak sme si na hospodě dali kafčo u krbu a malá si tam pěkně chrupkala,prostě má veget :slight_smile:

já mám taky ten starej fusak,ale právě babi nám už objednala ten z emitexu,ale nevím jestli je to ten jak o něm píšete,stojí 1090 a dá se použít i ten návlek na sporťáka a i na autosedačku,je to fajn vyřešený,objednala mi ten černo-lososový aby nám šel ke kočárku a už se těším páč ten starej ještě maskuju dekou jak se dá :sweat_smile:
1. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
reni jj, určo to bude on, je fakt, že já mám ráda víceúčelový praktický věci a asi nejsem sama, ne?
1. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Já mám černošedý

Jináč Veru ještě pořád spí v kočáře po procházce :confused: Už víc jak 3 hoďky chrní :fearful:
1. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
reni jak to dopadlo s tím kočárkem? Omluvila se aspoň tchýně????
1. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
charlie-no jen mi řekla,že si asi vydělala a to bylo vše :rolling_eyes: ona je prostě fakt originál-já jí prostě nemusím,malá třeba plače že je unavená nebo má bolení a ona hned ať jedem k doktorovi a tak-je taková střelená,ale myslím,že nejsem jediná,která nemá ráda tchýni :sweat_smile:

ten fusak je super,je to bezva vyřešený :wink:
buď v klidu,malá taky v chodbě ještě spí po prochajdě a taky už 3 hodiny,vidím to tak že jí zas v 7 budu budit :grinning:
1. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.