• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak koukám všechny děti chrní v chodbě :grinning: my jsme nakonec dneska nikde nebyli, byla tady hrozná mlha, odpoledne jsme strávili u našich. ten náš trouba si před chvilkou počůral hlavu :sweat_smile: andrej my už obleček na vánoce máme martin ho pořídil loni v tescu, je takovej proužkatej s medvídkem pů no snad mu ještě bude o vánocích :grinning:
1. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
sun- :grinning: :grinning: :grinning: a jak se mu to povedlo,jako pohrčet si hlavu asi není jen tak jednoduchý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 v 18:24  • Odpověz
no i když naše malá taky čůrá do vrchu je to holka,ale tohle se jí ještě nepovedlo :grinning:
1. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Čus kočenky :slight_smile: omlouvame za ten raní výlev,ale nějak to na mě padlo :sweat_smile: a muselo to ven :pensive: jinak jak u našich tak i teď doma jsem zase normoš kojila :dizzy_face: tak to snad bude zase v pohodě :wink: no uvidíme,ale na noc asi dáme zmrzlinkové MM aby se prďolka pěkně vyspinkal a my koneckonců taky :wink: :grinning: jinak děkuji vám všem jste zlatíčka :slight_smile:a berušky moje :wink: a jdu dočítat
1. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
kačí to je jasný, že jsi z toho špatná a komu jinýmu si postěžovat, vždyt jsme tady od toho :slight_smile: dneska jsem zase četla v mama a já taky radily, a převážně říkaly, že hlavní je psychika a taky dostatek spánku :wink: takže odpočívej a bud v pohodě no já musím ten náš počůranek řve jak pominutej jak není středem pozornosti tak je zle :rolling_eyes:
1. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
kaci, dnes se mi sabinka pekne u koja kroutila, pomalu cely den.. mozna ji davam moc casto, kazde dve hodky, spis dal klido za dyl, ale aby mela uz poradny hlad, jinak se prohyba apod. :unamused:
1. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
reni tak to je gol ta tvoje tchýně :sweat_smile: ale ono je to asi v globále všude stejný :fearful:

kači prosím ti, to je jasný, že si musíš postěžovat a ulevit si, jinak to taky nevidím, šak jsme tady nééé? Ty trdlo naše :grinning:

sun psychika je fakt hodně důležitá

andreasku já mám taky kolikrát pocit, že malou přikládám pořád a pořád si třeba stěžuje a pak zjistím, že chce spát. Má pořád stejný projevy
1. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
sun jo a počurdit si hlavu tak to je taky dost vtipný, no jo, kluci umí holt mířit :grinning:
1. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
reni tak co? Budila si Káju? Já jo, něco před půl 7, dneska s ukládáním nebudu spěchat :confused: Malá se bude s náma kousek dívat na superstar :sweat_smile: :grinning:
1. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Tak Sofinka dneska měla rekordní čas v usínání v 18h jsme jí dala do postele a v 18.08 už spala nutno ale podotknout že byla od 14.15h vzhůru..
Káto já si taky mylsim to co píše Sun a to že hodně závisí na psychice,takže žádný nervování,klid a uvidíš že mlíčko zas bude.. :wink:
Andreasku já přes den taky kojim po 2h v noci po 3h se divim že Sofinka ještě nemá 10kg :sweat_smile:
1. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Hani vy už spíte? Ty jo, tak to jste rychlíci. Je fakt, že když malá nespala. Tak to my zas přesně tu dobu spaly, tak teď nevím, v kolik mám dát Veru spát :grinning:
1. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
jo a taky tam psaly, že ta obnova může potrvat 8 až 10 dní. tak já přes den kojím po třech. dneska jsme koupali ve velký vaně s podložkou moc se mu to líbilo, byl z toho tak unavenej, že už ted hned po koju chrní, jsem ho položila do postýlky a spinká :slight_smile: doufám, že mu to vydrží co nejdýl.
1. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Jj spinká,ale jak dlouho nevim..ona už knourala od 17h tak jsme jí dala v 17.30h kaši,v 17.45h bylo koupání,pak dostala ještě prso,ale to už si jen tak cucla a vytuhla.. :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
holky my jdem koukat na tu povoden s jiraskovou a bohdalkou :wink:
a jdu si dat chlebiky s hermelinem :slight_smile:
1. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Přidala jsem nějaké fotečky do alba Sofie 1 a Sofie 2 :slight_smile:
1. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
hani ta sofinka má, ale krásný kukadla :slight_smile: my je ještě hnědý nemáme, nějak to trvá. taky koukám koším ještě tak na týden co? :sweat_smile: a co to sofinka papa? já budu koukat na superstar, no stejně zase uvidím jen půlku :grinning:
1. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
charlie-jo budila sem jí v 7 :sweat_smile: a už chrní :slight_smile:

holky malá si celej den přímo žere ruce,že to tak musím napsat a je pořád poslintaná,dělají vám to prcci taky? :fearful:
1. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Hani-Sofinka je celej taťka co?má krásný očenka :dizzy_face:

hele a co ste jí to dávali baštit?mě už to tak láká jí něco dát,ale ještě nemáme 4 měsíce,deme až 9.11.k dr tak se jí musím zeptat kdy už jí můžu něco dát

jo a už sme 2 dny nekadily,ale naštěstí prdí,a pěkně to vní vře :sweat_smile:
1. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Kočky moje jste všechny zlatý,stříbrný a diamantový dohromady :wink: :grinning: jsem ráda že vás mam :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Reni jj Honzule má ruce v tlamičce furtka :wink: si děláme srandu že je to prstocuc a rukojed :grinning: :grinning:
Sun jo dostatek spánku to jsem taky četla,ale jelikož jsem začátkem týdne vstávala v noci co 2 hoďky tak mi to přišlo mírmě nesplnitelný :grinning: :grinning: ale dneska to zalomím brzičko :wink: toto dopíšu a mažu do spršky :wink:
Andreasku přesně jak vyloženě neryčí hlady tak se u toho cecíka kroutí jako had :confused:
Charlie no my dávali prcka spávat po osmé :wink: a pak jak se měnil čas tak ten týden jsme to museli posunout o hoďku dopředu páč býval už dost nevrlej a teď se to zase samo srovnalo a posunulo k tej osmej :dizzy_face: :dizzy_face:
Hani úžasný fotečky :wink: Sofinka má krásnýho kohouta :dizzy_face:
Tak budulínek mi po koupání vysosnul oba cecíky a ještě vymlasknul 150 milíků z mrazáčku :wink: :grinning: a už dadá :dizzy_face: :dizzy_face: tak hold přes den mu kozeny stačí a na noc se potřebuje nadlábout a tak zkusím přes noc odsávat aby bylo aspoň 100-150 milíků a to bude mít pak večer na noc :wink: teda kdyby to takle vyšlo tak budu nejspokojenější mamule :grinning: :grinning: jinak co ho teď na noc dokrmuju z flašky tak usne i s ručičkama venku :wink:žádná zavinka ani Karp :slight_smile: takže jak před tím před usínáním plakal tak měl asi chudinka muj malej hladíček :pensive: :pensive: ti jsem matka co :sweat_smile: si sypu popel na hlavu
Tak a jde se do sprchy a do pelíšku :wink: papáááá kočky a koťátka :grinning: ať se vám všem něco moooooc krásnýho zdááááááááááááááá :wink: :slight_smile:
1. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jo Reni miminka nemusí kakat klíďo i 7-10 dní a je to taky v normálu :wink:
a už fakt jdůů :wink: pic
1. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahoj tady asi nigdo nejní... :unamused:
nelče jsem dnes dala kuřecí se zeleninou snedla tak půlku necelou a t moc se netvářila, tak jsem ji dala ještě banán a to si šmakovala :grinning: pak se totálně posrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak vše ok

no tak já jdu do peří...papapa :slight_smile: :wink:
1. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
andreašku...jak je možný že nemám jacksona v albu :astonished: :astonished: to mi ho jako admin smazal?? co mu je do toho...takovejch blbostí tam maj jiní a nechá jim to tam :angry:

jdu čus
1. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
kači tak dobrou pěkně se vyspi :wink: my už taky spíme bez zavázaných rukou a docela to jde usne v pohodě, jen sebou občas trošku háže a to jsem hned vzhůru :grinning: my poslední dobou taky nekandíme třeba tři dny. :sweat_smile: tak jo dobrou mamušy
1. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
smouli ja nevim, proc ho tam nemas.. :confused: ja ti ho nesmazala :grinning:
tak si ho tam zas zkus vlozit, treba se ti to jen nejak spatne ulozilo..
ten film povoden byl pekny, asi pujdu do hajan.. dobrou kocky :slight_smile:
1. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Sun to mi povídej,vůbec nevim co budem bez toho košíku dělat..
Sofinka papá kaši,koupila jsme jí od Nestlé Moje první kaše jsme si myslela že třeba bude líp spinkat,ale vůbec to nepomohlo,stejně se budí po 3h,dneska usla v 18h a ve21h už byla vzhůru,ona má snad v sobě budík.. :sweat_smile:
Reni jj celej tatínek po mě má snad jen ty oči,teda aspon mi to každej říká :slight_smile:
Tak dobrou pěkně se vyspěte.. :wink:
1. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Psala jsem tu proc nemam album?Tak koukejte co sem ted objevila!Presne proto ho nemam! :angry:
http://www.lide.cz/Andreikavolkova
Andreasku-jdu psat adminum!!!!Pinda jedna pubertacka! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 ve 23:16  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás druhá noc opět buzení po dvou hodinách a s brekem, takže opět zlobí zoubky. To mu snad vylezou všechny najednou ne :grinning: ??už to trvá jaksi dlouho :angry:

andara: no to je mazec, dá se proti tomu něco dělat???

Dnes jdu na sociálku vyřídit rodičák, tak jsem zvědavá. Minule mě vyhodila, že mi má jakési papír potvrdit zaměstnavatel, ale tam mi řekli, že to musí oni, no vyhodit se už nenechám, furt tam jezdit se mi fakt nechce.... :angry:
2. lis 2009 v 06:30  • Odpověz
Ahoj všem.

Andar, to jsou chudinky puberťácké, už se mi taky stalo, že mi okopčila jedna trubka fotky, ale prdím na to, když si tím pomůže :unamused:
2. lis 2009 v 06:32  • Odpověz
ahojky,
tak to je teda síla, já tohle vůbec nepochopím tohle prostě můj normální mozek nebere k čemu jí to je? :astonished: nebo jako proč??? :confused: no asi začnu fotky podepisovat. no jinak noc super jedno vzbuzení ve čtyři :slight_smile:
2. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Heluli, je tam jeden papír, co musí potvrdit plátce PPM. Což je sice sociálka, ale ne ta, co vyplácí rodičák :frowning2: aspoń tedy tady v Praze.
2. lis 2009 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.