• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Katko, včera večer jsem na Tebe myslela, když malej jedl, protože jsem se divila, že mi z toho prsa ještě něco teče :confused:
2. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Heluli, jse to napsala jako hotentot. PPM vyplácí ČSSZ a rodičák sociálka spadající pod obecní úřad, takže pro socku spadající pod obecní úřad potřebuješ potvrzení od ČSSZ (dřív ho dával zaměstnavatel, když vyplácel PPM).
2. lis 2009 v 08:05  • Odpověz
tak mi to nedalo a musela jsem slečně napsat, poněkud ostřejší dopis :sweat_smile: jitu jaký ovocný štávičky jsi kupovala,chtěla bych taky vzít dneska něco na zkoušku a to je jako místo čaje? a ty to ředíš vid?
2. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak my jsme dneska spali celou noc a Mareček vstával až před půl 8 :confused: . To jsem nečekala :sweat_smile: . Večer jsem totiž uspávala 2 hodiny. Vždycky zabral, za chvilku se vzbudil a tak dokola.
2. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
Kači, kolik toho Honzík vypije :confused: ? Jsi psala, že ti vypil obě prsa a pak ještě 150ml...
2. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
Sun, jj, ředím převařenou kojeneckou vodou. Koupila jsem v DM drogošce, co měli od ukončeného 4. měsíce, něco bylo Hami a něco myslím Hipp. Koukala jsem na složení, aby tam nebylo nic krom toho ovoce.
Jen švestkovou jsem nebrala, aby se mi neposral ještě víc. :grinning:
2. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
no tak to jsem zvědavá jak dnes pořídím :angry: no nic valím, pak dám vědět :wink: :unamused:
2. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Jitu, ty tu kojeneckou vodu ještě převařuješ? Jsem myslela, že se už nemusí.
2. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Blani, no převařuju, nevíš, jak to bylo skladovaný a klidně se tam můžou breberky množit.
2. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Aha, tak to potom jo.
2. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
andarko, cucim na to.. ale co z toho ma? je ji 17 let a nechapu, proc ma nase fotky ve svych.. :sweat_smile:
no tak dela nam aspon reklamu zadarmo :grinning: asi je cvok..
ale zacit si podepisovat fotky nahodou neni spatny napad :wink:
2. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
no ted koukam, ze si k nasim fotkam ta dotycna pripisuje ruzny komentare.. no me klepne, to snad neni pravda.. :angry: :angry: :angry:
2. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jiti jj taky mě dřív i po večerním koju v cecíkam mlíčko ještě zůstávalo :pensive: ale hold má melej větší nároky anebo se mi prostě ustálila laktece a už nejsou velký břebytky :confused: každopádně nečer musíme dávat dokrm jinak neusne a řve v postýlce :wink:
Blani vůbec nemam ponětí kolik toho vysosá :sweat_smile: přes den mu to v pohodě staší,ale večer se potřebuje prostě přežrat(dobyteček jeden :grinning: :grinning: ) aby usnul :wink: včera vyžah po koju ještě tu 150-ku a spal skoro do 4 a předevčírem vypil nějakejch 180ml(samozřejmně po k=oju) a spal do půl 6 :grinning: :sunglasses:
Teda s těma fotkama to taky nepochopím co si tím chtějí ty nanyky proboha dokazovat??? :confused:
2. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Sedím a jím activii a ten prcek se natahuje, že chce taky :grinning: To má ale smolíka, bude ji mít až přetransformovanou :grinning:
2. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Kači, aha, jsem myslela, žes mu někdy dala jenom z flašky, tak že to víš :wink:
2. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Blani no včera ráno jo a to měl taky nějakej hladík a myslím že to vyžahnul asi 100vku :wink: jinak dávam jen kozenky,obě na jedno kojo :pensive: ale horší je že začíná docházet železná zásoby v mrazáku :pensive: a večer když už prďola spal jsem odsála jen 70ml a pak jsem šla spát říkala jsem si že bych si nařídila budíka a tak na půlnoc a pak bych zase odsála,ale pak jsem se na to vyprdla páč vyspatse taky potřebuju aby se mlíčko dělalo ne? :wink:
Prcrk je pod hrazdičkou :slight_smile: zachumlal se do pleny a potměšíle se na mě kouká :grinning:
2. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Kači, aha, tak to se na noc asi fakt potřebuje nacpat k prasknutí :grinning: :wink: . A nechceš zkusit třeba kašičku na noc a mlíčko odsát?
2. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Blani no až dojdou zásoby v mrazáčku tak mu něco takového asi dam :wink: dneska jdu do DM tak se tam porozhlédnu :wink:
2. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak to je mazec s těmi fotkami,ale myslím že andarka už tady jednou posílala odkaz na nějakou slečnu která krade fotky to sjme byli ještě těhulky,teď ale nevím jestli to byla ta samá.
Tak my sjme spinkali do půl šetsé,kaše nám moc chutná,ale Vojtík není skrblík a vždycky mi trochu nechá :slight_smile:
Jinak mrkvička už nám začíná taky chutnat sice po ní vždy vypadáíme jako prasátko ale hlavně že něco sní,včera měl dokonce i dočervena bobek :grinning:
2. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Andrejko jsem říkale že až najedeme na mrkvičku tak bude malej dlabat v koupelně :grinning: :grinning: páč to bude všude :grinning: v sobotu jsem se koukala na básníky na nově a říkala jsem si že je dávali docela nedavno :confused: někdy v zimě že jsme na ně koukali ještě jako těhulenky :wink: :grinning: :grinning:
Jj Andara sem už několikrát dávala odkazy na ty slepice co kopčí naše fotky :confounded: onehdá jem tam objevila i svůj těhu pupek :confused:
2. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno..tak u nás se ještě spí,vzbudila se v 7.15h a v 8h už byla zas vytuhlá a spinká doted..u nás ta kaše na nějaké dlouhodobější zasycení nepomáhá,ale zas jí chutná,tak už jí to pěkně nechám dopapat,po otevření se musí do 14 dní spotřebovat..
Jsem chtěla jet dneska na to cvičení tak uvidim jak to bude vycházet,aby se jí zrovna nechtělo spát..u nás prší takže to na procházku nevidim..
Andreasku to bude nějaká chudinka,ty komentáře tam má hustý,z Tomáše udělala tvýho bráchu no co ti mám na to říct bud je úplně dementní nebo je to nějaké dítě co se tim baví..
Kači ted to Honzík vycucne celkem dost,já právě vůbec nevim kolik toho Sofie vypije ale zatim jí stačí jedna koza,bohužel nevim kolik ml obsahuje,ale celkem by mi to zajímalo..
2. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Já jsem spíš u té holčiny nepochopila, co k těm fotkám psala. Když tam byla vyfocená sama, měla napsaný, že to je ona a pak u té Andrejčiné fotky mi to tak taky přišlo a že je bezdětná a dává si tam fotky miminka :confused: ...
2. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Hani no do minulého pondělí/úterý malýmu taky stačila jedna kozenka na jedno kójo,ale teď už nee a tak si říkám jestli zese není ve spurtu :wink:
To jsou faktis nějaký blbý puberťačky který se patrně předhání v kopčení fotek :rolling_eyes: ale na co jim to j dobrý to nepochopim
2. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
holky no comment :zipper_mouth:
2. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Andreasku to je síla co?se člověk nestačí divit :astonished: :confused:
2. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
čau- :sweat_smile: ta borka je asi nemocná ne? :fearful:
tak malá už 3 noc vstává ve 24:00 na dudel pak ve 3 na kojo,a to si pak ještě hodinu vykládá a budík máme mezi půl až 7hodinou :rolling_eyes: sem jí přechválila,spinkala dycky od 8 až do 5 do rána :pensive:

no a ještě kté borce-dyť tam má napsaný,že děti nemá,tak proč tam má vaše fotky,už ste jí něco napsaly?já bych se naní teda pěkně vyřádila,být tam moje fotky :astonished:
2. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Kači jj to jsme si přece psaly,že se jdeme kukat na básníky, a podívej jak to rychle uteklo,a už jsou tady znovu :grinning:
tak já jsem naštěstíještě nikde nenarazila na moje a Vojtíškovy fotečky
Tak Vojtík ještě ten sprut ještě neměl,pije strašně málo,stačí mu opravdu troška.
2. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Reni njn je to nějaký tele :wink:
Andrejko no utíká to strašně co? :wink: no jo Honzule má už asi 67 cenťáků :sweat_smile: je to už kus chlapa a má zvýšenou spotřebu :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
-ahojík holky,všem přeji hezký den :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak jsme šli s Alexkem na prochajdu a jen jsme vyšli, tak začalo pršet, no aspoň hodinku jsme se procházeli.

áááááá už se mi vzbudil v kočárku a ječíííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.