• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak my jedem na cvičení-doufám že tentokrát nám to vyjde..a pak jedeme nakoupit do tecka tak paaa :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
Tak nám právě přistála mrkvová slina na bodyčku, tak teď se teprve ukáže síla žlučového mýdla :grinning:

Alex má nejraděj mrkvovou šťávu, já to chutnala, je to hnus velebnosti :grinning:
Já ji mám taky ráda, ale třeba s jablkem nebo tak něco, ale tohle je čistá. :grinning:
2. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
jitko, ty uz davas normalka prikrmy? ale mas dost mlicka, ne?
2. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Jitu žličák si s ní poradí :wink: v létě tu bala kámoška a krmila malou mrkvičkou a žlučák to v poho zvládnul :slight_smile:
Tak u nás leje od rána :rolling_eyes: no pidižvík se před 12 nají a vyrazíme taky na prochajdu :dizzy_face:
2. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj holky,
která kačena kopíruje ty vaše fotky? :grinning:
Mareček byl v noci vzhůru dvakrát, což mě moc nepotěšilo - v 0.30 a ve 4.30 hod a pak ráno řval zas v půl šestý, ale to už jsem byla úplně grogy a tak se nechal uspat - držela jsem ho za ručičku, aby se nepřetáčel, v noci byl vždycky na břiše a pásl koníčky a pak papal v 7.30 a v 10 hod a teď zas řval - váží teď nějak málo, taky už dvakrát kakal :grinning: to z nás doktorka nebude mít radost, když nepřiberem, no co se dá dělat, že :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
tak my jsme zpátky z města, to zas byl očistec pro moji peněženku, jen ta drogérka :confused: zase nějaký plíny ubrousky, přeb. podložky atd. štávičku jsem koupila mrkvovou tak uvidíme jak mu bude chutnat, v jakým poměru to jitu ředíš? malej ted dospává v autosedačce jsem mu otevřela v ložnici okno prootože je chudák nabalenej jak medvěd :grinning: odpoledne asi nikam nepůjdem padá tady hnusná mlha :confounded:
2. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Sun jj vítr v peněžence je ať vlezeš kamkoliv co? :confused: :wink:
Kači Andreaskovi zkopčila nějaká sedumnáctka fotky :wink: Andara sem dávala link :slight_smile:
Tak jsem dávala prďolovi čajík :sweat_smile: no to zase byli ksychty :grinning: úplně na něm bylo vidět co si asi tak myslí :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
honzík čaj nerad? to my jo. vždycky, když se začne vztekat tak mu dám čaj a je klid. dneska chci právě zkusit tu mrkvovou štávu, jo ještě jsem mu od johnsonu koupila olej do koupele na dobrý spánek tak jsem zvědavá :grinning: ale už mám první vánoční dárek babí jsem koupila v lidlu stolní lupu :grinning:
2. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojte mozete mi prosim poradit na antolskej co su prednasky pre otcov na 3 poschodi ci je to zadarmo alebo sa plati? Kolko trva prednaska?dakujem
2. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Čau kočky,

tak na tu máničku jsem se dívala a fakt tam jsou fotošky andrej, no to je mazec.

Byla jsem s kocourem na veterině, má svrab v uchu, ucho si rozškrabal tak, že se mu vytvořil absces a teče mu z toho hnis, a je to fůůůj. Tak máme antibiotika, kapky a desinfekci a taky máme z toho ohromnou radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Andreasku, to nejsou příkrmy, nebo teoreticky jo. Ale já to dávám na žízeň, prostě místo čaje. Taky to ředím vodou.
2. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
taky musím do drogerky,takže sun budeme na tom podobně s tím větrem :grinning:
teď tu mám malou protivku,jen mu dám najíst a vyrazíme ať je klid
2. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
cathrin vůbec netuším

andrej taky půjdem ven, za hodinku zhruba :dizzy_face:
2. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
U nás se spí po O :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
jitu v jakým poměru to ředíš? jo andrej drogerky jsou poslední dobou nejhorší :grinning: tak bacha.
2. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Sun, mrkvovou dneska 1:1. Ale ty sladký tak 1:3 i víc.
2. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
vy dáváte šťávičky? já dávám jen MM. je to chyba? :slight_smile:
2. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
Kači a ostatní - před chvílí jsme vážila Marečka - měl oblečený 6550 g a pak jsem ho nakojila, on asi na půl hodiny vytuhnul a teď měl po převážení 6650 g (což mě potěšilo, že alespoň něco vydlábnul) - tj. o 100 g více a to nepil ani 5 minut - takže ti prckové mají pěknou sílu :grinning:
2. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
teď se přetočil na bříško a poblil se :angry: to je furt dokola, nakojit a vyblinkat, nakojit a vyblinkat a někdy blinká i třeba 8 krát mezi kojeníma, hrůza - poblil mi postel, budu to muset vyprat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
no to teda jo kačí za pět minut stovku. my už taky nepijem čtvrt hodky tak jsem měla obavu, jestli nebude mít brzo hlad. no já tu mrkev zkouším jen tak ze zvědavosti jak mu to bude chutnat :slight_smile: místo čaje. dávat jen mm rozhodně není chyba :wink:
2. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
tak jsi jitu měla pravdu, musím ten papír poslat na socku kde mi vypláceli PPM, takže musím poslat do Brna a pak jít k nám na socku...to mi jako nemohli říct minule, když jsem tam byla?? no škoda slov...

Jitu, a jaký šťávičky dáváš?? Mě teda vůbec ještě nenapadlo dávat ještě k čaji nějakou šťávičku :sweat_smile: Kači, my jsme taky jen na MM a čajíku :wink:
2. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
Kacenko, chyba to není, záleží na Tobě.

Alex je žíznivej a tak by byl u prsa furt, jenže, když jsem ho kojila častěji, tak hodně blinkal a bolelo ho bříško. Tak od léta dávám čaj a teď od ukončeného 4. měsíce i ty šťávy, které jsou vhnodné a které ředím.
Taky jsem zjistila, že vypitím tekutin před večerním kojením se prodlouží doba, kdy nechce v noci jíst :grinning:
my taky poslední dobou docela dost blindíme tak jsem koupila ten nutriton, ted jsem odstříkala mlíko tak mu to zkusím dát hned jak se probere.
mě picne,teď mi prochcal postel,hlavně že mu dám plenu a pod něj ještě podložku jenže ten lump se dostal mimo a už to bylo,a jak se smál s vystrčeným zadkem ven.Teď mu jdu dát mrkev,pak pojím já tvarohové borůvkové knedle a razíme ven.
2. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Heluli, dávám je místo čaje, přijde mi, že furt pije čaj a tak pro zpestření. Kupuju v DM podle toho, co zrovna mají. Koukám, aby tam bylo od ukončeného 4. měsíce a taky, aby to byla jen šťáva, nic navíc (sladidlo, konzervant apod.).
Měla jsem různé, jen švestkovou ne, tam se bojím, že by se pokadil ještě víc než zvládne sám.
2. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Koukám, že chodíte v poledne ven. Vy nemáte "polední klid"?
2. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jmiso - tak to bych taky potřebovala, aby se v noci prospal, to by se ale pán nesměl přetočit na bříško a začít vyvádět jako dnes v noci :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
No Alex se v noci ve spacáku nepřetočí a hlavně on spí jako poleno :grinning:
2. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Mareček je jen přikrytý dekou, takže se přetočí - zkusíme ten pytel (možná) :grinning:
jinak po dvojitém vyblinkání váží 6610 g - tj. vyblinkal 40 g :confounded:
2. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jitu my máme polední klid :grinning: jdeme vždycky dopo ven, pak nějak od 12-13,30 ukládáme na spinkání do postýlky a pak jdeme zas odpo ven. Chci aby mi alespoň jednou za den spal v postýlce. :wink:
2. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.