• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Heluli, máme to stejně. :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
kdybych s ním měla chodit furt ven, když se mu chce spát, tak bych doma už tuplem nic neudělala a ani si na chvilku neodpočinula :sweat_smile: Akorát si to ta naše malá potvůrka zkracuje ty denní spánky jen na půl hoďky, někdy spí víc, ale spíš už jen ta půl hodinka :sweat_smile:
2. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Alex většinou v poledne spí tak 45 minut, což se blíží, tak očekávám budíček, no aspoň jsemse najedla a pověsila prádlo do sušárny. I psinda spolupracovala a neštěkala, když jsem byla v sušárně.
2. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak my teprve ukládáme do postýlky, usínání bude asi dnes horší, páč ty zuby ho zas zlobí a nechci ho přes den ládovat nurofenem...hm, tak už řve...ale do ruk ho nevezmu :angry:
2. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jo a pséku jsem vystěhovala z ložnice :frowning2: Strašně jsem nechtěla, ale nedalo se to s těma chlupama, takže s počátkem línání musela do pelíšku, tak s ní zatím spí manža v obýváku. Už se to lepší a skoro ani nekníká za dveřma ložnice.
Je jak dítě, večer se s ní mazlím na gauči a pak musí do svého. Tak jí aspoň na vánoce koupíme nový pelíšek.
2. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak jsme byli venku, Mareček ještě dospává :confused: , tak jsem uklidila, uvařila si polívku a "základ" pro černouška. Dneska chcou přijít tchánovci. Su ráda, zase přijdou večer a to už má Mareček rád svůj klid a ne nějakou tchýni, která neumí mluvit potichu :rolling_eyes:

Kačenko, my jsme jenom na MM :slight_smile: .
2. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
No tak je hore, jdem se pokusit spolu upéct bábovku :grinning:
2. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Heli, to jsi dobrá, to já bych ho z té postýlky vytáhla :sweat_smile: . Mareček spí, když jsme venku tak dlouho, jak tam jsme a někdy i dospává doma. Ale když potom usne během dne, tak to je max. na půl hodinky.
2. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Alex docela reaguje na to - Alexku, maminka s tatínkem chtějí, aby si hezky spinkal sám, máš tady žabáčka, medvídky, tak hezky spinkejte dobrou noc......... :grinning: :grinning: Většinou na třetí návrat nedojde. Manža tvrdí, že to nemůže poslouchat, tak raděj usne :grinning:
2. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
nám seten spánek teď kazí hodně těma zoubkama :angry: přes den mi to tak nevadí, ale ty noci mě celkem sejří. Ale ono kdž vím, že to zas přestane, tak to člověk nějak překousne, ale je to boj....Sem zvědavá, jak dlouho to bude ještě trvat, už se tahne jak dlouho a pořád nic. Dásně má chudák nateklý, váčky bílý a furt nic :angry: :unamused:

No, tak už spinká :pensive: já ho třebas vytáhnu, pomazlím se a dám ho zpět, nesmí mi prostě usnout na rukách. Jednak je to kus chlapa a jednak už je dost "starej" nato, aby usínal sám.Dřív,když ty bolesti začínaly, jsem podlehla a uspala ho někdy na rukách, ale to prostě není řešení, tak jsem tvrdá. Ale zas pokud se mi vzbudí pláčem v noci, tak ho holt udrncám :unamused: Nevím, jestli je to dobře, nebo blbě, ale ono to prostě v noci jinak nejde :confounded:
2. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky holkyyy :slight_smile:
Ja dnes byla na socce zadat o rodicovskej prispevek jelikoz mi zkoncila materska 19.10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Cestou jsme se stavili v DM a koupila jsem Majdulce dve sklenicky mrkve :wink: ,tak jeste nevim kdy zacneme. Jinak je porad na MM a kasickach, nebo na noc davam bebu,pac ja toho mlicka uz nemam tolik aby ji to poradne zasytilo, ale jako svacinka to staci :grinning:
Tak a ted k te zlodejce: je to porad jedna a ta sama s nekolika prezdivkama, krade bud pupiky nebo deti a vydava to za svoje, treba vcera na lidech.cz psala jak ma kontrakce po minute a ze asi rodiii a ruzny blaboly, ja ji poznam uz pri prvnim pismenu, pac je uplne blba a neumi psat! Admini ji obcas ty fotky smaznou, nebo na to prdej, ale bloknout ji nemuzou pac ma sdilenou IP adresu. Jo a tady je taky, teda nevim kolikrat,pac takovy potvory se mnouzej jak krysy :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=439426 .Jo a jeste bych dodala ze vsechny jeji profily mam vyfoceny i z kradenyma fotkama :slight_smile: a dokonce jsem vypatrala jak se jmenuje,odkad je a jakej ma mobil - takovej sem detektiv :wink:

No a dneska jedem odpoledne na kycle, tak nam drzte palce at uz nemusime nosit tu blbou decku :angry:
2. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
tak malá usla dopo asi tak na hodinu a teď mi tady mrčí v hajátku :rolling_eyes:

dnes sme jí dali na dudel svíčkovou :grinning: :sweat_smile: se na nás tak hladově chudera dívala :sweat_smile:

tak mě někdy čaj pije a někdy vůbec,v průměru mi denně nevypije víc jak dvacítku :confounded:
2. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
teda tery ty jsi hotovej colombo :grinning: reni svíčkovou jo :grinning: a co kája na to? potřebuju si dát na hlavu barvu, at jsem na tom vítání kočka, ale teda nevím jestli mi to malej dopřeje. spát nebude,když prochrněl celý dopoledne :rolling_eyes:
2. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
Andaro, ty jsi hotovej detektiv :grinning: :wink: . Ať vám kyčle dopadnou dobře. My jdeme ve čtvrtek.
2. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
teda andaro-seš dobrá :grinning: ona je fakt asi krapet někde jinde,páč tohle není normální

sun-a kdy máte vítání?

Blani mi jdem na kyčle ve středu tak sem zvědavá,ale měla je v poho tak snad žádná změna :dizzy_face:

malé svíčková chutnala,ani se nezašklebila :grinning: ale teď se tady parádně steká v kočáře,tak jí nechávám jak dlouho to vydrží
2. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
no malej tady taky řve :confounded: vítání máme v sobotu a pak v pět jedem do toho sklípku :grinning: jsem zvědavá jak naši zvládnou hlídání přes noc.
2. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Reni, my jsme je taky měli v pohodě, takže si myslím, že i teďka budou :sunglasses:

Sun, tý jo, hlídání přes noc :confused: . To bude premiéra?
2. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
sun-tak to máš super,že už budeš mít na noc hlídání-tyjo tak klípek bych si taky dala říct,ale bacha dlouho si nepila,to koštování je zrádný :grinning:
a ty už nekojíš?nebo odstříkáš?

sem jí tady udandala v kočáře a už chrní,ale to zas bude slabá půlhoďka,a taky teď furt hledá hladovec jedna hladová :confused:
2. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
jo jo premiera, prvně jsme myslely, že naši budou u nás, ale asi filip půjde k nim. no ono možná je to lepší než, přes den, když teda chrní :grinning: nejhorší to bude asi pro mě :grinning: :wink:
2. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
budu muset odstříkat na to večerní a pak dám našim z mrazáku na noc a ráno. už pomalu trénuju občas si dám skleničku a dobrý :wink:
2. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Tak delam holky v blazinci a jeste pro zeny,ze :grinning:
2. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Sun, tak pokud Filda už u rodičů byl někdy bez tebe nebo jste tam spali přes noc, tak si myslím, že by to mohlo být v pohodě. To věřím, že nejhorší to bude pro tebe :grinning:
2. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
tery tak co kyčle? jo takže jsi jí v tom blázinci potkala jo? :grinning: se ani nedivím takový lidi jinam nepatří. blani jo hlídaly ho, ale nespaly jsme tam, tak uvidíme na chatě neměl problém usnout tak snad ho nebude mít ani ted, jsem kdyžtak mámě poradila fén :grinning: :wink:
2. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
sun-já myslím,že těm prckům je to zatím jedno ským sou,pokud jim někdo dá mlíko tak je to dobrý :grinning: myslím,že ztoho ještě nemají rozum,že tam snima maminka není

sun-tak to já taky a jak sme byly s holkama si sednout min.tyden,tak sem si dala 2 dvojky a měla sem ho jak vidle :grinning:

tak nevím až si pak dám slivovicu nebo nějakýho panáka co to semnou udělá,ale to až nebudu kojit :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Reni, tož teda Mareček asi pozná, že to nejsu já. Minule, když jsem byla ve škole, tak mamče skoro celou dobu prořval :pensive: . Přišla jsem dom a brečel u mamči, brečel u manži, ale u mě ne.
2. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Sun-na kycle az od pul ctvrty :wink: a u nas v blazinci mame teda taky pripady, obcas byla sranda,obcys sem se bala o zivot :unamused: kdyz litaly zidle a stoly a proste vsechno :unamused:
2. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz
blani-tak malé je to jedno,dokonce jí mamka měla celý odpo a jak mě malá viděla tak začala natahovat a brečet :grinning: tak jí asi teprve došlo,že mě celý odpo neviděla :grinning:

andara-ty jako fakt pracuješ v blbincu?to musí být celekm mazec,jak to tady popisuješ :astonished:
2. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Reni :grinning:
2. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak mi Alex usnul u kojení a já chtěla jít ven.
Sice prší, ale potřebuju venčit pséku a taky nemáme moučkový cukr a upekla jsem bábovku, tak na posypku :grinning:
2. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jitu, pospyku na bábovku :confused: ?

Jsem šla Marečkovi ukrást dudel, aby se probral, nechtěl ho dat :grinning: . Spí už od 10 hodin. Naposledy jedl o čtvrt na 10 :pensive:
2. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.