• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No pocukrovat - posypat, nemyslím žmolenku (drobenku nebo jak se tomu u vás nadává).
2. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Blani, to je teda spáč, takhle dlouho spí Alex jen v noci.
2. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
Blani.nechej ho spinkat on ti hladem neumře,mě malá kolikrát spí až 7 hodin v kuse,hlavně ho nebuď :wink:

jmisa myslela na posypáníí bábovky,na hotovou asi posýpku nedá,a nebo je to nějaká novinka :grinning:
2. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak jsem si tam dala středně plavý opál a mám to černý jak botu :angry: takže mě ještě tento týden čeká melír. tak jsme nakrmily a chrní ven dneska nejdem je tam fakt hnus, je tam tma jak v pět :confounded:
2. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
sun-toš krapet změna ne?eště,že já se nebarvím :grinning: :grinning:

my taky nepudem ven,tady zase hrozně fouká,max.půjdem za Martinem na hospodu mám to asi 20kroků od domečku,obkládá krb,ale jen jestli bude malá umrčená,jinak se mi ven vůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

večer uvařím na zitra boloňskou omáčku a špagety,abysme mohly zitra dopo ven
2. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
Blka- to je Mareček teda pěkný spáč :grinning: Můj Mareček teď spinká v postýlce už asi půl hodiny, už jsem stihla umýt a utřít nádobí, dopoledne sem přišla tchýně, tak jsem jí využila, aby pohlídala malého a rychle jsem utřela prach a vyluxovala :grinning: :grinning: tak to tady zase vypadá trochu jako u lidí.
Venku jsme dneska vůbec nebyli, jen jsme i s Marečkem sjeli na sociálku pro papíry na rodičovcký příspěvek, Ufff, už abych to měla vyřízený. :slight_smile:
Mareček už dneska papal asi 6 krát, to je hrůza, jak je při chuti, to kolikrát ještě před měsícem nepapal ani za celý den 6 krát. :sweat_smile: :sweat_smile: Teď papá většinou 7-8 krát s tím, že před spaním vyžahne obě prsa a pak se ještě ududlává. :confused: :slight_smile: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Jitu, tož to jo :slight_smile: . No, to jsou někdy takové výjimky, kdy mi dospává z venku. Ale jak jsem mu ukradla cumel, tak se vzbudil :grinning: . Taky ho v noci min. 5x nahazuju :rolling_eyes:

Reni, vzbudila jsem ho :sweat_smile: . 7 hodin ve dne? Já se právě bojím, že bude mít hlad :sweat_smile: . A taky moje prsa už volaly po vycucání :grinning: . Dočkalo se jenom jedno :grinning:

Já se taky nebarvím, ale asi bych s těma vlasama něco udělat měla, protože ta barva, co mám, je jak pochcaná sláma. Akorát já na to nemám odvahu :sweat_smile: . Hlavně mě štve, že ty blond barvy jsou jenom barvy a ne šampony. Ten bych aji zkusila.
2. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
Blka- všichni říkaj nebudit, když mimi spí, ale já ho teda budím, aby si vypil svoje a já neměla bolavá prsa. Ale naši mi vždycky říkají: "Nebuď ho!", ale já ho stejně vzbudím, když si myslím, že už by měl pít, protože on by pak jen spal a pil a blel, a já potřebuju, aby si taky trochu hrál na bříšku před jídlem, když neblinká :pensive:
2. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
blani-jj někdy se jí to zadaří i ve dne :sweat_smile:
on se ti hladem vzbudí neboj ale stěm prsama je to horší-to znám,dá se nima zabíjet co? :grinning:
2. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Reni :grinning:

Kačenko, tak to moje mamča by ho hned budila. Jak nejí dýl, jak 2 hodiny, tak hned říká, ať ho nakrmím. By byla nejradši, kdybych ho krmila celej den :grinning: . Ona chce mít totiž baculaté miminko s faldíkama :grinning:
2. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
ja holky udelala tiramisu a vyzehlila jsem horu tomovych kosil..
venku je hnus fialovej, my snad ani dnes nepujdem ven..
2. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Andrej, to jste tu střechu už snědli :confused: ?
2. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
blani to si pis :wink: :grinning: uz v sobotu :grinning:
a to jsme mezitim jeste upekli mandlovou buchtu :grinning:
2. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
Andrej, teda, vy to sladký milujete :wink: . To u nás by se toho tolik nesnědlo.
2. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
My bysme spíš potřebovali soukromou mlékárnu. Protože ta naše spotřeba jogurtů, krémáčků a kysaných nápojů je příííííííííšerná :grinning:
2. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
Furt nevím, co Marečkovi koupit na vánoce za hračky. Projíždím e-shop a koupila bych skoro všechno :grinning: . A to jsem si říkala, že nechcu moc hraček. Tak uvidím, co vyberu. Jestli vůbec něco :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Jo, Andrej, co máš v tom bazénku? Nic, Sabinka je na té gumě nebo tam máš deku nebo něco jinýho? Nakonec tu ohrádku asi kupovat nebudeme, protože k ní nejdou přidělat kolečka :pensive: . A k těm, co přidělat jdou, sou malý.
2. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
tak jsem si ho krásně uspala v kočáru a začala jsem si kulmovat hlavu, jenže mi v tom praskla nějaká pružina :angry: rána jak z děla malej samozřejmě vzhůru tak jsem ho ted uspávala hodinu v postýlce :rolling_eyes: no snad dá alespon hodinku a pak půjdem na tu mrkvičku
2. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Sun, tak to naštve :unamused:
2. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
blani, ja ten bazenek pro sabcu jeste nemam, ale asi ho poridime :slight_smile:
my budem mit i ohradku, jeste po tomovi a jeho brachovi, prababicka ji pry ma schovanou pod posteli :grinning: tak jestli nebude nejak moc zchatrala, tak ji asi vyuzijem..
jj, na sladky jsme hodne, vlastne na vsechno, za jidlo fakt utratime dost, zadny zinyrovani :grinning:
2. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/183199-chripka-decimuje-ukrajinu-ctvrt-milionu-nakazenych.html holky to je hruza :frowning2: :angry:
sice studuju media, tak vim, jak jsou kolikrat zpravy prehnane, jen aby cloveka zaujmuly, jenze z tohohle mam fakt docela nahnano..
co vsechno budete delat pro zvyseni imunity u vas v rodine?
2. lis 2009 v 16:23  • Odpověz
jo to teda taky jsem tý kulmě pěkně vynadala :angry: tak co kdo myslíte, že dneska vypadne? :grinning: taky si chci zacvičit než se prtě probudí. to je sranda s tou dietou. v po je to super, v út to jde, st ujde, čt už je to horší, pá trošku hřeším so už to nešeším a ne no ta je nejhorší :grinning:
2. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
Tady leje celej den,byli jsme na tom cvičení a super,fakt se mi to moc líbilo i když Sofinka tam byla nejmladší,ale taky se jí to moc líbilo..akorát jsme ostuda,spoustu básniček a říkanek jsem neuměla dokonce a některé jsme neznala vůbec,musim začít studovat..
2. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
sun, hlavne opatrne s tou kulmou..
jinak si myslim ze vypadne ta pavlina nebo ben, sice to moc nesleduju, ale vim, vo co gou :grinning: vcera jsem to nevidela, cucela jsem na tu povoden..
2. lis 2009 v 16:27  • Odpověz
Jo a pak jsem byla nakupovat v Tesku a nechala jsme tam spoustu peněz a hádejte za koho nejvíc? :grinning:
Sun už ti poslali balíček z toho obchodu Matýskův ráj?
Nám se zas včera rozbil šlahač zrovna u pečení bábovky tak to Petr musel vyšlehat ručně..
JInak u nás se taky crní,to cvičení ji nějak zmohlo,tak já jdu pověsit prádlo..
2. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
tak sjme byli dvě hodiny venku,Vojtík celou dobu spinkal,byla jsem v Rosmannu tak jsem tam nechala zase nějaké prachy a taky jsem mu koupila misku na papání-na tu jeho mrkvičku,dneska snědl celou sklinku.Holky jak je to teď jedl samotnou mrkev,mám mu dát zase jinou samotnou zeleninu a nebo mrkev a brambor?Vím že se to nemá všechno míchat ale nevím jestli pokračovat v jiné zelenině nebo ještě zůstat u té mrkve a přidat brambor.Poradíte? :wink: Teď si tu leží na břichu a pěkně vzdychá jenže když ho přetočím tak se zase točí,tak co s ním.
2. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
se tady bavíte o dietě a cvíču a já se tady cpu tvarohem :grinning: ale už je to v prdeli,ze začátku sem žrala jak urvaná a nepřibírala páč tím kojem se to nějak spalovalo či co,ale teď už cítím,že se to nějak nespaluje a zůstává mi to :sweat_smile: už musím s tím jídlem brzdit a pomalu začít cvičit :sweat_smile:

no jo jenže to sou samý kávičky a ktomu zákusečky nebo buchtičky a to já můžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: se pak nemůžu divit :sweat_smile:
2. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
ne hani neposlaly a ještě ani nenapsaly, jsem taková trubička, že tam budu objednávat znovu :grinning: jak jsem mu udělala tady ten pelech tak potřebuju na zed nějaký ty pěnový obrázky a tam mají super výběr.
2. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
holky ach jo dieta pořád si říkám budu cvičit a nebudu jíst sladké,ale houby s octem.Dneska jsem ale Jindrovi říkala že mě musí donutit na ten orbitrack vlézt,tak jsem zvědavá jak to dopadne.
Já si ymslím že vypadne Ben a ta Paulína.Martin mě včera opět nezklamal :slight_smile:
Já po zimě začnu chodit s Vojtíkem do mateřského centra,teď to nemá cenu,kvůli zimě a taky si myslím že je na to malý.
2. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Čus bus :slight_smile:
tak jsme byli na prochajdě a řádně jsem teda vymrzla a i zmokla :confounded: a doma zima jak na Sibiří-topení jako led :rolling_eyes: a pak jsem sjela do DM pro nějakou tu kaši a do zelené lékárny pro čajík a no v DM jsem tam čučela jak tele a nevěděla co jako vzít :sweat_smile: tak jsem vzala toto: http://www.docsimon.cz/zbozi/nestle-mlecna-kase-ryzova-250g :slight_smile: to by mělo bejt ono né??? :sweat_smile:
2. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.