• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
no u nás je (to už jsem psala) bejby klub v pátek od devíti hodin a na to jim kašlu to se radši budu s filíšou válet v pelechu :grinning: jo andrej mě to povídej s tím orbitrekem, já podvědomně hledám záminky, abych nemusela :sweat_smile: jsem lenoch línej. :angry:
2. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
No to jim to teda pěkně trvá,doufám že se do Vánoc dočkáme..
Já tam možná budu ještě objednávat jídelní židličku,ale chci počkat až mi přijde tenhle balík,stejně ted nepřijímají objednávky..
Andy ráda bych ti poradila,ale netuším,já příkrmy ještě nezkoumala,tak nevim jak to je,jen vim že se má začít s mrkví.. :confounded:
Tak já zatim stále díky kojení hubnu,ale jde to fakt pomalu a od 18h už nežeru,ale trpim jak zvíře :pensive:
Reni,ale ty už si na svoji váze né?
2. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
andrejko já myslím, že je to jedno jestli dáš něco k mrkvi nebo zkusíš něco jinýho :wink: no doufám, že to přijde dřív jak do vánoc :astonished: od středy zase přijímají :grinning:
2. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Kači jj to je ta kašička,tuhle zrovna nemám-nebyla ale taky jsme tam čučela na to jako tele.Dneska jsem vzala ještě od Hami na dobrou noc s banány-do zásoby byla v akci.
Jj hani mrkev už dlabeme třetí den dneska otvíral pořád pusu tak jsem mu vysvětlovala že už není.No zkusím to pohledat ať vím,co mu zítra dát.
2. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Káto tuhle kaši máme taky,Sofince moc chutná,ale nespí po ní o nic dýl než po mym mlíčku,ale tys to zas koupila z jiného důvodu..
No Sofinka na tohle cvičení je ještě taky dost malinká,co tam byli dětičky tak kolem 9.měsíců tak ty si to užívali nejvíc,ale aspon máme nějaké zpestření,když je ted tak hnusně..
Jo a v SS si myslim že taky vypadne Ben a Ištvancová..Chodúr byl včera zas skvělej,je fakt nejlepší..
2. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Hani-no zhubla sem skoro všechno,ale potřebuju zpevnit břucha ta celulitida na nohách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:

Andry-já taky neporadím,naše malá měla dnes na dudliku svíčkovou :grinning: a to sme ještě nezačali s příkrmama :grinning:

já zatím malé koupila na Vánoce ty pěnový pucle na zem,měli je v tescu za 3kilča 54ks a asi spíš koupím nějaký dřevěný hračky,nebudu kupoivat zbytečně moc hraček,páč potom vím od kámošek že to prcky baví chvilku a leží to někde v rohu,takže spíš něco s čím si vyhraje docela dlouho
2. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
no a to je co ?reni :grinning: my už tady máme blbostí taky dost. :confounded: holky co jste měly na sobě na tom vítání?
2. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
ahojky kočenky

tak co novýho?

Já bych ze suprstar vyhodila stoprocentně Ištvancovou a druhýho ani nevím, asi taky toho Bena. Ten je v pěvecký soutěži tak trochu mimo :confused:
A Chodúr je fakt boží, taky mu fandím. Koukám, že jsme se krásně shodly :dizzy_face:
2. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
S příkrmem neporadím taky vůbec, nestudovala jsem to a malé dávám jen moje mlíko, takže jsem v tomhle zatím out :sweat_smile: :grinning:
2. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
No vidíš já byla dnes v Tescu na hračky jsme koukala,ale na puzzle jsme zapoměla..
Reni koukám že Karolínka bude gurmán v ve 3.měsících jíst svíčkovou to je frajerka a kolik měla knedlíčků? :grinning: :grinning:
Já potřebuji schodit ještě 5 kg abych konečně mohla nosit svoje staré džíny..Celulitidu nemám,ale strie ano,ale těch se bohužel už nezbavím,kdyby ale už aspon zesvětlili..
2. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
holky, tak mame nejspis bojkot kojeni :angry:
mlika mam, ze bych mohla rozdavat, ale sabca si parkrat cucne proste a odtahuje se, tak si jdu prostudovat kojeni.net..
ach joo.. vcera kacka, dneska ja, i kdyz kazda mame trosku jiny problem, nejak nam to kojeni prestava fungovat :confounded:
2. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Andreasku, Alex tohle někdy dělá, když je moc unavenej, tak ho nechám schrupnout, stačí i 5 minut a pak se nají.
2. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
Andreasku a jejda a co to kojení v leže to už nepomáhá :confused: ?kdyžtak zkus zavolat tej laktační poradkyni :wink:
Hani no jj já ji koupila proto aby se prckek na spaní nacpal-to má taky po tatínkovi :wink: :grinning: :grinning:
Já tu teď zrovna papam domácí uzené :sweat_smile: to je výživa kojící matky co? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
jdu vařit křenovou omáčku tak zatím paa :wink:
2. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Andrej, můžeš dát zítra bramboru a po pár dnech bramboru s mrkví.
No a pak třeba brokolici, cuketu, pastiňák, červenou řepu, občas i špenát atd.
2. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Jsem vařila polívku a melj tam byl se mnou v lehátku, mordoval světlušku a najednou ticho, tak se ohlídnu a on chrápe, tak jsem ho nechala v kuchyni a sedím v obýváku :grinning:
2. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahoj hoky zdravim po dlouhe dobe mam pro vas jeden odkaz kuk a zase pa

http://www.rodina.cz/clanek7163.htm holky,tady jsou hezké říkanky pro děti
2. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
jé díky evi to my přišlo mejlem a nešlo mi to pustit a ted to jde tak to zkouknu, ale nejdřív musím fílipa zahustit vlákninou ze svatojánskýho chleba :grinning: čekám až to zhoustne.
2. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
holky diky, no jsem zvedava, co s tim, projdu kojeni.net a necham malou vyhladovet, pak se uvidi..
2. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
andreasku tak držím palečky :wink:
2. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
Andrej, aha, já jsem myslela, že ten bazének už máš :wink:

Byli tady tchánovci a oba nachlazení, tchán mlel cosi aji o teplotě :rolling_eyes: . Bezvadný fakt :angry:
2. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
holky, tak mala uz spinka a predstavte si, ze ted pila o 106! :grinning:
uz byla unavenejsi, tak nemela energii na blbiny :slight_smile: no tak jsem rada :dizzy_face:
nechtela bych to kojeni vzdavat..
2. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
U nás už se taky spí..ale na jak dlouho že? :unamused:
Blani tak tos musela být nadšená,to jsou taky dobří že k vám dorazí když jsou nachcípaní.. :angry:
Andreasku neznáš v Berouně dobrou gyndařku nebo gyndaře?
2. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Hani, to jsem teda byla :rolling_eyes:

Andrejko, k těm příkrmům. Já jsem četla, že se má dávat mrkvička 3 dny, pak 3 dny brambor a pak nevím :sweat_smile: . Je to, aby se zjistila případná alergie.
2. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
jááááááááá jsem v šoku z těch fotek co ukradla ta mrcha andreaškovi :astonished: :astonished: :astonished: :angry: :angry: :angry: a na jedný má napsáno - nellinko, nato že ses narodila na 35tt jsi šikovná holčička...no to je cvokhaus :confounded: mě se taky ztratili fotky :frowning2:už minule
jdu dočíst-jinak tady se už hajá :dizzy_face:
2. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
U nás už se taky chrní. :grinning:
2. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
A zítra už budu mít MAM kapsu, hurááá. Ikdyž v dnešním slejváku by mi stejně nepomohla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
vas is das mam-kapsa :astonished:
2. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
To je spešl návlek na mimčo, které je nesené v šátku nebo v ergonomickým nosítku.
2. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Mareček už taky spinká, ale myslím si, že se ještě probudí :unamused:

Šmouli, Mam kapsa tě nemusí zajímat :wink: , to je na nošení, když máš mimčo v šátku nebo nosiči :wink:
2. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.