• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
ale mě to zajímááááá

to je pěkný-jak v africe :wink: :slight_smile:
2. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak pucek malinko povyžužlal kozenky,ale moc jim teda nedal-ono toho v nich takle k večeru už asi moc nebude :sweat_smile: a pak vysosnul 150ku :grinning: a normoš se upil do spánku :grinning: :grinning: a už dadáááááááá
Šmoulo :grinning: :grinning: prej Afrika :grinning:
Andreasku tak to je super že malá už pěkně sosala :wink:
Jitu tak to jsem zvědavá na tu kapsu :wink: :slight_smile:
Blani třeba se neprobudí :wink:
2. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Kači, no uvidíme. Ale myslím, že toho moc nepojedl.

Jsem dostala penízky k narozeninám, tak přemýšlím, že SI koupím plínky :grinning: . To je fakt úchylka :grinning:
2. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
se mi jako malá probudila dala jsem dudu a jako nic, se tam vrtěla, jdu udělat kaši a chráápe :angry: takže ještě počkám a jdu ji vylejt :unamused:
2. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
tak u nás se chrní, tak když se poprvý napil tý mrkve tak se rozbrečel :grinning: ale pak tomu přišel na chut a dobrý. pak jsme koupaly ve velký vaně s olejem na dobrý spánek a už spinká. teda šmouly ta nelča si z tebe normálně střílý :grinning:
2. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Šmoulo :grinning: :grinning: celá maminka :grinning:
Sun a jé se slzičkama hold čekal chlapec něco jiného :grinning:
Blani já uvažuju stejně :wink: koncem měsíce mam svátek a už vybíram pro mlaďase pleny :wink: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
jj dělá...každej den :angry: :grinning:

už je vylitá tak má smolíka.....ale jedla teda naposled v půl6 :unamused:

a co se týče té chřipky z ukrajiny...neřeším to nějak, si myslím že to je prostě normální chřipka.... a jinak jsem nakoupila vit c celaskon, b-komplex a chrupem....aby jsme měli lepší imunitu...žádný martánky atd....jinak ještě nechrochtám...ale čekám kdy žčne radek, páč furt někam jezdí-ted je prozměnu v něměcku...
2. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Kači :grinning:

Tak se o čtvrt probudil. Jsem to říkala. Ududlal se na prsu, tak snad už to vydrží, ještě jsem ho nechala u sebe v posteli. Jdu na superstar. Jooooooooooooooooo, vypadla Ištváncová :sunglasses:
2. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Blani jsi to měla v nose :wink: :slight_smile:
Šmoulo jak se ti líbil mail :wink: koukla jsi na něj?
2. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
jojojo kači jsem ti to chtěla napsat, byl skvělej :grinning: :grinning: jako dobrý vzor :slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jj jsem se mohla umlátit smíchy :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak holka zjistila že má mít ještě čtenařský deník a ted v půl9 ho píše-no ještě že si vzpomněla jinak by měla kouli zase :frowning2: a taky ještě že četla knížku...mají každý měsíc číst a napsat :unamused: :slight_smile:

nic to vás asi nezajímá, jdu už dadat ale asi si jdu dát jednu zdravotní :grinning: :wink:
2. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jé si pamatuju že jsme si s bráchou taky dycky "vzpoměli" někdy večer po osmé a nejlépe v neděli večír :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahojky,
tak u nás noc opět stejná jak ty minulý dvě :angry: Takže nevyspaná, vaky pod očima :pensive: venku je hnusně, ráno na prd, tak snad aspoň mladej vstane s dobrou náladou :grinning:
3. lis 2009 v 06:40  • Odpověz
Ahoj.
My dneska prvně jedli už v půl11, pak nás probudil manžovo telefon, volali mu z práce, takže to bylo další kojo a teď po cvíču si dá ještě nášup a pošupajdí zase do postele a nejmíň do 8 o něm nechci ani vidět ani slyšet :grinning:
3. lis 2009 v 06:42  • Odpověz
Dobré ránko, u nás kojo o půl 2 a pak v 7.
3. lis 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
U nás kojo v půl 7 :sweat_smile: ale teda hoďku před tím jsem se probudila a musela jsem trochu odsát páč už byli šutráčky a tak to dalo 100vku :wink: bylo by i víc,ale musela jsem malýmu něco nechat na snídani :grinning:
Heli teda to je ráno co :confounded:
3. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Katko, to si ho večer pořádně nacpala.
3. lis 2009 v 08:02  • Odpověz
katy no to je, už je to tak třetí noc, počítám tak ještě 4 noci a pak se snad zas nějakou tu noc vyspím :grinning: :pensive:

Štěpulka je už vzhůru, samej úsměv, tak aspoň něco :dizzy_face:

Taky je u vás tak hnusně jak u nás?? Měli nám dnes v sedm dávat křidlicu, zatím nikdo nikde, tak asi taky čekají až přestane sněhopršet :unamused:
3. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Jitu jj podudlal mi cecíky a pak vyžahnul 150ml MM z mrazáku :wink: normoš pil do usnutí :grinning:
jsem si teď ráno napatlala na ksichtík pleťovou masku a docela se divím že se malej nelekl :confused: asi mě poznal po hlase :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
Heli jj tady je je taky super hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: prší nonstop od včerejšího rána :rolling_eyes: a zima jak v tupení prd.ly :confounded: a Štěpánka trápí pořád zoubky :confused: :frowning2: ?
3. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Tady aktuálně neprší, jsem musela kouknout z okna, což neznamená, že nezačne.
Jdem cvičit, pak se oblíkat, jíst a vyrazíme pro tu kapsu a na prochajdu a koupit věci na oběd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
jo, jo, zoubky. Teď byl asi 10-14dní klid, nevím přesně, a teď znovu. No, vlastně mezitím chytl od neteří rýmu, takže spaní taky nic moc...Furt mu ty dásinka kontroluju a pořád nic, už aby to bylo. Připadá mi, že je jedno, jestli mu dám něco proti bolesti nebo ne, budí se stejně :unamused:
3. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
tak mladej pán už skoro 5hodin nejedl a furt se o jídlo nehlásí, to je ňáký divný :confused:
3. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Heli, vás ty zoubky trápí nějak dlouho :confused: :frowning2: .
3. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky

tak my noc vcelku o ničom, první kojo už po 23h, pak o půl 3, pak se dáma vzbudila v 5h ale to bylo bez koja, jsem se nehla z betle, šel manža, dal dudel a spalo se dál, pak jídlo až o půl 8, takže konec noci dobrý, začátek hroznej, jsem byla celá tumpachová :confused:

Holky, já mám asi podobnej problém co Katka, zdá se mě, že večer už nemám dost mlíka. Verunka ani nechce sát, prohýbá se, vzteká a tak. Když ji dám spát, tak usne, ale pak se ještě před půlnocí probudí na jídlo. To dřív nedělala.
Koupila jsem odsávačku mlíka abych zjistila, kolik toho mlíka mám a 2 noci po sobě krmil manža odstříkaným a pak se ještě malá dorazila u mě. Spala do zhruba těch 3h.
Myslíte, že by měla dostat nějakou kaši nebo UM na noc???
S tím odsáváním to byla hrozná fuška, odsávala jsem prakticky několikrát za den, po troškách, asi toho nemám nazbyt :astonished:
3. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Heli to je divné že by ještě neměl hladík :confused: :confused: teda ty hnusný zuby zlobí už od samého začátku co se klubou a to až do úplného konce co jdou ven :confounded:
Blani koukam že jste měli taky super noc :wink:
3. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
dobré ránko, tak my kojo ve 4, ale od 3 tam blbnul to jsem se ho ještě snažila uspat ve čtyři jsem to vzdala :grinning: ráno jsem mu musela donést prázdnou misku protože, když jsem si donesla musli do postele tak mi za ní pořád tahal a chtěl mi to sníst :grinning: dneska jdeme na píchanec, tak jsem zvědavá jak to zvládnem. no heli už, aby ty zuby byly venku co. :frowning2:
3. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Kači, jo jo. A to jsem počítala, kolikrát nahazuju dudel, protože to je vždycky hrůza a dneska jenom 3x :grinning: . A jak ti chutná ta melta?

Charlie, já kdybych měla po kojení odsávat z kojeného prsa, tak neodsaju nic. Max. pár kapek. Ale tak třeba si večer jenom trošku cucne a pak se ještě nadlábne později.
3. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Sun, záviděl ti müsli, jo? Teda, kluk bude asi na zdravou stravu :grinning: :wink:
3. lis 2009 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.