• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani ono právě je lepší po koju počkat třebas ty 2hodky, no ještě že jsem to neudělala, protože když jsme kojili před osmou, pak šla malá spát a kdybych měla odsávat v 22h a ona se mi za hodku vzbudila, nenakojila bych nic. Akorát by byl řev.
Hlavně se malá rozhodla nepít z levýho prsu, pije z něj jen když je fakt nalitý, jinak ho nechce, když ji přiložím k pravýmu, tak hltá o 106
Tak vlastně nevím, jestli pro mě to odsávání má smysl, evidentně nic navíc nemám a odsávat po troškách během dne je o ničem, odsávala bych pořád dokola přední mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
Charlie, záleží to samozřejmě na Tobě, ale celou noc spící dítko ve věku našich je fakt spíš výjimka, takže že se budí je normální a neznamená, že má málo. Jsou děti, co se budí i na UM.
Když Verunka nechce večer sát, tak zkus krmit třeba o půl hodinky dřív, třeba je moc unavená.
Já mám večer prsa, že vypadaj jak po tatínkovi, ale Alex se vždy nasosá.
Když si nejsem jistá, tak prso zmáčknu, jestli z něj něco teče.

Jinak nedat večer a nekojit v noci, tak to je cesta k zmenšení produkce, leda bys odstříkávala místo kojení v noci.
3. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Sun :grinning: :grinning:
Blani melta je ňam :dizzy_face:
Charlie odsávat během dne fakt nejde :unamused: taky jsem to zkoušela a výsledek byl nedělní ráno :pensive: teď vím že mu přes den stačí co vysaje z kozenek a večír ho donapucnu mraženým MM :wink: a po kóju večer odsávam tak za ty 2-3 hodinky a nějakých 80-100 ml odsaju :wink: anebo jí můžeš večír dát tu kašičku místo kója a MM odstříkat :wink:
3. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Tak už jsme papali :grinning: Nás ty zuby trápí necelých asi 7týdnů :unamused: Sem tam menší přestávka, ale žádná sláva. Bojujeme jak se dá, ale už to jaksi dlouho, no a vypadá to, že to zatím nemá konec :unamused: Ale je fakt, že přes den je lepší, ty první týdny to byl horor i přes den.
Včera se taky Štěpi hladově díval na tátu jak baští večer masíčko s bramborem, už jsem si říkala, že mu to taky do té pusiny vrznu, ať máme v noci klid :grinning:
3. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
charlii asi budeš muset odsávat z toho levýho ne? když ho veru bojkotuje. já ted odsávám jen když třeba někam jdem tak potřebuju do flašky, a to musím tak na dvakrát na třikrát, minule jsem mu odstříkala 200 a on to normálně vyžahnul jak prd. :fearful:
3. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Jinak Charlie u nás je taky preferovanější pravý cecek :wink: on bývá většinou i nalitější :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj holky, tak uz taky vstavame :slight_smile:
venku je osklive, jako vcera.. venk jsme pak nakonec opravdu nebyly, ale dnes musime..
ted snidam, sabca je v lehatku a "cte" si leporelo :grinning: jinak kojo bylo v jednu a pul 6. :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Charlie, aha, já jsem myslela, že odsáváš hnedka po kojení :wink: . A co třeba zkusit změnit polohu?

Kači, chutná ti? Mně přišla moc silná oproti tomu caru :wink:

Heli, tak dlouho? Tak to musí být hrůza :unamused:
3. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Alex má radši taky pravý prso, levý mu jde hůř, ale to je o lenosti a ne o tom, že by tam nic neměl, prostě se mu nechce a zkusí, jestli nebude třeba druhý a když ne, tak se spokojí s tím "horším" :grinning:
Sun jj z tý fláši vyžahnou víc :wink:
Heli :grinning: :grinning: třeba by mu to šmakovalo :wink: :grinning:
Sun, 200ml :confused: ? Tož to si dává Filípek do nosu :wink:
3. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Andrej, my taky vyrazíme ven. Sice tam je hnus, ale kdybych seděla doma, tak budu akorát strašně znuděná a to zmrznutí venku nám prospěje :grinning:
3. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Jo, a včera jsem chtěla dát Marečka do teplejší kombinézky, tak jsem to zkusila. Kombinézka 3-6 měsíců a on byl jenom v tom tělíčku :sweat_smile: . To nám s takovou bude až na jaře :grinning:
3. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
no vzala jsem mu radši víc, aby mi tam neřval a on to vypil celý :slight_smile: a nevypadal nějak přejedeně. :grinning: no my jsme taky kombinézu zkusily sice do noch dosáhnem, ale jen tak ke kolenům a ruce k loktu tak si ještě taky počkáme :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
jinak si ted posusnavam na tom tiramisu, kdybyste nektera chtela, tady je recept:
je to uplne maxi jednoduchy, do deseti minut hotovka :slight_smile:

nakladu piskoty do nejake misky/pekacku, zaliju silnou cernou kavou s rumem, tak aby se piskoty krasne nasakly, ale neplavaly v tom, natru kremem ze zakysane smetany a mouckoveho cukru, dam dalsi vrstvu piskotu, zase zaliju kavou + rumem a zase natru kremem, na zaver posypu kakaem :wink: pokud byste chtely vice vrstev, tak samozrejme vice zakysane smetany nebo ji potom necim nastavit, nekdo dela z pomazankoveho masla, ale mne prijde slane a mascarpone je zase drazsi..
3. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Blani no já dala malýho do kombinézky kde je cedulka 6m a teda chudinka v tom byl úplně narvanej :sweat_smile: a pak mám jednu trochu větší a taky je tam na 6 m a teda taky žádná sláva :confounded:
3. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
kaci, takze davas kasicku + kojis? a je to v poho?
3. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
no taky asi za hoďku vyrazíme ven, ale je tam fakt hnusně :angry: vítr, sněží, prší...vůbec se mi nechce vylízat, ale ven se holt musí...
tak my máme kombinézku 9-12měsíců a krásně se do ní vlezeme :grinning:
3. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Kači, tož to naštve víc, než když je ta kombinézka velká, co :unamused:

Heli :grinning:
3. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
My máme hadry 3-6 měsíců a jsou akorát. Kombinézu kupovat nebudu, to nešijou na látkovky a mě rozčiluje, když má dlouhý nohavice, proto nedávám dupačky :grinning:
3. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Andreasku nee kašičku jsme ještě nedali :wink: kojim a večer dostane rozmražený MM :wink:
Blani jj raději bych aby mu to bylo větší když už teda :wink: :grinning:
Jitu no hold mu dam na ven AIO EasyFit Bamboo :wink: ta je štíhlá a mohl by se tam snáz vlést :slight_smile:
3. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
tak my máme zděděnou :grinning: nám ta kombinézka je přes zadeček větší, takže s balíkem na zadečku se tam krásně vlezeme :grinning:
3. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky holky,tak my kombinézu ještě nedávali,ale máme 74jsem zvědavá jestli s ena délku do toho vleze.
tak dneska dám ještě mrkvičku-čtvrtý den a zítra čtyři dny dostane brambůrky a pak to teda smíchám.Dík Jitu,já věděla že nějak to má být.
3. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Holky co říkáte na vpadlou Konvičkovou?Teda ten Ben musí mít hodně fanynek náctiletých,jinak to nevidím.
3. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Ta Konvičková mě mrzí, zpívá dobře. Ben se tam podle mě udrží hodně dlouho kvůli svýmu exotickýmu vzhledu :pensive:
3. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Jitu já ani nepočítám, že by mě Veru spala od osmi do osmi, spíš chci vyřešit nějak ten problém, že ji dávám do postýlky ne zrovna najezenou. Hladová není, to by ani neusnula, ale nelíbí se mě, že prostě nechce večer pít tak jak pije přes den. Možná zkusím krmit dřív, uvidíme jestli to pomůže. Těžko říct, jestli byla veru unavená, spala totiž od 18h 20minut, takže tak hrozný to být nemohlo :confounded:

My taky nosíme 3-6měsíců a je nám to větší, ale mě to tak vyhovuje, nemusím ji do těch věcí tak cpát.
Jakou nosíte kombinézku? Už zimní nebo ještě podzimní?
3. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Mě ta Konvičková nebyla nijak sympatická, přišla mi neslaná nemastná, zpívá hezky to jo, ale to je vše.
Je fakt, že Ben mohl vypadnout, ale asi bude mít hodně fanynek.
Ještě že vypadla ta ištvancová. Jo a nevíte proč tam měl Mareš včera na ni otázku jestli už je dnešek lepší??? Co se stalo v tu neděli vlastně? Nevíte?? Možná mrknu na net na záznam, o co go
3. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Charlie, my podzimní, protože ta zimní je nám velká (jak jsem psala).

Šla jsem juknout na balkón a je tam hnus velebnosti. Déšť se sněhem a kosa jak prase. Jenom 2 stupně. Už jsem si to rozmyslela, už se mě ven nechce :grinning:
3. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Charlie, umřela ji v neděli babička.
3. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
blani u nás je to to stejný, odpo mám v plánu jet za tatkou, ale uvidíme

jitu aha, to jsem vůbec nepostřehla a moc jsem včera nechápala, na co naráží nebo co se řeší
3. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.