• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andreasku: tak hodně štěstíčka :slight_smile:

Ipušce též ať má rychlý porod :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
-no asi to tak vypadá s Ipuš tedy,no už aby to měla za sebou hlavně
30. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
jj blani v kočárku byla jsem pod stromem ve stínu...ale stejně bylo dusno-malá měla spocenou hlavu ale to proto že měla pod sebou teplou dečku(larysu) tak jsem ji pak vytáhla a dobrý...jsem si to neuvědomila :confused: byli jsme tam tak 4h-celý den bych to nevydržela...je to hezký jak ti všichni nakukují na mimi :dizzy_face:

hm nelča papala a dost a furt něco hledá pusinou :grinning:
30. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
Smouli-moje taky porad hleda, rikam ji "Moje hledacka" a bratr ji rika "Laktacni upir" :grinning:
30. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
andreasku-tak že by? :confused: budu držet palce
snad už i ipuska porodí :slight_smile:

adrosek ahojky-jak je po císaři?mě to čeká v úterý,měla si spinál nebo celkovou?a co holčičky?
30. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
-ahojík reni,měla jsem spinál abych si to užila se vším všudy
-břicho už dobrý,ještě jej citím ale už je to mnohem lepší,každým dnem lépe,nebylo to ani tak hrozné,sice vstát hned zpostele druhý den bol trocha boj,ale co bychom pro mimi neudělali že?jinak holky jsou vcelku hodné,spinkají a budí se jen na jídlo,sice jedné trocha trvá než usne vždy a někdy nespí mezi krmením,stále pomrčuje a vrtí se,ale jinak ok
30. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
ted jsem byla s bellcou na prochazce, tam mi to prislo dobry, ale jak jsme prisly, tak zas uz mam pocit ze to ze me jde.. tomas prijede tak za hodku, tak tam radeji sjedem, ale uprimne receno tomu moc tedy neverim.. ze by si to nakonec rozmyslela :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Kuk kočky, za chvílu mizím, tak si vás dočtu potom.

Jinak jsem přidala dnešní fotky pupíku :wink:
30. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Jůůů andrej už se něco děje?????? Tak držím palečky ať to máš dneska za sebou :wink: Jestli ten úklid zabral, tak budu smejčit jak oteklá, ale až tak za ten týden :sweat_smile:
30. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Smouli, tak to jste tam byli dlouho :wink:
30. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
charlie ja si spis myslim, ze mi reknou, ze jsem nejaka hrabla, kdyz tam jedu s vytokem uz podruhe :grinning:
30. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
andrej: proč hráblá, jsi prvorodička a všude říkají, že raději víckrát zbytečně než jendou pozdě. Aspoň podle mě by se to tak mělo brát.

šmouli: no je to bordel to počasí, co na to říct. :grinning:

ipušce držím pěstičky.
30. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
charlie: krásný bříško :slight_smile:
30. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
evi to je fakt :slight_smile:
zacina bourit a bellca se klepe.. to se mi ji tady moc nechce nechavat.. :unamused:
30. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
no jo pesani ty se bojí vid....tak mu dej prášek!! a jen jed, třeba to bude plodovka a když ne, tak budeš aspon klidnější...nic ti neřeknou, páč už přenášíš, může ti to začít kdykoli!!
30. čer 2009 v 18:09  • Odpověz
Charlie: hezký pupík

Andreasku: vůbec to neřeš a jeď :slight_smile: přesně jak říká šmouli
30. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Čau holky, vidím, že tu pěkně plkáte :grinning: Tak jsem vás narychlo pročetla a....andrejka už jela do porodky???Tak to ji držím pěsti :wink:
My se vrátili z prochajdy a malej byl chudák zpocenej, musím to oblíkání nějak vychytat.furt mám strach aby ho neofouklo a on se zas chudák přehřeje.Ach jo...No, dnes teda bylo hnusný dusno :confounded: Sice tu zapršelo ale teda nic moc :confused:
30. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Jeee teď je venku tak příjemně, je to úleva po takovým pařáku :slight_smile:
30. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
pojedu tedy, cekam na tomase..
30. čer 2009 v 18:21  • Odpověz
dej pak určo vědět!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
30. čer 2009 v 18:22  • Odpověz
jj, dam to vis ze jo.. ale pojedem urco zpet domu..
30. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Andreasku: tak třeba tu bude ráno zprávička, že je Sabinka na světě :slight_smile: Držím pěsti
30. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
Tak moc andreasku držím pěsti a ať jde porod jak po másle :wink:
30. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Andrej-kamosku taky vratili z porodky, ze to je jen vytok a o par hodin tam byli zase uz s bolestma po 5min, precti si to :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=335123
30. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
se porad divim, ze me to nekontrolovali jestli to je fakt voda :grinning:
30. čer 2009 v 18:43  • Odpověz
tak snad to andrejce dobře dopadne :sunglasses:

Blani-nakonec neprohlížel docent ale primář strašně příjemnej chlap,ale nevim,nevim,jak by to bez ní dopadlo,teď už sem v klidu ale stejně je to bordel,takhle zpochybňovat indikaci jinýho doktora

a taky to snad bude můj nejdelší týden v životě,teď se mi to asi pěkně potáhne to čekání,a ještě když vím,že už v úterý bude malá na větě,vlastně budu rodit den po termínu 40+1tt což je taky mazec nato že je to plánovanej císař kterej se dělává tak tyden dopředu :sweat_smile:

tak unás bouřilo a nic,je opět dusno jak v prádelce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
ahoj holky tak tady byla bura a sprchglo tak se lepe dycha ted pujdu s izzi ven a pak zalehnu

charlie co na tom nechapes oni proste potrebujou zjistit jestli uz je deloha pripravena na vyvolavacku
30. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
klasicka vyvolavacka je tabletou a pak az kapakem a byla bych radsi kdyby se uz kontra nezastavili pac jsem zavrena a nemaj kam soupnout tu tabletu
30. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
-andrea tak držíme pěsti tedy :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Reni, taky to nedokážu pochopit, že 1 doktor napíše císaře a druhej to odmítá :fearful: . A to ti věřím, že to musí být zvláštní pocit vědět, že už v úterý bude Karolínka na světě.
30. čer 2009 v 19:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.