• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
My se vlezem do všech kombinézek, zatím dávám podzimní, ale když je venku kolem nuly, tak dám tu zimní.
Takže to střídám, včera jsem měla malou v podzimní kombinézce a když jsme došly domů, tak mě přišla šíleně studená, teda jenom ručky, jinak byla teploučká, ale i tak mě to překvapilo, většinou je z kočárku celá teplounká
3. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
čůůůs-malá mi sedí na klíně a breptá a šahá mi furt na klávesnici mrška...

my jedli ve 22h-2h-6h a už od 6h vzhůru totál posr.... :grinning: takže pořád nic moc :unamused:

jdeme se ustrojit a jdeme na nákup papa
3. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
šmouli tak se pěkně ustrojte, at na nákupu netrhnete ostudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Veru teď bojuje na hrací dece se včelou - ta má fakt ze všech hraček největší úspěch, asi proto, že je tak velká a barevná, tu má fakt nejradši.

ted jsem si zapnula film Brainstorm, o mnoho lepší film než Requiem pro panenku :grinning:
3. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
tak tady zatím ani nesněží ani neprší a teploměr ukazuje čtyři stupně.Tak snad to vydrží.Tak mladej s erozhodl že bude stávkovat s jídlem vypil 60 a začal mi to prskat tak má smůlu-nic nebude.Dostane šťávičku a pak obídek.
3. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Vojtík dostává zimní bundu a buď tence zateplené kalhoty,nebo předevčírem dostal pořádně zateplené lacláče,kombinézu ani fusak zatím nedávám,to by musel jít už do sporťáku,a stjně si myslím,že bude hůř.
3. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
andrej stopro bude hůř, ale mě se to pořád zdá, že malou oblíkám přiměřeně, pak se mě zdá ledová, tak nevím
3. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Jak vlastně šmakuje Vojtíkovi mrkvička?
3. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Charlie malej má taky studený ruce a to pořád :wink: i v noci jak spinká a i po procházce :confused:
Šmoulo tak pořádně nakup ať máte zásobičky :wink:
3. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
katy jj, studený jo, ale včera byly úplně ledový :confused:
3. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
holky ja ted davam takovou podzimni fleesovku po vojtiskovi (chlapecek rok a pul moji sestrenky :slight_smile:)
ale je modra a mame ted tech modrych veci vic, asi jste si vsimly v albicku, no co no :grinning:
3. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Jsem se jukla k tobě do alba a moc hezká fotka tebe s Honzíkem v manduce a kapse, to je fakt roztomilý.

Kapsu chci taky pořídit. Manducu doma mám, ale zatím jsem v tomhle počasí s ní venku nebyla, tak velkou bundu teda nemám :confused:
3. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
andrej dyt to je fuk, modrá je dobrá ne? Šak nemusí mít všechno růžový.
3. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
holky, jelikoz take trochu uvazuji o "nositku".. jak moc tezke se v nich deticky zdaji a do kolika kil si myslite, ze to budete zvladat?
3. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
andrej moje ségra používá nosítko pořád pro malýho a to má 2 a čtvrt roku. Nenosí ho teda na túry, ale na rychlý přeběhnutí, vyřízení čehokoliv atd. a je to si myslím fajn. :slight_smile:
A hlavně takový nosítko se dá přeštelovat i pro manžela, takže může nosit manža, když bys ty nemohla. Ale neboj, si myslím, že nošení je v poho, ty nosítka jsou dobře dělaný, mají ohromný popruhy, takže je to pocitově jak kdybys nesla batoh
3. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
charlie to je fakt, trochu modre neuskodi :wink:
charlie, muzes mi poslat odkazek na nositko co mas a vy holky ostatni taky, prosim? :wink:
a pak taky co za prislusenstvi k nim mate.. jsem to ale otrava, co? :sweat_smile:
3. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
A my máme dneska 4měsíčniny a Veru vidí poprvý sníh :grinning:
3. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Charlie díky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: no já si asi půjčím bundu od manži :wink:ten má přeci jen jiné rozměry :grinning:
Andreasku no nevím,ale na čundrech jsem nosila batoh co měl tak 17-18 kilo :sweat_smile: :wink: :grinning:
jdu žééééhlíííít :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kaci, tak to ses dobra, takze myslis v poho klido i za par mesicu ju?
charlie to je krasny :slight_smile:
andreasku mám manducu - jako kačka - http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/nositko-manduca

žádný příslušenství nemám, ale chci dokoupit tu kapsu, jak má Kačka v albu
3. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
3. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
diky moc, charlie :wink:
ta kapsa, kaci, vyjde na kolik, prosim te?
taky si myslím, že měl vypadnout ben, ale jak je vidět o zpěvu to není a konva sama říkala, že je taková nevýrazná, prostě chudák typická průměrná česká holka, žádný zajímavý předci :grinning: no a o tom to je. my se za chvilku začnem chystat na tu injekcu auau. tatka pojede s nama tak je to dobře, ono ho tahat v sedačce je už fakt dost záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jeee charli, ty ses jak blesk, kujuu moc :dizzy_face:
3. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
sun, jedete na hexu? tak at neni zadna reakce, jestli jo..
3. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
charlie vidim, ze je u toho postovne zdarma, to je super, mozna bych si ji nejprve pujcila, jako prve kacka :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
docela se mi libi ta cerna, kdyby byl druhy chlapecek :wink: :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
sun tak at píchanec přežijete ve zdraví :grinning:

andreasku ty kapsy vychází od 800, jsou tam v nabídce i dražší, nejspíš se tam osobně zajdu mrknout a osahat si to.

My jdeme ve čtvrtek na prevenar, tak jsem zvědavá
jo snad to bude v poho andrej díky, už jsme tady asi mezi posledníma co nemaj co? malej už se začíná vztekat asi budem muset jít kojit a pak hned vyrazíme tak zatím pa odpoledne jdu na ten melír tak večer nakouknu. pa
andreasku černá barva nosítka? Já mám hnědou a vypadá to taky fajnově, kamoška má černou, tak jsem nechtěla mít to samý.
3. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
sun tak držím palec
3. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.