• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
venku už můžem jít sáňkovat, hotová chumelenice
3. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
sun, vy jdete na prvni davku?
charlie, a nechavas prevenar nebo ten novejsi synflorix?
3. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
charlie, hneda je taky pekna, libi se mi nejvic asi ta prirodni, jenze ta by byla jako cune hnedka..
3. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
charlie Vojtíkovi mrkvičku šmakuje,včera sbědl celou skleničku zatím kupuji,a pak ještě otvíral pusinu ale už nebylo,tak jsem mu udělala mlíko ale to nechtěl
Vojtík jak má ty rukavičky,tak je má studené jen trošičku,jinak je má teploučké i v noci,to má po tatínkovi kdyby to měl po mě,tak je má ledové pořád-chudák :unamused:
charlie vám taky sněží?u nás ani ťuk,no jo Vánoce se nám kvapem blíží.
3. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
andreasku prevenar, prý tam není moc rozdíl, sice ten synflorix má o 3 nějaký složky navíc, ale prý nebylo prokázáno, že by se u nás ty viry vyskytovaly, to mě řekla dr.
3. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
tak my ještě naočkovaní pořád nejsme,zítra teprve jdeme na kontrolu k dětské plicní kvůli tomu tbc,MĚ TO PŘIJDE STEJNÉ,SICE UŽ SE MU TAM NEDĚLÁ STROUPEK-NO UVIDÍME CO NÁM ŘEKNE
3. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
andrej jojo, sněží tu, ale je to s deštěm pochopitelně. Něco i zůstává na zemi, ale většina roztaje. Ale auto mám celý zasněžený :grinning:
3. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Tak vyžehlila jsem skoro všechny plína a pyk si začal prcek mnout ačka tak ho zkusím ujezdit u PC :grinning:
Já mam tu Manducu černou a řekla bych že je to super :wink: manža nesnáší hnědou :grinning: :grinning:
Synflorix nebo Prevenar-prý záleží na tom s kým Dr. "peče" :wink: mě zase doporučil Synflorix že je dělaný na evropskou polulaci :wink: páč Prevener že byl udělaný v Americe :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
andrejko a kolik sni vojtisek te mrkvicky najednou?
charlie jj, ja mozna necham ten synflorix, ale myslim si, ze je to asi to samy skoro.. jinak jsem si uz objednala k zapujceni tu hnedou manducu, tak snad ti neva, ze bych mela stejnou, uvidim, jaka bude, jestli si ji nechame nakonec :slight_smile:
a prosim te, verunku do nositka oblikas jak? stejne, jako bys oblikala do kociku?
3. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Jak tak koukám pidižvík asi neusne :confused: a tak jdeme dosurfovat po prkně :wink:
3. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
:confused: kaci, ja vidim, ze mas manducu prirodni
3. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
kaci a to zehlis s malym v manduce?
jak dlouho ti trva ho do ni "oblect"?
3. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
katy no vida, a pak si má člověk vybrat. Dneska je to zdravotnictví obr byznys.
ale já do tý vakcíny jdu a hotovka. Už jenom kvůli tomu, že jsem na to jako dítě trpěla, píchali mi pořád uši, praskaly mi bubínky a doktoři mamku strašili, že s takovou nebudu slyšet.
Tchýně ohluchla na zánět mozkovejch blan, takže Veru je v tomto asi dost ohrožená...
3. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
andrejko, hlavne aby pod tim nemel vojtisek hnis..
3. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
andreasku no to víš že mi to neva, ty jsi trdlo :grinning: Venku jsem s ní byla když bylo ještě léto, ted v zimě jsem s ní venku ještě nebyla, nemám tak velkou bundu a v manžové chodit nemůžu, bych vypadala jak strašidlo. A ani bych se v ní necítila, musím se porozhlídnout nad tou kapsou.

Prcka máš v nosítku raz dva, trvá to tak minutu :slight_smile:
3. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Andy včera Vojtík snědl celou malou skleničku to je 125g
jinak předtím to měl na dvakrát.Dneska mu to ohřeju zase celé,a zítra mu uvařím ten brambůrek
Andy mu s etam objeví taková černá tečka,jak to potírám tím řepíkem tak je pryč,no já nevím,nějka s ev tom nevyznám
3. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
pockej charlie jako jak to myslis s tou bundou? ty oblikas nositko pod bundu, ne na bundu? ja jsem teprv zacatecnik nositkovej, tak se ptam no :grinning:
3. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
takze pokud bys chtela mimco na bundu, musis mit tu kapsu?
3. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
andreasku zatím jsem to nezkoušela vůbec, ale určitě bych si zapla nosítko na mikinu a pak bych měla svou bundu, ale bohužel nezapnutou. Prcka bych samo zapla do tý kapsy.
Některý maminy z tohoto důvodu mají velký bundy, aby je zaply přes děcka.
3. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
ono by bylo asi úplně ideální koupit si na to spešl bundu, prodávaj je taky na bráně
3. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
jo přesně, pokud zapneš nosítko na svoji bundu, tak mimís by byl na zimě, takže určo kapsu mít musíš. Pokud si ale koupíš nebo budeš nosit třebas manžovu bundu, tak se do ní zapnete oba, to je na každým
3. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Tak už mám kapsu doma, je super, hlavně ta kapucka pro prcka :grinning:
3. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
jitko, posles mi odkazek prosim? :wink:
charlie diky moc za vyklad :grinning:
3. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Andrej
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/56_87/products_id/555
mám tu delux, letos je jen černá, ale to mi neva.
3. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
nad delux právě uvažuju

holky loučím se, frčím k tatkovi, tak pááááá
3. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Andreasku nééé manducu mam černou to ta ochranná kapsa je přírodní :wink: a nene nežehlím v manduce s ní chodíme s píš ven na procházky :wink: jinak doma moc malýho nenosím
3. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
tak jsem malého udrnacala ke spánku,už byl pěkně protivný
no jsem zatím ani neuvažovala o nějakém nosítku,nám to docela vyhovuje v kočáře,ale co si chceme pak pořídit,je to vozítko za kolo.Ale nejdříve bych to chtěla jen půjčit,jestli maldý v tom vůbec bude chtít být
3. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
tak jsme zpět z prochajdy, no malej ještě hoví v kočáře, ale čekám, že se kažodu chvíli probudí...no venku je hnus, prší, sněží, vítr, zima :angry: moc jsem se nějak neoblíkla, takže jsem za ty dvě hoďky pěkně zmrzlá :angry:

Jitu, tak už máš doma kapsu koukám. Já ji taky chci, ale ještě jsem se nedokopala ji objednat :unamused:
3. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
jitko, takze ta deluxe je nejteplejsi, vid :wink:
3. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
charlie papa :slight_smile: a diky :wink:
kaci a vyuzivas ji i ted v zime hodne tedy? a nosis ji na svoji bundu normalka? a to mas tu zimni kapsu?
3. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.