• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
čauky
charlie-Verunce vše nej k dnešním 4měsícinám :dizzy_face:
my byly na synflorixu +hexe dohromady na další dem 9.11.to má zrovna Martin 30,tak si to dle toho pamatuju :sweat_smile:

malá taky usla teď v kočáře v kuchyni :sweat_smile: venku pršelo,tak me ani nevyšly ven,ale odpo nachvíli budem muset vylízt páč sme včera nebyly,ale je tam hnus fialovej,no jo líp bude až zas na jaře,už aby to bylo :sunglasses:
3. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
Andreasku no my teď už v ní docela douho venku nebyli :sweat_smile: naposled je to tak 14 dní a to jsem měla mikinu a pak takovou velkou volnou bundu :wink:
Tak koupnu do sebe kojo čaj a razíme ven :wink: už jsme oba po O :grinning: u nás je teda taky hnus hnusatej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jo a kapsu mam celoroční,ale řekla bych že je to spíš tak jaro/podzim páč zrovna nějak mooooc teplá teda nejni :confounded:
3. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak jsme zpátky z prochajdy a Mareček ještě dospává :sunglasses: . Jsem si musela uvařit čaj, abych rozmrzla, ale za chvilu určitě zase zrmznu, protože má Mareček otevřený okno a tím pádem netopím.

Nevadí lipovej čaj při kojení, že ne?
3. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
reni, kolik jste platili prvni davku synflorixu?
3. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
no a kaci, kdyz tedy tepla moc neni, to honzika jakoby vic obliknes, plus das tu kapsu co mas, aby mu bylo teplo? zni to docela jako veda.. no pujcim si ji a uvidim..
3. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
blani, ja myslim, ze by nemela vadit.. ale jukni jeste radeji na net nebo nekam do odborne literatůry :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Andreasku, jj, delux je nejteplejší a ještě je trochu nepromokavá, velkej liják nevydrží, nemá podlepený švy, ale trochu unese.
Jinak nosítko mám Liliputi, bo bylo levnější než manduca, za cenu Manducy máme nosítko a tu kapsu. Oblíkání už mi jde rychle, je to o zvyku.
3. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
jitko a posles mi odkazek na liliputi? :wink: jsem otrava co.. ale zatim tedy v nositkach odbornik rozhodne nejsem..
3. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ahoj ženy.
Našla jsem docela fajn stránky s říkankami, básničkami a písničkami.
Mrkněte se:
http://www.nasedetatko.com/index.php?skupina=40&vsechno=vse
3. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Andrej, právě jsem koukala a nic nenašla. Asi neumím hledat :zipper_mouth:
3. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
ahoooj....
tak jsme měli k obědu mrkvičku s jablíčkem a dala jsem ji ochutnat mojí kuřecí polévku, ta mlaskala :grinning: bramburek zkusím na večer, tak se sned nepos.... :wink:

jibak tady prší-mrholí....ale venku je příjemně, diky tomu že to nefouká

peču výpečky s bůčkem, zelí hk a včera jsem dělala bk!! tak mnamka už se těším

taky ještě nedávám fusak, jednou jsem dala a řvala cestou domů a vyndala jsem ji zpocenou :confounded: nebo spocenou?? :grinning:
3. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
Já taky nedávám fusak, jen tu zavinku do autosedačky a mikinku a taky občas je i zpocený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holky,
tak my už jsme doma z procházky - byli jsme v té zimě hodinu a teď dospává v kočárku v chodbě :slight_smile: a já se alespoň stihla naobědvat. :slight_smile:
Šmouli, to si Nelinka pěkně pochutnává. :slight_smile: :slight_smile: a snad se z toho neposrandí :grinning: :grinning:
výpečky se zelím jsme měli včera - převezli nám je naši, ještě tu je jedna porce, tak doufám, že to dojí Pepa - já už jím třetí den knedlíky a už je nemůžu ani vidět - radši bych si dala brambory, ale přece to nevyhodíme, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
zítra snad uvařím brambory a nějakou rybičku bych si dala :grinning:
3. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
já už fusak dávám, protože ho už mám :grinning: :grinning: teda půjčený, ale malej má rýmu a kašle, tak si to nerisknu bez fusaku :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj Janne, super básničky :slight_smile: . Už jsi tu dlouho nebyla, jak se máte?

Já fusak dávám.
3. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
jitko moc ti dekuji :wink: myslis si tedy, ze kvalita je srovnatelna s manducou, ze?
3. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
janneke, perfektni odkaz na ty basnicky, sikula :wink:
3. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
Andreasku, myslím si, že jo. U Manducy a Erga prostě platíš za značku. :unamused: Navíc Liliputi je v Česku krátce, tak potřebují trochu zlákat lidi.
3. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
tak už jsme naočkovaný, byl sice pláč, jsem trpěla tu chvilku s ním, ale jen jsem ho vzala do náručí tak bylo dobře, :slight_smile: ted spinká a až se vzbudí tak půjdem na ten melír tak držte palce at to dobře dopadne. my dávat prevenar nebudem.
3. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
Sun, tak hlavně, ať není žádná reakce :wink:
3. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme přišli z procházky vydržela jsem hodinu,mrholi,ale jinak v poho,jí fusak dávám mám ten LODGER,páč jsme zmrzliny :grinning:

Včera večer jsme měli ílený histerák a v noci co 3 hodiny vzhůru,tak doufám,že dnes to bude v pohodě.

Holky nemáte některá Gott dětem,už ho nikde nemají,alespoň teda v Praze ne :frowning2:

Dáváte čajík i když kojíte?
3. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
tak malej jaksi vynechal polední spánek, vůbec nechtěl spát a usnul až teď, takže asi další prochajda už nebude. No, dnes mi to ani nevadí :confused:
Katy, já dávám čajík. Myslím, že nám i dost pomohl, když byl Štěpánek nachrmlanej :wink:
3. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
heluli,já dnes koupila bylinkový od HIPP pro dobrý spánek,moc jich nemají pro tříměsíční,nebo jsem slepá většinu mají od ukončeného 4 měs. tak to zkusím.
3. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
tak my máme od HIPPU fenyklovej a ten mu moc chutná, pak máme Dětský sen, tak ten zas moc nejede a teď jsem koupila od Hami pro dobrou náladu nebo tak nějak a ten nám taky chutná....Jen vím, že by se mělo dávat jen 100ml (ale nevím jestli je to jen pro určitý měsíce???), já teda dávám někdy i jednou tolik, ale ne denně...
3. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
Kat, já jsem ten čajík taky koupila (minulý týden), ale ještě jsem ho nedala.
3. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
já hochci zkusit,kdyby se vzbudila v noci brzo jako včera,tak, že bych jí tím ošálila :grinning:
3. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
heluli,já si myslím,že se nic nestane,když nedáváš každý den
3. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
no to ne, já tím myslela, že nedávám denně víc než těch 100ml :wink:
Já to zkusila ho ošálit čajem a houbelec, sice mi usnul, ale stejně do hodiny se hlásil znovu....takže čaj v noci nedávám. On i když se mi teď furt budí, tak stejně kojím tak 2-3x za noc, jinak ho vždycky udrncám...
3. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.