• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kat-ja davam cajik uz od dvou tydnu-to byl Fenyklovej, pak jsem mela na dobrou noc a ted od.4mesice je medunka s jablickem,ten je dobrej :wink: a nektery maminy si koupej caj i pro starsi a vic ho naredej,jde jen o to ze je tam treba vic cukru. :wink:
3. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
jitko dikes za odpoved :slight_smile:
akorat jsem nenasla, ze maji tu normu EU, ale to je asi prd dulezity co.. je fakt, ze za tu cenu bych mela nositko i tu kapsu.. holka, ty me umis zlakat :grinning:
byly jsme hodku venku, no nic moc pocasi, ale to by byl clovek zavreny doma celou zimu.. sabinka jeste pak dospavala na zahrade a ja davala hlinu do truhliku, budu do nich pichat nejake dekorace :slight_smile:
3. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
Jo holky,dnes jsme meli premieru s mrkvickou,tak vsechno v pohode,Majdulce chutnala a ze lzicky jedla jako by to delala kazdej den,sikulka moje :slight_smile:
Jo a kycle v poradku,mame jadyrka a na kontolu jeste v breznu, decku uz nemusi mit :slight_smile:
3. lis 2009 v 15:46  • Odpověz
Tak jsme byli na prochajdě :wink: a dali jsme náš standart 2 hoďky :grinning: no nějakejch 8 kilásků to dalo :wink:venku to docela fouká,ale v lese nee :dizzy_face:
Náš malej čajíky zrovinka moc nemusí :sweat_smile: někde jsem tu měla jeden kousek ovocného a nemůžu ho zaboha najít :confused: no to jsem z toho jelen:grinning:
Andreasku já si vybrala Manducu že v ní jdou nosit i novošci :wink: takže až bude mít Honzule sourozence tak prcka ponesu a jeho povedu :grinning: :wink:
Sun palečky držet budeme :wink:
3. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
Andaro, tak to je dobře, že máte kyčle v pořádku.

Ten čaj pomůže i na uklidnění? Mareček se mi teď vzbudil a je protivnej. To on vždycky, když spí hnedka po krmení, takže to nevyjde na další a baví ho se jenom nosit. Tak přemýšlím nad tím čajem...
3. lis 2009 v 15:54  • Odpověz
kaci vidis, to je pravda :slight_smile:
a nakdy planujete sourozence? :wink:
andarko tak to je super zprava s kyclema :slight_smile: a taky ze majdulce chutnala mrkvicka :wink:
3. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
Sourozence,ptas se vsech? :grinning:
3. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahojyk,taky jsme byli skjoro dvě hoďky venku,teď si vařím špagety,poslední dobou obědvám čím dál později :sweat_smile:
Vojtík opět snědl celou skleničku mrkve,takže zítra přecházíme na ty brambory.Snad mu budou taky chutit
Terez to je fajn,že Majdulka má kyčličky v pořádku.My jdmee ještě v půl roce,nevím proč,když je máme v pořádku.
3. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
spis kacky, ale odpovedet muzete vsechny :grinning: ja jsem straasne zvedava, kdo prvni bude oznamovat... kdyz ja mam na testu // :grinning:
3. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
Andreasku no ještě nevím tak za rok nebo za dva :wink: chci aby mi na sebe navázali mateřské :slight_smile:
Andaro no já zkusila prďolovi dát ten feniklovej a teda to byli ksychty :grinning: :grinning: to je super že už nebudete muset používat dečku :wink:
3. lis 2009 v 16:03  • Odpověz
Andrej,no to se chodi asi jen pro uplnou kontrolu :wink: No ona by mi tu mrkev snedla asi taky celou,ale dorazila jsem ji kasi, musime postupne. Takze tyden mrkev a pak neco jinyho?Teda ty brambory?Nbeo mrkev s bramborou? :confused:
3. lis 2009 v 16:04  • Odpověz
Ja bych chtela jako Kata,za rok za dva,uvidime :slight_smile:
Sem vubec nevedela,ze Hipp dela i sackovy caje, nejsou oslazeny - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26955469&tab=0 :wink:
3. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
andreasku-já platila za ten senflorix-4300.- ale celý mi to proplatí metalka,je to platba myslím za 3 vakcíny :dizzy_face:

malou sem šupla do ložnice v kombinéze,zavšela topení a otevřela okno,sem zvědavá jak dlouho bude chrnět,takhle spíme poprvé,venku je hnus se mi tam vůbec nechtělo,mám dnes nějakej kopr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my jdem na kyčle zítra,tak uvidíme
3. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
no my mrkvičku sjme měli dneska po čtvrté,a zítra samotné bambůrky,taky čtyři dny a pak dohromady,to mi porodila Jitka,taky jsem nevěděla jak to pořadí,a pak dát jinou zeleninku.Já první dva dny jsem taky dala jen půlku.Jsi ji vařila nebo koupila?Já zatím mám kupovanou.
Naštěstí Vojtíkovi chutná jakýkoliv čaj,včera večer na uklidnění měl bylinkový bez cukru,jiank mu chutnal i heřmánkový,ale teď mu šmakují i ty šťávičky.
3. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
kaci a proc jsi treba nechtela to ergo nositko?
3. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
ajo koukam, ze taky nema tu novorozeneckou vlozku..
reni, to je super, ze to metalka zaplati.. mas metal aliance? ja se od ni zrovna odhlasila a presla k vzp :sweat_smile:
3. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
ježišmarja porodila,já už mylsím zase na porod,myslela jsem poradila,píšu rychle,mám na plotně maso na špagety tak odbíhám
3. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Koupila jsem v DM tu jejich bio Babylove jarni mrkev, ale pokud sezenu peknou zivou,tak zkusim varit :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
jo a chtěla jsem se zeptat je dobré to žlučové mýdlo,teď nás budou trápit skvrny od mrkve,tak jestli to fakt funguje,chtěla jsem ho dneska koupit ale hlava děravá.
Tere já mám od Hippu,mají to v akci v Rosmannu tak jsem nakoupila.Brambůrky ale dostane zítra naše.
3. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahojky..tak my byli dopoledne v obchodáku,jsem si konečně koupila zimní botky,chtěla jsme tam koupit už něco k Vánocům,ale nic mi nepadlo do oka.. Ted jsme byli na procházce,Sofinka ještě dospává v kočárku na chodbě..Venku je hnusně,ale takhle už to ted zřejmě bude celou zimu až do jara :unamused:
Andaro to je super že už tu dečku nemusíte nosit :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
Andreasku jj Ergo není pro novošky a taky povídala kamarádka co si nosítko kupovala v krámě že je Manduka lepší pro drobnější lidičky :wink:
Reni tak to je super že to pojišťovna zacvaká :wink:
3. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
andreasku- :grinning: tak já to udělala přesně naopak z vzp sme odešli k metalce a to všichni 3,doporučila mi to právě sestřička u dr právě skrz očkování a vůbec že metalka hodně věcí pro děti hradí,kdežto vzp ne

já už začínám mít depku z nakupování na Vánoce,do toho má Martin 30 mamka narozky ,no finančně to bude dost náročný a hlavně to musím stihnout oběhat když mi mamka bude hlídat,páč malou sem ještě nikde v obchodě neměla a ani jí tam nechci tahat pokud nemusím a mrška mi nechce nutroš když je nejhůř,takže budu nato mít cca 3 hodiny i s cestou a ten čas tak letí,že už budu must pomalu začít nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Andrej,ja dnes prala plinu od mrkve a bryndacek v tekutem Persil Sensitive a vypralo se to super :wink:
3. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
reni ja presla hlavne kvuli tomu, ze tady v praze doktori treba vubec s metalkou nemaji smlouvu vis, takze jsem nemela na vyber..
andarko, taky peru v persil sensitive, je fajnovej :wink: kde muzu videt vase fotecky?
3. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
VZP je fakt úplně naprd neproplácí skoro nic,max.plavání,ale nevim kolik,to se teprv dozvim,nejradši bych od nich taky odešla jinam..
Tak Sofie už je vzhůru a úžasně se posrandila,tak já jdu přebalovat tu mega nálož :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Reni tak to já taham Sofii všude sebou a v pohodě,kdyby mi jí měl Petr pohlídat na 2h tak nic nenakoupim..A z Vánoc už začínám mít taky depku,protože vůbec nevim co kupovat..jo a jestli chceš tip na dárek pro Martina tak já Petrovi k 30.narozeninám koupila tandemový seskok padákem :grinning: nejdřív z toho byl v šoku,ale když skočil tak byl nadšenej a je z toho vydřenej doted a to už to jsou 4 roky..
3. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
tak my máme taky persil sensitive,ale mrkev jsme v tom ještě neprala,tak když říkáte tak se to určitě vypere.
Tak jsme se přecpala špaget.
reni tak to máš fajn,že mamka pohlídá,moje mamka taky hlídá ale vezme si jen tak na hodinku ven Vojtíka,tak toho moc nestihnu oblítat takže ho bereme všude sebou.Ale dneska jsme šli na prochajdu spolu tak jsem aspoň navštívila obchody kde se s kočárem nevlezu,takže prachy další utracené,já bych fakt musela sedět na zadku doma a ne chodit po venku
3. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
jj tak o takovém dárku ke kulatinám taky uvažuji,ale to si Jindra počká mám mlaďoška :grinning:
ale pořád básní o něčem
3. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
jj tak o takovém dárku ke kulatinám taky uvažuji,ale to si Jindra počká mám mlaďoška :grinning:
ale pořád básní o něčem takovém
juu já to poslala dvakrát :grinning: :grinning: :grinning:
Andreasku-IP :wink:
3. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.