• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andrej, kolik je jindrovi?
hani, ja vim, ze toho moc neproplaci, ale jak jsem psala, potrebovala jsem pojistovnu, se kterou maji v praze a vubec vsude smlouvu.. s metalkou jsem u pediatra narazila si predstavte.. :confused: tak jsme vsichni u vzp.. uvazovala jsem nad ministerstva vnitra, ale nakonec jsme to udelaly s malou podle toma, abychom meli stejnou..
holky, tomas ma narozky za 4 dny..
3. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
já chci taky vidět fotečky Majdulky
3. lis 2009 v 17:04  • Odpověz
Hani Jindrovi bude 1.2. 26let je o rok mladší :wink:
3. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
holky, ty příkrmy Vám řekla Mudr. kdy máte začít a kojíte ještě?
3. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
andrej, tak tomovi bude za ty 4 dny 27 :slight_smile: je ode mne mladsi o 3 mesice :wink:
katerino ja jen kojim, zadne prikrmy zatim nedavam, trikrat jsem zkousela dat cajdu, ale nechtela..
3. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
Andrej, já si myslím, že ani s novorozeneckou vložkou není nosítko dobrý pro novoška. Novoše je lepší nosit v kolíbce :unamused:
3. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
Myslím Andy píšu Hani,no už mi to leze trochu na mozek :sweat_smile:
3. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
andrej to mas fučák :grinning: ja to chapu :slight_smile:
jitko ok ob :grinning:
3. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Alex se teď pokouší sežrat světlušku :grinning:
3. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Čaj zkusím možná dneska.

Andaro, to je skvělé s kyčličkama my jdeme 2.12. na kontrou těch jadýrek.
3. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
jo andrej, chtela jsem se te zeptat, ty puzzle na zem, tos kupovala kvuli tomu, ze je to jakoby hladka tepelne izolovana plocha na hrani, na ktere se muze odstrkovat a plazit a az bude starsi, tak si to sestavovat? my totiz mame normos deku a pak hraci deku, ale sabinku rozciluje, ze ji to "nejezdi" a na lino ji davat nechci.. myslis, ze je to dobry i na tohle?
3. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Jitu Vojtík se zase pokouší sežrat svoje nohy a i s ponožkami :grinning:
3. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
holky, mne rekla dr., ze mala ma ty kyclicky tak dobre a ze ma jadyrka kvuli tomu, ze davame ten vigantol poctive a uz se to hezky vyvinulo..
3. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
andrej, tak sabinka na nozky uz prisla, ale do pusiny si je jeste nestrka, ale asi to brzy prijde :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:15  • Odpověz
Andrej, my je máme taky a vigantol moc poctivě nedávám :grinning:
3. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Jo holky, já jsem v práci zaučuju novou slečnu, a malou Vám u sebe v kanclu, zatím chrupčí, tak se modlím aby to do 18:00 hod vydržela, než skončíme.

K večeři bude dělat rýžový nákyt s hruškama, mňam tááááákkkkkkk dlouho jsem ho neměla.
mnaam katko, to bych si tedy taky dala :wink:
Andrej, tak si najeď na www.nova.cz a tam je tescoma s chutí a je tam super recept, manža mi to dnes řekl, že to vypadá fakt dobře.
3. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Doufám, že mi manža nesnědl ty hrušky :grinning: no tak bych tam dala jablka :wink:
3. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
no katko prave - ja nemam hrusky :sweat_smile:
3. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
to jo já teda píšu fuj to je ostuda :grinning:
3. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
My si právě přivezli od rodičů, letos jich, ale nějak podezřele často jsem ho s tou hruškou viděla :grinning:
3. lis 2009 v 17:20  • Odpověz
Zrovna jsem dala přezout auto,protože manža je na chalupě a prej pěkně sněží, a možná že se tam vidáme, Kačenka tam krásně spinká.
3. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Andreasku, mám taky liliputi a fakt super. Je to fakt srovnatelný s jinýma nosítkama, jen tam není novorozenecká vložka...jen já osobně bych tam asi stejně novoška nenosila....

Já používám žlučák na hovňousky na látkovkách a super věc :wink: takže myslím, že i mrkev nebude problém :wink:
3. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
holky,tak Vojtík se nám začal posunovat na břichu přes postel,toho už fakt nemůžu nechat samotného.Prostě je na břišku strká zadek pod sebe a posouvá se,a chlame se u toho jak mu jde. :grinning:
3. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
tak to je fakt šikovnej andy...ta moje je líná pást natož lézt :grinning:
3. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Andy, tak to je šikulka :wink:
3. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak Sofie už je v postýlce vykoupaná vonavá ale pěkně se tam koza vzteká,přitom už od 17.30h je protivná,mne si očička a chce se jí spát..ani kaši jíst nechtěla,dělala u toho hrozný scény tak jsem jí dojedla já.. :sweat_smile:
Andy tak to je Vojtíšek šikovnej :slight_smile:
3. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme doma. Co tady nového? To bude zase fuška vás dočítat :grinning:
3. lis 2009 v 18:21  • Odpověz
šmouli ten náš pase pořád,už si nemusím říkat že ho musím dát před jídlem na bříško,protože on se na něho točí pořád. :grinning: te´d zrovna usnul na pohovce
3. lis 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.