• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jéžiši, jak kojím, tak Mareček potom na konci strašně stiskne ty svoje bezzubý dásinku s MOU bradavkou :grinning: a táhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já zařvu au a on se začne smát. No, co na to chcete říct :grinning:
3. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Alex se už taky posunul o kousek kupředu :unamused: A dneska vymyslel, že nebude pást na předloktí a zkouší se opírat o dlaně a to už nemluvím o tom, že se v lehátku snaží zvedat. Pást to pořádně neumí a vymejšlí to bejkárny :grinning:

Teď už ale chrní.
3. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Dneska měl Alex otužovací koupel. Jsem ho tam strčila a říkám si, že je to nějaký chladnější, tak tam hodím teploměr a ono 32, ale vůbec mu to nevadilo, cákal jako vždy.
3. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
tak filípek byl celý odpoledne pěkně mrzutej :frowning2: neštastník jeden neštastnej. měřila jsem mu teplotu tak měl 37,3 po odečtení tak jsme nakojily šuply půlku čípku a už chrní snad se z toho vyspí chudáček můj malinkej. andrejko tak to je vojtík šikula :grinning: u nás taky probíhají pokusy, ale zatím to končí jen u toho zvednutýho zadku.
3. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Sun, takováhle teplota se nesráží.
3. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
já vím, že až od 38, ale dala jsem mu to i na uklidnění on byl takovej uplakanej :frowning2: třeba mu to pomůže
3. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
U nás už se taky spí,já ted vyžehlila jednu várku prádla a k ordinaci si nechám druhou..
Jmiso Sofie se v lehátku taky začla stavět a tak různě hýbat a prohýbat..no už ho asi mít dlouho nebudeme a to je přitom až do 11 kg..
Chci ještě do Vánoc objednat tu dřevěnou jídelní židličku,tak pak bude sedět v tom..
3. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak prďolka už dadááá :dizzy_face: :dizzy_face: dneska po koju zase vytáhnul 160 ml ale tentojrát u toho nevytuhnul a v postýlce kńoural :confused: tak jsem si myslela jestli ještě nemá hladík ale kozu jen olíznul a dal najevo že toto teda né :grinning: tak jsem ho šoupla do pelechu nasadila dudla a už vyspává :sunglasses:
Andrejko jj žlučák je super stojí pár šupů a vypereš s ním všechno :wink: taky používam na plíny na hovňouse :grinning:
Blani jj známe :wink: jsou to malý potvůrky :grinning:
3. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
Sun tak to zas neměl tak velkou teplotu,sofča měla 39.2 po odečnetí..příští týden jdeme na druhou dávku tak jsme zvědavá,doufám že to bude bez reakce..
3. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Sun, tělo si musí umět poradita lehká teplotka je známka, že bojuje a to je dobře, raděj ho na léky nezvykej, já vím, že je to těžký, ale je to malé mimčo a s léky fakt opatrně.
3. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Andrej Vojtík je šilkulka :wink: Honzule jen zvedá zadeček a snaží se odkopávat nohama,ale stejně se nepohne z místa páč neví že ještě musí zapojit ručičky :grinning: :grinning: ale už se začal přetáčet i na levej bok :dizzy_face:
Hani to žehlení je nekonečný co? :confounded:
3. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Káťo, to je borec, hlavně, že mu chutná.. :wink:
3. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Evulko jj říkam mu malej nenažránek :grinning: :grinning: a jak bylo u rodičů????to sis užívala viď :wink: :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
no taky ted žehlím :grinning: hani tak to jste teda měly dost, no příště počkám, ale je to hrozný vidět toho mrnouska jak se trápí :frowning2: lehátko taky u nás bude mít brzo odpískáno, vydrží tam maximálně pět minut a jde do luku :confounded:
3. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Haló :astonished: :astonished:kde je kdo??? koukam že jste všichni u ordinace co? :confused:
3. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
kačí já občas nakukuju, ale nikdo tu není tak nechci vést monolog :grinning:
3. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Káto to mi povídej na sušáku už mám zas 2 pračky.. :unamused:
Sun no horečku měla pořádnou,ale byla celkem v pohodě,pořád spinkala,akorát se v noci budila po 2h..
Holky mě by se tak líbilokdyby Sofie spala aspon 5h v kuse a uměla pít s flašky :grinning: no jo hlavně že je zdravá co? :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hani a co zkusit jí dát jednou místo koja mlíčko do flášy :confused: jsem koupila ty MAM a jsou super i jsem zkoušela z ní pít a prcek se fakt musí sakra snažit aby se napil :wink: zrovna jako u cecku :grinning:
Sun tak to děláme stejně :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
Sun já tu jsem nepovedeš monolog :wink: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
už se dvakrát probudil a plakal, ale naštěstí hned usnul, hani já mám na sušáku taky dvě pračky a zítra ráno hned začnu další. zkoušely už jste někdo prát v normálním prášku? já tady mám jen ariel, tak bych to asi zítra chtěla zkusit, zatím filip všechno snášel dobře tak mu to snad nebude vadit.
3. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
náš malej vydržel v sedátku dvakrát půl hodiny, pak jsem ho tam dala znova a hned se začal přitahovat o tu hrazdičku, co je na sedátku a poblinkal se a teď tam vydrží jen chvíli, dávám před něj normální hrazdičku a s tou si hraje nebo mu posunu tu hrazdičku na sedátku níž a on do ní kope nohama a to je šťastnej tak pět minut, ale taky po tom blinká :slight_smile:
já se snažím moc nežehlit a co nejvíc prádla jen skládat :wink:
3. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak u nás se také spí, už byla pěkně protivná, tak jsem dala čajík co jsem dnes koupila na dobrý spánek a během 5 min. spinkala, tak nevím jestli to bylo tím čajem :grinning:
3. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Káto to už jsme zkoušeli několikrát že jsme jí dala do flašky moje mlíčko,ale to se bohužel taky nechytá,po chvilce se začne hrozně vztekat a pak řvát hlady,možná kdybych vydržela dýl tak by jí hlad donutil se napít,ale na to já nemám nervy ani srdce..nejdýl jsme to vydržela asi 30 minut a stejně se nenapila..
Flašku MAM máme taky,ale taky jí nechce..
Sun džíny a mikinu jsem hodila vyprat k našim věcem používáme Ariel a v pohodě,ale ani jednu věc sem jí nedala přímo na holé tělo,ale zas je Sofie taky dost odolná a pokožku má v pohodě i když jí občas namažu Johnsnem..
Katerina jestli to bylo tím čajem tak ho zítra letim koupit :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Sun jj prádlo je nekonečný co :wink:
Kačí :grinning: že by ten čajík tak rychle fungoval??? :confused: :grinning:
Kačenko teda to je děs s tím blinděním :confused: a co na to doktorka??
3. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hani aha tak to je Sofča fakt velkým odpůrcem lahváče :confused:
3. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
no já to zítra vyzkouším a uvidíme, bylo by to pro mě jednoduší kupovat jen jeden druh prášku, aviváž už jsem se odnaučila používat tak je to dobrý. teda kato to je zázračnej čaj :grinning: hani to je teda oříšek co s tou flaškou, nevím co poradit ten náš nenasyta se přicucl okamžitě.
3. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Sun náš nenažránek taky :grinning: jen teda když ho zradím a dam mu tam čaj tak ji vyplivne a šklebí se :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak to u nás ani ten čaj nebyl problém, včera jak jsem mu tam dala tu mrkvovou štávičku tak se asi lekl co to je a začal plakat, ale pak už mu šmakovalo :grinning: tak já jdu hajat holky, kdoví jaká bude dnešní noc tak at mám nějakou rezervu tak zítra pa
3. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Sun taky jdu do péří tak paaa :wink:
3. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Možná je to i tim že ona si nevezme ani dudlíka,taky jsme vyzkoušeli různé značky,ale žádnýho nechce..bych nikdy nevěřila že budu zrovna řešit takovej problém,všude píšou at dětem nedáváme pít s flašky že pak nechtějí prso,jenže ona nechce flašku ale jen prso a to jí to z lahvičky Chicco teče skoro samo ani by se nemusela moc namáhat..
3. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.