• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
a jitko, jj, na socialku jsem si kvuli materske musela dojit, to jsem byla jeste v beroune v miste trvaleho bydliste, ted uz ho mame tady na pze 8..
4. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
ahojky charlie, taky zacinate mit problemy s kojem? :confused:
4. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
No rodičák už mi vyřídí tady u nás na čtyčce, ale to blbý potvrzení o PPM, bléééééééé
4. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
pockej ale jitko, vzdyt materska uz ti musi chodit davno ne?
4. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Charlie no koukam že když se to s.ere tak se to s.re co :confused:
Andresku jj jsou si všechny docela podobné :wink:
4. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
holky to je co s tim kojenim, nejak uz to neni co to bejvalo, sabca v noci pila krasne a rano zase se nejak cukala..
4. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Andreasku, ale chodí.
jenže na to, aby sis na svém obecním úřadě odboru sociálním mohla požádat o rodičák musíš mít vyplněná tři lejstra, z toho jedno je potvrzení o nároku na PPM, kde je uveden vyměřovací základ a doba do kdy se ta PPM - mateřská bere. No a tento formulář Ti může potvrdit jen plátce PPM, což je Česká správa sociálního zabezpečení. No a protože jsme organizace nad 25 lidí, tak spadáme pod Trojskou.
Až budu mít to potvrzení, tak si teprve půjdu k nám na socku (sociální odbor obecního úřadu - podle místa trvalého pobytu) požádat.
4. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
Hodila jsem jednu fotečku do ablíka :wink: je čerstvá z dnešního rána :grinning:
4. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
jee jitko aha, ty tri lejstra vyplnena mam, ale ted jsem teda rozhozena z toho, kam s tim papirem potvrzeni o naroku na davky ovlivnujici narok a vysi rodicovskeho prispevku.. zamestnavatel ma sidlo na pze 1 a podle trvaleho bydliste ted spadam pod phu 8..
4. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Andreasku a zaměstnavatel je nad 25 lidí?
4. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
andreasku jojo, včera jsem to tu popsala, včerejší poslední můj příšpěvek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jitu já taky spadám pod Trojskou, jsem zvědavá, jak to na dálku budu s nima vyřizovat :astonished:
4. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Charlie, no to si to tam už pošli, měsíc jim stačit nebude. :unamused:
4. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
katy jj, se.e se to řácky :sweat_smile:
Dobré ránko holky,tak my vstávaly v šest,Vojtíšek se poslední dobou chce rozloučit s tatínkem než jde do práce,pak jsme ještě usly do osmi.Jinak tady hlásím sníh,sice jen na střechách aut ale je tu.Dneska nás čeká dětská plicní.
Já už mám všechno vyřízené,jsem ráda že už nemusím nikde lítat.
jitu tento týden to chci poslat, nejlépe ještě dnes. Účetní mě ale varovala, že tam se nespěchá, takže to bude dost o ničem. Zas jak posledně s neschopenkou, to byl taky mor.
4. lis 2009 v 09:23  • Odpověz
andrejko tak tady misto snehu lije :angry:
charlie, prectu si to dodatecne..
jitko jsme pod 25 lidi..
4. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Kači, hezká fotka.

Holky, tak když se to řeší, ty papíry si mám vyzdvihnout na socce nebo jsou na netu? A jak se ta lejstra jmenujou? Zítra jedeme na kyčle, tak že bych se pro ty papíry stavila.
4. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
u nás nechčije ani nesněží, ale venku to lákavě vůbec nevypadá :confounded:
4. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
kači na fotku jsem se dívala, technik fakt že jo :grinning:
4. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
NAdreasku, tak to bude podle místa zaměstnavatele, nevím, kam spadá, raděj si tam zavlej.
4. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Holky díky :wink: :grinning:
4. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Tak jsem ty formuláře našla. Je to Žádost o rodičovský příspěvek a Žádost o rozhodnutí o volbě nároku na rodičovský příspěvek. Je to ono? Nebo ještě něco? Díííííííky :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Mareček už je protivnej, já mám navařeno, tak jdeme ven. Pak si to dočtu :wink:
4. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
Blani, musíš mít 3. Ještě potvrzení o nároku na dávky......
4. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
já taky musela mít potvrzení od zaměstnavatele!!!

takže děvčata-včera jsem měla jakoby noční směnu...Hani držím s tebou basu...v 19h usla a do 22.30h jsem chodila každou čtvrt hodku nahazovat...pak papu a spala konečně do 3h a pak vstavala v 5.30h takže jsem náká nedomrlá :grinning:
4. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj ženy!
Jen na skok. Koukám, že se máte všechny dobře. My se máme taky fajn.
Řešíte rodičák? Tak to já řešit nemusím, neb dostávám leda prrrrd. Jen 4 měsíce mateřská a rodičák NULA. Ale nevadí, peníze nejsou všechno.

My kojíme stále 22 (to ji někdy i budím) - 3 - 7
Když se mi přes den začne rozčilovat u jednoho prsa, dám druhé a takhle to kolikrát prostřídáme až do úplné spokojenosti...
4. lis 2009 v 09:48  • Odpověz
ahoj holky z nás noc taky na dvě věci. Davídek spal večer do 9 pak oči jak pětky. po 11 tedy usnul znovu,ale každou půlhodinku se rozčiloval v postýlcem ve dvě už dal pokoj a spal do 6, nakrmili jsme a spal do 9. aspoň že tak. nějaká divná noc co?

káťo krásná fotka, Honzíček je malej kutil :grinning:
4. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
na socce mi dali papír...s tím jsem šla na jinou sociálku aby mi tam napsali od -do jsem byla na mateřský...pak zpět na socku......měla jsem tam ještě od zaměstnavatele že jsem byla marod nějaký ten týden...jinak nic nechtěli :wink: jo vlastně občanky moji a manži a rodný list nelly-a manža se musí podepsat na tom papíru, prej nato docela zapomínaj :wink:
4. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Šmoulo :wink: jsou to potvůrky ty prckové :wink: :grinning:
Malej už vyzívavě zvedá obočí a začíná kňučet tak to asi patrně půjdeme co nevidět dlabat :grinning:
4. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Nazdarek smouli :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.