• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jitko, ses zlato, tak dnes nikam nejedem, nejdriv musim ten papir potvrzeni o naroku blabla odeslat na biskupskou, praha 1.
4. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
Šmoulo jj manžovo občanku taky paní chtěla :wink:
Evulko jj je to celaj tatínek :wink: nejen podobou :grinning:
Teda koukam že se na dnešní noc prckové nějak domluvili či co :grinning:
Jo Charlie zkus pít čaj Laktozin :wink: : http://www.drpopov.cz/produkty/caje/originalni-bylinne-smesi/laktozin-tea-50-g-sypany.html :slight_smile: je docela dobrej a řekla bych že fakt pomáhá :wink:
Tak kojo se odkládá páč hlavní aktér vytuhnul pod hrazdičkou :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
Tak my jdem ven, to se mi fakt nechce, hnusně tam leje, ale potřebuju, aby Alex vytuh a taky jdem provětrat bacily.
4. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
holky tak ja dala na lzicku sabince ochutnat jahodovou presnidavku, jen oliznout, vim ze se nejdriv dava zeleninka, ale ze zvedavosti co bude delat a skoro se rozbrecela a hazela maxi ksichty, no tak to bude prca s prikrmama teda..
4. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj ivet...jak se vede
4. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Andreasku jj ať si malá zvyká že :wink:
4. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
a dnes je nějaká mrzutá nelča...něco je ve vzduchu asi :grinning:
4. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
andrej: tak já už jsem taky zkoušela dát líznout Davídkovi a ten by mi zase sežral ruku :grinning:
4. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
káťa: mně přijde podobný tobě... :wink:
4. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Dobré dopoledne holky,
tak my dnes opět vzhůru v 1, 5, a 8. Nechápu proč nespinká jako dřív, nevím jestli má hlad, ale dám jedno prso, tak chvíli saje a pak řev, dám druhé to trvá déle a když už nechce tak zase řev.
Dnes chci zkusit odstříkat a dát jí to z flašky jestli to bude lepší, protože když jí zvážím tak vypije tak 90ml což mi přijde málo co myslíte?

Jinak čaj v noci nezabíral, nedala se ošálit :grinning:

Teď vytuhla pod hrazdičkou,tak si můžu alespoň něco udělat.
4. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
evul mě teda přijde že je podobný tobě :dizzy_face: :dizzy_face: ale nej se to stejně pozná z fotek když jsme byli malí :sweat_smile:
4. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
tak my jsme zatím spokojení,ale co není může být.teď jsme se najedli,myslela jsem že bude spinkat ale prddd.Tak jdeme pověsit prádlo,strčím ho do lehátka,jsem zvědavá jak dlouho tam vydrží.U nás vykukuje sluníčko,mohlo by tak být i odpoledne.
Andy takže přesnídávka nechutnala?Taková dobrota. :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
kači... asi taky tatkovi ta podoba...ale musela jsem se tlemit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak tam sedí a drží to kafe...to je po opici či co??? :grinning:
4. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
:slight_smile: šmouli: Davídek že je podobný mně? Já ti nevím, těžko posoudit. Andara říkala, že je míchanej, ale mně se zdá že je tatínkovi.. :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
evul už dáváš Davídka do fusaku?Ptám se proto jestli se ti vleze do kočárku.My zatím jezdíme bez fusaku,takž se tam ještě tak tak vleze
4. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
no a máš fotky když jste byli malí??
4. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
andrej: jojo dávám, zatím jen ten zkrácený, tu spodní část mám odeplou a zatím se vejde.
ahojky, tak my jsme musely dneska dospávat protože mladej pán se vzbudil v půl jedný a do tří tam prudil :rolling_eyes: tak mě mateřská končí 20.11. u zaměstnavatele jsem si domluvila už vybrání dovolený, a rodičák mám vyřízej už z toho jak mi doplácí tak pak rovnou budou posílat 7600 říkala paní tak nevím jestli musím ještě někde něco hlásit. :fearful: u nás si teda o sluníčku můžeme nechat jenom zdál zase tu leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: at žije žehlení :grinning: jo pořád to chci napsat a vždycky jsem zapomněla co říkáte na margaritu paroubkovou :zipper_mouth:
šmouli: mám, až si najdu čas,tak to sem hodím...pak to můžeš posoudit.
4. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
u evulky mi maly prijde podobny na maminku a u kacky na maminku spis taky ale i na tatinka :grinning:
holky a co myslite u nas? komu je mala podobna? kazdy rika neco jineho.. :sweat_smile:
4. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
no teda andy to už se ti takhle kulí na bříško?? a holkám taky jo?? a my jako nic jo??? :astonished: tak dá ruce vedle a zaboří se do a řve nána jedna :angry: kolena sune sice pod sebe ale to je tak vše :sweat_smile:
4. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
jáááá chci taky posoudit!! starýho tam moc nedávám, říkám mu že vypadá jak arab :grinning: ale je to čech jak poleno!!
4. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
andreasku vy jste takovy podobný typy...bych řekla že na oba...na některé fotce je celá tatka a na jiné zas ty :wink: :slight_smile: zajímavý
4. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
jinak ještě....můj Radek vypadá jak arab je čech a mluví anglicky :slight_smile: :wink:
4. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
čau-malá miusla,sem kní asi 5krát vstávala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: máme poslední dobou nějaký rozhašený spaní,snad ju to brzo přejde

kolem 1 hodiny jedem na kyčle,tady fučí jako prase a ráno sme tady měi snížek :sweat_smile:
4. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
tak v lehátku sjme vydrželi deset minut,je na dece,na posteli s emi poblil,a já mu pořád říkám netoč se když jsi najezený,ale to jsou slova jen do větru.Tak z toho poblití máme škytku
Vojtík je podobný jak na mě tak an Jindru,aspoň to tvrdí moje mamka já to ěnjak nepoznám,ale z každého má cosi.
4. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Všem posílám trochu sluníčka,teď mi tady svítí do okna :wink: :sunglasses:
4. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
andrej: tobě taky přijde na mě? To je fakt zajímavý.
U vás mi to přijde takový napůl, jak píše šmouli. Jste podobný tipy.
4. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
evulko jj, jsme si podobni s tomem, jako segra s brachou :grinning:
taky mi u vas prijde na tebe davidek, ale ono se to fakticky hodne meni.. ale ted vic na tebe :wink:
reni, at vam kycle dobre dopadnou :slight_smile:
smouli a u vas bych rekla mala na tebe asi jak jste svetlovlase..
4. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
holky znáte Murynku?Chodila tady k nám dřív do diskuze,pak přišlo o mimi a pak byla zase těhotná.Tak se ji o měsíc dřív narodila Sofinka.Super zprávička.
4. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.