• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrejko jééé s Murinkou jsem si i chvilinku psala :dizzy_face: tak už má mimi to je supéééér :grinning: hlavně aby byly obě v pořádku :wink:
Šmoulo neé po opici nebyl jen utahanej z práce :wink: :grinning:
Evulko :wink: tak to jsi mě potěšíla každej říká že je to celý táta :grinning:
Andreasku já myslím že Sabča je celá ty :wink:
U nás taky vykukuje oskárek :grinning: tak posílám i vááám všem :wink:
4. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
andy taky bych řekla že z obou má něco....oči tátovi a nosánek asi po tobě a pusinku taky :dizzy_face: :dizzy_face:

no právě...asi se to projeví až dýl ale pozor....nikola byla asi do 5let na mě a pak najednou změna...je po petrovejch...hlavně ne spíš radek, ale tchán s babkou :grinning: když jsem viděla jejich fotky, když byli mladý :wink:

tady teda chcanec a je zataženo, musím svítit :unamused:

reni to mi taky ted blbneme, už asi měsíc :confused:
4. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
kači našla jsme si to an jiné diskuzi,ale je drobeček myslí že má něco málo přes dvě kilča a nějak 44cm,je v inkubátoru,ale jsou v pořádku.
4. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
jee andrej, na murynku si vzpominam, tak tedy moc gratuluji! :dizzy_face:
4. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
kaci to potesi :wink:
4. lis 2009 v 11:20  • Odpověz
Andrej teď jsem taky koukala na zamlklinky :wink:
Andreasku :wink: :slight_smile:
Šmoulo posílam ti tam oskara :wink:
4. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
kde je ten Oskar,tady je fučák a vypadá to jako by mělo sněžit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Murynce veliká gratulace :dizzy_face:

musím vám čučnout do abl a prozkoumat na koho sou mimča podobny,u nás každej kdo mi vlezl do kočáru tak řikal,že je malá celej Martin,ani jedna osoba neřekla,že je podobná mě :sweat_smile:

zitra budem u našich tak sem hodím fotky z vítání občánů,na našem pc mi to nejde,páč ho máme v angličtině
andrej: jojo mění se to, ještě se to vyvrbí, nakonec může být třeba míchanej. :grinning:
a vy jste opravdu jak ségra s bráchou :grinning:

káťo to jsem ráda, že jsem tě potěšila. :wink:

tak já mám skoro dovaříno, Davídek vypadá na spánek tak snad zabere
zázraky se dějí, u nás teď vysvitlo sluníčko :grinning:
4. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak jsme doma z venku, Alex dospává v chodbě v kočáře. Klika, že ten kočár se dá tak hezky nosit, jinak bych ho vždy vzbudila při vyndávání, takhle ho vyvleču z kočár do chodby, udělám si tam bordel, ale aspoň chrní :grinning:
4. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Reni u nás je oskárek :wink: taky posílám :grinning:
Murynce samo taky mooooocinky gratuluju :wink: :slight_smile:
Evul :dizzy_face: a co jsi vařila dobrého?? :slight_smile:
Holky taky vás míma tak štípjí a tahaj za vlasy????? :grinning:
4. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Kači-tak mě malá tahá za vlasy fest,a štípe taky parádně a taky mě pořád olizuje :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
šmouli. děkuju :wink:
4. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
káťa: taky mě škrábe a tahá :grinning:
dneska jsou zapečené těstoviny se smetanou houbami a nahoře niva. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
jj kaci, taky taky, pred chvilkou zrovna sabca zatahala za chlupy na uchu belllince, ta az zaknourala.. nezda se to, ale maji silu.. holky, ted jsem premyslela, vzdyt uz je to 5. mesic, co je doma mame, u nekoho i sesty, to je sila, ani bych to nerekla..
4. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
holky, potrebovala bych pro sabinku nejakou plochu na hrani, ktera je hladka a kluzka, aby se mohla odstrkovat a popojizdela, takhle ji to na dece rozciluje, ze nejede :grinning:
nemate tip? co ty puzzle, co ma andrejka? nemate taky nektera? docela o nich premyslim..
4. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
andrej: to jo, taky bych to neřekla, letí to děsně, za chvíli se tu budeme znovu snažit :grinning:
4. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
Jj jsou to malý saďouři co :wink: :grinning: :grinning: jo a taky útočí nos :grinning: hlavně manžovi ten má pořádnej klofák
Evulko hmmm to zní dobře :wink: já dělala plněnou kuřecí kapsu s brambůrkem :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
kaci, cim jsi tu kapsu plnila? dej mi tip :wink:
4. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
No letí to děsně :confused: prckové už jsou pořádný klackové :grinning: když se koukam na fotky třeba z porodky tak se mi zdá že to ani není možný jakej to byl prcek :grinning:
4. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Andreasku, já právě myslím, že je to dobře, že to neklouže, aspoň se naučí pořádně lézt. My máme puzzle.
káťo, jojo je to dobrý, já to tedy mám ráda.
Tak tu kapsu bych si dala taky :wink:
Tak už jsem to do sebe naházela :grinning: :grinning:
A přeji dobrou chuť všem :wink: :slight_smile:
4. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
teda vy se máte, že u vás svítí, já svítím tak maximálně v kuchyni protože je tu tma jak v pytly :grinning: jo letí to jak blázen, a dneska mi martin povídá, no moc to neutíká co :grinning: já dělám špagety potřebovala jsem se zbavit zbytků. u nás to je s podobou tak nerozhodně ten říká to a druhý zas ono, zkusím naskenovat fotky z dětství at můžou posoudit odbornice :grinning:
4. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Tak jsme doma z venku. Je tam strašnej fučák :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jitu, prosím tě, a ten 3. papír, to potvrzení nároku, to mi dají na socce nebo zaměstnavatel? Jestli teda má cenu ty 2 lejstra tisknout nebo si rovnou všechny 3 vyzdvihnout.
4. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Sun s tou podobou máš pravdu :wink: :grinning: a stejně děsně se ti prckové mění co? :wink:
Blani tady to taky pořádně fičí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak až se prcek za chvilku nadlábne tak jdeme ven :wink: :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Blani, to dávaj na obci - sociální odboru, kde sis byla žádat o porodný. Měli Ti to dát všechno najednou.
4. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Alex stále chrní v kočárku, on má talent spát, když se to nehodí. Od tří máme plavání a když se vzbudí teď, bude to na prd, protože pojede nevyspalý, usne mi v autě a na plavání bude protivnej. :confounded:
4. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Sirééééénáááá je polednéééééééééééééééé :grinning: prcek se na mě kouknul jakože co to je??? co je to za zvuk????? :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jitu, dík :slight_smile:

Kači, tak u nás nic nehouká.
4. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.