• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
dneska me chtel jika uz vezt do porodky pac jsem mela uplne brutalne napuchle nohy byly az cerne
30. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
holky me to prave nejak nedochazi jako jo ale nejsu nervni mam jen strach at mi malej neumre to je jediny hlavne at to oba prezijem
30. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
Andreasku držim palečky at tě to zítra dobře dopadne...hlavně přeji rychlý a bezbolestný porod.. :slight_smile: jinak ze mě ta voda tekla tak že jsme nemohla ani dojít od auta na porodní sál,a to jsem jí prej měla málo..
Reni to je super že nakonec jdeš na toho císaře.. :slight_smile:
U nás ted taky bouří,ale nic z toho asi nebude,Petr usnul se Sofinkou na gauči,oba krásně spinkají,že je mi až líto je budit,ale potřebovala bych malou vykoupat,tak budu muset..
30. čer 2009 v 19:07  • Odpověz
andrej: taky na tebe myslím, doufám, že se to rozjede a Sabinka půjde na svět dobrovolně. :grinning:
30. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
Evcca co blázníš. Ty i Daník budete v pořádku..Ty jdeš taky na vyvolání?
30. čer 2009 v 19:12  • Odpověz
Ježiš, Evi, a zmizlo ti to :confused: ? To by si asi neměla mít tak moc nateklé :zipper_mouth: . Danielek se normálně vrtí? A tlak máš v pohodě?
30. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
jj hani ve ctvrtek nastup
30. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
evi, určitě bude všechno v pořádku,já se taky bojím, to k tom u asi patří, ale musíme
být statečný
30. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Evi, a proč ti to vlastně budou vyvolávat?
30. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
danik se vrti a tlak jsem mela v pondeli 135/90 proto me chtej ve ctvrtek prijmout a vyvolat a taky kvuli vaze)
ale co me uklidnuje moc byla ok
30. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
evi nicc jinyho nezbyva ale uz bych to chtela mit za sebou
30. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
Hani ty koupeš každý den?
Držím Andrejko palečky ať máš sabinku co nejdříve u sebe,hlavně ať tě tam nechají.
My jsme byli venku,malý krásně spinkal v kočárku,potkali jsme moji spolubydlící s porodky taky byly na vychajdě.Malý je napapaný,dostal škytku,ale vypadá to že to přešlo a je v košu,snaží se spinkat,ale nějak mu to nejde
30. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Evi, tak to jo. Tak si hlavně dávej na sebe pozor :wink: . Neboj, za chvilku to budeš mít za sebou a bude líp, otoky opadnou a bude :wink:

Andrejko, to zní hrozně srandovně - je v košu :grinning: . Ale chápu, kde je, že odpadkáč to nebude :grinning: :wink:
30. čer 2009 v 19:18  • Odpověz
evi, já vím, že nic jinýho nezbývá a hlavně to čekání je naprd. Kdyby to šlo rozjet hned viď?
30. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
30. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
holky krize já se do ničeho nevlezu :astonished: :astonished:
než jsme šli ven tak jsem vyzkoušela několik kalhot a nic,takže si budu muset něco asi koupit,budu muset oběhnout sekáče,jestli tam na mě něco nebude
30. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
Andrejko, já jsem taky celá natěšená zkoušela vlízt do riflí a ono prd :sweat_smile: . Přes stehna je teda natáhnu, ale přes boky je nezapnu :confused: , což mi přijde teda jakýsi divný.
30. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
A tak vesele dál nosím těhu kalhoty :sweat_smile: . Ale aspon mi trochu stáhnout to bříško :grinning:
30. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
tak ja jdu pa a dobrou nnoc zitra prijdu pardon prijdeme
30. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
Já byla dneska taky v těhu kraťasech. neměla jsem ani čas hledat něco z loňska.

Dala jsem nějaký nový fotky do alba, koupací z kyblíku. A máme premiéru v látkovkách :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
evi: papa.
30. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Evi, pa :slight_smile:

Míšo, tak to jsi šikulka. Já jsem chtěla Marečka zabalit včera do látky, ale přišlo mi to na něm obrovské :pensive:
30. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Míšo, Alex vypadá úžasně, naprosto spokojeně :dizzy_face: . A do čeho jsi ho zabalila? Do čč? To měl až pod pažema :sweat_smile: a když jsem do toho dala další čč na osminy, tak ležel hoooodně z kopečka.
30. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
míša: nomalej je prostě kouzelnej :wink: Já se tak těším, až budu mít u sebe Davídka :wink:
30. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Blko, novorozeneckej sklad, čč, měl to stejně jako jednorázovku, akorát jsem to nevycpala, jen separačku a na to HD svrchní PUL, přišlo mi to nejlepší, jdou nejvív zmenšit.
30. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
A jak dlouho ti jen ta čč vydržela? Já jsem chtěla dát taky jen čč, ale na látkovkách radily to něčím vycpat a to byl na toho našeho prcouška fakt balík. A zahýbala jsi to nějak na zádech? Asi jo, co.
30. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Evi-ja byla na jeden prst a to soupnuti tablety bylo peekne hnusny! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
Už vypínám PC, lehnu si k TV. Tak pa :slight_smile:
30. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Blko, zatím nevím, je to premiéra :.D Ale myslím, že to přebalení 2-3 hodinky, co teď počítám, než bude noční kojení, bude stačit a na noc tam škoupnu žínku IKEA.
30. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
blani. papa :wink:
30. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.