• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
U nás taky houkali.
4. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
Nééé :confused:?? to u nás každou tu první středu v měsíci :wink:
Tak pucek už je nějakej nervní :confused: jdem přebalit nakrmit a hurá ven :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak jsem tam hodila ty fotky tak mrkněte jestli je náš :grinning: normállně se ted chytil hraček na hrazdě a začal se přitahovat do sedu to je, ale neposeda :grinning:
4. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
sun: zdá se mi podobnej tobě. :wink:
4. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
jé děkuji jedna nula pro mě, tak ty ouška má chudák po mě určitě, takovej malej netopýrek :sweat_smile:
4. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
jitko a hodila bys sem zase odkazek na puzzliky? :wink: :grinning:
4. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
juu tys byla kocka sun :grinning: :wink:
taky kdyz tak nejaky fotky naskenuju a hodim je sem casem :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
tak jsme snědli první barmbor,no byla to komedie,on u toho ještě tlačil,tvářil s ehrozně,a ještě tu akši převaloval v psue,ale na první pokus dobrý,teď čekám kdy ho vyblije protože je zase na břichu :angry:
u nás taky houkali,slunko zmizlo,teď je tu černo :angry: no a za chvilku jdme k té doktorce,takže počítám že bude určo lejt.
4. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Andreasku, já je kupovala v Bambuli, hračkářství. Ale jsem trubka koupila ty s vyndávacíma vnitřkama, tak se musímkouknout po těch bez vyndávání. Ale myslím, že třeba v Tescu je budou mít.

tady je mám vidět
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_5.mesic/#30102009_004.jpg
4. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
jitko a to vadi s vyndavacim vnitrkem?
mne se libi tyhle, ted jsem je nasla.. http://www.parfumerie-hracky.cz/hraeky/-puzzle/pinove-puzzle-krtek-30-x-30-cm-8-ks/prod_1447.html
4. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
juu jitko, ty jsou moc pekny :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
jdu si na chvilku zdrimnout, sabca zabrala :slight_smile:
4. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
No s vyndávacím vnitřkem to bude blbé, až se to naučí vyndavat, aby to nesnědl.
Jinak na krtka jsem koukala, ale je jich tam jen 8, z toho se nedá udělat čtverec. :fearful:
4. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
miso vidis, to by me nenapadlo, tak z toho bude obdelnik no :grinning:
jeste je ale neobjednavam, porozhlidnu se :wink:
4. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Byl tady plynař a za 15 minut si vzal 400,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: za to, že zkontroloval jenom kotel a sporák. Kdysi jsme tady měli chlápka jenom na kotel a ten tady byl 5 minut a vzal si 500,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A pak že se mám dobře učit :grinning: .
4. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
ahoj holky,
tak u nás taky hrůůůůůůůůůůůzzzzzzzzzzaa noc - malej večer pěkně usnul kolem osmé,ale probudil se v půl druhé a od té doby se střídalo kojení, blití, řev a pláč až mi v pět ráno usnul v náručí a spal do osmi, takže jsem dost nevyspalá - už jsem mu i vyhrožovala, stejně to nezabíralo :grinning: :grinning:
teď spí po procházce v kočárku v chodbě - u nás děsně fičí :angry: ale zase mi dost oschlo prádlo :slight_smile:
Blka - to je dobré, to mi taky říkali, abych se dobře učila a všichni řemeslníci jsou takhle drazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já s VŠ nemám ani průměrnou mzdu :slight_smile: ale alespoň že mám práci :wink:
4. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Kačenko, tak tak :wink:

V noci sis teda pěkně užila :unamused:
4. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahojky..my měli dnes spicha s kamarádkou,je těhotná ve 12tt tak ze mě tahala rozumy :slight_smile: jinak od zítra už jsme doma,protože někam jít mi vždycky stojí strašně peněz..
Koukám že jste se dnes bavili o tom komu jsou prcci podobní,tak u nás je to jasný Sofie je celej táta,akorát oči má po mne..
Charlí koukám že taky bojujete jako katka s kojením,to je radost teda..Sofinka taky jeden čas dělala scény,odmítala jendo prso,ale ted už se to spravilo,akorát to vstávání je u nás pořád stejný po 3h,včera to bylo ve 22h,v 1h,ve 4 a pak v 7h ráno,ale naštěstí ještě zabrala,tak jsme se váleli až do 9h :slight_smile: aspon že po ránu spinká dobře a nemusím vstávat v 6h to by mi zabilo..
4. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Koukám že jste všechny vyrazili asi ven co? :confused: Já se snažim Sofinku uspat,ale zatim bezúspěšně..
4. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
tak jsme moc na dětském plicním nepořídili,dostali jsme framykoin a kontrola 18.11,mě picne,ale prý se to hojí.pak jsme se prošli v tom mrazu,.naštěstí jsem nikde do obchodů nelezla jen do pekárny takže prachy jsou.Jj Hani taky pořád utrácím.Vojtík ještě hodinu spal v kočáře a pak byl řev protože měl hlad,naštěstí jsem to měla nachystané,vycucl celou flašku-to se stalo poprvé.Teď čekáme na tatínka,až přijde z práce.
4. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
andrej, taky cekame na tatuldu, sabinka momentalne spinka, byly jsme dnes na zahrade, nastrihala jsem si vetvicky do truhliku na okna.. uz je tu pekna tma, jde na me hlad a nevim, co varit..
hani, taky porad utracime.. ale k cemu jinymu ty penize jsou? :wink:
4. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Andy já před chvilkou obědvala,nějak mě to časově nevyšlo.Tak si představte že jsem vařila brambor pro Vojtíka a zapomněla na to,tak jsem spálila jak brambor tak hrnec,to se mi bude jindra smát a to chci nové hrnce :grinning:
teď si půjde dát kafčo a tmavý ořechový rohlíček
4. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Teda holky už jsme si myslela že jste založili novou diskuzi a mě na ní nepozvali,když se tady naposledy objevila Blanka 15h..
Andy takže na tu hexu půjdete až někdy v prosinci co?
No já už nikam jít nesmim,rodičák mi přijde až 12.11 a peněz už jsme utratila nad rámec rozpočtu a to tady mám ještě seznam věcí co se musí koupit nebo zaplatit..např plavání 2400kč,jídelní židlička 1800kč cestovní postýlka 1700kč..no hrůza..
tak my máme tatínka v Německu,tak nemáme na koho čekat,Sofinka stále nespí,už je vzhůru od 14.30h a je pěkně protivná,do koupání nám zbývá ještě víc než hodina,tak to nevim co s ní provedu :unamused:
4. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
A to ještě chci v prosinci koupit ten Prevenar a nechat jí naočkovat..asi vykradu banku :slight_smile:
4. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Hani no to nevím,k naši doktorce jdeme 24.11,tak možná už nás naočkuje.Ta na tom plicní říkala že se to hezky hojí,ale ještě tak msíc.
Holky v kolik teda koupete?my jsme to už z půl osmé posunuli na čtvrt na osum :slight_smile:
A kdy se vám Hani tatínek vrátí?
4. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
Andrejko, my koupeme většinou kolem sedmé, ale dneska máme jaksi posunutý krmení, takže to bude asi až k osmé :unamused:
4. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
no Hani tak toho máš docela dost na zaplacení,my naštěstí židličku i cestovní postýlku máme,ale i u nás se najdou další položky co potřebujeme koupit. :unamused:
4. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
A to k tomu nepočítám dárky na vánoce,když už si tady tak stěžuji :grinning:
Andy vrátí se zítra v noci..My dřív koupali v 19h,ale poslední dobou byla protivná už dřív tak jsme koupali už v 18.30h jenže co se změnil čas tak je protivná už od 17h takže ted koupeme v 18h,ale přijde mi to dost brzo,chtěla bych se vrátit zas na tu 19h..
4. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Sem zkusila zapnout vysavač jestli to zabere a usne..minule to pomohlo..
4. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Blani my taky máme posunuté krmení,spíše jedno vynechané,teď do něj už jen nacpu kaši.Kruci už je zase na břichu,a před chvilkou dojedl,to zase bude venku,jdu ho přetočit
4. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.