• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak jsem ho ještě bedlivě pozoroval při tom otáčení,on už to někdy dělá tak rychle že to ani nepostřehnu,tak s eotáčí pěkně bez záklonu,švihne nožičkami a je tam
4. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Blani, no neměl by je tam mít. Alex už tam má jen jednu :grinning: V místě, kde mu končí krk a začínaj záda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dost dětí se prý, když pasou v záklonu, i prohýbá do luku třeba u nošení, nemaj rádi klubíčko a pod.
4. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Tak jsem prodala šátek, tak zítra zaskáknu pro ještě jednu hamburgry :grinning:
4. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
Tady na té fotce má Alex zrovna jen tu jednu, co má dodnes
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_3._mesic/#14092009_005.jpg

ale jednu dobu měl i pod ní na zádech.
4. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
no toho 24 se doktorky poptám,tak snad mi poradí,a řekne jestli je to oki.Teď ho pořád pozoruji :grinning:
4. lis 2009 v 18:00  • Odpověz
Andrej, to sem nechtěla :grinning: Ale já ho taky pozoruju furt, ši nemyšli :grinning:
4. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Jitu ale kdyby tam neměli ani jednu tak by měli čumáček na podlaze,ne?
4. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Andrej, no ne, ono tu hlavu musí vytáhnout pěkně dopředu, zapojit přední krční svaly. Takhle kouká jako husa :grinning:
Teď už ji nemá tak hlubokou, tohle je z půlky září fotka, ale jako má ji tam, jen když mu srazím hřebínek, tak tam nejni.
Ale jako lepší se to, fyzioterapeutka mi ukázala, jak mu tu hlavinku "vytahovat", to dělali mimochodem i mně, když jsem měla problémy s krční páteří a bylo to neskutečně příjemný. No tak mu ji vytahuju a ono to povoluje, to cítím i já, amatér.
Jsem to měla jít studovat, ale mě by to bavilo jen s malejma dětma, starý lidi bych nemusela.
4. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Teď jsem se dívala na fotku a právě, kdyby tam neměl vrásku, tak reje nosem :confused: . On je tam má a dívá se tak přímo před sebe, tak jsem si říkala, jak krásně se dívá :grinning:
4. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Jitu a jestli se ještě můžu zeptat, kdy by měl přestat dávat při pasení ty ručičky v pěst? koukala jsem že Alex je taky ještě ve 3 měsících dával v pěstičku
4. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Jitu, aha :confused: . I to, co jsi psala o tom klubíčku sedí. Hmmm, tak to nemám moc radost :frowning2:
4. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
On tam má i špatně ruce, správně jdou záda, rameno, loket, on má lokty na úrovni ramen a někdy je měl i před nima.
4. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Za chvilu má přijít kámoš něco dělat s tiskárnou a pak to tady bude okupovat manža, tak se loučím. Snad stihnu nakouknout zítra, protože jedeme ráno na kyčle a manža má dovču, tak nevím, jak to ráno bude. Vždycky mám takovou ranní siestičku, ale když bude doma... :unamused: . Pak pojedeme do olympie, musím si vybrat nějaké dárky k narozkám a pak asi na výstavu stavotech. Takže nabitej ( nebo nabytej - teď nevím :sweat_smile: ) den. Tak pa pa :slight_smile:
4. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Evule, no to dával a to bylo špatně :unamused:

Blani, to jsou právě ty rozdíly, co pediatr nepovažuje za důležitý a pro rehábku už je to znak nějakého čpatného zapojení svalů.

Tady má ty ruce už líp postavený
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_5.mesic/#26102009_012.jpg
4. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Evuile, v těch 4 měsících už by měl mít pěsti otevřené určo, nějak se totam láme.
4. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
Jitu a co tedy dělat, aby je už neměl,
4. lis 2009 v 18:13  • Odpověz
Evule, no zkus mu je otvírat.
Ale může tam být nějaký jiný problém a to by pak chtělo cvíčo. Třeba si není na bříšku jistej apod.
4. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Jitu díky, zkusíme. :wink:
4. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Tak jsem ještě nakoukla :grinning:

Jitu, tak Mareček má na bříšku ty ruce natažený hodně před sebou a jakoby něma plácá.

Jsou ty bum hugery savé? Na bráně u recenzí píšou, že ta savost je nic moc (asi na to, co čekaly).
4. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
No já je dávám na noc a přijdou mi dostačující, navíc díky tomu flízu je prdka suchá.
4. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Holky, co dáváte nutrilon, potřebuju poradit.

Včera jsem jela pro dávku nutroše ke kamošce a ta mi dala instrukce, že na 100ml je 6 odměrek.
Dneska jsem koupila krabku nutroše a tam je tabulka rozdělená na věk a hmotnost. Podle hmotnostní tabulky bysme měli mít jednu dávku 4 odměrky + 120ml vody, dle věku 6 odměrek + 180ml vody.

Podle čeho se teda řídit?

Jsem z toho jelen, jo a taky tam je, že po otevření se musí spotřebovat do jednoho měsíce. To asi nespotřebujem, když to mám jako železnou zásobu, kdyby něco. Budu holt každý večer odstříkávat, jen kdyby se nezadařilo, tak at mám malé co dát.
4. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
taks emi zase poblil,jsem musela převlíkat.
No já s ena to zeptám doktorky,jestli se ji ěnco nezdá,i když asi není profík v tomto.Ale jistotu mám v tom přetáčení to se točí krásně.Akorát mě zaráží že je tak dopředu třeba s těma nohama
4. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Ha, tak jsem to mezitím zjistila - je to jedna odměrka na 30ml vody, kamoška mi to řekla blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
Těch 6 je 6 lžic na 100ml kaše :fearful:
charlie já mám sice bebu,ale u nás to je že na 30ml vody je jedna odměrka :wink:
andrej, jj, je to tak, je to prý všude nastejno.
4. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
jsem psala ještě kamošce na skype a odepsal mě její manžel, ona není doma, i tak jsem dostala bleskovou odpověď :grinning:
4. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
charlie: jojo 30 ml= 1 odměrka
4. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
tak jsem filipa prohlídla :grinning: tak čáru nemáme, ruce natažený a ruce nejsou v pěst, ale nohy už jsme objevily a včera byl první pokus šoupnout je do pusy, takže jsme na tom jako vy andrej :wink: jdu cvičit, at můžem pak rovnou koupat.
4. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
holky vy jste toho teda zas napsaly! nestiham! :unamused:
4. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.