• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak taťka koupe,Sun jsi dobrá,já dneska cvičit neeeee,ale zítra se snad donutím.Cvičíš každý den?
Jj Andy nakecaly jsme toho hodně,a všichni sjme začaly pozorovat naše prcky jestli je všechno v pořádku.Vojtík tam má taky rýhu. :unamused: Ještě ho pořádně prohlídnu po koupání jak bude nahatý.
4. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Andrej, ona mi řekla dr., že tak pase minimálně polovina dětí. Pediatři to neřeší. Horší je, že pak může být patrnější chyba v pozdějším věku a ono se s tím větším děckem hůř cvičí :grinning: I teď mám co dělat.
4. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
holky teda ja vas snad doctu, vidim, ze se tu resi dulezite veci.. ja nevim, jestli ma sabca ryhu :confused:
pase krasne konicky bych rekla, pretaci uz se sama rychle na brisko, nozicky si strka pod zadecek a pritahuje se do sedu, tak nevim, zda se mi to ok.. :sweat_smile:
4. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Jakou ryhu,nestiham docitat :grinning: JInak dnes podruhe mrkev a opet v pohode,tak jsem v DM jeste prikoupila nejaky dobroty-brokolici,kvetak,cuketu s bramborem,spenat s bramborem a dve sladky-jablko a hruska :slight_smile:
4. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
andaro mnam :slight_smile:
to bych si vsechno dala ja sama :slight_smile: a budes taky varit?
4. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
poradte mi někdo jak mám trénovat to pasení když řve :wink: :angry: na rehabku mi řekla, že mám přidržovat ty ramena...to dělám ale tak 2x za den a chvíli...to je málo?? mě to teda moc neba když řve, dám ji tam hračky a to ji baví tak 5min

nepřetáčíme se na břuch, jen na bok a pěstičky má hlavně když papá...se asi soustředí, jinak je už otvírá, ale ne pořád.....nohy už zvedá dlouho a taky se občas snaží si ho dát do pusy :confounded:

jinak jsme před půl hodkou přišli z procházky -byla od půl5 mrzutá a tak jsme jeli ven!! a je klůůůd
4. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
:grinning: ty jo tak jak vás tak čtu tak ta moje je pěkně opožděnej lenoch hadr :grinning:
4. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
charlie - já dávám 120ml-4odměrky anebo 150ml-5odměrek...dle tabulky!!
4. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Smouli, přetáčet se ještě nemusí.
No a pasení můžeš trénovat jedině pasením. Já trénuju každý přebalení, což je každý dvě hodiny, vždy ho na chvilku hodím na bříško. No a srovnat ruce, lokty, ramena.
4. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
Andreasku-varit budu,polivcicky atd. ale napoprvy jsou podle mne lepsi ty sklenicky, jsou maly a je to hned pri ruce :grinning:
Tak Majda kdyz pase tak si stiha i hrat rukama a pokousi se taky lezt-kdyz ji pridrzim nozky,tak se odrazi :slight_smile: otoci se na bok,ale na brisko se ji to jeste nepovedlo,ona ma trosku zbrzedenej vyvoj tou blbou deckou no :unamused: pac ma furt roztazeny ty nozky -ji rikam rozhodnozka :grinning: ale ted to uz bude OK, dneska jsme trenovaly na dece zase.
4. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
Charlie, já bych zkusila míň a pak kdyžtak dodělala.
4. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
hmmm tak to teda bych taky měla každý přebalení...no musím častějc :wink:
4. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
čauky
tak my máme kyčle v pořádku a na kontroly už nemusíme :dizzy_face:

du vás dočíst
4. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
to si počteš :grinning:
4. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
jo jo hotovej román :grinning: to víš venku je škaredě, ale my jsme dneska venku byli, přejela jsem teda jen k našim a malej chrněl na terase, ale vzduch jako vzduch. zítra mají být přehánky ojediněle tak vyjedem na celý odpoledne. tak jsme koupaly, už asi zůstanem ve velký, je to větší legrace, dneska jsem ho zkusila dát na bříško a jezdily jsme na podložce jako na lodi :grinning:
4. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
charlie-já mám ten nutroš koupenej od doby,kdy se malá narodila-6.7. a taky sme ho ještě nespotřebovaly,mám ho nasypanej v misce tuperware,jen to nesmíš mít ve vlhku,jinak já to mám taky jako do zásoby kdyby náhodou

jo a dávám 120vody a 4 odměrky nebo 90 vody a 3 odměrky

malá když pase tak nevydrží s rukama skříženýma a le roztáhne je jak při letu :grinning:
4. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
hele ale nutr bys měla po otevření do měsíce spotřebovat :unamused:
4. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
reni, super ty kyclicky :wink:
andarko to mas pravdu, ze to koupene je hned po roce, az pak zjistis, co ma mala nejradsi, tak muzes obcas uvarit :slight_smile:
holky vy me hrozne namlsavate tema prikrmama, ale zatim jeste chci jen kojit, ale uz mam proste choutky taky dat sabince neco jineho.. no rozhodujici bude, jaky vahovy prirustek budem mit 12/11..
tak mi hani přišel už mejl z matýskova ráje, že to dneska odeslali, takže zítra můžu očekávat balíček. sice tam nejsou kostky a vkládačka, asi už je vyprodali, tak příště.
Tak už jsem tuuu :slight_smile: v mezičase jsem vařila večeří,myla nádobí,lítala kolem chlapů a koupala prcka a samo kojila a dokrmovala :grinning:
Tak už je to v pohodě paní mi psala že si to uvědomila až pak co mi poslala mail :wink: že jsem to vlastně platila hned :sunglasses: takže hurááááá :grinning:
Jinak teda nožičy už malej objevil,ale spíš jen tak ke kolenům :wink: výjimečně se stane ža se mu povede zachytit paleček :grinning:
No a taeď už nemam šajn na co všechno jsem chtěla reagovat :sweat_smile: :grinning:
4. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
holky upekla jsem pred chvili z celeho jednoho listoveho testa tri nohavice strudlu a zbyly dva kousicky na snidani :sweat_smile: tomas se cinil, ja teda taky :grinning:
ja uz se mooc tesim na to nositko.. nevim, jestli mam objednat ty puzzle..
jitko, jezdi po nich alex? jakoby jestli klouzou? ja bych chtela, aby se sabca odstrkovala a jezdila :grinning: ale nektere maji takovy povrch, ze si myslim, ze to bude podobne jako koberec nebo deka..
holky a kdyz koupete ve velke vane, pouzivate nejakou mekkou podlozku?
4. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
kačí ty jsi hotová multifunkce :grinning: my dneska chrníme opět v zavince, protože, pytel je vypravnej tak jsem zvědavá jaká bude noc. (ale ručičky má volný :wink: :grinning:
4. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
andrej my máme takovej žlutej molitan (medvídek) a je to fajn, když nemusím malýho pořád držet, on má tak víc prostoru a líbí se mu to. teda vy si dáváte štrudlík. :grinning:
4. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
kacii ty ses sikula :slight_smile:
ja dnes male prevlikla postylka, to mam vzdycky dobry pocit, ze spinka v cistounkym.. jak casto mimiskum prevlikate?
4. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Sun,Andreasku :wink: :grinning:
Jé tak postele jsem chtěla převlíct :astonished: :sweat_smile: Andreasku díííky žes mi to připoměla-teda si to fakt už asi budu muset všechno psát :grinning:
4. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
klido si pis, ja si taky pisu skoro vsechno :grinning:
4. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
jo já mám dva sešity jeden u postele a druhej u pc a taky pilně zapisuju :grinning: já převlíkám jako nám jednou za měsíc (pokud by se teda nestala nějaká nehoda :sweat_smile: ) jdu na přešlapy tak dobrou kočky pa :slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Sun jj já taky 1x za měsíc :wink: většinou rovnou prvního abych na to nezapoměla :wink: ale jak vidno moc to nefunguje :grinning: :grinning: :grinning: jó dneska budou přešlapy zajímavý :wink: budu to asi sledovat od PC :wink:
Andreasku teda koukam jak to sladký do vás padá :wink: :grinning: :grinning: já zítra taky musím něco upéct :wink: přijde návštěvka :slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Andreasku, ono to puzzle má jednu stranu hladkou a druhou vroubkatou, Alex po tom nejezdí, protože má pod sebou ještě froté plenu :grinning: Ale já nechci, aby jezdil, nechci ho zase odnaučovat špatný návyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
smouli-já vím,že se to má spotřebovat,ale já nebudu každej měíc kupovat nutroš když mi z té celé krabice vypije jen tžeba 1 dávku,páč teď máme období kdy mi ten nutroš prostě nechce,když potřebuju odstříkat mliko třeba na další den,tak jí udělám nutroš aby se mi nalily prsa no a pak to stejně vylejvám :confounded:

zatím plnně kojím,ale nemám tolik abych ještě po koju odstříkala :unamused:

andreasku-ty volenku já už bych byla jak tank,kolik vy spotřebujete těch buchet :grinning:
4. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.