• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
reni - mě jen přijde zvětralej...já jeden vyhazovala měla jsem tam půlku (sunar) po něm mi blinkala hodně, fuj smrděl. Tak uvidíš!

ty jo já budu péct v pátek snad celej den...nikola slaví 10let tak tu bude mít- havaj párty- to zas bude...pubertačky :grinning:
no a pak naši a v neděli tchánovci hrůůůza :confounded:
4. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
malá ještě čučí u táty na klíně...přijel nám ze služebky tak si ji užívá, páč zítra zas odjíždí :frowning2:

tak asi zatím pa
4. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Šmoulo :astonished: malá má už 10 teda to bude megapárty co :wink: :grinning:
4. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
a k tomu havaj :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Evul :wink: :grinning: :grinning: no Šmoula asi moc hawaj mít nebude :grinning:
4. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
no jo nechte si to jooo :grinning:

jsem nakoupila takový p.čoviny....havaj sukně a čapky a balonky to to bude prdel!! a taky šampáno a budou tady mámy těch dětí některé tak to bude masakr :grinning: :grinning: jak v americe...ještě že nemáme zahradu anebo kráááávu :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Šmoulo :slight_smile: tak pak přihoď nějaké fotečky :wink:
4. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
káťo to ne.... :grinning:
4. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
já jdu čučet na dům snů
4. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
jasan tak páček malá se ozývá...tak když jde dnes dýl spát, tak DOUFAM , že bude spát jako DREVO!!!!!

podám hlášení zítra papapapapa brou kočičky!! a sladké pinkání :wink: :slight_smile:
4. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Evul tak papá :wink: já asi budu muset za chvilku předat PC manžovi :wink:
4. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
asi už tady nikdo není :frowning2: já mám druhou sklenku vínka-mňamky
Vojtík nám usnul v osum,v devět plakal,protože mu vypadl dudlík ale hned spinkal.
4. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hmm tak nikde nikdo,dopila jsem skleničku,dodíváme se na Dům snů a holky hádejte proč jsme si dávaly vínečko? :wink: :wink: :wink: :wink:
Donbrou noc všem.Papa zase zítramprvní tu určo nebudu :wink:
4. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahoj holky, kdo koukáte na dům snů, jakou barvu má mít obývák? Šedivou?
4. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj.
Tak už jsme zase vzhůru, prostě změna času pro nás nejni. Ještě ale po cvičení pošupajdí do pelechu aspoň na hodinku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 06:30  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak jsem vás pilně dočetla, jak všechny sledujete dětičky :wink:
5. lis 2009 v 07:34  • Odpověz
Nikde nikdo :confused: ?

Tak vypadá, že se u nás dneska ráno už spát nebude, tak se jdeme pomalu chystat. Tak se mějte hezky. Pa pa :slight_smile:
5. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
U nás už se taky vstalo, akorát jsem velitele přinesla z postýlky, tak se oblíknem a pomažeme ven, nesměle tam vykukuje sluníčko.
5. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
ahoj holky,

tak u nás noc luxusní, to snad poprvý. Spal od půl osmé do šesti ráno. To bylo pospáníčko, ale stejně jsem se v noci budila a koukala na hodinky, kdy se vzbudí... :grinning:
5. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Evulko téééda tak to byla úúúplně supééér noc :wink: :slight_smile:
U nás taky super spinkal do půl 6 a pak ještě do půl 8 :dizzy_face: jé nekoukáte na MASH????jde to zase od prvního dílu a všichni jsou tam strašně mladý a vlasatý :grinning: :grinning: my budeme mít odpo návštěvku a tak musím posunout prochajdu o hoďku dopředu :wink: tak zatííím pic jdu péct buchtu :dizzy_face:
5. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Já vám závidím to spaní. :astonished:
5. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
y maminy,tak u nás se spalo do půl šesté a pak do osmi.Na prochajdu půjdeme zase až po obídku,mám seznam co je třeba zase nakoupit,vždycky na něco zapomenu :slight_smile:
5. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
káťo no byla to paráda, v 6 se najedl a spal taky do osmi :wink:

jmisa: to byla spíš náhoda, jinak se vzbouzí ve 4 :unamused:
5. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
dobré ráno, tak u nás se chrnělo do čtyř takže super, ráno jsem se chtěla dívat na snídani s novou mělo tam být něco o tom znakování mimin, ale samozřejmě jsme to zaspaly :grinning: u nás je mlhavo, snad to ustoupí do odpoledne. andrej copak jste slavily? my jsme měli v úterý sedm let, tak to šel tatka zapít za oba do hospody :confounded:
5. lis 2009 v 09:05  • Odpověz
Tak buchta už se peče :wink: bude hotová co nevidět :grinning: teď se ještě pustím do žehlení :wink:prcek tady klinbá pod hrazdičkou :grinning:
Evi :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Andrejko jj taky strašně zapomínam :wink: :grinning: :grinning:
Sun :grinning:
5. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
káťo a co jsi pekla? já mám v plánu zítra nescafé řezy a povezu je ke tchýni :wink:
naši kluci mají koukám stejný režim, Davča taky chrní :wink:
5. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
tak protože nikdo nepsal tak jsem vám zkoukla albíčka :grinning: všichna mimča jsou moc krásná a šikovná. andrejko h. to je dobrý jak vojtík bojkotoval tu kolíbku, je to na něm úplně vidět :grinning: evulko davídek má super auto, andrejko koukám, že sabinka dost sedí, ten náš taky by seděl pořád. :sweat_smile: jo a v tý vaně je takovej dlouhán, nebo to jen tak vypadá? kolik měříte? :confused: kačí honzík je technik no :grinning: filip poslední dobou chytne za hrazdu a všechno letí na stranu :grinning: já nevím víc si toho nepamatuju tak příště. :slight_smile: těch dětí je jak smetí :grinning:
5. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ránko, ženy.
Sun, mrkni sem: http://www.znakovanismiminky.cz/
Tady leje, takže budeme sedět celý den doma. Nevypadá, že by se to chtělo vybrat.
5. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
Sun nic jsme neslavili jen jsme si chtěli udělat hezký večer se včím všudy :wink:
jj Kači vše si musím napsat jenže já většinou ten seznam nechám doma
Tak ten můj nechrní,jen ho položím na zem už se točí takže spánek ani náhodou,a tak by mi to bodlo. :slight_smile:
Sun mě přišlo že je nasraný že jsme ho do té kolíbky strčili :grinning: ale už nám psala fotografka že jsou fotky
5. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Sun mrkla jsem,jaký má Filipek krásný bejvák,super jsi mu to vymyslela :wink:
Já se z toho našeho prďoly zblázním,když ho dám na záda hned se točí a pak řve že na tom břichu nechce být,tak ho zase otočím a on s etočí zas a pořád dokolečka.Jdu si dát kafe.
5. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.