• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
sun: děkujeme, jsem zvědavá, jak dlouho to auto vydrží :grinning:
5. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
tak jsem tam přidla fotku jak nám chutnala naše první mrkvička
5. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak je pečeno a vyžehleno :wink: :grinning: a myslela jsem že ještě stíham ty poslela,ale prďola se probouzí z pod hrazdičky a tak se nechám na zítra :wink:
5. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
ahoj holcinky :slight_smile:
noc jsme meli prumernou, kojo bylo dvakrat, to se da :slight_smile:
ted spinka, ja skaknu do sprchy a vyrazime ven + nakoupit, potrebuju nejake drobnosti, tomas ma pozitri ty narozky :slight_smile: zitra prijede mamka navecer, abychom to oslavili i sni, uz se zas nemuze sabinky dockat :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
Jo Evulko pelka jsem buchtu s puninkem a se zakysanou smetanout :wink:
Tak jdem papat a pak ven :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahojky děvčata :slight_smile: u nás je zatim pěkně tak chceme co nejdřív vyrazit ven na procházku..
Sun oni ti teda neposlali vše co sis objednala?Tak to budud naštvaná,vkládačku jsem měla taky objednanou.. :frowning2: já si to objednala pár dní po tobě tak na mě dojde řada někdy příští týden-počítám..hlavně aby poslali toho psa kvůli tomu jsme to hlavně objednávala..
Holky Sofie se dneska ráno v postýlce pěkně poblila,pak se přetočila na bříško a celá se v tom vymáchala,měla to ve vlasech,v uchu,na tváři no hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
díky za odkázek janeke mrknu na to až bude chvilka :slight_smile: martin má narozeniny dneska, já už jsem mu dárek dala a s rodinou to oslavíme v neděli :wink: my půjdeme ven až odpo mlha zatím úspěšně mizí tak by to mohla být fajn prochajda.
5. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Andreasku, tak kojo 2x já už nechci :grinning: :grinning:
Jsem koupila ten svatojánský chleb - nutriton a zkusím mu ho dát. Teď hodně blinká, tak jestli si většinu jídla nevyblinká a pak nemá zákonitě hlad. No a kdyžatk to nějak překlepem těch 14 dní do poradny a uvidíme, kolik navážíme.
5. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
Sun ted mi přišel mail z matýskova ráje že moje objednávka je odeslána-jsem to přivolala,ale naštěstí mi posílají vše..to sis asi vybrala jinou vkládačku než já..
5. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
neboj hani snad dorazí, já jsem to taky objednávala hlavně kvůli tomu leporelu a je tam :grinning: holky co jste měli na sobě na tom vítání?
5. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Já měla džíny a halenku :slight_smile: už vás taky konečně pozvali jo?
Čekam až bude aspon 11h at můžu nakrmit Sofii a vyrazit ven,dřív jí nedám nebo se zas zblije..ráno pořád pila a pila,jedno prso jí nestačilo a pak to stejně vyhodila skoro všechno ven..
5. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
já jsem měla vybranou takovou želvu něco kolem kilča stála, ale co tak napíšem ježíškovi at se taky babky snaží že? :grinning:
5. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
jitko no ja taky ne, ale mne to zas tolik nevadi, jen at basti :grinning:
jee sun, tak taky narozky drahe polovicky :slight_smile:
copak jsi martinovi koupila? ja nemam nic extra, spis to potrebuje, nove manzestraky bezove z c&a a pekny tricko bavlneny s dlouhym rukavem, pak pohadky pro unavene rodice na cdcku od viewegha a nakladany papricky s takovym syrem uvnitr :wink:
5. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
sun, na vitani jsem mela dziny a cernou satenovou kosili a kozajdy :wink:
5. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak už je po papů :wink: a jdeme na vzduch tak papááá :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
ahojky holky, jak je? šimonek ted začíná trochu ponocovat, ale zase spí se mnou až do 9 hodin:slight_smile: konečně mám pocit, že se to začíná ustalovat:grinning: normálně jsme včera koupila dva dárky na vánoce. a dva už mám od kdysi, tak mám aspoň dobrej pocit, že to nenechávám na poslední chvilku.
5. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
já martinovi koupila friták :slight_smile: starej se nám nějak spálil, on by pořád smažil jen řízky, tak měl radost :grinning: no já taky nebudu nic extra vymejšlet, košili žádnou nemám, ale mám tam takový tričko s límečkem tak si asi vezmu to .
5. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
sun vzdyt jo :slight_smile:
ahoj jitu, tak to je fajn, ze simonek uz takhle spinka a ze uz ses napred s darkama, ja mozna dnes neco malo pokoupim..
jedem za chvilinku do globusu, tak papa.. :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
tak koukám, že jste všechny vyrazily ven. A my jsme akorát přišli, je tam fakt nádherně
5. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
káťa, tak to musí být super mňamka buchta.

andrej: Koukám, že Vojtíškovi mrkvička chutnala co? :wink:
5. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
-ahojík mamk,ytak vás zdravím a přeji hezký den,sice unás je pěkně škaredě :frowning2:
-my zítra odjíždíme na chatu až do neděle s naší celou partou tak jsem zvědavá jak to holky zvládnou
-co vy jak se máte
5. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
tak jsme zpet, tomovi jsem koupila vuni beckham intimately :slight_smile:
holky, nedelate nektera z vas dorty potahovane marcipanem?
5. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z procházky byli jsme venku 3h,dneska je fakt krásně,jsme toho museli využít a Sofie ještě spí v kočárku na chodbě to teda čumim takhle dlouho nespí ani v noci :confused:
Teda Andreasku tos mu nakoupila dárů k narozeninám,to musí být Tom moc hodnej když si zaslouží tolik dárků :grinning:
Adrosku tak si užijte víkend..my měli jet ke tchýni,ale včera volali že jsou tam všichni nachcípaní,tak at nejezdíme..tak vůbec nevim co budeme o víkendu dělat..
5. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
adrosku, tak to budete mit na chate fajnove :wink:
hani, neni toho tolik, ja radsi nadeluju vice darku klido levnejsich nez treba jeden veliky :slight_smile:
5. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz
andrej: tak ty dorty by mě taky zajímaly, myslím, že je tu někde i diskuze...
5. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
evulko je, ja vim, ale asi je to docela veda a holky uz tam jsou sehrany bych rekla..
5. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
tak jsme byli přes dvě hodky venku,Vojtík se krásně vyspinkal,teď už budeme doma.Zítra pokud bude taky tak krásně tak jedu k našim.-Nějaká změna než pořád tady.
5. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
andrej: to je pravda. Ale taky bych to tak ráda uměla...abych si to teď nacvičila a Davídkovi k prvním narozeninám upekla nějakou nádheru. :grinning:
5. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
-ste byli všichni na procházce a unás se nedalo njikam jít,je pěkně škaredě,zataženo a mlha jako blázen nebo opar takže sme zavření doma :frowning2:
-jojo na chatě bude dobře,už se těšíme
5. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
Evi jj mrkvička chutnala,teď papáme brambory a ty mu moc nejedou,no mě taky ne,když nejsou osolené,mrkev byla lepší
5. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.