• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
evulko presne tak, chtela bych se to naucit, v cukrarne jsou dorty silene drahy..
5. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
andrej: to si myslím, že chutnala. Ona je sladká,tak to jim jede. Ten brambor je fakt horší. :grinning:
5. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
andrej: zkusím to někde dohledat, kdyby jsi našla něco ty,tak mi dej vědět jo?
Chtělo by to něco jednoduchého pro začátek že?
5. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
andrej: tady je inspirace, nádhera co?
http://www.flickr.com/groups/cakefun/pool/

už mám rozhozené sítě na ty potahové hmoty,pak ti písnu jo?
5. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
evulko tak jsem to projela, to je tedy nadhera, uplna pastva pro oci.. ja chci taky! :grinning:
5. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj holky. Kyčle máme v pořádku a na kontrolu už nemusíme :slight_smile: . Jak jsme přijeli domů utahaní z toho nákupáku, tak manža že si jde pustit film a usnout a normálně spí :confused: :zipper_mouth: :rolling_eyes: . Jsem říkala, že jsem taky unavená, co kdybych si šla lehnout já a že prej on chodí do práce. Tak to se ho teda až se milostivě vzbudí musím zeptat, jestli si jako myslí, že když su na mateřské, tak se doma hrozně nudím :angry: . A teď jsem po hodině konečně uspala Marečka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
andrej: děkuju, taky super, jo takhle to už umět co? To jsem fakt zvědavá na naše první dorty. :grinning:
5. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
Ježiši, Mareček už je vzhůru :rolling_eyes:
5. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
blani, to tedy dlouho nespinkal co.. tak manzela vzbud a dej mu marecka na sebe a jdi si lehnout :wink:
5. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
blani: to toho moc nepospal, tak třeba ještě usne...
5. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Neusne, brečí tam :frowning2:
5. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
Holky, a jak je to u vás, když od někud přijedete a když manžové přijdou z práce? Manža si vždycky lehne s notebookem na břicho a odpočívá. Když přijde z práce, tak si chvililinku hraje s Marečkem (max. 5 minut) a pak si lehne s notebookem. Já chápu, že si chce po práci odpočinout, ale já bych si taky ráda odpočala.
Se zase vykecávám, co :sweat_smile: . Ale fakt mě zajímá, jak to chodí aji jinde.
5. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
blani: to je k vzteku a kdy jdete koupat?
5. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
blani: tak to já si až tak stěžovat nemůžu. Když má manža nějakou práci kolem baráku,tak si jí jde dělat po práci, jinak mi s Davídkem pomáhá, i nakrmí v noci a tak
5. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
Evule, tak kolem půl 7. Já si taky nestěžuju (někdy :grinning: ), su takový pako trpitelský ušlápnutý, co si toho nechá hodně líbit :zipper_mouth:
5. lis 2009 v 17:16  • Odpověz
Jsem dala Marečkovi čaj (konečně :grinning: ) na škytavku. Škytavce to zabránilo, ale Mareček se u toho jaksi mračil :grinning: . Ale když měl tu flašku od pusy pryč, tak ju chtěl do puse :grinning: . Ale spíš si s ní jenom hrál.
5. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Jo, a ten čaj je hnusnej. Chutná jak pendrek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
Blani tak já si nemůžu stěžovat,Jindra z práce jede ještě do obchodu,pak když třeba není umyté nádobí,tak ho umyje,vysaje,prostě co je potřeba a to mu nemusím říkat.Jinak si hraje s Vojtíkem,koupeme na střídačku a v podstatě si odychne jak malý usne.Takže asi takhle
5. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Andrejko, tak ty máš doma úplný poklad :wink:
5. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Teď jsem si přečetla, že mi shchválili téma diplomové práce. Akorát mi ho celý překopali a napsali nějak nóbl slovama, že teď vlastně vůbec nevím, co mám psat :sweat_smile: :angry: . A ještě si mám najít vedoucího, sepsat osnovu a to všechno co nejdřív, nejpozději příští týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Tak jsme využila chvilku kdy Sofinka spala naložila se do vany,přesně když jsme se začla utírat tak se probudila..
Ted už je vykoupaná i Sofie,snažím se jí to večerní mytí posunout,ale vůbec to nejde,i když se probudí v 17.30h tak od té doby je protivná a neni s ní k vydržení,takže včera i dnes jsem jí šla mýt už před 18h :rolling_eyes:
Joo a začlo mi pěkně bolet břicho jako když mám dostat menses tak to jsme zvědavá co z toho vyleze,tuhle bolet jsme měla naposledy 4.9 2008 :sweat_smile: zítra jsem objednaná na gyndu,tak to budu možná muset zrušit..
Blani jinak u nás je to tak že když Petr přijde včas domů což je třeba 1x za týden tak si Sofinky užívá,ale jinak se jí to snaží vynahradit o víkendech,kdyby přišel domů a hned sedl k pc tak to by si ode mne teda vyslechl něco nepěkného..únava neúnava jednou máte dítě které je vás obou tak at se taky stará,nevim co tvůj manžel dělá,jak moc má náročnou práci,ale mateřská taky neni žádná ulejvárna,já se tedy nudit nestíhám,spíš naopak,pořád mám co dělat a o odpočinku během dne nemůže být řeč..
5. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Hani, tak s tvým mužem to je asi jiné, když není tak často doma, tak asi i on sám si chce Sofinku o to víc užít :slight_smile: . Manža je elektrikář ve firmě. A pak hodně chodí na fušky.

Tak ať MS nepřijde :wink: , teda pokud ji nechceš, myslím, že ne, že nám nikomu nechybí :grinning: :wink:
5. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
Tak Alex je v postýlce, už spal a ten ho tam slyším, ale spíš si vykládá, tak dokud to nebude děsnej řev, tak dělám mrtvého brouka. Muž usnul za tu chvilku, co jsem byla v sušárně :grinning: No aspoň si pustím Ordinaci a nebude mlít pantem, že seriál....... :grinning:

Blani, manža moc často doma není, než jde Alex do hajan, ale dneska přišel už v 17 h., tak jsem mu mezi dveřma vrazila malého do náruče, že ho nechci do koupání ani vidět a ani slyšet, tak tu spolu nějak existovali :grinning:
5. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Jitu :grinning:
A když se manža vrací tak pozdě, tak chodí později do práce nebo to tam bývá tak dlouho?

Mareček mi usl u koja po koupání v 7, teď jsem mu nahodila dudlík a je podezřelý ticho, tak snad to už vydrží. Posledních pár večerních uspávání byl docela boj.
5. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Tak už je vzhůru :rolling_eyes:
5. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
My taky nechcem nejak spat :unamused:
Holkyvy jako nemate nikdo MS?Ja jidostala uz na konci sestinedeli a od ty doby pravidelne kazdej mesic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoooj

já už menzes měla...ale já nekojím :unamused:

včera večer zas nic moc...takže dnes nás napadlo změnit polohu...otočila jsem ji na druhou stranu, no uvidíme, zatím spinká....

zítra budu mit frmol na ty narozky...ale semka určo se přijdu juknout, musím vás taky dočíst!!
5. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
Tak u nás už se spí dávno,poslední dobou usíná krásně sama v postýlce bez pláče-ale nechci jí tu moc chválit,abych něco nezakřikla..usne kolem 19h a vzbudí se ve 22h na kojo,ale to mi neva to jsme vždycky ještě vzhůru..
Tak já jdu čumět na ordinaci a opět žehlit..tak paaaaa
5. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
snad se to všem to pinkání prcků urovná.....a mě taky!!!pa
5. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.