• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani tak u nás je to jak kdy, většinou si sice lehne jak dorazí z práce, ale malýho si tam vezme sebou (dokud neřve :grinning: ) holky ty dorty jsou super, až na něco narazíte dejte vědět, taky bych se ráda o něco pokusila :grinning:
5. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tááákže helou lejdýz,

dneska jsem byla s malou na kontrole, vážíme bez pidi chlupu 5kg, měříme 61cm, obvod hlavy 39cm a dostali jsme píchanec prevenaru. To zas bylo řevu až mě jí bylo líto. Za statečnost jsem ji koupila několikero nových fuseklí a punčocháčků.
Taky mě dneska kocour přinesl živou myš, hodil mi ji ke vchodovým dveřím, blbec. Myš sotva dýchala, tak jsem si říkala, že ji nametu na lopatku a vyhodím do popelnice. No ale jak jsem ji nametla, tak se milá myš rozhodla prchnout a rejdila mě po chodbě. Jsem myslela, že se poseru, já tohle nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak jsem ji vyhodila jen přede dveře na terasu a nechala ji tam, ufff. Pak přijela mamka, tak jsem ji varovala, at si dává bacha, to už ale byla tuhá a jako hrdinka ji šla vyhodit. Ještě že tak. :sweat_smile:

Zítra nám přijde chlapík opravit kotel, tak držte palce, at to je jen nějaká blbost a ne že budem kupovat novej :confounded:

Tak to je asi vše z dnešního dne :wink:
5. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
budu držet palce!!!

to jsem se zas po dlouhý době nasmála s tou myší :grinning: :grinning:

jinak už jdu na kutě...divné malá spí, hlavně at to nezakřiknu!!! že by změna polohy pomohla? papapapapa
5. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj kočky tak máme za sebou více jak hodinový uspávací maraton :rolling_eyes: malej se asi při koju v 5 málo napapal,ale byl docela i v pohodě a při koupání taky :wink: v 7 jsem ho nakojila(ale kdo ví kolik vypil možná jen 10-20 ml)a pak jsme rozmrazili 100ml MM a pak ještě 70 ml MM :confused: a furt to bylo málo a tak jsem mu ještě dala Bebu a tý vyžahnul asi 40-50 ml a konečně se upil do spaní :dizzy_face: :dizzy_face: no mam toho dneska nějak dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: malýmu jsem kvůli tej návštěvce šoupla spaní o nějakou hodinu-hodinu a půl dopředu a tak možná proto byl takovej rozhozenej a nedojezenej :sweat_smile: tak to jsem zvědavá jaká bude noc :confused:
Jdu dočítat :wink: teda pokud to stihnu páč za chvilku budu exkomunikována od PC manželem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Holky tak si představtte my jsme si koupili v Globusu autodráha,teď ji Jindra skládá,už s etěším ža ji projedem.No spíše je Vojtíškova,my ji jenom vyzkoušíme jak fakčí :grinning:
Jindra je nadšený jak amlé děcko,je fakt šťastný že má syna. :slight_smile:
Vojtík už taky spinká,tak doufám že nebude křik,že mu vypadne dudel.
Charlie já mít myš v bytě tak asi cvoknu,fujky,to nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Charlie :grinning: :grinning: no já bych takle vyváděla s pavoukem :sweat_smile: :wink: a držím pěsti ať je kotel brzo O.K. :wink:
Blani jééé manža je taky elektrikář :wink: :grinning: no když bylo venku ještě večer světlo tak přišel a hned ven a dělal kolem baráku a teď přijde a i se docela prckovi věnuje :wink: :dizzy_face:
á manža je tu a mam po PC tak čus kočky a dobrou noc :wink: :slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
holky, já pro tohle nesnáším kočky, to tahání myšisek aby se pochlubily :stuck_out_tongue_closed_eyes: Proč to aspon nezamordujou? Bléééé
upřímně, málem jsem se z toho posrala :unamused:
5. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
katy ten se teda musel tak nacpat, že bude spát až do rána bílého :grinning:

Jo a dneska jsme od dr. dostali pochvalu za to, že když byl dokrm, tak z hypoalergeního UM :wink:

Jo a taky další věc - budeme chodit na rehabku, takže jak jsme tu o tom debatily, tak nakonec to bude aktuální i pro nás. A já to nakonec tušila, jak tu Jitu popisovala jak má dítě pást koně atd atd, tak my to máme všechno špatně a dr. mě dneska napsala doporučení na rehabilitaci :wink: a uvažuju, že si zajdu i k fyzioterapeutce, to bude ještě lepší i další pohled :wink:
5. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
charlie, mne mysi nevadi, za to pavouci joo.. s kotlem drzim palecky, to by byla pekna drahota..
andrej, ja si myslim, ze si s tou autodrahou vyhrajete cela rodinka :wink: :grinning:
kaci, honzik toho teda vypil! :fearful:
jinak holky, v albicku je muj (nas) prvni potahovany dort..
ja ho upekla a tomas potahnul, musel mi pomoci se zpracovanim te hmoty, jelikoz to byla fuska a ty moje ruce s ekzemem by to nezvladly.. takze si vlastne pomohl udelat dortik k narozkam :grinning:
specielne se jukni ty, evulko! :slight_smile:
a holky vam vsem dobrou noc a co nejmene caste vstavani :wink:
5. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj
Tak dneska lepší, kojo jen v půl 3, teď bude další v 7, zatím si hraje na dece. Snažím se mu vytvořit nějaký režim, tak uvidíme.

Jinak Nutriton včera docela zabral, poblindil se jen jednou, tak uvidíme. Míchám mu to ve vodě a dávám lžičkou, večer už jedl lžičkou jako profík a kupodivu mu ten děsnej blivajz chutná, já to ochutnala a málem jsem běžela.....
6. lis 2009 v 06:21  • Odpověz
Charlie, malá je tedy pidi, když vezmu, že při narození měla víc než Alex, kterej neměl ani tři kilča, tak ve 4 měsících měl 6600 :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 06:24  • Odpověz
ahojky, tak my dnes taky lepší, oproti předešlým nocím...kojo o půlnoci, v půl čtvrté a kolem šesté...a to vzbudil tátu páč nějak zaspal do práce. Tak jsme z toho byli oba v šoku, co tam ještě dělá :grinning: Teď si vykládá v postýlce, ale nějak nevěřím tomu, že by zabral....
6. lis 2009 v 06:25  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak špunt chrápal do půl 6 :wink: :dizzy_face: teď řádí pod hrazdou a zívá u toho :grinning: jinak dneska s ním jdu tase k doktoru páč včera měl nějaké nateklé spodní víčko a pak jsem zjistila že tam má na vnitřní straně nějakej bílej vřídek či co :confused: no v noci si ho asi mnul páč vřídek asi prasknul a melj měl slepený celý oko :confused: no ale doktorovi už jsem včera k večeru volala a tak tam raději zajedeme :wink:
6. lis 2009 v 06:47  • Odpověz
hm, tak asi usnul, je tam klídek...no oni stejně v sedm dojdou vedle na stavbu pokrývači, takse asi vzbudí tím randálem :frowning2: :unamused:

charlie, vždyť rehabilitace a fyzioterapie je jedno a to stejný :wink:

holky, můj manžel je taky elektrikář :grinning: No, u nás je to tak, že dojde domů, někdy se ani nenají, trochu se pomazlí a hned valí na stavbu a večer se vracel kolikrát až malej spal. Teď jak je brzo tma, tak je přece jen doma dřív a to si malýho vezme a hraje si s ním....takže si ho přece jen už užívá víc..ale aby si ho třebas o víkendu vzal na dvě hoďky ven, abych si třebas víc pouklízela, atd.... tak to bohužel ne, to nám utíká na stavbu :unamused: Ale to se nedá nic dělat :wink:
6. lis 2009 v 06:52  • Odpověz
Charlie, jj, na rehábkách pracují fyzioterapeuti, to je prašť jako uhoď.

Dneska máme prvně odmučeno :grinning:
Jdu umíchat nutriton.
6. lis 2009 v 06:54  • Odpověz
jitu na co ten nutriton je?

tak já jsemholky taky fyzioterapeut, ale bohužel se nespecializuju na prcky :frowning2: ale co jsem tak zběžně trocha dočítala, tak Jitu tu už udělala osvětu :grinning:
6. lis 2009 v 06:59  • Odpověz
Heluli, svatojánský chléb, je to takovej prášek, smíchám ho s trochou vody, on zhoustne a pak naláduju prcak tímto a pak jdem krmit. Mělo by to pomoci od blinkání.
6. lis 2009 v 07:02  • Odpověz
jitu díky :wink:
6. lis 2009 v 07:05  • Odpověz
Heli tak držím pěsti ať malej chvilku vydrží spinkat :wink:
6. lis 2009 v 07:06  • Odpověz
no vedle jsou už deset minut takový rány a on chrní...no uvidím jak dlouho, ale teď už by mi to nevadilo kdyby se vzbudil..
6. lis 2009 v 07:11  • Odpověz
Tak nakrmeno a Alex je v pelechu. Aspoň do 8 by měl chrnět. Dopo musíme jet koupit nové lehátko do vany, bo včera se nám to naše rozbilo. Musíme ale pěšo, protože auto mi odvezl manžel do servisu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 07:20  • Odpověz
Heli jj někdy špunti překvapí a spí i v kraválu :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 v 07:21  • Odpověz
holky mám dotaz, dělaly jste některá otisk nožky a ručky do toho dětskýho deníčku?? Já nato jaksi zapomněla...četla jsem někde, že to můžu udělat vodovou barvou, temperkou atd. ale to se mi moc nechce...napadla mě tužka (nastrouhat), ale nevím jestli by to vydrželo...možná dát nato nějakou folii...čím a jak jste to dělaly vy????
6. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak u nás kojo o půl 5 a pak o půl 7. Ale su dneska nějaká nedospaná, škoda, že nepiju kafe, hned bych do sebe nějaký pořádný kopla :grinning:

Tady je teda manželů elektrikářů :grinning: :wink: . Mně teda nevadí, když přijde domů a hnedka někam frčí něco dělat, ale když je doma a jenom leží a nic nedělá, tak to mě sejří :angry: . A jak včera večer spal, tak nemohl usnout, a ještě o čtvrt na 3 čumákoval na film.

Taky budu muset ten nutriton zase začít dávat, protože Mareček už tak 3-4 dny blije jak amina. Jsem ho nedávala a neblinkal, tak jsem si říkala, že už je to asi dobrý a ono není. Asi to účinkuje ještě trošku pár dní, i když se to nedává.
6. lis 2009 v 07:41  • Odpověz
Heli, my jsme dělali otisk do písku (foto v albu), ale jenom nožičku, protože ručičku jsme mu tam sice dali, ale když jsme ji oddělávali, tak zaťal pěst a bral sebou aji ten písek :grinning:
6. lis 2009 v 07:42  • Odpověz
Jj koukam že je to tu samá paní elektrikářová :wink: :grinning: :grinning:
Heli my to nedělali,manža si poklepal na čelo co že je to zase za krávovinu a za tahačlu peněz z kapsy a tak má malej smolíka :pensive: :sweat_smile:
Blani jejda tak zesa blindí :unamused: a noc pěkná :dizzy_face: taky to na mě někdy padne a ač relativně vyspalási tak nepřipadam :wink: :grinning:
6. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Nám právě koupila to album moje mamča, tak jsem si říkala, že bych to tam mohla obtisknout, ale nechce se mi nic extra kupovat, když je to jen nato...
jj blani, ten písek jsem u vás viděla :wink:

tak se malej vzbudil, se mu divím, že tak dlouho v tom randále vydržel...
6. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Kači, jo jo, noc pěkná, ale fakt su jaksi nedospalá. Potřebovala bych pauzu, ale té se dočkám tak za 20 let nejdřív :grinning: . Ale furt se uklidňuju tím, že bude hůř :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
My taky otisky nedělali.

Blani a Tobě to řekla dr.? že ho máš dávat? Já jen, že nevím, jak moc mu ho mám dávat. Zatím jsem to dala do každého koja, jen v noci ne. Ale říkala jsem si, že třeba za pár dní by stačilo dávat jen ob kojo, ale nevím, to je jen můj výmysl.
6. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.