• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Dobré ráno holky,tak my včera až do půl jedenácté večer jsme si hráli s autíčky. :slight_smile: Už s etěším za pár let jak si taťka s Vojtíkem vyhraje.
Dneska nám počasí bude přát na ten výlet k našim,svítí sluníčko,tak snad to vydrží.
Tak malý nějak extra neblije,jen když s epo jídle přetočí na břicho tak to jde ven,jenže ono nepomáhá ani polštář u něho,přetočí s ena piolštář a pak řve že je na křivo.
Ty jo tolik elektrikářů,můj je stolař,a taky je pořád pryč
6. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Jitu, ona mi to jenom doporučila, tak jsem ho koupila. Taky jsem ho nedávala do každého krmení. Večerní, noční a první ranní krmení jsem nedávala a potom přes den jsem se snažila pokaždé. Ale když přijdeme z venkua on se hnedka vzbudí, tak musí okamžitě jest :grinning: . Tak to jsem mu taky nedávala. Zhruba tak 2-4x denně jsem mu ho dala. A dávala jsem mu 1,5 té naběračky. Vím, že je psáno víc, ale mu to takhle stačilo. Jsem začala na 1 odměrce, to bylo málo a 1,5 je tak akorát :slight_smile: . Kdybych toho dávala víc, tak to z té stříkačky snad nevystříknu :grinning:
6. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
Andrejko, tak si užívej sluníčka, u nás je škaredě.
6. lis 2009 v 08:12  • Odpověz
Blani posílám trochu toho slunka :wink: u nás bylo tak i včera ale odpo se zatáhlo,to mě vadit nebude,hlavně ať je fajn než tam dojedeme,dneska Vojtík se pořádně nadýchá podzimního vzduchu,bude skoro pořád venku na zahradě.
6. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Já to dávám lžičkou. Trénujem pak na příkrmy :grinning:
6. lis 2009 v 08:16  • Odpověz
Andrejko, tak u nás bylo aji včera takhle škaredě.

Jitu :wink:
6. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
přeji vám krásný den,já raději už pc opouštím,abych pak tady nelítala po bytě že nestíhám.papa :wink:
6. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Andrej, pa :slight_smile:

Holky, máte některá parní hrnec? Už delší dobu nad ním uvažuju :slight_smile:
6. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
Andrej taky chceme sluníčko :wink: u nás je hnůůůs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Blani třeba to bude dřív než za 20 let :wink: :grinning: :grinning:
Tak já to musím ťuk,ťuk,ťuk zaklepat že Honzule blinkal jen asu 1 týden co jsme byli doma a taď vůbec :dizzy_face:
6. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky,
tak my když jsme byli s Marečkem v nemocnici, protože blel a nepřibíral, tak mi naordinovali 1/2 té odměrky nutritonu smíchat s kojeneckou vodou, až se vytvoří kašička a pak mu ji aplikovat před každým kojením, když jsem kojila po 3 hodinách a v noci třeba po 4 hodinách, jinak když se kojí častěji, tak prý stačí ob kojení :grinning: ale teď už mu ten nutriton nedáváme, řekla nám to naše obvodní dr., a hlavně, mladej to plival a stejně pak blel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
tak taťka nám měl končit v práci v půl 8 a pořád ještě nedorazil :angry: a to jsem mu v půl 9 volala, kde že jako je a řekl, že dopije kafe a je doma - má to domů 5 minut autem :angry:
chtěla bych, aby se chvíli taky staral o Marečka a já si mohla umýt vlasy - odpoledne totiž mají ženské od nás z práce zamluvený bowling od 16 do 17 hod a prý se mám taky stavit, což bych moc ráda, abych tady na vsi úplně nezvlčela :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Kačí takže si budeš odpo užívat společenského života koukam :wink: :grinning: to je paráda
Blani myslím že asi Charlie si ho pořídila :wink:
6. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Kačenko, tak si to užij na bowlingu, to bude super, co :wink: .
Ten váš Mareček teda extra moc blinká, co, když s ním musíte aji do nemocnice :frowning2:
No jo, chlapi :wink: . Taky slyším, už jedu a je doma za hodinu. Horší, než ženská :grinning: .
6. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Blani jj to máš pravdu na nás nadávají a sami jsou mnohem horší :wink: například když se někde zakecej :wink: to je pak na hodiny co? :grinning: ale u nich je to odborná diskuze :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
dobré ránko,
tak nás se včera povedlo co snad od porodky ne, malej se vzbudil před půlnocí :astonished: :angry: pořád byl takovej nejklidnej a házel sebou tak asi prdy, tak jsme namazaly břiško nakojily a pak do půlnoci uspávaly, ale pak spal do šesti naštěstí. andrejko dort jsem v albíčku nenašla asi jste ho už snědly :grinning: to jsi teda rychlík, že už jsi ho upekla. nutriton máme taky, zatím se mi to povedlo dát jen třikrát, ale zdá se mi to ted lepší.
6. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahoj holky, potřebuji poradit, Kačenka se mi už přes týden budí v noci co tři hodiny a nejde utišit jinak než kojením, takže má asi hlad?

Dřív spala od 20:00 do 03:30 do byla paráda a teď tohle.

Nemám zavolat Dr. a říct jí to?
6. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Kači :grinning: :wink:

Dneska nejdeme na procházku. Mamča kolem 11 přijede a pak frčím do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže to nemá cenu. Než bysme se vypravili, tak bysme mohli jít za 15 minut dom a to teda ne. Ale mamča mě do školy poveze, tak se Mareček prospí aspoň v autě :sweat_smile:
6. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Kater, to nevím, co poradit :unamused: . A přes den ti jí co 3 hodiny nebo má delší pauzy?
6. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Blani: přes den po 3 až 4, ale spíš po 3.
6. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
Katerina - no asi má větší hlad, třeba je to spurt :slight_smile: ten je přece kolem třech měsíců :slight_smile:
Blka - my byli v nemocnici když bylo Marečkovi měsíc - máme moc ustrašenou doktorku, takže nás pro jistotu poslala do nemocnice, jestli, když Mareček blije, tak jestli nemá nějaké zúžení žaludku, které se musí operovat v co nejnižším věku, tak proto a současně jsme tenkrát za týden a něco skoro vůbec nepřibrali, takže jsme museli do nemocnice - nerada na to vzpomínám, ale možná, všechno zlý je pro něco dobrý, takže kojím doteď a možná, kdybych v té nemocnici nebyla, tak už třeba ani nekojim :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Kater, tak to nevím, mně se Mareček v noci myslím minulýt týden taky budil po 3 hodinách a pak to přestalo. Třeba má jenom spurt, tak chce víc papat :wink:
6. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Jak dlouho ten spurt trvá? Víte to?
6. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
přes den chce papat po 2 hodinách a v noci se vzbudí jednou maximálně dvakrát, ten spurt je asi individuální záležitost, řekla bych, že trvá tak týden, ale třeba to není spurt a jen se malá budila, třeba má prdíky nebo se jí něco špatného zdálo, nebo na vás něco leze?
6. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
tak tu starším,autobus nám určitě ujede protože mladý pán si spí,takže musíme až tím dalším. :angry:
Jé já bych taky chtěla na bowling,Kačenko užij si to.Jsou to vzácné chvilky,já jsem ještě nikde nebyla
6. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
Kater, to netuším, jak dlouho trvá, asi u každého jinak. U Kačky (pokud to je spurt, tak už 14 dní). Ale jak píše Kačenka, třeba jí jenom něco bolí...
6. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Helou kočandy,

Blani já mám parní hrnec, co bys potřebovala vědět? Já asi moc neporadím, já ho chtěla, koupila a teď ho skoro nepoužívám :grinning: Maso v něm ale nedělám, to nám moc nechutná, je to dost jalový, ale na zeleninu, brambory je to super. Myslím, že ho mnohem víc budu využívat až budu malé dělat zeleninku, to budu stopro napařovat než vařit

Jo a Kači - myslím, že jsi to byla ty, cos mi tu hodila link na kojo čaj, tak jsem se v lékárně poptala a objednali mi Laktozin od Dr. Popova tak už ho mám doma a dneska uvařím

Jitu no jo, my jsme hrozní prcci, ale rosteme, papáme a to je hlavní :wink:

Andrej jak často ti ty busy jezdí?

Kacen - bowling závidím, já taky ještě nikde nebyla :confused:
6. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
kater taky si myslím, že to může být spurt a taky nemusí, je to třeba jen vývojem, teď prostě chce víc papkat, tak bych to asi neřešila. Mám to taky tak, jeden čas jsem k malé nevstávala vůbec, teď papáme v noci 1-3x.

Dneska v noci jsme kojili o půlnoci a pak až v 6, 9 takže docela supr :wink:
6. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
Asi jo holky, ale jsem úplně jak praštěná, musím jít začít vařit oběd, koupila jsem kližku, tak bude gulášek.

Tak malá teď spala asi 10 min. zkoušela jsem po koju odstříkat, že bych jí ještě dokrmila z flašky, ale vyždímala jsem stěží 10-tku. :unamused:

Díky za info všem.
6. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Charlie, no chtěla jsem vědět, jak ho využíváš a jak jsi spokojená :grinning: . Právě taky myslím, že na tu zeleninku pro prcky to musí být super. A jakej máš?
6. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Za chvilku přijede mamča, já jsem konečně uspala Marečka. Je prostě zvyklej chodit dopo ven :frowning2:

Kater, já bych po koju odsála taky max. 10ml (pokud vůbec), tak si z toho nic nedělej :wink:
6. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.