• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak co ta andrejka.Myslím na ní. :wink: U nás se žene bouřka, tak uvidíme, jestli se rozjede
30. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
taky andrejce držím palečky, a když to nevyjde dneska tak zítra určitě :wink: hlavně ať je to rychlý, to je na tom to nejlepší, když to má člověk co nejdřív za sebou. :slight_smile:
30. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
sun: to určitě, tak to si jí tam asi nechali, to už by byla nazpátek. :wink:
30. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Tak vidím, že andreasek nikde, takže je to jasný, co? Nechali si ji tam, ani nevím, v kolik tam odjeli?

Evco no moc se mi ty zátěžovky nezdají, toť vše. Nechápu na co se zjišťuje jestli je děloha připravená nebo ne. Buď chtějí vyvolat porod a nebo ne, nějaké testy mě přijdou docela morbidní... Ale to je fuk, už to nechme, prostě s tím nesouhlasím, nelíbí se mi to :confounded:
30. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Andreasek odjela cca o půl sedmý, teď bude skoro půl desátý... To už by asi fakt byla jinak zpátky :sweat_smile:
Držím palečky andrejko :wink:
30. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Andreasek pořád nikde? No tak to je jasný :slight_smile:
30. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
jojo, to už by byla doma.Takže na ní taky budu moc myslet. Snad to bude rychlé a bude vše v pořádku. :wink:
30. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Evul no jo, to už by tu fakt byla :wink: Tak je aspoň vidět, že když se nám něco nezdá, tak nás intuice nezradí a máme jet :wink:
30. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Teda nevim nevim, ale mě to mimino asi chce vylézt přes břuch ven, takový pohyby a vrtění se mě teda překvapujíííí
30. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jsem tu už asi sama samotinká, co? Tak já to dneska teda balím :grinning:

Dobrou a na andreaska moc myslím :wink:
30. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
charlie: jojo přesně tak, je třeba dát na intuici, zvlášť v tomhle.
Mně se tam taky převaluje a dělá boule, asi vyleze břichem ven nebo co. :grinning:
Já jdu taky chrnět. Dobrou.
30. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
Tomáš : Ahoj holky :slight_smile: tak Andreásek je v nemocnici v 7 jsem přijel z práce, jeli jsme na Bulovku a už to byla plodovka tak si ji tam nechali. Teď jsem přijel domu aby si tam ještě odpočinula a mi s Belinkou držíme stráž a až to přijde tak vyrážím. Džte palečky :slight_smile: ale ona to moje Andrejka zvládne je to šikovná holka , proto jsem si ji taky vybral ne :dizzy_face: ....
30. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
Tome-tak si mě předběhl,zrovna sem holkám chtěla psát :slight_smile: tak hlavně ať je to rychlý ,a je vše v pořádku,budu na vás myslet,tak jen nabírejte síly :wink:
30. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Tome, tak to do 24 hodin budete mít miminko - jako my, nakonec se malý narodil až po vyvolávačce tabletkou, naštěstí odteklá plodovka nebolí, takže přeju bezproblémový porod :slight_smile:
30. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
Andreasku doufám, že už to mámš za sebou. Nejhorší bylo to čekání, jestli se něco bude dít nebo ne :unamused:
1. črc 2009 v 07:26  • Odpověz
Děkujeme Tome za zprávy. Doufám, že to bude rychlé nebo ještě lépe, že už to má za sebou. :wink:
1. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Tak už máme miminko Andrejko? Teda to by bylo supr, jestli ještě neee, tak přeju moc sil a štěstíčka :wink:
1. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
charlie: tak jsme měly včera pravdu viď, že si jí tam nechali. :wink:
1. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
tady byla včera kolem půl deváté večer pěkná buřina. Davídek se cpak bokem ven a zkoušel to i zpod žeber. :grinning:
1. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Evi jojo, přesně tak, jsem tu schválně strašila, abych věděla :sweat_smile: :grinning:

Aspoň teď budeme mít tolik zkušených rodiček, že až to přijde na nás a my si nebudem jisté, tak je jasný, že nás holky odsud vyženou pro jistotu do porodky, no a už si nás tam nechaj, protože to bude už ono :grinning:
1. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Evi tak u nás bouřka nakonec nebyla, i když hřmělo dost... Ale malá se mi taky cpala ven a hlavně mě strašně píchal spodek (teda přesněji řečeno jen dole :sweat_smile: , jsem si říkala, jestli si nekontrolovatelně ucvrknu, bylo to docela nepříjemný :confused: )
1. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Jdu se chystat do lesa na hříbky, tak doufám, že až se vrátím, tak už tu budou nový zprávy o Sabince :grinning:
1. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
Andrejka furt nic?tak snad už to má zasebou :slight_smile:

já jedu na odběry a ekg ak tomu předoper.vyš.venku to zase vypadá na pořádnej pecen :slight_smile: tak zatím pá
1. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
reni tak držím palce ať to zvládnete bez problémů :wink: A hic bude asi pekelnej, já jedu do porodnice na kontrolu zítra, taky si říkám, že vedro bude šílený :wink:
1. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
dobré ránko, jé tak držím andrejce palce :dizzy_face: aby to měla rychle za sebou. jé charli taky bych vyrazila do lesa, ale asi to neklapne :grinning: odpoledne musím jít lítat po úřadech to zas bude mňamka.
1. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Charlie, až to přijde, tak to rozhodně poznáš, neboj se :grinning:
1. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
jo přesně :wink: :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
No jsem na sebe zvědavá :astonished: Jaký to bude a jak to bude rychlý a tak. Ale je fakt, že až to přijde, tak to poznám, to stopro. Spíš člověk váhá, jestli už má jet a nebo ještě počkat :fearful:
1. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Sun tak já ti nějaký hříbečky kdyžtak pošlu po poštovním holubovi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Jestli se teda mrcha někde po cestě nezatoulá, jak je jeho zvykem :confused: :grinning:
1. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
charlie: jojo, pak nás budou holky vyhánět. No moc nás tu už nezbylo.

reni: taky přeju, ať je vše v pořádku.
1. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.