• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jo, ten prej stačí. Už mi odpověděla holčina z jiné diskuse.
6. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
no však tím jsem myslela, že nám stačí, jestli se prodává něco spešl, tak to nevím, asi je to ale stejný :confused:
6. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
mám pocit, že pak jsou spešl dudle spíš na kaši :slight_smile:
6. lis 2009 v 15:44  • Odpověz
tak už dorazil pán na spravení kotle, přijel v teréním BMW :sweat_smile: Proč jsem se jen neučila a nešla na servisáka?? :grinning:
6. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Docela mě štve, že nevím jestli Veru v postýlce usnula nebo ne. Pro jistotu jsem tam vůbec nelezla, abych ji třeba neprobudila :confounded:
Ale asi si na 20min schrupla, protože teď si hraje a zatím protiva není :confused:
6. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
Trvalo to ale skoro hodinu než usnula, proto možná spala takovou chvilku a probudil ji zase hlad :grinning:
Si tu koukám samomluvčím :grinning:
Kde jste všechny? :confused:
6. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Se tu sama bojím :astonished: :cry:
6. lis 2009 v 16:58  • Odpověz
Jo a kotel je naštěstí v pohodě, odešla "jen" řídící deska a ventilátor :astonished:
Spravený to ale ještě není, páčto pán sebou ventilátory nevozí, tak se uvidí, jestli ho na firmě budou mít, když jo, tak ještě přijede a dá to do provozu, jestli ne, tak ho v pondělí objednají, v úterý přijde a chlápek to přijde spravit ve středu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Majn got :confused:
6. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Jsem si vařila meltu :slight_smile: Kojila a teď se tu snažím zabavit protivku., už na něj jde zase doba koupání pře změnou času :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Muž jel pro auto do servisu, tak ho ani nemám komu šoupnout.
6. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak su doma :slight_smile: . Je možný, že ta odsávačka přestala fungovat? Sestavená je správně, ale nechce táhnout. V noci se morduju půl hodiny a teď ve škole jsem po 3,5 hodinách od krmení odsála 30ml, ale v prsech ještě bylo, jenomže ta odsávačka to neumí vytáhnout :unamused:

Charlie, díky :slight_smile:
6. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
nazdááár...
tak mě ted malá usla, ale to bude jen tak na 20min....pak ji uspím tak po 20h!!

dneska jsme slavili...všici odešli a zase zítra druhá várka, ale nebylo to tak hrozný...

tak já zas pádím papa treperendy :wink:
6. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
blani já se taky poslední dobou s tou odsávačkou morduju, dokonce jsem zkusila tu starou, ale výsledek byl stejně, takže chyba bude nejspíš u mě. ve dvě malej u prsa po chvilce knučel tak dostal z druhýho a za chvilku knučel zase, ale když jsem zkusila jestli je tam mlíko tak to stříklo přes půl obýváku :sweat_smile: jen mu asi nechutnalo nebo co. jo a taky dneska byli kandíci :grinning: samozřejmě, když jsem byla v kavárně. a mrkvička to všechno pěkně zahustila a docela smrádek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
Sun, já mlíko právě taky mám, ale ta odsávačka to nechce vytáhnout :unamused: . Už přemýšlím, jestli nezkusit koupit novou...

Ono se říká, že jak se začne s příkrmama, tak ty kakoše pak strašně smrdijou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
holky juknětě na můj pas.... Nella má přesně 5měs....a Nicole má přesně 10let no není to hezké :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: papa
6. lis 2009 v 18:31  • Odpověz
Šmouli, tak to je super. Oboum holkám véééééééééééééééélkááááááááááááááááááá gratulace :sunglasses:
6. lis 2009 v 18:38  • Odpověz
jé šmouly to vám to pěkně vyšlo, já musím mazat do sprchy umejt si hlavu at jsem zítra na tom vítání kočka , za chvilku se začne dožadovat koupání mladej pán už ted tu knučí :slight_smile:
6. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Tak dneska dosta Alex trochu kaše, pak koupání a pak kojení a chrní. Mám tu nějaké vzorky kaší, tak jsem mu trochu udělala. Krmila jsem lžičkou, malej se moc snažil, stejně byl zablemcanej kolem pusy dokola :grinning:
6. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Tak mi už taky spíme, ale myslím si, že za půl hodiny bude vzhůru a budu uspávat na novo a už to nepůjde tak hladce jako teď.
6. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Kde všechny jste :confused: ?

Mareček zatím ještě spinká :dizzy_face: (ťuk ťuk ťuk). Možná to je tím, že v ložnici spí i manža a on slyší dýchání, tak ho to uklidňuje :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jsem přidala pár fotek, jsou na konci.
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_5.mesic/
6. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Teda ten náš malej je fakt hééérečka :grinning: zase jsme krmili přes hodinu :rolling_eyes: nakojila jsem ho a pak Radek udělal Bebu :wink: chvilku sosal pak se začel ošklýbat a UM plivat a tak no prostě kravnout asi to měl studené a tak jsme mu to přihřáli a zase za začátku švíky a pak pochopil že už je to zase teplý a tak to dovizunk a pak Radek musel jít udělat další fláděru,ale tý už moc nedal a konečně spinkáááááááááááááááá :sunglasses: :grinning:
Jinak to očičko už má mnohem lepší :wink: ale teda mazat mu vnitřní koutek oka to je tada fuška :confused: jsem si dělala srandu že už nevíme jak ho uspat a tak mu slepujeme očička :grinning: :grinning:
Jdu konečně dočítat :wink: :grinning:
6. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Kači, teda to je gurmán :grinning: :wink:

Jitu, krásné fotky. Alex má hezká kukadla :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
U nás se každej večer stříká do nosu Vincentka, taky operace :grinning: Já držím Alexe na stojačky a muž stříká, ono to nějak nechce vodorovně moc stříkat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jituš hezký fotečky :wink: koukam taky už objevil nožičky :slight_smile:
Blani no je to komik :grinning: studené UM mu nejede,ale MM vymlaskne už pomalu ledový :grinning: právě mam v mrazáku posledních 120 ml a tak jsem říkala že si to raděj necham pro sychr a dnes dáme rovnou Bebu :wink:
6. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jitu jj vodorovně to nejde :wink: musela jsem mu dycky podepřít hlavičku a šup šup bylo to :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky kočeny

jitu krásný fotošky, akorát jsem musela otvírat jednu po druhé, mám dojem že tam bývali dycky šipky pro prohlížení :unamused: Nechápu, kam zmizely...

katy tak to je vtipálek, si užíváte u krmení co?

šmouli teda to vám krásně vyšlo :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Charlie, vždyť nad tou fotkou je vždy slovo "další".
6. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Charlie :wink: jj vyložině si to takle večer(když už si přeju aby spinkalú užívám :grinning: :grinning:) a jak ti chutná čajík????mě docela šmakuje a řekla bych že i pomáhá :dizzy_face: pak mi ještě namíchala nějakej a ten mi moc nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli tím koprem co v tom je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.