• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jo Andreasku tu fotku dortíku ti nejspíš smazali páč tam u toho nebylo žádný dítě :wink: jak to nejni k tématu rodina,rodičovství,porod,těhule a tak tak to mažou :wink: jinak dort nádhernej :wink: jsi šikulka :dizzy_face:
A Šmouli to je super že se oslavička povedla :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Tak teď si tu kecam sama já :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
Kači, já tu su, ale už půjdu :grinning: . Chcu se dívat na 13. komnatu. No, možná budu nakukovat :grinning:
6. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jo, a zítra ani v neděli nevařím. Zítra nám tchán uvaří gulášek :sunglasses: a v neděli jdeme k našim na oslavu a bude vepřo-knedlo-zelo. Tak su zvědavá, co to zelo udělá s Marečkem. Snad to bude v pohodě.
6. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Blani jé tak na 13 jdu taky :wink: já cmudím zítra segedýn a odpo jedeme k naším bo má mamka narozky a si bláhová myslela že přijedeme večír :confused: tak jsem ji rychle vyvedla z omylu :wink: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Kači, však to jsi psala už minule, že k vašim nebudete chodit na večeři, ale obědy, ne? Ono ti prcci už chcou být večer asi doma ve svým - teda aspoň Mareček :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
Chtěla bych se dívat aji na Krause, ale to bych se pak prd vyspala :confounded:
6. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tak už to začíná, tak jdu k tomu a PC vypínám. Dobrou noc :slight_smile:
6. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
jitu žádná šipka ani slovo další, nechápu, mě se ta fotka prostě zobrazí přes celou obrazovku a nic víc

katy chutná, už jsem dneska měla 2 šálky a jinak celej den chlastám ten granulovanej kojo čaj, je tam taky napsaný, že podporuje tvorbu
Dneska nebudu odsávat a zkusím jestli se ta produkce zvýšila, jestli to bude stačit nebo ne

blani to se máš, že nebudeš vařit. A na 13.komnatu jdu taky
6. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Blani taky bych se dívala na krause, ale pro jistotu taky půjdu spát, Veru si zvykla vstávat ještě před půlnocí, mrška jedna, tak at stihnu něco naspat
6. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
Blani to jo,ale na obídek tam chodíme v nedělu :wink: a zítra bude sobota a oslava :slight_smile: a pak asi nedělní oběd takže si taky moc nezavařim :grinning:
Charlie já odsávam ještě kolem desátý tak ty 3 hoďky potom co nakojím než jde prcek spát :wink: jinak nemam kdy a hlavně co odsát :pensive: a chci mít nějakou zásobu v mrazáku aspoň na ty dokrmy :wink:
Tak jo tak to taky vypínam :wink: brou noc kočky :slight_smile:
6. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jitu Charlie má pravdu :wink: koukni na ty fotky fakt už tam další a předešlé nejni :wink: :confused:
6. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
A už jdu :grinning:
6. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Já tam koukla a já to tam mám. Tak zkuste zarolovat nahoru, třeba máte jiné rozlišení.
6. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
katy já jsem taky odsávala tak od půl 10 do 10, ale malá se probouzí už v 11 :confused:
Dneska to neřeším a uvidíme zítra jak to dopadne, třeba to na večeři bude stačit
6. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
holky, jdu spát, tak pápápá

a hlavně at jsou dětičky poslušný a spinkají až do rána :dizzy_face:
6. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
Achojky cholky,
tak my dnes kojo ve 23,50 pak se vzbudil ve 2 tak jsme chvilku uspávali, bez výsledku...vzbudil se totiž s hrozným řevem, tak nevím jestli se něčeho lekl :confused: tak se normálně nebudi :confused: tak jsem mu po neuspěšném drncání dala čajík a trochu si pocucl mlíčka a spal až do 6,20 a chrní dál....takže krom toho hodinovýho probuzení v noci celkem fajn spánek...jen ráno jsem teda musela odsávat, bolely mě kozeny a tvrdý jak kámen :angry: :frowning2: auž jsem nezabrala :pensive:
7. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahoj.
Tak nám možná trochu té kaše pomohlo, protože první kojo bylo až ve 4, další teď v 7 a už zase chrní. :dizzy_face:

Andreasku, koukám, že už máte nosítko, tak jk se v něm Sabče líbí?
7. lis 2009 v 07:21  • Odpověz
Dobré ráno maminy.Včera se nám ten den vydařil,Vojtíšek byl v kočárku u našich na zahradě velmi spokojený.Večer usnul v devět a vstával v šest. :slight_smile: Takže spokojenost na všech stranách :grinning:
taťku sjem vyslali na nákup do Kaufu,a pak jde do práce-má tam rozdělanou nějakou fušku,ale slíbil že ta do jedné bude doma,tak to sjme opravdu zvědaví.
7. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
dobré ránko mamulenky bobulenky,
andrejko vy tak krásně spíte, závidím, vzpomínám, že jsme taky měli takový časy :pensive: ale dneska to šlo ve 3 a pak v 6. dneska máme náročnej den v 11 jdem na to vítání a pak sbalím malýmu pinglík a převezem ho k našim a v pět vyrážíme do sklípku. no jsem zvědavá jak to zvládnem :sweat_smile:
7. lis 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile: . Dneska kojo o půl třetí, o půl šesté a pak v 7 jsme vstávali. Takže celkem pohoda. O té půl 3 jsem se chystala jít odsávat, protože prsa byly jak šutry, ale on se vzbudil. Tak jsem dovysála zbytek.

Andrejko, to znám ty chlapský hodinky. Vždycky řekne, že přijde v tolik a tolik a tak akorát prd :grinning:

Sun, tak si to ve sklípku užijte a ať to zvládne, jak babička, tak Filípek to hlídání :wink:
7. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
jo jo snad bude hodnej, ted mu zrovna balím tašku, ten toho teda potřebuje :grinning:
7. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ráno..holky chci se zeptat včera jsme Sofince koupila Od Hippu jablečno-hroznouvou štávu od ukončeného 4.měsíce a nevim jestli jí mám ohřát jak čaj a kolik jí mám ještě zředit s vodou..
Jinak noc u nás klasika,já už budu asi celej život vstávat po 3h..v 6 jsme jí přebalila a v 6.30h se posrandila,takže znova přebalit pak naštěstí ještě usnula do 9h..
Ted snídám a Sofča na mě kouká z košíku..k obědu budu dělat lososa s bramborem..
Sun už ti přišel ten balík?Užij si vítání a sklípek :wink:
7. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
jo hani balík už dorazil a všechno v pořádku, tak už mám tři dárky pod stromek, i když to leporelo bych mu nejradši dala hned. jíta psala, že tu ovocnou ředí 2 vody ku 1. já jsem zatím dávala jen tu mrkvovou a dávala jsem to neohřátý normálně pokojovou teplotu, akorát, když jsem to vyndala z ledničky tak jsem to dala trošku přihřát. no nevím jestli je ještě budu dávat, včera jsme měly kandíka a byl to ted fujky fujky :stuck_out_tongue_closed_eyes: smrádek :grinning: zlatý vajíčka.
7. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Já to mám ve skřínce takže to má pokojovou teplotu,tak už to asi přihřávat nebudu..no my měli taky jedno kakání po kašičce fujky hnusky :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt zlatý kojení a míchaný vajíčka :grinning:
Tak to mě dorazí v pondělí,to mi zas PPL bude volat už v 7h jestli jsem doma..jo a taky by mi měli dorazit vonevky co jsme objednala ségře a Petrovi k Vánocům,tak doufám že to přiveze najednou..
Včera večer jsme byli nakupovat v Globusu a byl to fakt masakr to jsme nezažila takový fronty a davy lidí,jak kdyby měl přijít konec světa..už tak měli všude vánoce tak jsme taky neodolala a pár ozdob nakoupila,to je hrozný jak to do lidí tlačí takhle brzo..
7. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
tak už to vypuklo jo :grinning: no já se chystám snad příští týden, a jestli to bude hrozný tak se na to vykašlu a všechno objednám přes internet :grinning: :wink: no asi si budu užívat jen vajíčka, taky to nebude už na dlouho :grinning:
7. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky, tomas ma dnes ty narozky, tak tu moc nebudu, musim se mu venovat :wink: :slight_smile: a je tu jeste mamka, obcas kdyz tak juknu.. hezky den :wink:
7. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Hanko, ty ovocný šťávy ředím víc.
Po ovocný š´távě jsem rozdíl v smradu ani složení vaječiny nepozorovala, po mrkvový byla vaječina červená, jinak stejná a včera po tej troše kašičky byla akorát zahuštěná, smradivost taky stejná :grinning:
7. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
tak vidím že se tady bavíte o smradlavosti,no můžu říct že po přechodu na UM bobik smrdí jinak,i tak silněji.
Po mrkvičce jsou bobíci krásně červení po bramboru zase žlutí ale smard furt stejný,ale už to není řídká stolice ale pevnější.Zrovna teď jsem ho přebalovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak my ještě užívám lektobacilky baby
Andy užijte si oslavu. :wink: Já teď žehlila ale prcka už to nebavilo v lehátku tak jsme skončili.odpo jedeme do Sconta.
7. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Tak jsem využila toho že sofča usla,pomohl nám stím vysavač :slight_smile: a připravila oběd a rovnou i večeři krabí pomazánku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My zatim vůbec nevíme co budeme dělat odpoledne,asi se pojedeme někam podívat i když teda ty davy lidí mě fakt nebaví,Petr je na cvičení tak až dorazí tak se musíme domluvit..docela mám ted starch někam Sofii tahat když řádí ty chřipajzny.. :unamused:
Taky se strašně chudinka pod krkem osypala,má to dost ošklivý,přitom se večer vždycky snažím pořádně jí umýt a osušit,natřela jsme jí to bepathenolem,jsme zvědavá co mi na to řekne u úterý doktorka.. :frowning2:
7. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.