• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já poslala kluky ven, vydrželi tam hodinu a půl a Alex ještě chrní v kočárku v chodbě, to zase nebude spát po obědě. Jsem tu zatím poklidila, tak trochu :grinning:
7. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
jitko, vcera nam prislo nositko + kapsa viz albicko, ale covece, zvladas to pozapinat se sama, aniz by ti manza pomohl? asi to chce cvik.. uz se tesim, az se prvne vydame ven :slight_smile: sabca v nem trosku brecela, ale snad to bude v poho, jo a cepicka s ouskama je ji zatim doost velika :grinning:
7. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
hani, vyhni se asi hlavne obchodakum se sofinkou anebo ji tam ber ve vsedni dny dopoledne, kdyz je vetsina lidi v praci, taky to tak delam :wink:
7. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
Andreasku, no musíš si úplně povoli ty ramenní popruhy, tím pak budeš moci zapnout tu přezku mezi nima, protože ji vlastně budeš moc zapnout těsně za krkem, no a pak stáhneš až ta ramena.
7. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
7. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
tak už jsme přivítaný, žádný nečekáná událost se nestala tak jsme to zvládly bez újmy, malej dokonce vydržel v klidu a panu radnímu skákal do řeči :grinning: kolíbku jsme radši neriskovali protože jak bych ho položila tak by byl řev tak jsme si nechali udělat společnou v sedě. taky si tam filípek našel kámošku, dodám fotku jak se k sobě měli :grinning: jo a zlomil mi kytku darebák, ted chrní v autosedačce tak dobalím najíme se a půjdem ho přestěhovat k našim.
7. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
jitko ses zlato jako vzdycky, diky moc :wink: :dizzy_face:
sun, ti se k sobe tedy s kamoskou meli! :grinning:
7. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
teda Andreasku, ty si ale hanebně nazvala Liliputi klokankou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Jinak u nás už se chrní.
7. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
Jitu a v kolik se ti Alex budí,když už te´d spinká?My se půjdeme za chvilku teprve koupat a papat kašičku :grinning:
7. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
Andrej, doufám, že až v ty 4, kojo, spí do 6, snídám, cvičíme, kojo v 7 a spí tak hodinku, kojo půl 10, 12, půl3, 17, 18,30.
7. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
Holky, taky se Vám stává, že třeba pije z prsu 2 min a hrozný řev? Pak dám druhé tak pije dýl a třeba bez řevu, ale dnes u toho druhého řev, přisátí, řev, přisátí atd. no hrůza a teď pořád řve patří to k tomu spurtu?
7. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak jsem teď horkotěžko vysosala z prsuou 20ml, z jednoho skoro nic a z druhýho ten zbytek do 20ml. No zkusím to zase za dvě hodiny.
7. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
pockej jitko a neni to klokanka? :grinning: pro sichr uz je tam new photo s jinym nadpisem :grinning: jinak male se v nositku mooc libi! i mi v nem usnula viz foto :dizzy_face:
7. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Andreasku, nee, je to ergonomické nosítko. Klokanka je to, kde dítě visí za rozkrok, taky má látku hezky až pod kolínka.
7. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Hmmm, tak se probral a vysosnul mi tu těžce vydolovanou dvacítku, tak to bude noc veselá. Že já neposlechla muže a nedošla do DM pro jistící mlíko. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mohla jsem bejt aspoň v klidu. Ikdyž možná někde na dně mrazáku mám 100ml mlíka.
7. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
jitko tak to ju :wink:
a ty uz nemas mlicko? :confused:
7. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Čuuuus ženský

jitu máš recht, pořádek musí být, takže andreasku krásné ergonomické nosítko máš :grinning: a kapsu taktéž :wink:

no my už taky spíme, ale těžko říct, na jak dlouho, protože se mě nepovedlo ji uspat a tak byla dlouho vzhůru a pak mě u koja hned usnula :confused: Pořád dokola jsem ji budila, takže byl řev, pak kojo, chvilku sála, pak odpadla a tak pořád dokola, dokud mě to nepřestalo bavit a donesla jsem ji do postýlky... Máte někdo radu jak na to??? Posunout kojo dopředu stejně nepomáhá.

kater stává se mi to taky a zjistila jsem že jí to mlíko prostě neteče jak by si představovala... Tak ji přendávám jak pakin.
7. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Andreasku, no vypadá to, že to začíná jít nějak ztuha. Uvidíme, jestli se rozkojím a nebo začneme dřív s příkrmama.
7. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
jitu já mám stejný pocit :confounded:
7. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
jdu k telce, tak se tu holky mějte :slight_smile:
7. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Charlie, mně taky u koja usíná, někdy se po půl hodině vzbudí a tak se dokojí a zase vytuhne.
Dneska si šmrdlal oči už v 6 :confounded:
7. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
no já to vidím tak, že půjdu v 22h spát a ona se probudí 22:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ted už jdu na tu tv, tak páááá
7. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Charlie: já když jí chci přendat tak taky řve a úplně histericky, pak to zkusím třeba po 10 min, když se zklidní, a pak ještě trošku vysosne. Taky
mne napadlo, že to neteče, tak jak by chtěla.

Tak Charlie pěknou noc pa
7. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
jitko, treba se rozkojis a ty charlie taky, no vsak uvidite, drzim palecky, uz takhle ale kojime dlouho :wink:
dobrou noc vsem, uz jdu taky do hajan, divala jsem se na primu, papa :wink:
7. lis 2009 ve 22:49  • Odpověz
Ahojky,
tak my se dnes krásně vyspinkali :grinning: Kojo ve čtvrt na pět, v půl sedmé a chrní...asi to nebude tak pořád, ale je to od Štěpánka hezké, že nás tak nechal vyspinkat :dizzy_face: :dizzy_face:

Taky se vám holky ti vaši prcci tak rozkecali?? On teda prndával, ale teď tu pusu vůbec nezavře, hlavně opět objevil po nějaké době že umí prskat a dělat bublinky, tak se furt předvádí. Je to hrozná prča :grinning:
8. lis 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak my jsme vstávali po šesté. To už se dlouho nestalo. Ale cítím se kupodivu celkem vyspaně - zatím :grinning: . Dneska jedeme k našim na oslavu.

Heli, Mareček kecá, ale ne celej den. Včera večer teda kecal fest :grinning: . Teď tady taky vypiskuje. On hodně kecá na televizu :grinning:
8. lis 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahoj
Alex si taky vykládá, dneska ve tři ráno například :grinning:
8. lis 2009 v 07:26  • Odpověz
tak u nás taky v ty čtyři po koju si asi půl hodinky prndal, prskal a kopal do kolotoče, naštěstí nás k tomu nepotřeboval :sweat_smile:
8. lis 2009 v 07:50  • Odpověz
Tak v noci mi po koju Mareček naštěstí hnedka usne. Teda spíš při koju :slight_smile:
8. lis 2009 v 07:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.