• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Alex to dělal před kojením, jsem čekala, že třeba usne, ale ne, pak začal natahovat a ak jsem ho vzala na ruku, tak se mi přisál i přes triko :grinning: Ale trefil se perfektně :grinning:
8. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
ahojky holky,
tak sklípek dost hrozný :angry: kdyby jsme zůstali doma tak uděláme líp. je to hrozný, když tě to nebaví a musíš čekat na dalších čtyřicet lidí až se rozhodnou jít opravdu už nikdy více :stuck_out_tongue_closed_eyes: navíc jsem pořád musela myslet na toho bobáška ted jsem dojedla snídani a běžím si pro něj :grinning:
8. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Jitu :grinning:

Sun, tak to je škoda, že jste si to neužili :frowning2:
8. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
Ahoj tak my dneční noc docela dobrý. v osm spát, v 10:30, ve 4 a v 7:45 po dloooouhé době :slight_smile:
8. lis 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Sun takže si prožila první noc bez Filípka,tak to si se krásně vyspala vid?Akorát mě by se asi strašně stýskalo,tvoje mamča je dobrá že ho takhle pohlídala celou noc..
Jinak u nás buzení klasika usla v 7h vzbudila se ve -22h- 1h -6 a pak spala ještě do 8h..
8. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj...já jsem normálně grogy....

včera tu byly ty pubertačky nikoly...mamky jejich tu seděli do 21.30h...tak jsem furt kolem nich lítala!
malá usla ve 21.15h.....24.00h.....4h....7h a ještě mezi tím nahazování dudáka, takže jsem kantáre voláre a dnes ještě tchánovci a nazdar bazar :confounded: bolej mě záda :unamused:

jinak si vás pak dočtu :wink:
8. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahoj kočeny,

tak noc strašná, šla jsem spát brzo, už po 21h jsem zalehla, Veru se vzbudila v 22h, takže kojo, pak se vzbudila o půlnoci, to jsem nahodila dudel, pak se vzbudila na kojo ve 2, pak 4, pak o půl sedmý a o půl devátý :confounded:

Jako mám pocit, že ji to mlíko už nestačí či co, dyť to není normoš aby papala pomalu častěji než v porodnici :angry:
8. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
Charli to mi povídej mě taky přijde že mám slabé mlíko,když chce pít takhle často,v noci po 3h přes den po 2h,ale když všude píšou že neexistuje i dotorka mi řekla že slabé mlíko neni,tak už fakt nevim..včera večer jí Petr nacpal kaší,pak jsme jí ještě nakojila usla v 19h a ve 22h měla hlad jak kdyby týden nejedla.. :unamused: prostě asi jak rostou tak mají větší spotřebu,jinak už fakt nevim :unamused:
Může tě jen uspokojit že v tom nejsi sama :wink:
Smouli tak snad vám to aspon někdo oplatí a užiješ si to i s té druhé strany :wink: ..a co dostala Nikolka k narozeninám?
8. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Hani takže ani kaše nepomohla? A to já jsem si tak říkala, že bych ji vyzkoušela :confounded:
Už jsem zkoušela i odsávat svý mlíčko, abych ji měla na druhý den na večerní kojo, aby to mlíko prostě do ní rychlo nateklo, pak se ještě dokojila a šla spát, takhle mě přišlo, že neměla moc sil pít, tak proto se budí už tak brzo a pak taky tak často :frowning2:
Ale chyba lávky, i když jsem odsála, dala ji z flašky a pak ještě z prsu, tak to žádnej účinek nemělo, akorát jsem 2h po koju čekala abych něco odsála, pak jsem půl hodiny mačkala balonek a pak šla spát, za hodinu na to se Veru probudila... No tak má to nějakej smysl???
8. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak my klasika vstávání po šesté.Usnul v devět ale to jen proto že sjme dlouho papali kaši,holky ty které z vás budou dávat pak kaši přes flašku nedoporučuji od Nestlé,aspoň z moji z vlastní zkušenosti.Dělají s etam hrudky,což pak ucpává savičku.Zlatý nutroš.
Jinak Vojtík taky pořád kecá,prská,ale ze všeho nejvíce se pořád točí,než je ho obleču tak ho musím pětkrát otočit.Dneska klasika-jedeme k našim.
Tady je mlha,ale už vykukuje sluníčko,takžeto vypadá na pěkný den.
8. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
Charlí u nás kaše nepomohla,sice jí chutná,ale tot vše,takže až tuhle spotřebujeme tak jinou kupovat nebudu,dokud mám mlíko,tak to nemá cenu,stejně to k ničemu neni..
Tak Sofinka naštěstí žádný scény při koju nedělá,normálně se napije tak 5-6 minut pije,pak chvilku jen tak žužlá,pak jí dam spát,ale za 3h je vzhůru jak kdyby byla nějak naprogramovaná a má hlad,přitom když jí byli 2 měsíce tak šla v 19h spát a vzbudila se až ve 2-3h ráno a ted už je vzhůru ve 22h..
Zkusili jsme jí dát Nutrilon pro delší zasycení,ale ten nechtěla pít vůbec-náš stálý problém s flaškou,tak jsme ho dala sousedce a ta říkala že je naprd že se jí stejně po něm Oliver vzbudil po 3h-oni mají stejný problém jako my,stávání v noci po 3h..
Charli ráda bych ti poradila ale sama nevim co s tím,v úterý jdu k doktorce tak se jí zeptám..ale minule mi sama říkala že 4.měsíční miminko opravdu v noci po 3h pít nemusí,že vydrží..jenže jak to mám asi udělat když řve v noci hlady.. :unamused:
Andy já tu Nestlé kaši mám ale dávám jí na lžičce,hrudky tam opravdu jsou..
8. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Hani tak takovýhle rady fakt miluju - jakože 4.měsíční miminko má vydržet a nemělo by papkat co 3hodiny, ale aby poradili co s tím udělat to ne

Schválně se zeptej, jsem zvědavá co ti řekne :confounded:
8. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
čauky
tak vidím,že taky bojujete s jídlem,já včera byla v Polsku,tak měla malou babička,podařilo se mi odstříkat 140,a malá to dojela 160 sunarem :confused: přestává nám stačit mlíko,nutrilon mi začala plivat,tak sem koupila sunar a ten do ní padá jak do sudu :grinning:
myslím,že mlika mám dost ale malá pije častšjc,tak se mi nestačí nalívat prsa,tak to už prokládám sunarem,kaši sem ještě nezkoušela
sun-takže sklípek na prd?to je na pos...í co?malej poprvé na noc pryč a ty se nebavíš :unamused: tak příště to bude lepší :dizzy_face:
8. lis 2009 v 10:20  • Odpověz
reni co??? 140+160??? To jsem netušila že ti prckové toho zblajznout tolik, no tak to je potom jasný proč se malá tak budí, je to logický. Tolik mlíka si najednou ode mě nevezme, nemám toliko, ale nají se tak, že se jí podaří usnout, ale za 2 hodiny už je vzhůru a má hlad, no mě klepne.

Ale odsát 140? To jsi dobrá, mě se to nepovedlo, odsaju zhruba 2h po koju tak 60tku. Takže se není co divit, když se prďola tak budí :slight_smile: Roste a mlíko prostě nestačí :astonished:
8. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
holky a používáte hypoalergenní mlíko? My musíme mít, ale když ho jednou dostala, vůbec ji to nechutnalo :confused: prý je to hořký či co :astonished:
8. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
Charlie, já bych spíš nejdřív nakojila a pak případně dávala to odstříkaný mlíko nebo dokrm, asi to tak bude lepší.

Mně prostě, když v noci pije po dvou hodinách se nevyspí a je unavenej i přes den, ale zase se nevyspí a tak pořád dokola, ale každý prcek je jinej. Alex spávalů v pohodě do těch 3-4 hodiny, takže častější a častější kojo je prostě podle mýho známka hladu a souhlasila se mnou i naše pediatra, tož tak.
Kojit chci nadále, nechci přestat, ale nehroutím se, když budu muset dát dokrm.
8. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
tak už jsem si ho donesla domů bobáška mýho :grinning: prej byl hodnej jen navečer měl takovej malej hysteráček, ale to má i doma. :wink: tak já mám ted mlíka na rozdávání jak jsem vynechala v noci tři koja, tak ráno jsem měla šutráky jak blázen no to se odsávalo samo a ted to šlo taky ještě super to není jak když se tady s tím morduju půl hodiny a mám čtyřicítku :grinning:
8. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
jitu já to dělám tak, že když jsem měla svoje odstříkaný, tak jsem dala nejprv to a pak kojo a když odstříkaný nemám, tak nejdřív kojo, na dokrm zatím nedošlo. Prostě mě usne dřív než bych jí ho stihla dát a tak to bylo i pokaždý v noci. Něco vypila, odpadla a za 2h zas vzhůru. A to třeba v těch 22h jsem si říkala, že musí vydržet, chlemtala asi 20min bez přestávky...

A co pediatr poradil??
8. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Sun, ještě před týdnem nebo dvěma jsem měla mlíka na rozdávání :grinning:
8. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Charlie, mi doktorka řekla, že mám nakojit a pokud nebude stačit, tak dokrmit. Když to tak bude každej večer, tak prostě klidně dát kaši, vykoupat a dokojit.
8. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
sun tak to je fajn, že už máš filípka doma a jak to babička zvládla? Myslím to noční vstávání :grinning:
8. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Holky vy to máte aspon dobrý že je dyštak dokrmíte ve flašce,ale co mám dělat já???
Já radši neodstříkávám,protože když jí přes den krmim po 2h a přes noc po 3h tak ani nemám co..a stejně jsme to pak vylévala,protože to s flašky pít nechtěla..
8. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
asi ty kaše vyzkouším :wink: Těžko říct, jestli u nás pomůžou, ale mě to už nepřijde normální, ještě před časem spávala od 20h a budila se klíďo až ve 4h nebo i v 5h a teď najednou bysme měli být co 2hoďky na nohách??? No já nevím, to moc nejde vydržet dlouhodobě :confused: Já jsem teď kupříkladu vyřízená, jsem spáč a tohle mě teda vyflusává :angry: Pak jsem protivná na celej svět a nic se mě nechce :zipper_mouth:

A nebo dneska večer zkusím nakojit a ještě ji dát flašku jak začne usínat :confused: Já si s tím prostě nevím rady :confounded:
8. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
A myslíte že když jí Nutrilon nechutnal že něco jiného jí chutnat bude třeba Sunar atd?Ale zas ten Nutrilon je nejlepší ne?
Jmiso ale to já takhle dělám že dám kaši,vykoupeme a pak jí ještě dokojim,takže by najezená měla být dost ale stejně se vzbudí po 3h hladová..
8. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
:confused: jo zvládli to perfektně vstával ve dvě tak mu dala najíst a pak po šestý, dneska jde máma na noční tak to měla jako trénink :grinning: hani tak to zkus tou stříčkou, ale při tohle množství co ted vypijou je to docela piplačka, ale když nic jinýho. holky tak koukám, že ta kojíci krize je tady nějaká nakažlivá, tak snad se to brzo zase spraví.
8. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
holky jak tak koukam, tak uz snad jen jedina plne kojim :sweat_smile: :confused: co to? my zatim v pohode, ale tukam tukam..
hlavne at mimisci prospivaji ale.. sabca usnula v 8, vzbudila se na kojo ve 2 a pak v 6, takze docela v poho, spala jeste hodku a od 7 do 9 si ji vzal tomas a byli spolu, ja jeste chrupkala :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
hani dneska to psala reni, že Káje nechutnal nutroš, koupila sunar a ten do ní padal, tak to vyzkoušej

sun tak to je krásný :slight_smile:
8. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Dobré ránko berunky :slight_smile:
Včera to byla totální nestíhačka :confused: dopo jsem vařila segedýn,dvojtou várku knedlíků,pudink a ještě pytlíkovala juniora a po o jsem s ním šla na prochajdu a pak rovnou k našim na oslavu :wink: no tam to taky bylo dílo :confused: jsem mu vzala pro jistotu flášu od Avent kdyby mu náhodou nestačili kozeny no a taky že mu už nestačily :frowning2: ale flášku od Aventu zaboha nechtěl-myslím že mu vadilo že tamtudy to teče docela rychle a u tý MAM se musí sám snažit :confused: no každopádně Radek sednul do auta a jel domů pro jeho oblíbenou fláděru a pak už to vyzunknul :dizzy_face: no to ale pak začlo chodit příbuzenstvo(myslela jsem že se tomu vyhnem a stačíme odjed než přijedou,ale bohužel) a jak viděli flášu tak to bylo jen a ty už nekojíš a proč atd. ....no chvilkama mi bylo i do breku(no jsem tele co? :sweat_smile: ) no a taky malej jak se tam nahrnuli všichni tak bojkotoval krmení a tak jsem se s ním přemístila k mladejm do klidu :wink: a ještě než Radek dojel pro flačku tak jsem Honzulku nosila páč měl samo chudinka hlad a pohupovala jsem s ním a to zase můj děda nehoupej s ním a když jsem ho krmila tak zase podepři mu tu hlavičku ať ho nebolí za krkem(samo že ji měl podepřenou,ale on to neviděl) a furt něco :confounded: a pak když už to tam bylo narvaný a já povídam že je tu na něj moc lidí tak zase tetka no to víš je nás moc a ať si zvyká :angry: no a to už jsme pak jeli naštěstí dom,ale si nadávam že jsme nejeli rovnou jak malýmu nestačilo kojo a mohl bejt klid :angry: :wink:ale pak usnul v autě a doma jsem ho nakojila a v postýlce krásně usnul a vydržel do 4 do rána :dizzy_face: :dizzy_face: no a za měsíc má děda 80 a tak fakt nevím jak tu oslavu zvládnem :confused: jít tam musíme páč jinak by mu to bylo líto :unamused: no ale to už taky bude prcek trochu větší a tak to snad bude víc v pohodě :wink:
Tak jdu dočítat :wink:
8. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
katy tak to je teda zážitek, já oslavy taky nesnáším a právě z těch důvodů co popisuješ. Ono je to u nás v podstatě to stejný. Na poslední oslavě to bylo tak, že to začlo v 17h, v 19h jsem s malou byla už doma a pak jsem ji nemohla zaboha uspat až do půl 12 :confused:
Fakt se mě to vyplatilo :astonished:
V prosinci má bába s dědou zlatou svatbu, tak to bude něco podobnýho. Má to ale být už od oběda, takže to bude myslím v poho, naobědvám se, projdeme se venku a pak už na oslavu asi nepřijdu :sweat_smile: a bude klid :zipper_mouth:
8. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Hani, tak to prostě je dítě od dítěte, pokud se Ti budí furt po třech hodinách od mala, tak to asi bude něco jiného než když mně a Charlie prckové spali a najednou to nejde.

Navíc se směju, že je odpočinek matky důležitý, což dost dobře při dvouhodinových intervalech kojení v noci nejde. Ono i přes den mám pocit, že jen cvičíme a kojíme, navíc cvičit máme tak hodinu a půl po jídle, tak to jako nestíhačka :grinning:
8. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.