• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Já mám mlíka zatim dost,aspon jí to zatim stačí z jednoho prsa,ale zas se nezasytí,nebo aspon ne na dlouho..ale z druhýho prsa už pít nechce jelikož má dost,tak je to prostě začarovanej kruh..
Teda Káto tos měla včera den,si musela být úplně vyřízená..
8. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Já kaši dávala lžičkou, je to matlačka, ale jde to.
8. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Charlie jj ať žijou oslavy co :confused: :rolling_eyes: no jo příště tam budeme mximálně do 18:00 a pak nazdar a jedem dom :wink: ale jak to budete mít odpoledne tak to bude v pohodě :wink: :slight_smile:
Jinak čumim jako blázen jak se tu ta mléčná krize rozrůstá :astonished: no jo prckové už jsou pořádný macíčci a naše mlíčko jim přestává stačit :pensive: já právě odsávam ještě v těch deset večír páč mlaďas vydrží upravidla minimálně do 3-4 do rána :wink: ale říkala jsem že večer ho nakojím a pak prostě dostane Bebu a bude to :wink: a to odstříkaný si necham pro jistoutu kdybych mi někdy v noci nebo i přes den nestačila tak ať nemusím cmudit UM :wink:
Sun teda první noc bez bobíčka :astonished: :wink: a jj to čekání na ostatní by mě teda taky sejřilo :confounded:
ááá už budeme kojit-no snad bude co :pensive: doufam že se tam něco za ty 3 hoďky naschromáždilo :wink: a pak jedu k našim na obídek byla u nich zabijakčka a tak počítám že bude vejslužka a minimálně do čtvrkta budu mít v kuchyni volno :grinning:
Tak pic mamulky a se ukážu snad odpoledne :wink:
8. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Jmiso ona mi spala tak první dva měsíce pěkně a dlouho ale od začátku 3.měsíce spí takhle špatně..
8. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Tak já taky ještě plně kojím andrejko :grinning: akorát nevím jak dlouho,myslím, že tím jak je Štěpánek velikej, tak mi už dlouho na mlíčku jen nevydrží a budu muset dávat nějakej ten dokrm. No uvidím...hrotit to nebudu

No ale vidím, že tu se dokrmy už pěkně rozjely...aspoň mi pak poradíte :grinning:

Katy, no takový rady a připomínky taky miluju, naštěstí to není u nás tak častý :sweat_smile:
8. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Jinak jj taky mi přiško k smíchu když všade psali že má maminka často odstříkávat-hlavně v noci a především hooodně odpočívat a spát :confused: :grinning:
Hani no bylo to na budku ten včerejšek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jééé a tď už musím fakt běžet páááá :wink:
8. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
No já zatím s mlíkem tak nějak vystačím, jen prostě večer mu to asi nestačí, ale může to být přechodný, uvidíme.

Někdy mě trochu štve, jak je správná cesta jedině kojení a když je krize tak kojit furt dokola, pomalu každou hodinu, ale zase, co žaludek dítěte, nemá pak šanci odpočinout si a jinej názor je prostě nepopulární.

Já teď kojím z jednoho, to tedy vždycky a druhý po kojení trochu odsaju, neodsaju moc, z jednoho mi to dá jen 10 ml, z toho druhýho 20-30ml, v noci to tedy bylo skoro 50, což mě rozesmívá, když si uvědomím, že jsem odsávala 120ml do 10 minut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
helulicku, tak to jsem rada, ze nejsem sama.. musim se priznat, ze uz me taky ale laka ji zkusit dat neco noveho :slight_smile: ale chci vydrzet, dokud to kojeni jde..
akorat prisel nam postou vzorek 1. kase nutrilon, tak jsem ji to zkusila dat, ale moc ji nechutnala, hodila jsem foto do albika.. ja mela kasi i ve vlasech
:grinning:
8. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
jojo holky, hlavně odpočívat a být pořád usměvavé, že??
8. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
no charlie, taky mi to porad nejde a nekdy jsem pekne nevrla.. :sweat_smile: ale to je asi normalka a mit porad usmev od ucha k uchu neni moc prirozene..
8. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
jó v krizi kojit každou hodinu, to je fakt směšný, když toho mlíka tam není nazbyt, tak kojem po hodině tam s takovou nebude nic už dopo a né až večer.

Andreasku já taky kojím plně, nutroš jsem dala zatím jednou jak jsem tu psala, jinak pořád dumám nad tím, jak to udělat, abysme zas v noci spaly trochu normálně, tak tu řeším UM nebo tu kaši a nevím co zvolit a co vybrat, prd tomu rozumím :confused:
8. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Teď jsem uložila malou do postýlky, tak jsem si lehla na gauč, je mě jakási zima tak jsem pod dekou, to je asi z toho nevyspání :confounded:
Za chvilku má přijet manža z fotbalu, no nemaj se ti chlapi líp?? :astonished:
8. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
mě stačí ty noci, kdy ho chytnou zuby a je hore po těch dvou hodinách, mezitím třeba nemůže usnout.....kdyby mi tak měl vstávat kvůli jídlu, tak mu určitě něco šoupnu. Protože, ikdyž nejsem spáč, tak je to fakt po několika dnech na palicu a kolikrát jsou fakt nervy našponovaný....

Jitu v tom máš pravdu..
Ono taky kojit každou hodinu není sranda...mě to třeba v období spurtů docela fest vyčerpávalo...pak ho zas bolelo bříško a bylo to furt dokola...
chtěla bych kojit minimálně do šestýho měsíce a pak kdyby mlíčko ubývalo, tak bych to nějak neřešila...
8. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
helu no vida a co když malou ty zuby bolí? A já si myslím, že to je hlad?? A pak ji přikládám zbytečně :sweat_smile:

Jak jsi poznala, že to byly zoubky?
8. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Já taky dokrmila kaší jen jednou, jinak jsem měla odstříkaný svoje mlíko.

Andreasku, nám ta kaše chutnala :grinning:

Alexovi teda prospělo i to, že mu dávám tu vlákninu na zahuštění obsahu žaludku, protože skoro neblinká a tak mu v břiše zůstane dost stravy.
8. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
no jednak má už dlouho fest nateklý dásinka, bílý váčky v pusině (dva veliký a zbytek jen trochu jde vidět) a má prostě takovej jinej řev, než když je hlad...usínání je problém, spaní přes den vesměs žádný....hlavně v noci se mi budí s hrozným brekem a nemůže pak třebas zabrat...těžko se to popisuje....mě taky chvilku trvalo, než jsem pochopila, že ho v noci v tu chvíli nebudí hlad, ale zuby....
8. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Andreasku, to je malá zmatlaná decentně. Já musím koupit y bryndáky s rukávama
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10121520
jako takovejhle prťavej bryndák, co má Sabča nám nestačí. Naštěstí ta vláknina je čirá.
8. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
jo a charlie, i když se píše, že při růstu zubů nemají děti tolik hlad, tak u nás to přes den i v noci bylo právě naopak :unamused: chtěl častěji prso (ikdyž podle hovňousků spíš jen pije) a ikdyž j mu dám čajík tak stejně za chvilku chce zas prso..no je to na palicu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 11:37  • Odpověz
:grinning: andrejko my taky zatím jen kojíme (tuk tuk) radši nic nepíšu ještě nedávno jsem si tu básnila jak spí do pěti a ted vstáváme kolikrát dvakrát za noc. jo kaše nám taky přišla poštou, ale nechám jí na potom, jestli budu dávat kaši tak bych asi prvně zkusila tu nemléčnou s mojim mlíkem. kačenko to jste si teda užili, tyhle rodinný sešloti jsou opravdu jen pro zlost.
8. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
Našla jsme v mrazáku MM odsáté 27.7 to už asi můžu vyhodit co? :confused:
Co vaříte dobrého?Já kupované jahodové knedlíky-trochu prasárnička,ale co tak občas zhřešit můžu né? :grinning:
8. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Ta kaše nám přišla taky,ale ještě jsem jí Sofince nedala..takhle bych potřebovala vzorečky i od UM nechce se mi kupovat to velké balení a pak to vyhazovat nebo rozdávat..
8. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
:grinning: hani no to radši vyhod, tak já dneska dělám hranolky a smažák + rybí prsty (rychlý zbytky z mrazáku) tak mě to zase háže ty smajlíky jen na začátek věty tak nic no.
8. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahoj holky,
tak u nás taky noc trochu zvláštní - večer byl děsně unavenej a vytuhnul při koju mezi 19.30 a 20 hod, ale nespal úplně tvrdě, tak jsem ho nechala na gauči a usnula vedle něho, přenesla jsem ho do postýlky ve 22 hod a on se probudil a začal řvát, tak ho Pepa choval a já se mezi tím osprchla a dala jsem mu taky napít - to nepil asi od měsíce věku ve 22 hod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a pak spal do 4 hod, kojo, usnul, ale kutil se v postýlce a cca kolem 5 hod se přetočil na bříško a začal kecat a pořvávat, tak jsem ho zkoušela uklidnit, ale oči jak v pravé poledne - prostě tenisáky, tak jsem ho vzala k nám do postele, každý jsme mu drželi jednu ruku, aby se nepřetáčel, byla jsem úplně grogy, povídal si a dělal bubliny, ale pak usnul, tak jsme spali takhle až do 8 hod - já teda na jednom boku a na ruce, tu jsem měla celou přeleženou :sweat_smile: ale jsem ráda alespoň za to :slight_smile:
včera jsme byli u našich - přišla tam bratrancovo asi 10 letá dcera - malej řval jak pominutej, nelíbila se mu - jsem byla pěkně naštvaná, že ji mamina neposlala pryč, když tam přijedeme jednou za měsíc a musí tam lézt ta holka - copak nemá rodiče a svoji babičku :angry: :angry: a když odešla, tak jsem malého nakojila a šli jsme do kočárku a spinkal 2 hodiny a pak byl miloučkej :slight_smile: takže si nedovedu s ním představit žádnou oslavu - Kači, to muselo být hrozné, u nás mě zase každý nutí do příkrmů, připadám jim divná, když jen kojím a nedávám ani ovoce ani kaši ani nic jiného - proč prý nedávám čajíček, už mě s tím všichni pěkně serou :angry: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
my se jdem přiživit ke tchánovcům - mají asi zelí :grinning:
8. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Andrej - já taky zatím jen kojím, ale přesně jak říkáš láká mne to.Musíme vydržet, hlavně v tomto období chřipek Laktační poradkyně říkala, že dokud kojím, tak by neměla nic chytit, že tím mají dobrou imunitu.

Kači a Kačenko - mne tchýně taky pořád radí a manžovi také, všich proč s ní tak třesete? nemá žízeň?, já dávala čajíček a ty ne? Proč jí zase převlíká? a já na to, protože je zima a je poblinkaná přece jí v tom nenechám.

No co Vám bude povídat, taky jsme se k vůli tomu minulí víkend s manžou nepohodli, ale kdo to má každý víkend vydržet. Jsem ráda, že tento tam nejedeme musí to ze mne vyčouchnout.

Jinak kojo je fakt umění, taky bojujeme.
8. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Pa Kačenko, my budeme mít norimberské klobásky mňamky :grinning:
8. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
holky my jdeme na obed, zatim papa :slight_smile:
8. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hanko, já myslím, že mlíko vydrží v mrazáku 4 měsíce. Zkusím to někde najít, nejsem si teď jistá.
8. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Tak náš mladej nějak už dva dny po sobě bojkotuje popolední klid :angry: Sotva člověk mu dá nějakej režim, chvilku funguje a pak ho začne bojkotovat...rarach jeden :angry:

Holky, a nevydrží v mražáku mlíčko až půl roku?? Já myslím, že jsem to tak někde četla....
8. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Hm, tak měl ještě hlad, proto se začal po půlhodině ozývat..ach jo, a pak se divím, že mi začal mrčet :sweat_smile:
8. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.