• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
já mám za to, že v mrazáku 3 měsíce. tak se ozvala opět nečekaně tchýně, jestli jí připravím malýho, že pojede vozit, že se staví tak za deset minut:( no přepadovka hadr. a to je ještě k tomu nachcipaná, v pátek mi píše, že je nast I dlá:slight_smile: a dneska chce jít vozit. mě z ní jednou asi hrábne
8. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
sun :grinning: to samé jako naše máma - taky od minulé neděle byla nachcípaná a tak k nám nejezdila, pak ve středu mi volal táta, že máma měla 38,5 stupňů teplotu a že šla do práce abych jí zavolala a řekla jí, že má jít k dr. nebo zůstat do pátku doma, tak jsem jí volala, samo, že k dr. nepůjde a doma nebude (ono by se to bez ní v práci přeci posr....) a ve čtvrtek přijeli k nám a máma na Marečka, že už se na něj hrozně těšila a nemohla bez něj být a hned ho chovala - připada jsem si jak ve špatným filmu :angry: :angry: :slight_smile:
8. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
už jsme doma z hodinové procházky v tom fujjj fujj počasí - mží či co to padá z nebe nebo padá mlha, sluníčko ani náhodou není vidět, prostě listopad jako vymalovanej :grinning:
8. lis 2009 v 15:30  • Odpověz
my se ted taky vratili z obeda a prochazky, je takova inverze, nic moc no, ale co bychom od podzimu nechtely..
8. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Já jsem v Jizerkách a je tu krásně, vůbec se netěším zpět do Prahy
8. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Možná si budete myslet, že už jsem s tím kojením hrozná, ale když ona řve, že má hlad a když jí přiložím, tak chvíli bojujeme než se přisaje a to se vzteká to je hrůza.

Zítra zkusím zavolat doktorce ach jo :frowning2:
8. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
ale kačí určitě si nikdo nemyslí, že jsi hrozná to je jasný, že tě to trápí, když tolik pláče, je super, že si tady takhle pomáháme a radíme navzájem. :wink: tak jsem tchýni říkala, že má ve 4 jíst a zatím nikde nikdo, no jsem zvědavá jestli budou chtít jít dál. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 16:05  • Odpověz
kat, a teče z toho prsa něco?
8. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Díky Sun.

Jitko, teče, ale po kojení už z toho skoro nic nevytáhnu. Ale nechápu když řve, že má hlad a pak to prso zase až tak moc nechce a řve u toho.
8. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
Tak my jsme taky zpět z prochajdy, ale nakrmit ji byl zas boj, ona dneska plače od rána, kojím co hodinu a půl a dokonce i mín než hodinu a stejně ne ke spokojenosti. Tak jsem musela udělat nutroš do flaše, bože to je mazec. Přiložím ji, ona saje, usne, tak ji oddělám, dám na krknutí, začne plakat a hledat, tak zas znova, přiložím, usne a nic. Když jsem ji dala flašu, tak ju vyzunkla jak nic, kdybych ji dala úplně plnou, tak ji asi taky dožahne. Holky já vám nevím, jestli to dělám takhle dobře. Ale aspoň spí a je klid, ale to jsme byli venku, tak to by spala i tak.
8. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
Jo jinak jsem taky zkoušela jestli mlíko teče a teče, ale těžko říct, kolik toho tam zbylo, to totiž mohlo téct mlíko, který bylo vytažený od malé, ale sát dál už nechtěla :confounded:
8. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
charlie - řekla bych , že má hlad :pensive: - Mareček taky teď po kojení plače, ale když ho budeme nosit, tak je v pohodě, řve, když leží na zádech, protože tak ležet nechce - tak taky nevím, jestli řve hlady anebo z nudy nebo proč? :frowning2:
8. lis 2009 v 17:02  • Odpověz
taky dnes kojíme po dvou hodinách nebo i dříve - teď to bylo po hodině a půl :sweat_smile:
8. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma. Mareček ještě dospává ve vajíčku. Nikdy jsem ho tak nenechávala, ale dneska jo, protože při předělání se vždycky vzbudil a to jsem nechtěla, protože byl unavenej. A spí už skoro hodinu :confused:.

Vidím, že řešíte kojení :frowning2:

Kačenko, náš Mareček taky někdy brečí jenom když leží na zádech a to je většinou z nudy. Nebaví ho hračky ani si povídat jenom chodit po bytě.

Kater, a nemáš třeba MS, že se ti tak oddaluje od prsa? To se prý chuť mléka mění.
8. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
jo s tou ms jsem to taky chtěla napsat, ani kolikrát nemusí být, jen by přišla právě v ten týden a taky to prý chut změní. tak jsem si musela udělat čajík, nějak mě začíná škrábat v krku asi na mě něco leze :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tchýně v tom bude nevinně, asi jsem si to dotáhla už z toho zpropadenýho sklípku :angry:
8. lis 2009 v 17:11  • Odpověz
kacen asi jo, nepřipadne mi to moc óká, když se budí po 2 hoďkách a přes den pije pořád, ale nikdy ne do pohody, dycky je křik...

blani taky jsem dycky malou vytahovala z vaja, ale když jsem pak zjistila, že se mě probudí a plače, tak ji už standartně nechávám tam a spí. Ale ono je to tak na čtvrthodinku, dýl tam snad ani nespala

sun a proč to vlastně v tom sklípku nedopadlo? Vím, že jsi psala, že to čekání na ostatní byla nuda...
8. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
Charlie, dneska spal fakt dlouho a i teď po koju si už drží očička, ale uspat se nám ho určitě nepodaří. Dneska se mi zdá být nějakej unavenej. Ale já jsem na něho otevřela okno.
8. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Já někdy, když se u prsa vzteká, tak si nad něj (leží na zádech) kleknu na všechny čtyři, aby mu to prso viselo do pusiny, on to roztahá a pak si opatrně lehnu. Občas to pomůže, ale ne vždy.
8. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
teď tu malej vřeští z postýlky - Pepa s ním dělal kraviny a pak ho odložil do postýlky, teď ho vzal na gymbal, tak jsem zvědavá, jak si vyhrajou - odpoledne se s ním na míči bál
8. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
jitu to někdy vyzkouším :dizzy_face:

kacen co to je gymbal?
8. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
charlii on to právě vůbec nebyl sklípek v pravým slova smyslu, sice tam vinici měli, ale byla to spíš taková restauračka alá sklípek :stuck_out_tongue_closed_eyes: žádný ochutnávky nebo tak, pak tam ještě hrál takovej šílenej harmoníkář no děs, vstávali jsme v šest takže v deset jsme s martinem byli zralý na postel :grinning:
8. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
čůůůůs...včera jsem šlápla do hovna a že to bylo pořádný :grinning: tak jsem šla vsadit sportku...uvidíme :grinning: :wink:
8. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
tak to je tutovka šmouly :grinning: já jsem ho zase vyjela předevčírem kočárem tak jsem včera čistila kola :wink:
8. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky.Tak u nas je to takto:
Chodi spat v sedm-osm vecer,nekdy se vzbudi az v 6rano,ted dva dny ve 4-to ji nakojim z obou prsou,pak ji jeste prekecam a spime dalsi 3hodky (jednou jsme vstavaly az v pul11 :sunglasses: ,tak dostane zase obe prsa,pak ma kolem 11-12 obed-tak ted papala mrkvicku (ne celou sklenku,ale na 3x)a to ji dorazim Bebou (150ml),pak vydrzi 4-5h nejist,jen dam caj, no a kolem ty 16-17h zase nakojim, pak je koupacka a nejak v pul sedmy dostane kasicku ve flasce - 210-250ml a chvilku blbnem a pak dam do postylky,nahodim dudel a usne (nekdy jeste blbne do deviti treba). Proste pohoda,ale kdyz si vzpomenu na 6tinedeli kdytreba dve hodky brecela a pak jeste pred mesicem se budila po 2h :stuck_out_tongue_closed_eyes:,je to ted zlato.
Jinak kase Nestle sice dela hrudky,ale ja nez to dam do flasky precedim pres cednik,takze tam nejsou a ta ryzova je moc dobra :wink: NUtrilon se micha dobre,ten hrudky nedela a ted sem koupila v DM tu jejich Babylove,pac stoji 49Kc kdezto Nutros a Nestle kolem 80Kc.
Mam pustenou Superstar,tak sem na ne zvedava. :wink:
8. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Čůůůs mamky :slight_smile:
Tak jsem přijela od našich s vejslužkou :wink: páč včíra byla zabijačka a tak nemusím minimálně půl tejdne vařit :grinning: :grinning: a ani péct jelikož jsem ráno dělala buchtu a pak se tchyňa přihnala se třema štrůdlama což byl teda div světa páč vůbec nepeče :confused: :grinning: a od mamky mam ještě medovník :wink:
Charlie gymbal=nafukovací míč takovej ten co jsme na něm blbly jako těhule :wink:
Šmoulo no doufám že se kdyžtak rozdělíš :grinning: je tam fakt balík to bys ani nestilhla utratit :wink: :grinning: :grinning:
Kači85 a co zkusit zavolat laktační poradkyni :wink:
8. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
holky tak ten vikend zase tak rychle utekl, zitra nam zas odejdou tatuldove do prace..
ja jdu zitra k zubarce, mam novou tady v praze primo naproti baraku, tak jsem zvedava.. sabinku mozna na tu chvili necham prababicce, no jeste uvidim..
ve ctvrtek pak jdem k pediatrovi, asi dostanem 2. hexu a jsem zvedava, o kolik jsme povyrostly :slight_smile:
kacenko, jak pise kacka, zkus brnknout laktacni poradkyni, za to nic nedas :wink: my zatim dobry, tuk tuk, akorat ten minuly tyden delala blbiny chvili, ale uz dobry..
jdu uz asi do hajan, cucela jsem na ten film s geislerkou, libilo se mi to :slight_smile:
tak dobrou noc holky, pa zitra :slight_smile:
8. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Díky holky, na tu laktyční už jsem myslela, mám jednu, ale je mi blbí jí zase volat znáte to ne. Jo MS očekávám, ale teď nevím přesně kdy už si to musím začít psát.

Už jsme doma a malá vypila 100ml a docela v poho tak jsem měla radost, od 21:00 chrupká, tak uvidíme jaká bude noc.

Tak holky díky za podporu a rady a dobroooouuuu nooooocccc
8. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tady je hnusně, prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mareček se na kojo vzbudil už v 10, potom ve 3 a v 6 a to jsme už aji vstávali, ale už teď má malý očička a nejspíš půjde spát. Taky bych šla :grinning:
9. lis 2009 v 07:14  • Odpověz
Hojky holky,
tak u nás opět cca po 3-4dnech klidu buzení od jedenácti po dvou hodinách :angry: ale s takovým řevem....já fakt nevím, proč ho ty zuby furt trápí a nic neleze?? :frowning2: :angry: :unamused:
9. lis 2009 v 07:15  • Odpověz
Heli, teda ti si "užíváš" :frowning2:
9. lis 2009 v 07:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.