• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No ke všemu v noci zjistil, že se už přetočí sám na břicho, takže se nám snad čtyřikrát za noc přetočil a hrozně u toho vykládal a prskal :sweat_smile:
9. lis 2009 v 07:40  • Odpověz
Heli :sweat_smile:
9. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
ahoj holky,
tak noc nic moc - spal cca od 1/2 9 do 1/2 2 - kojo a pak se vzbudil ve 4 - kojo ale už v posteli, takže pak spal u mě a v 6 hod už se zase ozýval, tak jsem ho nechala trochu poplakat do 1/2 7 a dala mu napít - skoro mi utrhl prso, usnul na 1/4 hodinky a teď už zase řádí - buď řve nebo ho musíme nosit, prďola jeden
:sweat_smile:
9. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
takže krize dolehla i na nás - dnes nám je přesně 5 měsíců
9. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
Kačenko, gratuluju k 5 měsíčninám :slight_smile:

Přišla mi konečně zavinovačka do autosedačky a asi su totálně blbá :sweat_smile: , ale nechápu, kam se dávají pásy, co se v případě potřeby má prostřihnout a kde jsou otvory na ručičky :sweat_smile:
9. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
dobré ráno holky,
tak koukám, že ty noci nejsou co bejvaly nikde :confused: my vstávání ve 2 to by nebylo tak hrozný, ale on nechtěl do 4 usnout :rolling_eyes: prudák jen. jo a k tý krizi ted jsem četla, že pokud má být ms tak díky hormonálním změnám může být mléka málo a trvá to prý cca 3 dny. kačí gratulace ke kulatým měsíčninám
9. lis 2009 v 08:24  • Odpověz
Holky, takže po včerejší noci, kdy jsme byli na nohách 5x, dneska super, usnula po 20h, kojo o půl 2 a pak až o půl 8 :dizzy_face:
A bohužel je to asi tím, že včera jsem ji dala nutroš + obě moje prsa, kdežto předtím pila jen ode mě a tak to dopadlo, museli jsme baštit tak často :confused:
9. lis 2009 v 08:28  • Odpověz
Včerejší superstar se jim fakt povedla, ty detektory lži, hahahaha, chudáci malí :grinning:
9. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
no já jsem z tý superstar moc neměla, jsem viděla jen bagarovou a bendika, pak nám spadl signál tak jsem šla spát. jo akorát jsem se tam lekla jandový :grinning:
9. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
sun tak dneska by to mohlo být na netu, já si to včera nahrála než jsem šla spát :astonished:
9. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak na Super star jsem se koukala,ty detektory lži byly fakt suprový jsme se museli smát. :grinning:
Jinak u nás spaní opět superní,vstával okolo šesté a pak sjme ještě spali do půl osmé.Teď tady nadává na dece.
Kačenko gratuluji marečkovi k malým narozeninkám,my jsme vám v patách :grinning:
Tak jak čtu ty vaše probdělé noci tak je mi vás líto holky,Vojtíšek už takhle celou noc spinká strašně dlouho,ale já nemám hladovce,vy máte hladové dětičky,my jsme výjimka :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky nakukuju po dluhe dobe jsem vas docetla tak s tim spanim vas lituju chudacci a s mlickem taky tak snad se vam to vsem upravi :wink: :wink: :wink:

jinak u nas se spi pokazdy do dvou a do sesti uz to mame zazity uvidime co bude po kasicce kterou budem davat na noc jinak tento tyden budem davat kasicku na obidek at si na ni zvykne tady je videjko
http://www.youtube.com/watch?v=H9nJv5Q9Uro

Jo a taky jsem dala foto byli jsme v atelieru udelat si rodinne foto kouknete do alba

a vcera jsme meli presne ctyri mesice pred 4 mesici me touhle dobopu prevazeli z JIPU na pokoj :wink: :wink: :wink:
9. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
nazdárek evíku, krásný fotečky a video super, taky u nás vedou ručičky :grinning: daník krásně roste letí to co? můžu se zeptat kolik stálo focení? my se taky chystáme už píšu tý fotografce čtrnáct dní mejl :sweat_smile: ale už se budu muset rozhoupat. :wink:
9. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
vyslo nas to na tisic korun mame 7 zaberu a cd s fotkama a pridala mi na to cedlo i ty tehu fotky takze si muzu kdykooiv dodelat fotku coz je fajn vzhledem k tomu ze me o skoro vsechny fotky obrali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
jinak dekuji sun za pochvalu jj leti to neskutecne s malynm je ted desna sranda fakt si uzivam kazdy den s nim je to uzasne
9. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
evci hezoučký fotky, nejhezčí je ta, kde jsou oba tví chlapáci nahulatí :wink:
9. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Jo a na fotky se taky šteluju, že bysme podarovali rodinu k vánocům :grinning:
9. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj Evi,fotečky moc krásné,my chceme jít taky s Vojtíkem ale nějak se pořád nemůžeme domluvit.A video taky super,ale moc mu nechutnala,co?My ted na oběd baštíme mrkev s bramborami a to mu moc šmakuje.
9. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Andrej - to je tím, že ty nekojíš a my se furt snažíme vydržet :grinning: :grinning: :grinning: je mi jasné, že kdyby dostal UM, tak spinká jak zlatíčko až do rána, ale chtěla jsem vydržet do těch 6 měsíců, když je to prý pro mimi to nejlepší, no, i 5 měsíců je krásných, když by to déle nešlo :sweat_smile: :pensive:
a kdo ví, kdy bych měla mít MS? už jsem ji přes rok neměla a nechybí mi :grinning:
půjdem dnes k dr. a poradím se s ní - a taky musíme ještě koupit nějakou UM nebo kaši pro Marečka - máme doma jen jednu skleničku mrkvičky a pak rýži s něčím a dvě skeničky meruněk z boxu z porodnice, a vzoreček kaše od Nurtilonu, co přišla poštou, a jinak nic :frowning2:
9. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj Evi - gratuluji ke 4 měsícům, fakt hezké fotečky, taky by se mi líbilo nechat se vyfotit od porfíka, ale nějak na to není čas :frowning2:
9. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
holky dekuju za pochvalu jj prave jsme se fotili i kvuli vanocum mame v tom i vanocni prani danik je obleceny jako santa http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3512186&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
9. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
no prave mu ta kasicka moc neejela nojono nova chut tak ji musi priit na chut proto mu ji budu davat na obed a az si zvykne tak ji budem davat na spani jinak stavicky miluje mrkvovou i jablecnou :wink:
9. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
ahojky evco, nadherny pfko! :wink: :dizzy_face:
taky bych rada neco vytvorila :slight_smile:
9. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
dik :wink: :wink:
9. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Kačito je mi jasné,že po UM se spí určo mnohem lépe,jenže mě Voojtík moc toho nevypije,si říkám určo bude mít hlad,ale ne stačí mu i ta troška.Však určo vydrž,není kam spěchat.Já jsem kojila nějak ty tři měsíce a jsem šťastná aspoň za toto,když dál to už nešlo.Ale jsem šťastná že Vojtík je spokojený a je to bez křiku.
Já mám krámy zrovna teďka. :slight_smile:
Jj ty skleničky meruněk máme taky,ale ještě mu lsdaké nedávám,na řadě je teprve zeleninka.Hold na to lepoší si bude muset ještě počkat.
9. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
kačí pravidlem to není, že po příkrmu vydrží celou noc, známý se budí kluk po kaši za dvě tři hodky :confounded: nebo vyzkoušet tu nemléčnou a přidat do ní mlíko, kdoví jak by to bylo. asi to taky brzo vyzkoušíme. i když mě nevadí, že se na jídlo v noci vzbudí mě vadí, že tam pak dvě hodiny trapčí a nechce usnout :angry:
9. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Blani a jakou máš tu zavinku do autosedajdy???máš tuhle?: http://www.e-broucek.cz/fusaky-zavinovacky-deky/emitex-zavinovacka-do-autosedacky-zimni-verze my máme tadytu a tak ti to kdyžtak můžu vyfotit jak jsem tam ty pásy :wink:
Evi pěkný fotečky :wink: sluší vám to všem pospolu :wink:
Heli koukam že vás malej soustavně ničí :confused:
Jinak naše noc:malej chrněl do půl 4 a pak se najedl asi jen tak tak páč nemohl chvíly zabrat no pak teda usnul asi v 5 a tak jsem taky šup do pelíšku a říkam si snad vydrží aspoň do 7,ale prd v půl 6 řev jako kráva :rolling_eyes: takže zase kojo a pak i dokrm rozmraženým MM a vydržel pak do půl 9 :dizzy_face: a teď ráno se chudinka nemohl pořádně vykakat :confused: páč asi jak měl 2 večery za sebou na dokm rovnou UM a né MM a pak UM :pensive: tak tlačil a plakal u toho a já jen odendavala šišky od prdelky a házela je do misky s vodou na otírání prdízny :sweat_smile:
9. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Sun to bych měla přesně tak,mě by nevadilo kdyby se Vojtík vzbudil v noci na to jídlo,přece ho nenechám hlady taky by mi nejvíc vadilo že potom hned neusne,takhle mi to dělal jak byl mladší,a vím že se na tom nic nezměnilo. :unamused: Prostě po jídel v tu ránu ožil a vůbec ho nezajímalo že jsou třeba dvě tři v noci. :angry:
9. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
tak v noci spát nebude a teď už chrní něco málo přes dvě hoďky. No aspoň jsem si navařila a trocha uklidila...s takovou to vypadá na prochajdu až po poledni....

evi, hezký fotečky

holky, vám tak závidím ten noční spánek :frowning2:
9. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
názdááár...ze sportky nic nebylo

včera jsem padla za vlast...malá kupodivu spala suprově- 20h - 2h -8h
Radek koupil jiný nutr omylem, ale asi je lepší než tamten na delší zasycení...asi byl na ni těžký si myslíme....

Jinak mam nemocný holky!!
Nicol má kašel a rýmu, teploty, tak je jak lemra
Nella má jen rýmu, koupila jsem odsávačku na vysavač a jako je super, malá čučela a neřvala, a krásně jsem odsála,až se ji kroutili voči :grinning:
9. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.