• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
=ú-.ůúlgbv fred vssssssxxgtrfcvd xedx dm \\}{.....od Nelinky :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:25  • Odpověz
ahojky nellinko, moc hezka zprava, dekujem a mej se s maminkou krasne a bud hodna! :grinning:
9. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojky holky, jak se máte po víkendu? u nás byly celej víken oslavy, babi měla 70. už mi to leze na nervy, furt se něco jí... pak mám vypadat:slight_smile: co je nového? já přemýšlím, jak natisknout nějaký peníze... musím malýmu koupit jídelní židličku a po vánocích novou autosedajdu... bože, to je něco s těma prachama...
9. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj jitu...

my měli taky oslavu celý víkend jsem tu jezdila jak hadr na koštěti.... nikola měla 10let

proč novou autosedačku?? je už velkej??
9. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
Šmoulo tak to je super že ti neřvala při odsávání :wink: Honzule by zbořil barák :sweat_smile:
9. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
ahoj šmouli, tak víš, o čem mluvím, co?
no, už je dost velkej a vajíčko mu je těsný na šířku. když ho mám na klíně v pololehu, tak si sám sedne, tak ještě počkám do vánoc, pokud to teda vydrží v té stísněné poloze:slight_smile: naštěstí ted moc nejezdíme, tak to není tak zlí. ale nějaká delší cesta by asi moc příjemná nebyla.
9. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Jitu, už taky přemýšlím nad autosedajdou. :grinning: Ale chci ho udržet ve vaju co nejdýl, ještě mu to není tak úplně fest, tak snad to ještě chvilku vydrží...jakou chceš? ty asi teda půjdeš do té 0-18 co?
9. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
no já se picnu, on furt chrní :pensive:
9. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
ne, vemem rovnou 9-18. chceme king plus od romera, dá se trochu polohovat. po těch vánocích bude mít 8 měsíců, tak to bude v poho. je top dost peněz, tak doufám, že nám nějakej pátek vydrží...
9. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
tak my taky budem k vánocům pořizovat sedajdu, my spíš skončíme skrz čouhající nohy :slight_smile: taky se bude platit to plavčo no bude to zase peněz o těch vánocích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
sun, přej nohy nevadí, ale hlavička ano. no, nevím. ono, když musím mít nožičky skrčený, tak to asi taky nebude žádná pohoda posezení, co? no, dneska jedu do města, tak zajdu do obchodu a poptám se.
9. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Jo holky je to děs s těma prachama co :confused: :confounded: a to si bemte že jsme ještě tu PPM stihli jen tak tak od novýho roku bude o nějakejch 20% nižší :unamused: ale na ty vánoce co kdyby třeba rodičové na autosedajdu přispěli?namýsto hraček :wink:
9. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
já jsem právěuvažovala že bych ji koupila taky na vánoce, něco dají naši a zbytek si doplatíme...chtěla jsem rovnou 9-36 evolvu 123plus od romera, ale tam by mělo jít dítě až tuším v devíti měsících, tak nevím jestlí nejít taky do kinga...na druhou stranu nevím, kdy nám Štěpula z vajíčka vyroste, ale když to tak vidím, tak asi brzy :sweat_smile:
9. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj.
Presne tak,couhajici nohy nevadej,ale hlavicka ano.My uz mame taky vybranou sedajdu,nasi nam ji koupej k Vanocum :wink:
9. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
andaro, a jakou kupujete??
9. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
tak už jsme hore...tak tři hodinky mi už přes den dlouho nespal :confused:
9. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Heli tak aspoň že se malej dneska vyspinkal přes den :wink:
9. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
Andaro, ahoj, ty nemáš albíčko? :grinning:
9. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
no to jo, teď tu zas dělá bugr, furt se točí a hrozně se u toho řechce :grinning:
ale kdy se zas vyspíme my :sweat_smile: :pensive: :confused:
9. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
tak náš malej mi teď vyžahnul obě prsa a byla to jen stovečka :frowning2: no nic, jedem k dr. a pak rovnou do lékárny v Nýrsku koupit něco na zub pro Marečka :slight_smile:
autosedačka nám zatím stačí, jen se tam Marečkovi nelíbí, když ho do ní dávám, to se většinou poblinká, jak je tam zkrčený :frowning2:
9. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
a o té jídelní židličce taky uvažuju, tu musíme do vánoc určitě koupit - líbí se mi fábula, ale ta stojí v Klatovech 3000 kč :confused: :sweat_smile:
9. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
holky taky uz premyslime o jidelni zidlicce, ale vubec nevim jakou.. mozna klasiku drevenou, ale libi se mi i ty plastove s polohovanim apod.. no nevim jeste..
9. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Tak jsme zpátky z prochajdy.

Kači, jo jo, tu mám. To bys byla moc hodná, kdybys mi to nafotila :sweat_smile: . Možná, když bych to zkusila naostro, tak by to nějak dopadlo, ale když jsem se na ní dívala, tak fakt nevím.
9. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Mně se líbí ty plastové, protože podle mě je líp omyvatelná, sezení je vypolstrované a dá se polohovat, ale manža chce klasickou, že se pak dá rozdělat na židličku se stolečkem.
9. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Andrej, bezva fotka, jak se Sabince sbíhají sliny na dortík :grinning: :wink:
9. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9315906&tab=1 tady je docela levná, asi ji koupím...
9. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
čus baby, tak jsem se právě naobědvala, zavolala mi babi, prý že se odpo zastaví, tak jsem ji vyvedla z omylu, že dneska se mi to nehodí at přijede zítra nebo pozítří, takový přepadovky nemusím :astonished:

Jináč jsem Veru dala v 11 do postýlky, přišla jednou pronést zázračnou větičku (Jitus ví :grinning: ) a spalo se hodinu. No super, bez skoro hodinovýho řevu jako posledně. Dokonce jsem se v klidu najedla.

Za hodinku bych se šla vyvětrat, kamoška jde se mnou, tak splkneme :slight_smile:

Jinak my máme ve vaju ještě novorozeneckou vložku a pohoda, sedačku už máme od tchýně koupenou do 18kg, ale jaká to je, to nevím.

A jídelní židličku už mám taky, od Chicca, je použitelná už pro novorozence, páčto je to polohovatelný i do lehu, takže bájo, u oběda je klid, kouká se na nás a tahá hračky, který tam jsou, takže spokojenost největší.

Takže se tu mějte krásně, odpo se určo zas zastavím, teď jdu trošku poklidit a dát si kafe :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
kaci diky, ta se podarila :grinning:
9. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
Tak zidlicku mame tuto,klasickou drevenou,ja na ty moderni plastovy moc nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: da se z ni udelat vysoka zidlicka a nebo zidlicka se stolkem :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25141407&tab=0 , potah mame zviratkovej :slight_smile:

Kacenko-album jsem smazala,stvalo mne jak se kradou fotky :angry: Takze je mam jinde a zaheslovany,pokud se chces juknout poslu ti do IP kde je najdes :wink:

Helu-sedacka vyhrala tato - http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q=cybex+pallas
9. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
andaro, a víš jak dopadla crash testech ADAC?
9. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.