• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani O.K.my teď jdeme na prošku a tak ti to pak odpo nafotím ju :wink:
9. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
já ty plastový řidličky taky nemusím, doma mám po nás dřevěnou, ale malej nesedí a nějak ho rkmit musím. ve vajcu to je už hodně nepohodlný a lehátko je už malý taky:slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
Kači, OK já počkám :wink:

Jituš, tak to i když už lehátko je malý, tak to je blbý, to je ta dřevěná fakt naprd :unamused:
9. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahojky..tak my měli dnešníé noc docela fajn,sofie se vzbudila ve 22h a probudila se až ve 4h ráno a pak v 7.30h takže super..ted spí v postýlce a já se jdu zkulturnit ve 14h jedeme k doktorovi jedu si nechat odstranit pihu na krku,Sofinku beru sebou nemá mi kdo pohlídat tak snad bude hodná..
Koukám že probíráte židličky,my budeme učitě kupovat dřevěnou,neteři jsou 2 roky a využívá jí neustále,mám vyhlídnutou tuhle..http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-scarlett-kombi-75-11-w-borovice-olse/
9. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Ja zatim krmim v lehatku-mam od Chicca :wink:

Helu-ADAC neznam,zkusim najit na netu ty crash testy. :wink:
9. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Aha ADAC jsou ty testy :grinning: :grinning: :grinning: takze se ptas na tu moji Cybex? Dopadla dobre,samy hvezdicky jako jedna z mala v tehle kategorii :wink:
9. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Hani, ta vypadá dobře :wink:
9. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Holky, co budete kupovat na vánoce za hračky? Já furt projíždím e-shop a furt si nemůžu vybrat :sweat_smile: . Nevím, co by ho mohlo bavit. Tak hoďte nějaké tipy, co jste kupovali nebo koupíte :wink:
9. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Cybex Pallas - Novinka! …Autosedačka s nastavitelnou šířkou, možnost instalace PROTI směru jízdy, velmi dobré hodnocení v ADAC testu.
9. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
blani já jsem mu koupila to leporelo pak ty navlíkací kroužky, ještě bych ráda sehnala nějaký kostky a pak vkládačku, našim jsem říkala, že by bylo dobrý mu koupit nějaký to odstrkavadlo s hracím panelem. jo a ještě mám ten nafukovací válec s rolničkou :grinning:
9. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
Blani já koupila toho mluvícího pejska,jí baví hodně hračky co vydávají zvuky,pak taky ty kroužky,vkládačku,hrající telefona ještě chci něco do vody..jo a včera jsme v Hornbachu koupili to puzzle na zem a super,jsme jí na to dala dnes deku,hračky a má svůj hrací kout..
Tak já doufám že po Vánocích už bude sedět,takže do ledna bude v lehátku a potom v té židličce-myslim při krmení.. :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Sun, díky. To leporelo se mi líbí už dlouho, už v těhu jsem se na něho dívala :grinning: . My máme od lamaze blešku a klokana. Jako líbit se mu to líbí, ale douho ho to nebaví. A nevím, jestli koupit zase nějakou takovou hračku nebo jenom třeba kostky, které "nic nedělají".
9. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Hani, v hornbachu mají puzzel ne zem :confused: ? Kolik stálo? Tam bych ho nehledala :sweat_smile: . Vkládačku mám jakousi půjčenou od známé a hudební hračku nemáme žádnou :pensive:
9. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
Blani měli tam menší za 199kč a větší to jsme vzali za 399kč mají to u koberců aspon teda u nás..
Sofie má takovýho hrajícího pejska a je z něho úplně vyřízená,pak taky z kolotoče a z takového natahovacího sluníčka prostě všechno co hraje se jí moc líbí..
9. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Hani, díky :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Kači, už jsem tu zavinku zkusila přímo do vajíčka a přišla jsem na to :grinning: . Tak to fotit nemusíš, díky za ochotu :wink:
9. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
čauky
tak my baly na očkování,dostala zas 2 injekce,ale byla statečná,plakala jen chvilku :sunglasses:
jinak máme 5920g ale 69cm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sem se dr ptala jestli je to normální,že tak rostem a prý jo :sweat_smile: :sweat_smile:
nutrilon malá pliva stále,takže zůstáváme u sunaru,je prý sladší a sama sem ho porovnávala s nutrošem a chuťově je fakt lepší
a už prý můžu dávat pomalu banán,jablíčko ať si zvyká na lžičenku a takyx si koupím nějakou tu kašičku na noc

jo a včera měla na noc 150sunaru a spaly sme jako za stara od20-5:00 super :dizzy_face:

a ještě musíme zajet na to plicní ukázet očkování tbc-sme tam ještě nedorazili tak dr říkala,že tam máme rači zajet
9. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
Reni, tak to je super, že to malá tak šikovně zvládla :slight_smile: . A míry má taky pěkné :wink:

Ještě jsem chtěla k tomu lezoucímu válci, mně přijde, že to musí při tom lezení zavazet. Aspoň jsem si představila, že ho mám před sebou a pomocí něho mám někam lízt, tak su víc na čumáku :grinning:
9. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
9. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
evcaa...my taky kukáme na pohádky ale na - bebe pohádky....spíš ji zaujmou barvičky :dizzy_face: a Daník už je velkej a pěknej!! :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
chudák moje nikča....musí mít roušku, kůli nelče, ale stejně to asi moc nepomůže, ale nedá se svítit...musíme to vydržet, holka jedna, furt leží a teploty habrujou nahoru dolů.....volala jsem dr ráno a prej at přijdu zítra, jestli nemá 40tky, páč tam v pondělí má plno dětí z víkendu z pohotovosti tak bysme tam dlouho čekali...je to děs!! :unamused:

já se ještě držím, ale mám taky furt ucpanej nos :confounded:
9. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
Evi, Daník je moc krásnej :slight_smile:

Šmouli, chuděrka :frowning2: . Ale aspoň, že si užila tu oslavu :sunglasses:
9. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
ahoj holky,
tak my byli s Marečkem u dr., je mu dnes těch 5 měsíců a vážil přesně 6500 g, takže za posledních 9 dní přibral 160 g. Tak nevím, jestli je to dost nebo málo, ale něco přibral, akorát že včera večer po koju z obou prsou plakal, tak jsem si to vysvětlila tak, že má hlad a tak jsem se ptala na příkrmy, tak UM prý dávat nemám, ale mám dávát na oběd zeleninku a na večeři mléčnou první kaši a pak i na svačinku přesnídávku a do konce 6. měsíce prý nevařit nic doma, ale používat kupované ve skleničkách. Jen mi nikdo nezodpověděl, jestli teda stačí dál jen kojit, kdyby neřval nebo už musím ten příkrm? :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:02  • Odpověz
Kačenko, krásná váha :slight_smile: . A říkala ti, proč nemáš vařit doma? Tak zkus kojit a tu kaši třeba jenom večer a později přidat oběd.
9. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
teda šmouly to je naprd, tak at se nikča brzo uzdraví. tak já jsem ted poklidila za chvilku pojede tatka s malým ven, jsem mu říkala jestli by nechtěl vyjet s kočárem a on že jo :astonished: klidně :grinning: a v šest jdu konečně na ten aerobik.
9. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
taky se chci zeptat proč nevařit doma?
my sjme byli dvě hodinky venku,Vojtík pak stávkoval v papání,vůbec nechtěl
Sun ty jo,ty už začínáš cvičit?Já jen tak doma,někde chodit budu až po zimě,stejně by se mi v takovém nečasu nikde chodit nechtělo :slight_smile: Jinak Vojtíška taky baví hrací hračky,máme hracího pejska tak možná toho co máš i Hani :wink:
Jo a Kačenko doktorka ti řekla že můžeš Marečkovi už dávat přesnídávky?
9. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
andrej já se právě snažím doma, jenže to flákám :sweat_smile: tak budu s kámoškou chodit jednou týdně, no teda uvidím po dnešku :grinning: jdu hledat nějakej trikot.
9. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
holky my byli venku tri hodky s malou pauzickou na kojo a zmenu, z kociku jsem malou dala do nositka a kapsy a vzala na voditko bellcu a sly jsme na prochajdu, bylo to fajn, sabinka v liliputi usnula, takze se ji tam fakt libi :dizzy_face:
9. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
Andrej mame stejny lehatko Chicco :wink: ja ho mam od svagrove pujcene.
Jinak jak si delala Vojtiskovi ty brambory,ja je dnes uvarila a rozmixovala s vodou a ono ji to vubec nechutnalo a to jsem tam dala i trosku maslicka. :unamused: Mama rikala at tam pridam UM a udelam jako kasi,tak nevim no.
9. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.