• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitko, myslím, že ty jsi včera psala, že si klekneš na čtyři k Alexovi a dáváš mu prso, včera jsem se
fakt zasmála :grinning: A dnes to tak praktikuju taky, je to jediný způsob jak jí nakojím, v náručí hystericky řve to je zvláštní že. Tak moc díky za TIP :grinning:
9. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
Jo dr. říkala, že když takhle řve tak mám 24 hod. odstříkávat a dávat z flašky to jsem zkusila jednou, je to fakt náročný. Ale takhle na čtyřech to zatím jde, tak zatím nemusím :slight_smile:
9. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Blani jsem si říkala že na to přijdeš než se sem dostanu :wink: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
Terez já ty bramborky rozmixovala s jeho mlíkem,no abych pravdu řekla samotné mu taky moc nejely,ale teď to baští s mrkvičkoua to mu moc šmakuje,otvírá pusinu,jako kdyby mě chtěl sníst :grinning:
9. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
katerino a co vleze? to nezabira?
9. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Andrej: půjdeš na čtři nad ní a vlastně jí dáš prso z výšky, ona leží na zemi.

To je jediný jak nakojím v nářučí mi řve.

Přidala jsem dnešní foto s naším hafanem, fakt skvělí
9. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Kači :grinning:

Toho mýho kluka dnes nic nebaví :frowning2: . Teda baví si ho hrát max. 5 minut a pak už ne :unamused:
9. lis 2009 v 18:09  • Odpověz
Kater, to je boží fotka :sunglasses:
9. lis 2009 v 18:10  • Odpověz
Díky, máme z toho radost, a pořád jí hlídá a když brečí tak pro mne přijde, fakt je úžasnej :grinning:
9. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj, jen nakukuju, mám tu do zítra ségru, tak nestíhačka.

Jen jsem prolítla a nechápu, proč nevařit doma příkrmy. Jinak to s tím že začít spíš přikrmovat než dávat UM mi řekla dr. též.

Zase pádím, čusky busky.
9. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
nevařit příkrmy - prý v těch kupovanejch je víc vitamínů a je zaručená kvalita oproti těm vařenejm doma :pensive:
9. lis 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky,tak už jsme zpět doma,Sofča je nakrmená,vykoupaná a leží v postýlce,zatim nespí..byla moc hodná,na setřičky se pořád smála,akorát cesta metrem děs běs,už zas dlouho nepojedu,zlatý auto..
S těma příkrmama mi to taky neni moc jasný,já chtěla vařit doma a je mi divný že zrovna doktorka řekne že kupovaný je lepší to čumim.. :astonished:
My jdeme na očkování zítra ráno,jsem zvědavá kolik Sofie váží..
9. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
hani kam ze jste to jely? metrem ja ani nejezdim, spis tramvaji, ale taky se to snazim omezovat, hlavne ted..
katerino pekna spolecna otka s hafikem :slight_smile:
jitko papa.
kacenko to fakt jo s tema vyzivama? to bych nerekla..
9. lis 2009 v 18:43  • Odpověz
ahoj kočky, takže radí doktorky spíš dát dětem kaši nebo jako mrkvu jako příkrm???
9. lis 2009 v 18:44  • Odpověz
Andreasku ze Zličína na Můstek,ale tam neni výtah takže pěkně po eskalátorech :angry:
Charli zítra jedu k doktorce tak se zeptám,,ale myslim že co doktor to jinej názor..
Tak jsme doma zas samy, kouknu na Superstar a jdu spát..
Evcaa Sofinka taky kouká na telku,je to sranda jak to pozorují.. :slight_smile:
Katerino pěkná fotka s hafíkem,máte supr hlídače :wink:
9. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
hani tak se zeptej co je lepší, když mlíko sice je, ale k večeru míň, jestli dokrmit UM nebo dát radši kaši :sweat_smile:

Díky moc, já blbka jsem dneska volala k dr. ale nezeptala se na toto, tak at tam nevolám zas :wink:
9. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
ahoj holky, tak my máme od minulého týdne trablo s pc a o víkendu to nějak vygradovalo, tak bude muset chudák do opravy, ale kamarád nám půjčil svůj, tak jsem ráda. Co je tady nového?
9. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
hani tak to byla docela streka..
ahoj evulko, u nas vse pri starem, dnes jsem byla u zubaka a mam pry krasny zoubky, tak jsem rada
:grinning:
9. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
andrej: tak to se o mých zubech říct nedá :grinning:
9. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
Tak jsem právě otevřela krabici hraček které jsme objednala Sofince k Vánocům,ten mluvící pejsek je fakt krásnej,jsme zvědavá jak se na něj bude Sofinka tvářit..jako dárek mi poslali asi 2cm vojáčka no prostě mega kravina,takže Sun nemusíš být smutná,že sis zapoměla napsat o dárek,kdyby tam dali jednu plenu tak by mi udělali větší radost,tohle je fakt jak kravina s kinder vajíčka..
9. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Teda holky kde jste kdo?Si nemám s kým povídat,Sofinka spí a Rozárka toho moc nenamluví :sweat_smile:
9. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
já tu jsem. :wink:
9. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
a teď zase nikde nikdo :grinning:
9. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
hani, tak rozarku pomuchlikuj :grinning:
my se ted nabastili, delala jsem veprove pecene s cibuli a syrem a k tomu brambory a zeleninova obloha mnam a ted si dame nejakou sladkost k caji a asi budem cucet na dr. house, ale jde az dyl, do te doby jeste musim umyt nadobi, vykoupat malou apod..
9. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Já jsme tady akorát jsme si četla na jiné diskuzi o příkrmech..
Andreasku vy koupete takhle dlouho,to je Sabinka dobrá že takhle vydrží,to Sofie už má hodinu půlnoc a od 17.30h už většinou bývá protivná..
Já jdu koukat na SS jsem zvědavá kdo vypadne..
9. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
teda hani to je fakt super dar :rolling_eyes: si asi z lidí dělají srandu ne? tak já jsem přišla před chvílí z toho cvičení malej je umytej najedenej a chrní no tak se mi to líbí :grinning: budu chodit asi pravidelně, i když se asi zítra nehnu :sweat_smile: taky budu čučet na superstar.
9. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jééé tak koukam nikde nikdo :confused:
Tak prcka jsem nakojila pak dostal mražené MM a pak jeeště na dopucnutí trochu Beby a pak ještě kňučel v pelíšku tak ještě párkrát cucnout z lahváče a při dalším kňourání už dostal jen dudlu :grinning: jó a odpo v 5 my vytuhnul u kozy :dizzy_face: :dizzy_face: to už se fakt dlooooouuuuho nestalo :slight_smile: a tak jsem ho nechala spát-byl tak sladkej :dizzy_face: a spal půl hoďky :wink:
Jinak holky nevím jestli jsem to tu psala,v lékárně se dá koupit pytlíček Nutroše s jednou dávkou :wink: stojí asi 10-15 kč :slight_smile:
Evulko máte hodnýho kamaráda :wink: :grinning:
Andreasku téééda koukam že si pěkně dáváte do nosu :wink: takový dobrůtky :slight_smile:
Sun teda to je servis :slight_smile: to budeš chodit na cvíčo už jen kvůli tomu :wink: :grinning: :grinning:
Hani teda to je fakt dárek :unamused: to si dělají srandu ne? :confused:
9. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
tak jsem se opět přesvědčila, že superstar mají v rukou pubertální pipky :angry: už na to nekoukám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo kačí ten nutroš mám jen jednodávkovej pro sichr :wink: je to dobrý. teda kačí ty máš dost velký zásoby mm v mrazáku, to já tam mám tak 10 dávek :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Teda Káto tys musela mít pořádnou zásobu MM v mrazáku když ho máš pořád čim krmit,to já nemám v mrazáku ani kapku..
Tak SS mi pěkně zklamala,je vidět že na to čumí jen holky,které posílají hlasy těm svým modelům,protože ta Leona zpívala fakt krásně..superstar by asi nebyla,ale dneska měl vypadnout někdo úplně jiný..
Holky srandu si bohužel nedělám,já se taky těšila co pošlou když jsme u nich nakoupila za 1500kč a oni poslali takovou pí....která už skončila v koši.. :angry:
O tom že se v lékárně prodává jen jedna dávna Nutrilonu jsem nevěděla,tak super hned si to koupim,aspon nebudu muset doma mít obr balení...
9. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jsem někde viděla test kupovaných příkrmů a moc mě to nepřesvědčilo. Osobně mě nepřesvědčuje ani složení většiny z nich, takže my budem vařit :grinning:
9. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.