• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie, pokud prdne voda jako mně, tak není co řešit. Ale i v bolestech bych pak poznala, kdy už jet, si tedy myslím.
1. črc 2009 v 08:25  • Odpověz
tak hříbků máme dost martin byl o víkendu dvakrát, ale mě to spíš baví sbírat :grinning: reni taky budu držet palečky. koukala jsem malá bude mít dobrý datum 7.7. :wink: tak malej vypadal jako, že bude každou chvilku vstávat tak jsem mu odstříkala a on pořád chrní no taky dobře. budit ho nebudu dalo to takovou práci ho uspat. :wink:
1. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
sun: taky mi to baví sbírat houby, ale teď nevím nevím, jak bych to už zvládala, když mi dělají problém ponožky. :grinning:
1. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=dY5vnMpymqE

ahoj holky mrknete sem je to mily :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
tak sabinka pomohlka dokturkum jo tak doufm ze uz to maj holky za sebou ja zacinam byt mirne na nerviky ale porad to jeste jde asi nejsem az tak nervni protoze uz se na danika tesime
1. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
evi: krásný, tak jsem si hezky zabulila :dizzy_face:
1. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
evi: to já bych byla taky nervní jako pes. Neboj, dneska to už uteče a zítra nástup a třeba to dopadne jako u Andreky, aby se Daneček na poslední chvíli nezačal drát na svět sám. :wink:
1. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
jj vse je mozne uvidime :wink: :wink: :wink: :wink:
1. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
evi, přesně tak dopadnout to může různě, uvidíte :wink:
1. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
hlavne at to dopadne dobre nam vsem co jsme jeste 2v1
1. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahoj kočky jé tak koukam že Andreasek už to má možná za sebou :slight_smile: to jí budu muset napsat sms :wink: a jak jináč,nějaké nové mimi?????už jich moc nezbejvá co? :grinning:
1. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahojky.
Tak na Andrejku moc myslim, hlavne at ji neboli to siti-toho se snad nejvic bala :wink:

Normalne holky, jsem 5tydnu po porodu a asi uz jsem to dostala!Uz jsem jen trosinku spinila a najednou zase krvacim a trosku me poboliva podbrisek, tak snad je to OK. :confused:
1. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
Andaro a ty plně kojíš?
1. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
A jak dlouho po porodu padaj stehy?
1. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
evi: to jo, to si taky přeju. :wink:
1. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Miso-jj kojim, jen obcas vecer dokrmim Bebou (mam hladovce),ale jak kdy, nekdy ji staci jen ode mne :wink: A stehy ani nevim kdy mi vypadaly, sem to nejak neregistrovala,ale jizvu uz mam zahojenou.
1. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky holky,snad to už má Andrejka za sebou :wink:
Konečně to vypadá,že bude pěkné počasí.
Ty stehy vypadají?Já myslela že se vstřebají
1. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Andrej, podle mne vypadaji ty vnejsi a vnitrni se vstrebaj. Ja jsem koukala, tak jsem mela ty stehy bily :wink:
1. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Jmiso mě vypadnul zrovinka ráno jeden steh :wink: :grinning:
Tak jsem psala Andreaskovi a nic :confused: jé si to dovedu představit jak chudinka trpí :unamused:
1. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Jeee ahoj holky, tak to včera byla opravdu plodovka u Andreaska a to už je tedy nejspíš Sabinka na světě :slight_smile:

Moc držím palečky :slight_smile:

Tak koukám, že já z Vás jsem vlastně poslední na řadě :pensive:
1. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
kat: asi budeš poslední no. To máš jedno :wink:
1. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Asi jo, jen budu asi už taková nervózní, když vy všichni už budete mít mimča a já budu čekat. Straší, že by to mohlo být u mne dřív, ale zase Hanku taky strašili a pak přenášela. :slight_smile: Tak se to nedá vůbec odhadnout
1. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
kat: třeba porodíme nastejně. To se stejně neovlivní,až se bude chtít Kačence ven, tak prostě půjde, to samý s naším Davčou :grinning:
1. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
jo jo, pravda pravda
1. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
autor
ahojík holčiny, kokám, že se nám na svět chystá další mimi :slight_smile: , držím Andreaskovi palečky, ať je to rychlovka :wink:
kat85: včera u Apo v pohodě, byla jsem tam teda celé dopoledne :unamused: , nejdřív monitor, prcek se tam mlel, vůbec mi sestra nemohla nandat ty pásy na připevnění monitoru, břicho mi lítalo sem tam.... :grinning: , pak ultrazvuk, vše OK, máme odhad váhy teď 3400 g (+/- 300g), tak doufám, že už teď nemá prďolka přes 3,5 kg :confused: , na příští kontrolu jdu klasika zase v úterý 7.7. :wink: . Jak jsi dopadla včera Ty?
1. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
kat: a malá jak reaguje na bouřku? Davídek se boulí jako blázen :grinning:
1. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Dneska bude pěkné vedro, už teď je tam k padnutí. Jsem v práci, udělala jsem výplaty, tak asi půjdu zachvilku domů.

Jeee zrovna přijel pan doktor co mi to domlouval v porodce, tak ho jdu pozdravit.

Už nechávám pc zapnutý skoro celý den, abych na Vás mohla mrkat, je to už snad závislost :grinning:
1. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
kat: taky mám závislost, to je hrozný. :grinning:

U nás bude taky pařák a večer beztak zase bouřka.Teď je to každej den to samý
1. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
holky, ani mi nemluvte o boulení, včera v 5 odpoledne mě zničehonic začalo bolet břicho, fakt zase fest (to už jsem tady jednou psala, asi zase poslíčci), břicho tvrdlo, Anetka mě přemluvila, že chce na chvíli jít na hřiště, máme to kousek od domu, tak jsme šli, tam to šlo celkem, ale zpátky jsem myslela, že nedojdu :unamused:
Jak to u vás vypadá, to boulení? Mě se vyšpulí někam do strany nebo dopředu břicho a tvrdne, a docela to i dlouho trvá, než se to dá do původní polohy :sweat_smile: . Je to dost nepříjemný, mno vzhledem k tomu, že bouřky mají být na denním pořádku, se máme na co těšit, boulení zdar :grinning: :confused:
1. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
katul: jojo nějak podobně, někde se vyvalí a tvrdne mi bříško. Mám třeba bouli na jedné straně a na druhé rovina. Takže mám z bříška pěknou šíšu. :grinning: Já tohle měla v pondělí, jak jsem byla u toho očaře a ještě na monitoru. Celý dopoledne jsem byla na nohách a myslela jsem, že mi Davídek vypadne. :astonished:
1. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.