• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Hani-jakyho pejska mate,my mame mluviciho tohoto,dostane ho k Vanocum: http://www.zbozi.cz/p13896-mattel-mluvici-pejsek/?q=mluvici%20pejsek&sId=JecWjunzwQ0_cKanWNg0&r=hint
9. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
Holky nééé žádné železné obr zásoby,žádný plný mrazák :grinning: malýho kojím naposledy v 7 a pak odsávam kolem 10 a to tak těch 100-120 milíků dycky odsaju :wink: no někdy to trvá i hoďku,ale co bych pro něj neudělala :wink:a tak aspo 2-3 pytlíčky dycky v mrazáku mam :sunglasses:
Honzulka se před chvilkou ze spánku rozplakal :confused: a začal si mydlit očička až jsem mu je musela dát pod deku,ale už zase spinká :slight_smile: asi se mu něco ošklivého zdálo nebo se probudil a nemohl zabrat :confused:
9. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
holky dobrou noc, cucela jsem na house.. papa zitra :wink:
9. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz
Nazdárek maminky,
tak u nás noc stejná, opět nic moc :frowning2:
10. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
Přeji všem krásnej den :dizzy_face:
10. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
dobré ránko,
tak my kojení ve 3 to není tak hrozný nejvíc mě štve pak to uspávání :angry: prostě bude řvát a dřív jak za dvě hodky neusne :confounded: dřív jsem ho nechávala spát u nás v posteli, ale ted jsem se na něj tak naštvala, že jsem ho šoupla zpátky do postýlky a nechala at si dělá co chce, dudlík jsem nahodila jen třikrát a pak jsme usli, jen nevím kdo dřív :sweat_smile:
10. lis 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ránko holky,tak Vojtík usnul v os¨um a probudil se o půl čtvrté dostal napapat,a to mu říkám,je ještě brzo takže žádná anše postel,tam ke mně chodí až po šesté,takže šup do postýlky,a čuměla jsme jak byl hodný,za chvilku spal.A spí ještě teďka,ale počítám že za chvilku z ložnice už něco uslyším
Ohledně té Super star,taky si myslím že se na to koukaj jenom puberťačky,ale taky si myslím že si to leona způsobila trochu sama,když v novinách prohlásila že se žádnou super star stát nechce chce se jenom zviditelnit.Sun tak jaké bylo cvíčo? :wink:
10. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak u nás noc v pohodě. Kojo o půl 1, o čtvrt na 6 a pak jsme ješetě spali do 8 :sunglasses: . Včera po večerním koju v 7 byl čilej jak rybka, furt tady vykecával - to už bylo hodněkrát a pak o půl 9 vytuhl u prsa :slight_smile:
10. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
andrej cvíčo dobrý, byl tam hlavně aerobik než nějaký posilování tak v pohodě, protože cviku typu sedy lehy fakt nemusím :sweat_smile: doma bylo všechno v pořádku, když jsem dorazila tak to bylo fajn, příště si půjdem asi po cvíču někam sednout tak se těším, nemusí být pořád pryč jen ten náš tata :grinning:
10. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
už tam brebentí idu,pak se zase zastavím :wink:
10. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Jo, s tou Šenkovou je to fakt škoda, zpívala dost dobře :slight_smile:

Sun, jasně, jen si vyraž :wink:
10. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
jo jsem se tak soustředila na ty kroky, že jsem ani na prcka nemyslela :sweat_smile: je to super si občas vyčistit hlavu. tak jsme ted od sedmi blbly ted jsem ho dala do kočáru a už spí :grinning: no proč to takhle nejde i v noci :rolling_eyes:
10. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahojky, tak u nás v 8 jsme usnuli, ve 23 vzhůru manža jí dával dobrou noc a ona se vzbudila, tak kojo, pak ve 3 a v 7, tak docela dobrý.

V noci kojo super úplně bez řevu, tak uvidím zas dnes přes den, jááááááá nechciiiiii bojovattttttttttttt!!!!! :sweat_smile:
10. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
U nás noc super luxusní vstávačka v 5 a pak až v půl 9 :dizzy_face: :dizzy_face: takže jsme oby vyspinkaný do růžovoučka :grinning:
Sun a nemá pak ještě třeba trochu hladík???malej jak se na noc nebo v noci doslova nepřežere tak taky ne a ne zabrat až třeba po hodině :wink:
10. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
ahojík holčiny!!!!!
strašně moooc vás všechny zdravím....a po dlouhatááánské době k vám nakukuju :slight_smile: .
Máme se celkem dobře, měla jsem nemocné dětičky, takže nestíhačka ničeho... :confounded: .
Anetka dostala před měsícem neštovice, no a co čert nechtěl, malý je dostal před 10 dny taky, takže my jsme minulé týdny trávili léčbou pupínků :pensive: . Ale už jsou oba v pohodě, malá to měla horší pupínek vedle pupínku a skoro 39 horečka, ale Luky měl (nebo ještě teda má) cca 30 pupínků, už se mu pomalu vylupují, ale hlavičku si pořád ručičkou snaží drbat :pensive: .
Tak doufám, že už se taky snad zapojím do vaší debaty :sweat_smile: .
Vložím nějaké fotečky, abyste viděli jak jsme vyrostli :slight_smile: :wink: .
Jo, s kojením je to občas honička co? Já zatím jen kojím, na 3 měs. prohlídce měl 6150g a 61 cm, tak mudr. říkala, že prospívá, tak snad zatím v poho, přes den kojíme tak po 2,5 - 3h a večer většinou usíná až kolem 21h a vydrží většinou do 5-6h ráno, takže to je super, hlavně, ať mu to tak vydrží :grinning: .
kat85: super fotečka :wink:
10. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
no mě se právě zdá, že mi už u toho prsa usíná, pije dýl jak čtvrt hodky, pak ho třeba hladím po hlavě, aby usnul tak to vypadá nadějně a za pět minut začně mávat rukama a vztekat se :angry: hlady si myslím, že by řval hned jak ho od toho prsu odtrhnu. no zítra to zkusím, aby usnul alespon u prsu, jen abych dřív neusla já :grinning:
10. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj Katulen :slight_smile: téééda tak to jsi měla docela honičku co? :confused: tak teď už to má aspoň Lukánek za sebou :wink: a těšíme se na fotečky :wink:
10. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
nazdárek katulen, ráda tě vidím :slight_smile: už jsem si říkala, kam jsi se poděla. tak to je teda nepříjemný ty neštovice, ale alespon to máte už za sebou :wink: určitě vlož fotečky, at se na lukáška kouknem. jé a krásně spíte, to my jsme taky kdysi :sweat_smile: no ale už si nestěžuju mohlo by být hůř. :zipper_mouth:
10. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Katul. no to je super,že jsi se přišla mrknout :grinning: Díky hafan je skvělej :slight_smile:

My máme 4800g,takže Vás všechny doháníme :grinning:
10. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
to je pravda, že jednu s dětských chorob už máme za sebou :wink: .
Malého vyfotím přes den aktuálně :wink:
10. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
Katul: Lukášek je krásnej velikán a s Anetkou jim to sluší :grinning:

Ať mámte brzo po neštovicích :wink:
10. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahoj Katulen :slight_smile: , tak aspoň má Lukášek ty neštovice za sebou :slight_smile:

Sun, tak když ti usne u prsa, tak jak se pustí, tak mu rychle šoupni do pusinky dudlíka a ještě si ho nechej chvilku u sebe nebo tak usněte oba. Já musím u Marečka ještě ležet, jinak by se probral. Teda v noci ne, to usne hnedka tvrdě, ale u toho večerního jezení-dudlání jo.
10. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Teda holky to stejně budě mazec co ty dětský nemoce :confused:
10. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Kači, to máš pravdu. Už teď se toho děsím.

Jak se prcek napapká, tak půjdeme ven.
10. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Katy ahojky vítám tě po dlouhé době mezi námi.Ty jo tak neštovice,ale jak píšou holky,máte to za sebou
:wink:
moc to tvojím dětičkám sluší :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
dobré ránko, holky. koukám, skoro všechna mimča spala pěkně:slight_smile: já jdu dneska ke kadeřnici, už se těším. v neděli jdeme na vítání občánků, tak ať trochu vypadám:slight_smile: Šimonek mi račíná trochu dračit u usínání přes den, ale tak nějak to vždycky zvládnu. jen mě u toho tečou nervy:grinning: je to liška. ráno se probudí a povídá a povídá:slight_smile:
10. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Jitu jé takže budeš super čuper mača na vítání :wink: :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
musím se udělat starší. už mě neba ty pohledy starších na "mladou holku s mimčem" a taky mě se.e ukazovat všude občanku. nemůžu koupit ani víno, pokud nemám občanku. a všichni mi tykají:grinning:
10. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Jitu fakt? :grinning:
ale na těch fotečkách ještě z porodky mi taky přijdeš mlaďunká
a jaký účes si budeš dávat?
Jsem se koukala na Šimonka to je pěkný puclík,kolik už váží?
10. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
Jitu :grinning: :grinning: tak to jsem na to líp :wink: aspoň vypadam že mam už 18 za sebou :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.