• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
já nevím, nechám si to sestřihnout, mám už dost dlouhý vlasy a chtěla jsme melír, páč manža a Šimonek jsou úplně bílí, tak ať k nim pasuju,a le bojím se, jak budu vypadat. mám dost tmavý vlasy. kadeřnice je kámoška, tak sned mi poradí:slight_smile:
ve čtvrtek jdeme na poslední dávku hexy, tak nás bude i vážit. jsme zvědavá, kolik váží. ale tak 9,5 určitě:slight_smile: jednou jsme byla s Tomem v baru a on kupoval pivo a číšník chtěl po mě občanku, i když to kupoval Tom. Asi vypadám krom mladě ještě podezdřele:grinning:
10. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
Jitu tak snad ti neudělá úplně blond melír :wink: spíš asi nějakej světle hnědej :slight_smile: doufám že pak hodíš fotečku :wink:
10. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Tak jsme doma z prochajdy. Nezlobila bych se, kdyby ještě dospával :grinning: . Ale tušila jsem, že nebude, protože bývalá učitelka se na něho dívala a ho vždycky vzbudí mluvení. Takže ten spánek potom už byl takovej nijakej.
10. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojky..tak jsme byli dnes dopoledne u doktorky,bylo tam šíleně narváno,takže jsme v čekárně čekali přes hodinu :rolling_eyes: Sofinka ze začátku v pohodě,pak už jí to nebavilo,takže do ordinace šla rozmrzelá,protože měla hlad a chtěla spát,takže začla řvát dřív než dostal pigáro..jinak má 5700g a 63cm,večer mám dokrmovat kaší,jelikož přibírá málo za měsíc 350g,takže mám dát kaši ta je kalorická,spát prej po ní bude líp ale až tak po měsíci,jinak příkrmy mrkev atd,mám dát až za měsíc,zatim jen tu kaši..dala mi i nějaký letáky o příkrmech atd,tak to večer proštuduji,moc sem si s ní nepokecala,protože Sofča plakala..
Joo a dneska ráno jsem se stala tetou,malej Péta se narodil v 6h,měří 50 cm a váží 3500g,ségře praskla ve 4h ráno voda,v 5.30h dojeli do porodnice av 6h už byl malej na světě,ségra říkala že myslela že už nedojedou,že porodí v autě..tak to měla aspon rychlý,ani zapotit se nestihla..
10. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
Hani, krásně Sofinka váží :slight_smile: . Takže už máš dávat kašičku? Tak pak napiš, jak ji chutná. Budeš dávat asi lžičkou, co?

Tý jo, ségra už porodila? Tož to uteklo :confused: . A pěknej klučina teda :slight_smile: . A kde bude bydlet? U mamky nebo s přítelem (jestli má, jsem to zapomněla). Ale měla to myslím nějaký divoký, že.
10. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jo, a porod měla teda supr rychlej :sunglasses:
10. lis 2009 ve 14:42  • Odpověz
Blani já už jí kašičku dávala,ale ne pravidelně a doktorce jsme to neřekla,ona sama mi řekla že už jí mám začít dávat,protože v 6.měsích má mimčo vážit jednou tolik co po porodu,tak prej to Sofinka bude mít jen tak tak..říkala že je hodně drobná,že kdyby byla obézní tak by nám kaši nedoporučovala z toho důvodu že je kalorická..mám jí dávat pravidelně a to spaní by se mělo tak po měsíci upravit..a kaši dávám lžičkou,jak jinak,z flašky by se nenajedla..
Ségra bydlí se svým přítelem vedle mamky v paneláku v garsonce,ale mají od města zažádáno o byt,tak snad ho brzo dostanou...No rychlý to měla já porodila od prasknutí vody za 13h a ségra za 2h se vším..
10. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
Tak to my dvojnásobnou váhu máme :slight_smile: . To je rozdíl, co? Člověk by čekal nějakej "dědičnej porod" a ono prd :sweat_smile:
10. lis 2009 v 15:00  • Odpověz
ahoj holky...
zdravím katulen :dizzy_face: tak to se docela máš že už máte za sebou neštovice :wink:

tady teda děs...nela má rýmu tak odsávám a včerejší noc nejhorší, ale dalo se to čekat, ještě o půlnoci jsem odsávala...tak asi sousedi koukali co tady vyvádím :grinning:
malá pořádně usla kolem 2h a spala teda do 7.30h
a nikolka ta zas skoro celou noc kašlala, takže jsem nevěděla ke komu dřív lítnout :confounded: snad ta dnešní noc bude lepší :slight_smile:
10. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
No jo Blani ale Mareček byl 2kg špunt to by bylo špatný kdyby jste tu váhu neměli..
Jsem si uvařila kafčo,otevřela polomáčený sušenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 15:14  • Odpověz
no a nakonec jsme k dr nešli...nikola už teploty ustaly a nela taky nemá teploty...tak ji dávám nasivin kapky a nika má jen nějaké sirupy.... domácí léčba-nechci plašit, když to není urguntní :wink: a hlavně znám dr...dá mi stejně to co dávám doma jako vždy...mááálo kdy se stalo že dala antibiotika
10. lis 2009 v 15:17  • Odpověz
Hani, to máš pravdu, ale stejně mě to těší :slight_smile: . Hmm, polomáčený sušenky, mňam :sunglasses:

Šmouli, tož to sis teda užila. Buď ráda, že při první příležitosti necpe antibiotika :wink:
10. lis 2009 v 15:27  • Odpověz
Smouli to si teda užíváš,no hlavně at už to nejhorší mají holky za sebou a jsou zdravé jako rybičky :wink:
10. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
Tak jsme byli na pořádnej prochajdě :wink: no dobrejch 8-10 kilásků mam v nožičkach :wink: :grinning:
Hani jéééé tak velká gratulace teto :slight_smile: snad se teď ségra zklidní ne? :wink:
Šmouli jéje to sis teda chuděro užila :confused: a jj buď ráda že hneska necpe atb :wink: :dizzy_face:
Blani jj my už taky dávno máme dvojnásobek :sweat_smile: :grinning:
10. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
Káto jestli se zklidní nevim,sem jí volala a byla zrovna venku si zapálit cigáro :angry: bych jí dala facku fakt :angry:
A kam se chodíš procházet že ujdeš 8km?A kolik máš ještě kg navíc,jestli se teda můžu zeptat já ještě 5kg :confounded:
10. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
Hani, tak to je hnusný. To zřejmě kouřila i v těhu, co :angry:
10. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
Hani jejda no tak to moc na zklidnění nevypadá co? :confounded: to je tele :confused:
No já byla na cyklozezce co tu máme kolem baráku :wink: a mam taky pořád 5-6 kilo hore :wink: teď jsem to hubnutí stopla kvůliva mlíčku abych o něj nepřišla :wink:
10. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
autor
holky já už se taky těšim, až budeme moct jít s Lukáškem ven, už je mu to doma dlouhé.
Se těšim, až ho šoupnu do kočárku a vyrazíme :grinning:
10. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Blani kouřila celé těhotenství,ale slibovala že po porodu přestane,ale jak vidim nepřestala :angry: ,taky malýmu s moji mamčou říkáme nikotýnovej Péta,chudák je to malej závisláček,naštěstí je zdravej,ségra má víc štěstí než rozumu..
Káto chtěla jsem se s tebou domluvit do tý Sušice jedu v neděli 15.11 a budu tak týden do neděle 22.11,bohužel nebudu mít k dispozici auto,manžel nás tam odveze a pak si pro nás i přijede..tak kdybys chtěla dorazit do Sušice na procházku tak neni problém,je tam krásná procházka podél Otavy,Honzíka bys pak mohla nakojit a přebalit u moji mamči doma nebo by jsme si šli někam sednout na čajík,jak se ti bude chtít,mobil na tebe mám tak ti dyštak písnu do IP můj a domluvíme se..nejvíc by se mi hodila středa nebo čtvrtek.. :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
Hani tak super tak to se domluvíme :dizzy_face: já auto mít budu a tak to nejni problém :wink: a st nebo čt by nám taky vyhovovalo :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
ahooj holky :slight_smile:
koukam, ze bude srazik co, ale jen ve dvou :confused: :unamused:
jak se mate? ja jsem od rana v jednom kole, uklizela jsem, byly jsme venku v nositku, pak neco malo do skoly, vareni a tak..
10. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Andresku teda ty jsi pilná jako včelka :wink: :slight_smile: pěkný nový fotečky :wink:
10. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Andreasku však si můžem dát taky srazík,škoda jen že bydlíš na jiné straně Prahy než já.. :wink:
Káto tak fajn,počítám s tim,si třeba v úterý písnem a vše upřesníme,já u mamči nemám pc,tak můžu jen přes smsky..
Holky mám Sofču dnes po tom očkování vykoupat nebo aspon vysprchovat?Já jí minule sprchovala a pak dostala těch 39 tak nevim zda to nezpůsobila ta koupel,ale to snad nee :confused:
10. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
Andreasku pěkný fotečky,jak to děláš že je máš černo-bílé a něco pak barevné? :confused:
Katulen to se ti nedivím,mě by doma hráblo,musim jít denně aspon na chvilku ven,to bude až taky nebudeme moc..se zbláznim :frowning2:
10. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Andreasku když nebude mít zítra Sofinka reakci tak jedu do Berouna odevzdat přihlášku na plavání a pak na náměstí do DM a do sekáče,tak se tam můžem sejít,vem Sabču a doražte holky :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Hani no nemělo by se po očko koupat :wink: ale po druhej včelce Honzulka už reakci neměl :slight_smile: tak to se pak určo přes sms domluvíme :wink:
Katul jj taky věřím že se těšíš ven :wink: :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
hani, diky za pochvalu fotek :wink: my si koupili novy fotak, tak trochu ted fotim, ale neco normalka na automat a tyhle upravy delam ve spesl programku vis :slight_smile: nemysli si, taky jsem si zjistovala co a jak :wink: na slunecnici se daji stahnout ruzne programky na upravu fotek jako napr. gimp nebo adobe photoshop..
ja to tak holky nemyslela, ze se setkate jen vy dve, jen jak jsme se prve domlouvaly, ze bychom mohly vsechny.. ale stejne bychom se vsechny asi nesesly..
hani s tim berounem je to takhle ve vsedni den blby, my jezdime o vikendu autem, ted bych musela vlakem a jak uz vsichni kychaji a prskaji, tak se bojim.. :frowning2: :confused: ale pockej az ja si to natrenuju autem! :grinning:
10. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Tak jsme byli venku i v tom hnusném dešti,šli sjem až kolem třetí,Vojtík po obědě usnul.Musela jsme do teska pro mlíko,tak sjem Vojtíkovi koupila dvě CD písničky Polámal s emraveneček a další pecky a Tři čuníci,takže si te´d s Vojtíkem pořádáme menší soukromnou diskotéku. :grinning:
Jdu si vás dočíst
10. lis 2009 v 17:21  • Odpověz
juu andrej, my mely diskosku vcera vecer, tomas na nas se sabcou nevericne koukal :grinning:
poustely jsme si ty pisnicky od dady :grinning:
10. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
Moc gratuluji tetičce Haničce k synovcovi Peťovi.To byl teda mega rychlý porod
šmouli tak to sis teda tu noc fakt užila :frowning2: snad dneska bude lépe.
10. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.